wynajem aut carfree - rent a car fb
Infolinia 24 H (+48) 794 500 550
wypożyczalnia samochodów Jesteśmy w całej polsce
PL
menu MENU

Nowa strona internetowa carfree.pl jest już gotowa!

Nowa strona internetowa carfree.pl jest już gotowa!

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia strony carfree.pl. Znajdą tam Państwo bardzo dużo przydatnych informacji na temat naszych najnowszych promocji i odświeżonej oferty. A także przewodnik po wypożyczalni w pytaniach i odpowiedziach. Wszystko w nowej szacie graficznej. Warto sprawdzić naszą flotę samochodów, wzbogaconą o najnowsze modele aut. Na stronie carfree.pl przygotowaliśmy również ciekawe propozycje wiosennych wycieczek. Zachęcamy do sprawdzenia oferty wypożyczalni w stolicy oraz naszych licznych oddziałów poza Warszawą. Świadczymy usługi na terenie całego kraju. Jak zawsze najnowszymi samochodami w najniższych cenach.

Od strony technologicznej, strona została wykonana w technologi umożliwiającej jej wygodne użytkowanie także na urządzeniach mobilnych. Dzięki temu będzie można z każdego miejsca zarezerwować samochód online.

Mamy nadzieję, że strona przypadnie Państwu do gustu. Z naszej strony pragniemy zapewnić, że będziemy stale ulepszać stronę wsłuchując się w sugestię naszych Klientów.

Korzystasz z usług lotniska Modlin? Poznaj najważniejsze procedury! 2018-02-26
NEWS

Korzystasz z usług lotniska Modlin? Poznaj najważniejsze procedury!

Lotnisko Modlin – wszystko, co warto o nim wiedzieć 2018-02-26
NEWS

Lotnisko Modlin – wszystko, co warto o nim wiedzieć

5 powodów, dla których warto przylecieć do Modlina 2018-02-26
NEWS

5 powodów, dla których warto przylecieć do Modlina