wynajem aut carfree - rent a car fb
dymek Infolinia 24 H (+48) 794 500 550
wypożyczalnia samochodów Jesteśmy w całej polsce
PL
menu MENU

WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW CARFREE

NASZA FIRMA POWSTAŁA Z MIŁOŚCI DO SAMOCHODÓW, MIARĄ NASZEJ PRACY JEST ZADOWOLENIE KLIENTA

JESTEŚMY PO TO BY SPEŁNIAĆ TWOJE OCZEKIWANIA

Witamy Państwa na oficjalnej stronie wypożyczalni samochodów CarFree. Nasza firma, to jedna z najpopularniejszych w kraju. Wyróżniają nas największy zasięg działalności oraz najniższe ceny.

 • Jesteśmy polską firmą oferującą prosty sposób na wypożyczanie samochodu.
 • Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży rent a car.
 • Obecnie posiadamy ponad 14 oddziałów na terenie całej Polski.
 • Dysponujemy flotą samochodów takich marek jak: SKODA, FORD, OPEL, AUDI, NISSAN, RENAULT, CITROEN, HYUNDAI
 • Obsłużyliśmy już ponad 20.000 zadowolonych Klientów.

Wypożyczalnia samochodów CarFree powstała w 2009 roku i od początku jej działalności priorytetem była popularyzacja wynajmu aut. Dokładamy wszelkich starań, aby przekonać naszych klientów, że wynajem samochodu to łatwy i tani sposób podróżowania. Oferta CarFree jest bogata i zróżnicowana. Znajdą u nas coś dla siebie, klienci poszukujący najtańszej oferty jak również wymagający odbiorcy oczekujący samochodów wysokiej klasy. Wyróżniają nas najwyższe standardy obsługi i wykwalifikowani pracownicy. Dzięki temu posiadamy rzeszę stałych klientów i ciągle zyskujemy nowych. Prowadzimy wynajem samochodów na terenie całej Polski. Główny oddział CaFree znajduje się w Warszawie.

Firma posiada oddziały również na wszystkich lotniskach w kraju oraz w większych miastach. Wszelkie szczegóły dotyczące miejsca odbioru auta mogą Państwo zawsze ustalić za pośrednictwem infolinii (+48) 794 500 550 czynnej 24 godziny na dobę. Tylko u nas nie zaskoczą Państwa dodatkowe opłaty. Ceny w CarFree są przejrzyste i jasne dla każdego. Oferujemy wynajem krótkoterminowy oraz możliwość wypożyczenia auta na dłużej. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. Znajdą nas Państwo również na facebooku.

Wynajem długoterminowy obejmuje okres wynajmu od 2 do 5 lat. Z tego rozwiązania korzystają głównie firmy lub instytucje. Niesie to ze sobą obniżenie kosztów i możliwość użytkowania auta idealnego do powierzonych zadań. Wszystko bez dużych funduszy niezbędnych przy zakupie.

Wynajem pozwala uniknąć kredytu. Wypożyczalnia samochodów ponosi wydatki związane z utrzymaniem auta, ubezpieczeniem, serwisem pojazdu, przeglądami. Wynajmujący opłaca tylko stałą miesięczną opłatę oraz ponosi koszty paliwa. Zatem są to wydatki przewidywalne pozwalające na planowanie budżetu.

W przypadku wypożyczania długoterminowego ceny ustalane są indywidualnie i są uzależnione od czasu wynajmu oraz marki samochodu.
poprzedni
wynajem dlugoterminowy

WYNAJEMDŁUGOTERMINOWY

wynajem srednioterminowy

WYNAJEMŚREDNOTERMINOWY

wynajem krotkoterminowy

WYNAJEMKRÓTKOTERMINOWY

nastepny
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
CZEKAMY NA CIEBIE W 17. LOKALIZACJACH W POLSCE
zobacz oddziały
SKONTAKTUJ SIĘ Z CARFREE
wynajem aut carfree - rent a car
 • Obsługa rezerwacji:
 • rezerwacje@carfree.pl
 • Biuro Obsługi Klienta:
 • biuro@carfree.pl
 • Dział Marketingu:
 • marketing@carfree.pl
 • Dział księgowości
 • ksiegowosc@carfree.pl
wynajem samochodów bez kaucji