wynajem aut carfree - rent a car fb
dymek Infolinia 24 H (+48) 794 500 550
wypożyczalnia samochodów Jesteśmy w całej polsce
PL
menu MENU

Zarezerwuj samochód

to samo miejsce podstawienia i zwrotu
Data i godzina odbioru auta
Data i godzina zwrotu auta

Miejsce podstawienia

Miejsce zwrotu

Godzina odbioru

Godzina zwrotu

Data podstawienia

Data zwrotu

TYLKO 4 KROKI

wynajem samochodów

Teraz łatwo, szybko i bezpiecznie dokonasz rezerwacji online wybranego samochodu

BRAK KAUCJI

wypożyczalnia samochodów

Nie pobieramy kaucji od naszych Klientów za wynajem samochodu

PODSTAWIENIE ZA DARMO

wynajem aut

Podstawienia samochodów wykonujemy za darmo na wszystkich lotniskach w Polsce dla rezerwacji od 7 dni

CAŁODOBOWA OBSŁUGA

wynajem długoterminowy samochodów

Zapewniamy całodobowe wsparcie telefoniczne - dzięki temu zawsze możesz liczyć na naszą pomoc

SPECJALNIE DLA CIEBIE BOGATA FLOTA NOWYCH AUT

WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW WARSZAWA BIELANY

Bielany położone są w lewobrzeżnej części Warszawy. Chętnie wypoczywają tutaj zarówno mieszkańcy stolicy, jak i turyści, którzy są tutaj przejazdem lub planują dłuższy pobyt w mieście. Ciekawa historia kryje się za nazwą tej warszawskiej dzielnicy. Ma ona nawiązywać do białych strojów noszonych przez kamedułów z krakowskich Bielan, którzy przybyli do Warszawy. Bielany dzielą się na szereg mniejszych obszarów, z których najbardziej znane to Chomiczówka, Huta, Las Bielański, a także Młociny i Stare Bielany.

Niezależnie od tego, czy pobyt na Bielanach wiąże się z wyjazdem służbowym, czy też dłuższym wypoczynkiem, do poruszania się po mieście warto wynająć samochód. Oferta, jaką przygotowała wypożyczalnia samochodów Bielany – Carfree, to propozycja dla każdego. Szeroki wybór samochodów we flocie sprawia, że klient może wybrać idealny dla siebie pojazd pod każdym względem. A dzięki intuicyjnym formularzom na stronie internetowej, wynajem samochodów Bielany staje się naprawdę łatwy i komfortowy. Pojazd można wypożyczyć bez dzwonienia i wychodzenia w domu, a w umówionym miejscu, o wskazanej godzinie zawsze czeka postawiony, zarezerwowany wcześniej samochód.

Wynajem aut na Bielanach ma o wiele więcej zalet. Przede wszystkim została przygotowana kompleksowa oferta pozwalająca dobrać odpowiednie parametry do potrzeb indywidualnego klienta. To w połączeniu ze zróżnicowaną flotą oraz konkurencyjnymi cenami sprawia, że Carfree znacznie wyróżnia się na tle konkurencji.

Wypożyczalnia samochodów Bielany bez kaucji to także brak opłat dodatkowych w przypadku podstawiania samochodu we wcześniej wskazane miejsce oraz limitu kilometrów czy godzin. A także:

 • możliwość dokonania rezerwacji w dogodny dla siebie sposób – telefonicznie, osobiście lub przez internet;
 • szeroki wybór nowoczesnych samochodów;
 • możliwość wynajmu na dogodny okres – oferta najmu krótko, średnio i długoterminowego;
 • pomoc konsultanta na każdym etapie korzystania z usługi.

Konsultanci pracujący w wypożyczalni samochodów na Bielanach to osoby kompetentne, które nie tylko wyjaśniają wszelkie wątpliwości, ale także pomagają w doborze najlepszego pojazdu, w zależności od możliwości finansowych klienta oraz jego preferencji np. co do marki, wielkości samochodu, a także standardu jego wyposażenia.

Krótki przewodnik po dzielnicy Warszawa Bielany – wynajem aut bez kaucji na Warszawskich Bielanach

Dzisiejsze Bielany składają się z kilku podwarszawskich wsi, które dawniej znajdowały się poza aglomeracją miejską. Wymienić tu można między innymi Polków, Słodowiec, Buraków czy Wawrzyszew. Tamtejsze regiony utrzymywały się głównie z pracy młynów wodnych. Okoliczni mieszkańcy zajmowali się również spławianiem drewna. Dalszy rozwój regionu nastąpił wraz z przybyciem kamedułów, którzy wznieśli tutaj zespół klasztorny. Wymienione wsie zaczęto stopniowo przyłączać do aglomeracji warszawskiej z początkiem XX wieku.

Bielany oferują wiele atrakcji i każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Dla miłośników przyrody idealnym miejscem do wypoczynku będzie Las Bielański, który jest rezerwatem przyrody. Warto też wybrać się do zespołów przyrodniczo-krajobrazowych „Dęby Łocińskie” i „Olszyna”. Wśród obiektów historycznych, z pewnością godnymi uwagi są znajdujące się na Bielanach fortyfikacje – Fort I „Bielany” oraz Fort II „Wawrzyszew” wzniesione w drugiej połowie XIX wieku.

Wyjątkowym miejscem jest także kamedulski kompleks klasztorny, w skład którego wchodzą zabudowy pochodzące z okresu od XV do XX wieku. Wśród nich znajdują się między innymi: kościół pod wezwaniem Niepokalanego Poczęcie Najświętszej Marii Panny, budynki przyklasztorne, a także 13 eremów kamedulskich. Na terenie kompleksu znajduje się także grób Stanisława Staszica. Historycznym miejscem godnym uwagi jest także położony przy ulicy Marymonckiej Cmentarz Żołnierzy Włoskich założony w 1926 r.

Jeżeli na pobyt w Bielanach można poświęcić nieco więcej czasu, warto zajrzeć również do różnych instytucji kulturalnych znajdujących się w np. Mazowieckiego Teatru Muzycznego imienia Jana Kiepury i obejrzeć jeden z aktualnie wystawianych spektakli.

Z uwagi na sporą ilość ciekawych miejsc wartych zobaczenia na Bielanach, dobrym pomysłem jest wynajęcie samochodu. Najtańsza wypożyczalnia samochodów na Bielanach i oferta przez nią przygotowana to sposób na optymalizację kosztów zwiedzania tej dzielnicy, a także jej okolic. Dzięki temu można więcej czasu i pieniędzy poświęcić na przyjemności takie, jak np. wyborna kolacja w jednej z tutejszych restauracji.

CZEKAMY NA CIEBIE W 17. LOKALIZACJACH W POLSCE
zobacz oddziały
-->
SKONTAKTUJ SIĘ Z CARFREE
wynajem aut carfree - rent a car
 • Obsługa rezerwacji:
 • rezerwacje@carfree.pl
 • Biuro Obsługi Klienta:
 • biuro@carfree.pl
 • Dział Marketingu:
 • marketing@carfree.pl
 • Dział księgowości
 • ksiegowosc@carfree.pl
wynajem samochodów bez kaucji