wynajem aut carfree - rent a car fb
dymek Infolinia 24 H (+48) 794 500 550
wypożyczalnia samochodów Jesteśmy w całej polsce
PL
menu MENU

Zarezerwuj samochód

to samo miejsce podstawienia i zwrotu
Data i godzina odbioru auta
Data i godzina zwrotu auta

Miejsce podstawienia

Miejsce zwrotu

Godzina odbioru

Godzina zwrotu

Data podstawienia

Data zwrotu

TYLKO 4 KROKI

wynajem samochodów

Teraz łatwo, szybko i bezpiecznie dokonasz rezerwacji online wybranego samochodu

BRAK KAUCJI

wypożyczalnia samochodów

Nie pobieramy kaucji od naszych Klientów za wynajem samochodu

PODSTAWIENIE ZA DARMO

wynajem aut

Podstawienia samochodów wykonujemy za darmo na wszystkich lotniskach w Polsce dla rezerwacji od 7 dni

CAŁODOBOWA OBSŁUGA

wynajem długoterminowy samochodów

Zapewniamy całodobowe wsparcie telefoniczne - dzięki temu zawsze możesz liczyć na naszą pomoc

SPECJALNIE DLA CIEBIE BOGATA FLOTA NOWYCH AUT

WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW GRODZISK MAZOWIECKI

Grodzisk Mazowiecki to miasto położone w województwie mazowieckim, będące siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Grodzisk Mazowiecki, nad Rokitnicą. Miasto jest świetnie skomunikowane z okolicznymi miejscowościami oraz Warszawą. Przebiega przez nie linia warszawsko-wiedeńska, Warszawska Kolej Dojazdowa i Centralna Magistrala Kolejowa. Od stolicy dzieli je około 40 kilometrów. Jak najszybciej i najsprawniej można je pokonać? Oczywiście samochodem wypożyczonym z wypożyczalni aut Carfee! Klienci wypożyczalni samochodów Carfree mogą liczyć na najlepsze ceny w okolicy. Do ich dyspozycji oddajemy doskonale wyposażone, nowoczesne i w pełni sprawne technicznie auta. Spośród nich z pewnością wybierzesz takie, które w pełni sprosta Twoim oczekiwaniom i wymaganiom. Czekają na Ciebie zarówno auta osobowe, jak i dostawcze. Ich wynajem, ze względu na maksymalnie uproszczone procedury, potrwa zaledwie chwilę!

Wychodzimy potrzebom naszych Klientów naprzeciw, dlatego w wypożyczalni samochodów Carfree nie musisz obawiać się limitu godzin czy przejechanych kilometrów – naszych Klientów one nie obowiązują! Co więcej, nie pobieramy kaucji i dodatkowej opłaty za podstawienie auta w dowolne, wybrane przez Ciebie miejsce. Nadal wahasz się, czy wynająć samochód w Carfree? Oto powody, które rozwieją Twoje wątpliwości:

 • Elastyczna oferta dostosowana do potrzeb Klientów. Oferujemy najem krótko-, średnio- i długoterminowy,
 • Brak kaucji i opłaty za usługę podstawienia samochodu w wybrane miejsce,
 • Brak limitu przejechanych kilometrów oraz limitu godzin,
 • Sieć punktów zlokalizowana w największych miastach Polski,
 • Intuicyjny system rezerwacji,
 • W pełni sprawne, najlepsze samochody,
 • Konkurencyjne ceny,
 • Minimum formalności,
 • Jasne warunku umowy bez ukrytych opłat.

Wynajem samochodu w Grodzisku Mazowieckim jest prostszy niż się wydaje! W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości nasi Klienci mogą skontaktować się z dostępną przez całą dobę infolinią, na której czekają profesjonalni doradcy. Serdecznie zapraszamy: (+48) 794 500 550.

Krótki przewodnik po mieście Grodzisk Mazowiecki – wynajem aut bez kaucji w Grodzisku Mazowieckim

Grodzisk Mazowiecki to miasto o około 40 kilometrów oddalone od stolicy. Jest z nią jednak świetnie skomunikowane i z łatwością dotrzeć można do niej autem wypożyczonym z wypożyczalni Carfree. Choć Grodzisk Mazowiecki nie jest bardzo dużą miejscowością i liczy niewiele ponad 27000 mieszkańców, ma przyjezdnym wiele do zaoferowania. Jednocześnie stanowi doskonałą bazę wypadową do Warszawy i miejsce wypoczynku oraz zamieszkania dla wielu osób pracujących na co dzień w stolicy.

Będąc w Grodzisku Mazowieckim, warto odwiedzić Zwierzyniec położony przy restauracji Gniazdo. Na małych i dużych odwiedzających czekają egzotyczne zwierzęta: kangury, lamy z Ameryki Południowej, wielbłądy i puchate angorskie kozy. Miłośnicy malarstwa odwiedzić powinni natomiast Dwór Mokronowskich, który znajduje się przy ulicy Parkowej. W środku czekają na nich obrazy Jana Bogumiła Plerscha – nadwornego malarza króla Stanisława Augusta Poniatowskiego. Osoby spragnione wypoczynku na łonie natury z pewnością zahcywcą się Stawami Goliana położonymi pomiędzy ulicami Marii Skłodowskiej-Curie, ulicą Stawową i Henryka Sienkiewicza. W 2012 roku stawy poddano rewitalizacji – zbiorniki zostały oczyszczone, a wokół nich ustawiono liczne ławeczki. Zaaranżowana została również sztuczna wyspa i pomost, które stały się miejscami wypoczynku zarówno dla mieszkańców, jak i przyjezdnych.

Poruszając się wypożyczonych w Carfeee samochodem, z łatwością dotrzeć można w wybrane przez siebie miejsce. Jednocześnie, szybko i sprawnie pokonać można dystans dzielący miasto z Warszawą, która również skrywa wiele atrakcji, zarówno dla osób pragnących aktywnie spędzić czas, jak i dla tych spragnionych kulturalnych wrażeń. Liczne kina, teatry, filharmonia i opera to tylko niektóre z wielu miejsc, które warto odwiedzić. Na turystów czekają również muzea, koncerty, galerie handlowe i tętniące życiem kluby. W stolicy nie brak ponadto miejsc, w których wypoczniesz na łonie natury! W mieście istnieją bowiem przepiękne tereny zielone: Park Łazienkowski, Pola Mokotowskie, Park Kultury czy Park Skaryszewski. Na poznanie uroków Grodziska Mazowieckiego i jego okolic, rekomendujemy przeznaczyć co najmniej kilka dni.

CZEKAMY NA CIEBIE W 17. LOKALIZACJACH W POLSCE
zobacz oddziały
-->
SKONTAKTUJ SIĘ Z CARFREE
wynajem aut carfree - rent a car
 • Obsługa rezerwacji:
 • rezerwacje@carfree.pl
 • Biuro Obsługi Klienta:
 • biuro@carfree.pl
 • Dział Marketingu:
 • marketing@carfree.pl
 • Dział księgowości
 • ksiegowosc@carfree.pl
wynajem samochodów bez kaucji