wynajem aut carfree - rent a car fb
dymek Infolinia 24 H (+48) 794 500 550
wypożyczalnia samochodów Jesteśmy w całej polsce
PL
menu MENU

Zarezerwuj samochód

to samo miejsce podstawienia i zwrotu
Data i godzina odbioru auta
Data i godzina zwrotu auta

Miejsce podstawienia

Miejsce zwrotu

Godzina odbioru

Godzina zwrotu

Data podstawienia

Data zwrotu

TYLKO 4 KROKI

wynajem samochodów

Teraz łatwo, szybko i bezpiecznie dokonasz rezerwacji online wybranego samochodu

BRAK KAUCJI

wypożyczalnia samochodów

Nie pobieramy kaucji od naszych Klientów za wynajem samochodu

PODSTAWIENIE ZA DARMO

wynajem aut

Podstawienia samochodów wykonujemy za darmo na wszystkich lotniskach w Polsce dla rezerwacji od 7 dni

CAŁODOBOWA OBSŁUGA

wynajem długoterminowy samochodów

Zapewniamy całodobowe wsparcie telefoniczne - dzięki temu zawsze możesz liczyć na naszą pomoc

SPECJALNIE DLA CIEBIE BOGATA FLOTA NOWYCH AUT

WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW KALISZ

Kalisz to miasto na prawach powiatu w środkowo-zachodniej Polsce. Jest historyczną stolicą Wielkopolski, stolicą Kaliskiego i drugim co do wielkości miastem województwa wielkopolskiego. Jednocześnie stanowi jeden z głównym ośrodków aglomeracji kalisko-ostrowskiej. Miasto liczy ponad 101 tys. mieszkańców i jest ważnym ośrodkiem kulturalnym i przemysłowym województwa. W Kaliszu krzyżują się drogi krajowe i wojewódzkie: droga krajowa nr 12 i 25, droga wojewódzka nr 442, 450 i 470. W mieście funkcjonuje również komunikacja miejska. Jeśli jednak zależy Ci na czasie i komforcie podróży, zdecydowanie warto przesiąść się do samochodu. Nie masz własnego? Skorzystaj z Carfree – wypożyczalni samochodów w Kaliszu.

Carfree to ogólnopolska sieć wypożyczalni, której klienci mogą liczyć na te sam, wysoki standard obsługi oraz przystępne, najniższe w okolicy ceny. W przeciwieństwie do innych wypożyczalni, Carfree nie pobiera również kaucji. Kolejnych korzyści skorzystania z usług wypożyczalni Carfree nie trzeba daleko szukać – jedną z nich jest brak opłaty za podstawienie samochodu w wybrane przez klienta miejsce. Co więcej, w Carfree nie obowiązują limity przejechanych kilometrów oraz godzin.

By zarezerwować w Carfree samochód, nie musisz wychodzić z domu – możesz zrobić to za pośrednictwem prostego w obsłudze internetowego systemu rezerwacji. Procedura wynajmu również opracowana została z myślą o potrzebach naszych klientów, dlatego wynajęcie auta zajmie Ci zaledwie chwilę. W Carfree do Twojej dyspozycji oddajemy flotę nowoczesnych, w pełni wyposażonych samochodów osobowych i dostawczych, utrzymanych w doskonałym stanie technicznym. Dzięki nim Twoje podróże będą wygodne, komfortowe i bezpieczne!

Masz pytania lub wątpliwości? A może chciałbyś uzyskać więcej informacji? Zapraszamy – skorzystaj z czynnej przez całą dobę infolinii, na które czekają kompetentni, gotowi do pomocy konsultanci: (+48) 794 500 550.

Krótki przewodnik po mieście Kalisz – wynajem aut bez kaucji w Kaliszu

Kalisz to miasto położone w województwie wielkopolskich, około 25 km od Ostrowa Wielkopolskiego, nad rzeką Prosną. Miejscowość szczyci się mianem najstarszego miasta w Polsce – jego rodowód sięgać może nawet II wieku naszej ery! Z tego powodu jest miejscem chętnie odwiedzanym przez turystów, na których czekają liczne atrakcje. Co warto w nim zobaczyć? Które miejsca zasługują na szczególną uwagę?

Kalisz to przede wszystkim miasto wspaniałych zabytków. By zwiedzić je wszystkie, warto podróżować po mieście samochodem – taka podróż będzie zdecydowanie najwygodniejsza. Jeśli nie masz własnego auta, skorzystaj z usług Carfree – wypożyczalni oferującej najtańszy najem aut w Kaliszu.

Będąc w mieście, warto zobaczyć Basztę Dorotkę przy pl. Św. Józefa znajdującą się przy fragmencie średniowiecznych murów miejskich, tuż obok kolegiaty. Ta zaś to XIV-wieczna bazylika, sanktuarium narodowe Św. Józefa z Nazaretu z obrazem Świętej Rodziny. Kolejnym, cennym zabytkiem jest Katedra Św. Mikołaja, a więc piękna, gotycka świątynia przy ul. Kanonickiej 5. Gdzie jeszcze warto się wybrać? Przede wszystkim na kaliski Rynek, gdzie podziwiać można okazał, neorenesansowy ratusz.

Wypożyczonym w Carfree samochodem warto również wybrać się do dzielnicy Zawodzie, gdzie znajduje się zrekonstruowany Kaliski Gród Piastów. Na miejscu podziwiać można pozostałości i rekonstrukcje wczesnośredniowiecznego grodu, który nie przetrwał do dnia dzisiejszego. Znajdują się tam również fundamenty romańskiej kolegiaty Św. Pawła Apostoła.

Kalisz to jednak nie tylko zabytki – to także mnóstwo pięknych terenów zielonych i parków, w których będziesz mógł wypocząć. Wybierając się do miasta, warto zarezerwować więcej czasu, by odwiedzić także położony nieopodal Ostrów – on również skrywa wiele atrakcji! Nie wierzysz? Wypożycz w Carfree auto i przekonaj się o tym sam. Jedno jest pewne – nie pożałujesz!

CZEKAMY NA CIEBIE W 17. LOKALIZACJACH W POLSCE
zobacz oddziały
-->
SKONTAKTUJ SIĘ Z CARFREE
wynajem aut carfree - rent a car
  • Obsługa rezerwacji:
  • rezerwacje@carfree.pl
  • Biuro Obsługi Klienta:
  • biuro@carfree.pl
  • Dział Marketingu:
  • marketing@carfree.pl
  • Dział księgowości
  • ksiegowosc@carfree.pl
wynajem samochodów bez kaucji