wynajem aut carfree - rent a car fb
dymek Infolinia 24 H (+48) 794 500 550
wypożyczalnia samochodów Jesteśmy w całej polsce
PL
menu MENU

Zarezerwuj samochód

to samo miejsce podstawienia i zwrotu
Data i godzina odbioru auta
Data i godzina zwrotu auta

Miejsce podstawienia

Miejsce zwrotu

Godzina odbioru

Godzina zwrotu

Data podstawienia

Data zwrotu

TYLKO 4 KROKI

wynajem samochodów

Teraz łatwo, szybko i bezpiecznie dokonasz rezerwacji online wybranego samochodu

BRAK KAUCJI

wypożyczalnia samochodów

Nie pobieramy kaucji od naszych Klientów za wynajem samochodu

PODSTAWIENIE ZA DARMO

wynajem aut

Podstawienia samochodów wykonujemy za darmo na wszystkich lotniskach w Polsce dla rezerwacji od 7 dni

CAŁODOBOWA OBSŁUGA

wynajem długoterminowy samochodów

Zapewniamy całodobowe wsparcie telefoniczne - dzięki temu zawsze możesz liczyć na naszą pomoc

SPECJALNIE DLA CIEBIE BOGATA FLOTA NOWYCH AUT

WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW KONIN

Konin to miasto na prawach powiatu położone w środkowej Polsce, w województwie wielkopolskim. Jest głównym ośrodkiem Konińskiego Zagłębia Węgla Brunatnego, a zarazem węzłem drogowym, obok którego przebiega autostrada A2. Przez miasto biegną również drogi krajowe i wojewódzkie: droga krajowa nr 72, droga krajowa nr 92, droga wojewódzka 264 i droga wojewódzka nr 266. Choć w mieście funkcjonuje komunikacja miejska, najwygodniej jest poruszać się po nim samochodem. Nie masz własnego auta? Skorzystaj z Carfree – wypożyczalni samochodów w Koninie!

Carfree oferuje doskonałą jakość usług przy zachowaniu rozsądnych, przystępnych cen – to najtańsza wypożyczalnia samochodów w Koninie. Dysponuje flotą nowoczesnych samochodów w doskonałym stanie technicznym, które zapewnią Ci komfortowe i bezpieczne podróże. Wychodzi potrzebom klientów naprzeciw, dlatego nie musisz obawiać się obowiązujących w wielu wypożyczalniach limitów godzin czy przejechanych kilometrów. W Carfree jeździsz tyle, ile chcesz!

Tym, co odróżnia Carfree od konkurencji, jest również brak kaucji oraz opłaty za podstawienie samochodu w wybrane przez Ciebie miejsce. Za te usługi nie będziesz musiał płacić dodatkowo! Stawiamy również na uproszczone procedury i jasne warunki umowy – u nas wynajem samochodu zajmuje zaledwie chwilę, a Ty nie musisz obawiać się dodatkowych, ukrytych opłat i budzących wątpliwości zapisów.

Carfree to ogólnopolska sieć wypożyczalni zlokalizowanych w największych miastach Polski. We wszystkich obowiązuje ten sam wysoki standard obsługi i we wszystkich możesz liczyć na pakiet korzyści:

 • Brak limitu przejechanych godzin i kilometrów,
 • Brak opłaty za podstawienie auta w wyznaczone miejsce,
 • Brak kaucji,
 • Nowoczesne, w pełni wyposażone samochody osobowe i dostawcze,
 • Najniższe ceny w okolicy.

Satysfakcja klientów jest dla nas najważniejsza, dlatego udostępniamy czynną całą dobę infolinię, na której otrzymasz wszelką pomoc i niezbędne informacje: – (+48) 794 500 550. Zapraszamy – jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Krótki przewodnik po mieście Konin – wynajem aut bez kaucji w Koninie

Konin to zabytkowe miast położone w województwie wielkopolskim, nad rzeką Wartą. Jest ważnym węzłem komunikacyjnym Polski i Europy, a jednocześnie miastem bogatym w atrakcje i miejsca, które warto odwiedzić. Poruszać się po nim możesz komunikacją miejską lub samochodem. Ten ostatni wybór polecamy szczególnie, zwłaszcza, jeśli zależy Ci na komforcie podróży. Nie musisz własnego auta – możesz skorzystać z wypożyczalni samochodów Carfree

Wypożyczonym w Carfree autem możesz odwiedzić jeden z wielu miejskich zabytków. W mieście znajduje się m.in. piękny Rynek, na którym podziwiać możesz klasycystyczny ratusz z przełomu XVIII i XIX wieku w kształcie trapezu z wieżą zegarową. Oprócz niego na rynku znajduje się również Słup Koniński, a więc najstarszy znak drogowy w środkowowschodniej Europie. Turystów do miasta przyciąga również Kościół Św. Bartłomieja przy ul. Kościelnej, a więc gotycka świątynia wybudowana w XIV wieku. Miłośnicy historii bezwzględnie powinni odwiedzić gotycki zamek w dzielnicy Gosławice oraz zlokalizowany nieopodal Kościół Św. Andrzeja.

Choć w Koninie nie brak pięknych, wartych odwiedzin zabytków, miasto ma do zaoferowania przyjezdnym znacznie więcej! Jeśli lubisz wypoczynek na łonie natury, odwiedź jeden z miejskich parków i terenów zielonych, np. planty nadwarcińskie, okolice jeziora Zatorze, jeziora Pątowskiego, Gosławskiego lub Czarnej Wody. Ciekawą atrakcją dla dzieci i dorosłych jest Park Makiet Mikroskala – pierwszy taki park rozrywki i edukacji w Polsce i w Europie! Na miejscu czekają na Ciebie makiety o różnorodnej tematyce: historycznej, przyrodniczej, kolejowej i filmowej.

Konin to wyjątkowe, historyczne i piękne miasto pełne ciekawych atrakcji. By w pełni ich doświadczyć, warto zarezerwować kilka wolnych dni i zadbać o odpowiedni środek transportu. Wynajęte w Carfree auto z pewnością pomoże Ci maksymalnie wykorzystać spędzony w mieście czas i odkryć jego uroki.

CZEKAMY NA CIEBIE W 17. LOKALIZACJACH W POLSCE
zobacz oddziały
-->
SKONTAKTUJ SIĘ Z CARFREE
wynajem aut carfree - rent a car
 • Obsługa rezerwacji:
 • rezerwacje@carfree.pl
 • Biuro Obsługi Klienta:
 • biuro@carfree.pl
 • Dział Marketingu:
 • marketing@carfree.pl
 • Dział księgowości
 • ksiegowosc@carfree.pl
wynajem samochodów bez kaucji