wynajem aut carfree - rent a car fb
dymek Infolinia 24 H (+48) 794 500 550
wypożyczalnia samochodów Jesteśmy w całej polsce
PL
menu MENU

Zarezerwuj samochód

to samo miejsce podstawienia i zwrotu
Data i godzina odbioru auta
Data i godzina zwrotu auta

Miejsce podstawienia

Miejsce zwrotu

Godzina odbioru

Godzina zwrotu

Data podstawienia

Data zwrotu

TYLKO 4 KROKI

wynajem samochodów

Teraz łatwo, szybko i bezpiecznie dokonasz rezerwacji online wybranego samochodu

BRAK KAUCJI

wypożyczalnia samochodów

Nie pobieramy kaucji od naszych Klientów za wynajem samochodu

PODSTAWIENIE ZA DARMO

wynajem aut

Podstawienia samochodów wykonujemy za darmo na wszystkich lotniskach w Polsce dla rezerwacji od 7 dni

CAŁODOBOWA OBSŁUGA

wynajem długoterminowy samochodów

Zapewniamy całodobowe wsparcie telefoniczne - dzięki temu zawsze możesz liczyć na naszą pomoc

SPECJALNIE DLA CIEBIE BOGATA FLOTA NOWYCH AUT

WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW KOSZALIN

Koszalin to miasto na prawach powiatu położone w północno-zachodniej Polsce. Jest drugim co do wielkości miastem na Pomorzu Zachodnim, a zarazem jednym z największych ośrodków kulturalnych w regionie. Centrum miasta znajduje się zaledwie 11 kilometrów od Morza Bałtyckiego, co czyni z niego również częstą destynację wakacyjnych wojaży. Zarówno po mieście, jak i jego okolicach, najwygodniej jest poruszać się samochodem. W tym celu polecamy nowoczesne auta z wypożyczalni Carfree!

Carfree to ogólnopolska sieć punktów wynajmu aut zlokalizowanych w największych miastach. Oferuje wynajem dostosowany do potrzeb klientów: krótko-, średnio- i długoterminowy. W naszej ofercie znajdziesz zarówno auta osobowe, jak i dostawcze. Wszystkie, bez względu na rodzaj, są nowoczesne, doskonale wyposażone i w pełni sprawne technicznie. Naszym klientom oferujemy jednak znacznie więcej niż tylko najwyższej jakości samochody. Carfree to bowiem także maksymalnie uproszczone procedury i dodatkowe korzyści i usługi. Jakie i dlaczego warto z nich skorzystać?

Carfee od konkurencji wyróżnia się przede wszystkim brakiem kaucji oraz zupełnie bezpłatną usługą podstawienia samochodu w wybrane miejsce. Co więcej, wychodząc potrzebom naszych klientów naprzeciw, nie limitujemy liczby przejechanych kilometrów oraz godzin. Korzystasz dokładnie tyle, ile chcesz i potrzebujesz. Wciąż nie jesteś przekonany do skorzystania z naszych usług? Poznaj najważniejsze korzyści:

 • Proste procedury – wynajem samochodu w Carfree zajmie Ci zaledwie chwilę!
 • Sieć wypożyczalni zlokalizowanych w największych miastach Polski,
 • Oferta dostosowana do potrzeb klienta: wynajem krótko-, średnio- i długoterminowy,
 • Brak kaucji i opłaty za podstawienie samochodu w wybrane miejsce,
 • Internetowy system rezerwacji – bez wychodzenia z domu, tracenia czasy u pieniędzy na dojazd,
 • Nowoczesne, najlepsze samochody,
 • Najniższe ceny w okolicy,
 • Jasne i uczciwe warunki umowy, bez haczyków i ukrytych opłat.

To nie wszystkie powody, dla których warto skorzystać z wypożyczalni samochodów Carfree! Kolejnym jest całodobowa infolinia, na której czekają nasi konsultanci. Zadzwoń pod numer (+48) 794 500 550, a uzyskasz odpowiedzi na wszelkie pytania i niezbędne informacje. Nie czekaj, zadzwoń już dziś – serdecznie zapraszamy!

Krótki przewodnik po mieście Koszalin – wynajem aut bez kaucji w Koszalinie

Koszalin to drugie co do wielkości miasto na Pomorzu Zachodnim. Położone jest na Pobrzeżu Koszalińskim, nad rzeką Dzierżęcina oraz nad jeziorami: Lubiatowo Północne i Jamno. Malownicze okolice i bliska odległość jezior to nie jedyne, co przyciąga turystów do miasta. Dla wielu istotny jest bowiem fakt, że Koszalin to miasto położone zaledwie 11 kilometrów od morza! I choć z wybrzeżem Bałtyku (szczególnie w sezonie) jest świetnie skomunikowane, wciąż najprostszych sposobem, by dotrzeć na skąpaną w słońcu plażę jest samochód. Zapraszamy więc do wynajmu aut w Carfree – wypożyczalni samochodów w Koszalinie.

Wypożyczonym w Carfree samochodem warto jednak udać się nie tylko nad Bałtyk – Koszalin również ma przyjezdnym wiele do zaoferowania! Cały obszar Starego Miasta wpisany jest do rejestru zabytków. Wiele z nich znajduje się na Europejskim Szlaku Gotyku Ceglanego. Do chronionych prawem zabytków należą m.in. ocalałe fragmenty murów obronnych z około 1320 r., Kościół św. Józefa Oblubieńca i Kaplica św. Gertrudy. Będąc w Koszalinie warto również odwiedzić dawny kościół zamkowy, Pałac Młynarza i młyn z XIX wieku oraz Pałac Ślubów – kamienicę z XVI wieku. Warto również wybrać się na dłuższy spacer ulicami miasta, który pozwoli z bliska przyjrzeć się zabytkowym domom, willom i innym historycznym budynkom, których w mieście nie brakuje.

Koszalin to jednak nie tylko zabytki, ale także wspaniałe tereny zielone, idealne do wypoczynku na łonie natury. Jednym z takich miejsc jest Park Miejski im. Książąt Pomorskich – malowniczy, zabytkowy park. Na brak atrakcji w Koszalinie nie będą narzekać również dzieci – w mieście powstał bowiem Park Wodny Koszalin oferujący najmłodszym moc atrakcji. Miłośnicy aktywnego wypoczynku powinni również uda się do Parku Linowego Avana, który z pewnością dostarczy im niesamowitych wrażeń. Na ich brak nie będą mogli narzekać również ci, którzy wybiorą się do jednego z wielu centrów gier i rozrywki.

W Koszalinie nie brak atrakcji również dla tych, którzy ponad wszelkie inne atrakcje cenią sobie kontakt z kulturą i sztuką. Czeka na nich filharmonia, Bałtycki Teatr Dramatyczny i ciekawe obiekty muzealne. Serdecznie zapraszamy do wypożyczenia samochodu w wypożyczalni Carfree i odkrywania uroków Koszalina i jego pięknych, nadmorskich okolic.

CZEKAMY NA CIEBIE W 17. LOKALIZACJACH W POLSCE
zobacz oddziały
-->
SKONTAKTUJ SIĘ Z CARFREE
wynajem aut carfree - rent a car
 • Obsługa rezerwacji:
 • rezerwacje@carfree.pl
 • Biuro Obsługi Klienta:
 • biuro@carfree.pl
 • Dział Marketingu:
 • marketing@carfree.pl
 • Dział księgowości
 • ksiegowosc@carfree.pl
wynajem samochodów bez kaucji