wynajem aut carfree - rent a car fb
dymek Infolinia 24 H (+48) 794 500 550
wypożyczalnia samochodów Jesteśmy w całej polsce
PL
menu MENU

Zarezerwuj samochód

to samo miejsce podstawienia i zwrotu
Data i godzina odbioru auta
Data i godzina zwrotu auta

Miejsce podstawienia

Miejsce zwrotu

Godzina odbioru

Godzina zwrotu

Data podstawienia

Data zwrotu

TYLKO 4 KROKI

wynajem samochodów

Teraz łatwo, szybko i bezpiecznie dokonasz rezerwacji online wybranego samochodu

BRAK KAUCJI

wypożyczalnia samochodów

Nie pobieramy kaucji od naszych Klientów za wynajem samochodu

PODSTAWIENIE ZA DARMO

wynajem aut

Podstawienia samochodów wykonujemy za darmo na wszystkich lotniskach w Polsce dla rezerwacji od 7 dni

CAŁODOBOWA OBSŁUGA

wynajem długoterminowy samochodów

Zapewniamy całodobowe wsparcie telefoniczne - dzięki temu zawsze możesz liczyć na naszą pomoc

SPECJALNIE DLA CIEBIE BOGATA FLOTA NOWYCH AUT

WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW OLEŚNICA

Oleśnica to miasto w województwie dolnośląskim, będące siedzibą powiatu oleśnickiego. Położone jest na lewym brzegu rzeki Oleśnicy i należy do aglomeracji wrocławskiej. Od Wrocławia dzieli je około 30 kilometrów, które pokonać można drogą krajową nr 98. Przez miasto przebiega droga krajowa nr 25, droga wojewódzka nr 340 oraz droga wojewódzka nr 451. Komunikacja z innymi ośrodkami jest możliwa również dzięki Ekspresowej Obwodnicy Oleśnicy. Po mieście i po jego okolicach najwygodniej jest poruszać się samochodem. Nie masz własnego auta? Nic nie szkodzi! Zapraszamy do puntu wynajmu Carfree – wypożyczalni samochodów w Oleśnicy! Klientom wypożyczalni Carfree w Oleśnicy oferujemy najwyższą jakość usług i nowoczesne, w pełni wyposażone samochody osobowe oraz dostawcze. Jednocześnie nasze ceny pozostają najniższymi na rynku! W przeciwieństwie do konkurencyjnych wypożyczalni nie pobieramy kaucji i nie limitujemy przejechanych kilometrów oraz godzin – w Carfree jeździsz tyle, ile chcesz i potrzebujesz. To nie koniec korzyści, na które możesz liczyć, korzystając z usług naszej wypożyczalni. Kolejną jest bezpłatna usługa podstawienia samochodu w wybrane przez Ciebie miejsce.

Wynajem samochodu w Carfree jest prostszy niż sądzisz. Dzięki uproszczonym procedurom zajmie Ci zaledwie chwilę, a Ty unikniesz zbędnych formalności. By zarezerwować samochód, nie musisz wychodzić z domu – wystarczy, że skorzystasz z internetowego systemu rezerwacji, jaki oddajemy do Twojej dyspozycji.

Carfree to ogólnopolska sieć wypożyczalni zlokalizowanych w największych miastach Polski. We wszystkich obowiązują te same, wysokie standardy. W każdej możesz więc liczyć na:

 • Najwyższą jakość obsługi,
 • Nowoczesne, w pełni wyposażone auta,
 • Brak kaucji,
 • Brak opłaty za podstawienie samochodu w wybrane miejsce,
 • Brak limitu przejechanych godzin oraz kilometrów,
 • Internetowy system rezerwacji,
 • Możliwość wynajmu krótko-, średnio- i długoterminowego.

Serdecznie zapraszamy – skorzystaj z usług wypożyczalni samochodów Carfree, a Twoje podróże będą wygodne, przyjemne i tanie! A jeśli wciąż masz wątpliwości, skontaktuj się z naszą infolinią – (+48) 794 500 550. Do Twojej dyspozycji pozostają nasi konsultacji, którzy przez całą dobę gotowi są, by udzielić Ci wszelkich informacji.

Krótki przewodnik po mieście Oleśnica – wynajem aut bez kaucji w Oleśnicy

Oleśnica to należące do aglomeracji wrocławskiej miasto oddalone od Wrocławia o zaledwie 30 kilometrów. Jest nie tylko doskonałą bazą wypadową dla wszystkich, którzy chcieliby bliżej poznać Wrocław i okolice, ale także miejscem wypoczynku i zamieszkania dla osób, które we Wrocławiu pracują na co dzień. I choć Wrocław zdecydowanie warto odwiedzić, Oleśnica również ma wiele do zaoferowania. Wypożycz samochód w wypożyczalni Carfree i ruszaj w drogę!

Historyczna część miasta wyznaczona jest przez otaczające ją, średniowieczne mury obronne. Jedyną zachowaną bramą jest Brama Wrocławska. Pozostałe zostały rozebrane. Jednym z najciekawszych zabytków skrywających się w obrębie murów jest Zamek Książąt Oleśnickich wzniesiony w XIII wieku, który w XVII wieku połączony został z Bazyliką świętego Jana Apostoła. W centralnej części miasta znajduje się oleśnicki Ratusz z połowy XV wieku w stylu klasycystycznym. To jednak nie koniec historycznych zabytków miasta. Na uwagę zasługuje również gotycka Cerkiew Zaśnięcia Najświętszej Maryi Panny, gotycki Kościół Zbawiciela i barokowy kościół pod wezwaniem Św. Trójcy. Warto również odwiedzić „Dom Wdów” z 1683.

Oleśnica to jednak nie tylko wspaniałe, historyczne budowle, ale także wiele miejsc, które zapewniają relaks i wypoczynek. Jeśli lubisz kontakt z przyrodą, koniecznie udaj się do jednego z wielu zlokalizowanych w mieście parków, m.in. Parku nad Stawami, Parku klonowego, parku Kolejarzy Oleśnickich, Parku Mikołaja Kopernika, Parku Henryka Sienkiewicza czy Parku Książąt Oleśnickich. Z pewnością naładujesz w nich baterie i wypoczniesz po męczącym dniu.

Miłośnicy aktywnego wypoczynku powinni udać się do najbogatszego pod względem oferty na Dolnym Śląsku Kompleksu Rekreacyjnego ATOL. Na odwiedzających czeka w nim aquapark, basen kryty i otwarty, sanktuarium z grotą solną, fitness, siłownia, squash, tenis ziemny, ping-pong, ścianka wspinaczkowa, lodowisko, mini golf, wypożyczalnia kajaków, rowerów wodnych i sprzętu sportowego. Na miejscu znajduje się również gabinet masażu i fizjoterapii oraz indor-cycling. Jedno jest pewne – w Oleśnicy nuda Ci nie grozi!

CZEKAMY NA CIEBIE W 17. LOKALIZACJACH W POLSCE
zobacz oddziały
-->
SKONTAKTUJ SIĘ Z CARFREE
wynajem aut carfree - rent a car
 • Obsługa rezerwacji:
 • rezerwacje@carfree.pl
 • Biuro Obsługi Klienta:
 • biuro@carfree.pl
 • Dział Marketingu:
 • marketing@carfree.pl
 • Dział księgowości
 • ksiegowosc@carfree.pl
wynajem samochodów bez kaucji