phone
wynajem aut carfree - rent a car
Infolinia 24 H (+48) 794 500 550
wypożyczalnia samochodówJesteśmy w całej Polsce
PL
menu MENU
phone

TYLKO 4 KROKI

wynajem samochodów

Teraz łatwo, szybko i bezpiecznie dokonasz rezerwacji online wybranego samochodu

BRAK KAUCJI

wypożyczalnia samochodów

Nie pobieramy kaucji od naszych Klientów za wynajem samochodu

PODSTAWIENIE ZA DARMO

wynajem aut

Podstawienia samochodów wykonujemy za darmo na wszystkich lotniskach w Polsce dla rezerwacji od 7 dni

CAŁODOBOWA OBSŁUGA

wynajem długoterminowy samochodów

Zapewniamy całodobowe wsparcie telefoniczne - dzięki temu zawsze możesz liczyć na naszą pomoc

SPECJALNIE DLA CIEBIE BOGATA FLOTA NOWYCH AUT

WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW OLSZTYN - SZYMANY

PRAGNĄC POMÓC PAŃSTWU W PRZEMIESZCZANIU SIĘ PO PIĘKNYM MIEŚCIE, JAKIM JEST OLSZTYN, NASZA WYPOŻYCZALNIA CARFREE OFERUJE WYNAJEM SAMOCHODÓW W MIEŚCIE ORAZ PRZY LOTNISKU MAZURY, ZLOKALIZOWANYM W MIEJSCOWOŚCI SZYMANY. DZIĘKI WIELOLETNIEMU DOŚWIADCZENIU ORAZ ZNAJOMOŚCI POTRZEB NASZYCH KLIENTÓW, JESTEŚMY W STANIE ZAOFEROWAĆ PAŃSTWU POJAZDY NOWOCZESNE I ZADBANE, Z RÓŻNYCH SEGMENTÓW. DZIĘKI TEMU MOŻLIWY JEST WYNAJEM SAMOCHODÓW DOSTOSOWANYCH DO INDYWIDUALNYCH POTRZEB KLIENTA, KTÓRY TYM SAMYM ZAPEWNI SOBIE KOMFORT I BEZPIECZEŃSTWO PODRÓŻOWANIA. PRZYGOTOWALIŚMY OFERTĘ NA WYNAJEM KRÓTKO-, ŚREDNIO- ORAZ DŁUGOTERMINOWY, ZAPEWNIAMY MOŻLIWOŚĆ PODSTAWIENIA AUTA W DOWOLNE MIEJSCE I UDOSTĘPNIAMY NIEZBĘDNE AKCESORIA, TAKIEJ JAK FOTELIK SAMOCHODOWY. ZAPRASZAMY DO REZERWACJI POJAZDU RÓWNIEŻ PO WYLĄDOWANIU NA LOTNISKU W SZYMANACH – W TEN SPOSÓB ZAPEWNICIE SOBIE PAŃSTWO MOŻLIWOŚĆ SZYBKIEGO PRZEJAZDU DO CENTRUM OLSZTYNA, KTÓRE POŁOŻONE JEST OKOŁO 60 KILOMETRÓW OD LOTNISKA MAZURY. NASZA WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW Z ODDZIAŁEM OLSZTYN – SZYMANY ZAPEWNI RÓWNIEŻ WSPARCIE W WYBORZE NAJBARDZIEJ DOSTOSOWANEGO DO PAŃSTWA POTRZEB ŚRODKA TRANSPORTU. ZAPRASZAMY!

WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW OLSZTYN – SZYMANY – NASZA OFERTA

  • ATRAKCYJNE CENY I RABATY – DZIĘKI TEMU KAŻDY Z PAŃSTWA MOŻE POZWOLIĆ SOBIE NA WYNAJEM SAMOCHODÓW W OLSZTYNIE I SZYMANACH.
  • OGROMNY WYBÓR SAMOCHODÓW – Z RÓŻNYCH SEGMENTÓW, RÓŻNYCH MAREK I O ZRÓŻNICOWANYCH PARAMETRACH.
  • KLAROWNE WARUNKI WSPÓŁPRACY, W TYM BRAK JAKICHKOLWIEK DODATKOWYCH OPŁAT CZY PROWIZJI.
  • BRAK LIMITU KILOMETRÓW, DZIĘKI CZEMU MOŻECIE PAŃSTWO PODRÓŻOWAĆ NASZYMI POJAZDAMI TYLE, ILE POTRZEBUJECIE.
  • BRAK KAUCJI ZA WYNAJEM – PŁACISZ TYLKO KWOTĘ ZA WYNAJEM KONKRETNEGO MODELU SAMOCHODU NA OKREŚLONY CZAS.
  • NASZA WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW OFERUJE WYNAJEM NIE TYLKO W OLSZTYNIE / SZYMANACH, ALE I NA TERENIE CAŁEGO KRAJU.
  • OFERUJEMY KRÓTKO-, ŚREDNIO- ORAZ DŁUGOTERMINOWY WYNAJEM SAMOCHODÓW – DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH I FIRM.
  • MOŻLIWOŚĆ BŁYSKAWICZNEJ REZERWACJI SAMOCHODU POPRZEZ FORMULARZ INTERNETOWY.

KRÓTKI PRZEWODNIK PO LOTNISKU OLSZTYN SZYMANY

PORT LOTNICZY OLSZTYN – MAZURY JEST POŁOŻONY W SZYMANACH ODDALONYCH O NIECAŁE 60 KILOMETRÓW OD OLSZTYNA. JEGO HISTORIA SIĘGA LAT 30. XX WIEKU, JEDNAK PIERWSZA ROZBUDOWA LOTNISKA NASTĄPIŁA DWIE DEKADY PÓŹNIEJ, GDY NA POTRZEBY 1 PUŁKU LOTNISKA MYŚLIWSKIEGO POSZERZONO PAS STARTOWY. W DRUGIEJ POŁOWIE LAT 70. NA TERENIE PORTU POWSTAŁA WIEŻA KONTROLI LOTÓW ORAZ ZAPLECZE SOCJALNE. PÓŹNIEJ WOJSKO PRZESTAŁO Z NIEGO KORZYSTAĆ. NAJLEPSZE LATA DLA LOTNISKA W SZYMANACH TO OKRES OD ROKU 2007 DO 2013, GDY PO INWESTYCJI W WYSOKOŚCI 204 MILIONÓW ZŁOTYCH, ROZPOCZĘŁA SIĘ JEGO INTENSYWNA ROZBUDOWA. PIERWSZY LOT REJSOWY Z PORTU LOTNICZEGO OLSZTYN – MAZURY W SZYMANACH PO ZAKOŃCZONYCH PRACACH MIAŁ MIEJSCE 21 STYCZNIA 2016 ROKU.

TERMINAL PASAŻERSKI JEST DOSTOSOWANY DO OBSŁUGI LOTÓW MIĘDZYNARODOWYCH, KRAJOWYCH ORAZ CZARTEROWYCH. W KLIMATYZOWANYM BUDYNKU ZNAJDUJE SIĘ IMITACJA POMOSTU ORAZ OZDOBNE WEJŚCIA I WYJŚCIA DO TERMINALA WYKONANE Z DREWNA. TE ELEMENTY MAJĄ SWOIM WYGLĄDEM NAWIĄZYWAĆ DO ARCHITEKTURY WARMII I MAZUR. PODRÓŻNI MOGĄ W OCZEKIWANIU NA LOT ZROBIĆ ZAKUPY W JEDNYM Z TRZECH SKLEPÓW WOLNOCŁOWYCH, KTÓRE OFERUJĄ: ALKOHOL, KSIĄŻKI, PAPIEROSY I INNE ARTYKUŁY TYTONIOWE ORAZ SPOŻYWCZE. NA TERENIE LOTNISKA ZNAJDUJE SIĘ RÓWNIEŻ BAR BISTRO, W KTÓRYM SĄ DOSTĘPNE NAPOJE I PRZEKĄSKI. WOLNY CZAS MOŻECIE PAŃSTWO SPĘDZIĆ NA PRZESZKLONYM TARASIE WIDOKOWYM, SKĄD ROZTACZA SIĘ DOSKONAŁY WIDOK NA STREFĘ PRZYLOTÓW ORAZ PŁYTĘ POSTOJOWĄ. ZACHĘCAMY DO SKORZYSTANIA Z OFERTY CARFREE I WYPOŻYCZENIA SAMOCHODU. W TEN SPOSÓB SZYBKO – W NIECAŁĄ GODZINĘ I W KOMFORTOWYCH WARUNKACH, JAKIE ZAPEWNIA NOWOCZESNEJ KLASY AUTO, ZNAJDZIECIE SIĘ PAŃSTWO W PRZEPIĘKNYM OLSZTYNIE.

wypożyczalnia samochodów wypożyczalnia samochodów olsztyn

KRÓTKI PRZEWODNIK PO MIEŚCIE OLSZTYN - WYNAJEM SAMOCHODÓW

OLSZTYN TO PRZEPIĘKNA STOLICA WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO Z LICZNYMI JEZIORAMI, GDZIE MOŻECIE PAŃSTWO ODPOCZĄĆ I MIŁO SPĘDZIĆ CZAS. ZACHĘCAMY DO PODRÓŻOWANIA I SKORZYSTANIA Z USŁUG, JAKIE OFERUJE WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW. CARFREE PRZYGOTOWAŁA DLA PAŃSTWA NOWOCZESNE SAMOCHODY, KTÓRE ZAPEWNIĄ KOMFORT PORUSZANIA SIĘ PO MIEŚCIE. Z PORTU LOTNICZEGO OLSZTYN – MAZURY POŁOŻONEGO W SZYMANACH PO GODZINIE JAZDY MOŻNA ZNALEŹĆ SIĘ W CENTRUM OLSZTYNA NA MALOWNICZYM, NIEWIELKIM STARYM MIEŚCIE Z PIĘKNĄ KATEDRĄ ŚW. JAKUBA Z XIV WIEKU. GODZINNY SPACER WARTO ZACZĄĆ OD WYSOKIEJ BRAMY I SKOŃCZYĆ PRZED STARYM, OLSZTYŃSKIM RATUSZEM. ŚWIETNYM SPOSOBEM NA SPĘDZENIE CZASU BĘDZIE WIZYTA W SŁYNNYM NA CAŁĄ POLSKĘ OLSZTYŃSKIM PLANETARIUM. ZNANĄ ATRAKCJĄ MIEJSKĄ JEST RÓWNIEŻ GOTYCKI ZAMEK KAPITUŁY WARMIŃSKIEJ Z XIV WIEKU POŁOŻONY NA SZLAKU ZAMKÓW GOTYCKICH. MIŁOŚNICY WODY BĘDĄ W OLSZTYNIE ŚWIETNIE SIĘ BAWIĆ – NA PLAŻY MIEJSKIEJ NAD JEZIOREM UKIEL, ODPOCZYWAJĄC NA LEŻAKU LUB PIJĄC KAWĘ W JEDNEJ Z LICZNYCH KAWIARNI. NAD TYM SAMYM JEZIOREM JEST RÓWNIEŻ POŁOŻONA LEŚNA POLANA Z NOWOCZESNĄ PRZYSTANIĄ, MINI CAMPINGIEM I BEZPŁATNYM PARKINGIEM, NA KTÓRYM MOŻECIE PAŃSTWO ZOSTAWIĆ SAMOCHÓD. NAJPIĘKNIEJSZE WIDOKI CZEKAJĄ NA PAŃSTWA NA OBRZEŻACH MIASTA, GDZIE ZNAJDUJE SIĘ AŻ 11 JEZIOR I LICZNE, WSPANIAŁE TERENY LEŚNE. ZACHĘCAMY DO ICH ODWIEDZENIA ORAZ DO WYBRANIA SIĘ NAD RZEKĘ ŁYNĘ, BY PODZIWIAĆ UROKLIWE KRAJOBRAZY. SKORZYSTANIE Z USŁUG WYPOŻYCZALNI POZWOLI PAŃSTWU PORUSZAĆ SIĘ PO WOJEWÓDZTWIE WARMIŃSKO – MAZURSKIM SZYBKO I WYGODNIE ORAZ PODZIWIAĆ UROKI REGIONU. ZAPRASZAMY PAŃSTWA DO OLSZTYNA, GDZIE PRZEZ KILKA DNI NA PEWNO NIE BĘDZIECIE SIĘ NUDZIĆ.

CZEKAMY NA CIEBIE W 20 LOKALIZACJACH W POLSCE

zobacz oddziały
SKONTAKTUJ SIĘ Z CARFREE
wynajem aut carfree - rent a car