wynajem aut carfree - rent a car fb
dymek Infolinia 24 H (+48) 794 500 550
wypożyczalnia samochodów Jesteśmy w całej polsce
PL
menu MENU

Zarezerwuj samochód

to samo miejsce podstawienia i zwrotu
Data i godzina odbioru auta
Data i godzina zwrotu auta

Miejsce podstawienia

Miejsce zwrotu

Godzina odbioru

Godzina zwrotu

Data podstawienia

Data zwrotu

TYLKO 4 KROKI

wynajem samochodów

Teraz łatwo, szybko i bezpiecznie dokonasz rezerwacji online wybranego samochodu

BRAK KAUCJI

wypożyczalnia samochodów

Nie pobieramy kaucji od naszych Klientów za wynajem samochodu

PODSTAWIENIE ZA DARMO

wynajem aut

Podstawienia samochodów wykonujemy za darmo na wszystkich lotniskach w Polsce dla rezerwacji od 7 dni

CAŁODOBOWA OBSŁUGA

wynajem długoterminowy samochodów

Zapewniamy całodobowe wsparcie telefoniczne - dzięki temu zawsze możesz liczyć na naszą pomoc

SPECJALNIE DLA CIEBIE BOGATA FLOTA NOWYCH AUT

WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW Pabianice

Pabianice to miasto w województwie łódzkim, będące siedzibą powiatu pabianickiego. Należy do aglomeracji łódzkiej, a od Łodzi dzieli je zaledwie 17 kilometrów. Miasto znajduje się na 9. miejscu pod względem powierzchni w województwie i stanowi ważny węzeł komunikacyjny. Przebiegają przez nie drogi krajowe oraz wojewódzkie: droga ekspresowa S8, droga ekspresowa S14, droga ekspresowa s14, droga krajowa nr 71, droga wojewódzka nr 485, droga wojewódzka nr 482. Do Łodzi z łatwością dotrzeć można autobusem bądź samochodem, a jeśli nie dysponujesz własnym autem, Carfree przyjdzie Ci z pomocą!

Carfree to sieć wypożyczalni samochodów w Pabianicach i innych, dużych miastach Polski. Naszym klientom oferujemy najniższe ceny i najwyższą jakość usług w okolicy. Dbamy o to, by nasze samochody były nie tylko nowoczesne, ale także doskonale wyposażone i w pełni sprawne technicznie. To jednak nie koniec korzyści, jakie daje wypożyczenie samochodu w Carfree! Tym, co odróżnia nas od konkurencji, jest maksymalnie uproszczona procedura wynajmu auta – u nas trwa ona zaledwie chwilę!

Nasze usługi szyte są na miarę potrzeb naszych Klientów, dlatego do Twojej dyspozycji oddajemy samochody dostawcze i osobowe. Również czas wynajmu dostosowany jest do Twoich oczekiwań – skorzystać możesz z wynajmu krótko-, średnio- i długoterminowego. W Carfree nie musisz również obawiać się limitu przejechanych kilometrów oraz limitu godzin – w naszej wypożyczalni samochodów w Pabianicach te limity nie obowiązują!

Chcemy, by w każdym mieście Klienci Carfree czuli się wyjątkowo, dlatego nie pobieramy od nich kaucji. Na jakie jeszcze korzyści możesz liczyć, decydując się na skorzystanie z naszych usług? Przede wszystkim na:

 • Nowoczesne, w pełni wyposażone samochody zapewniające najwyższy komfort jazdy,
 • Możliwość wynajmu samochodu dostawczego lub osobowego,
 • Brak limitu przejechanych kilometrów oraz godzin,
 • Proste procedury i jasną umowę, bez ukrytych opłat,
 • Bezpłatną usługę podstawienia samochodu w wybrane miejsce,
 • Internetowy system rezerwacji samochodu.

Wiemy, jak ważne jest, by czuć się bezpiecznie, dlatego przez cały czas możesz liczyć na kontakt z naszą wypożyczalnią. Do Twojej dyspozycji oddajemy czynną przez całą dobę infolinię, na której uzyskasz niezbędne informacje i odpowiedzi na wszelkie Twoje pytania. Zapraszamy: (+48) 794 500 550!

Krótki przewodnik po mieście Pabianice – wynajem aut bez kaucji w Pabianicach

Pabianice to historyczne miasto położone w województwie łódzkim, należące do aglomeracji łódzkiej. I choć to Łódź jest zwykle celem podróży turystów, Pabianice również mają przyjezdnym sporo do zaoferowania. Znajduje się tu bowiem mnóstwo zabytkowych obiektów, które przyciągają miłośników historii i dawnej architektury. Które miejsca szczególnie warto odwiedzić i w jaki sposób do nich dotrzeć? Najwygodniejszym środkiem transportu jest samochód, a jeśli nie dysponujesz własnym pojazdem, rekomendujemy wynajem samochodu w wypożyczalni samochodów w Pabianicach Carfree.

Wizytą w Pabianicach rozczarowani nie będą miłośnicy historycznych zamków i twierdz. Ci udać się powinni przede wszystkim na zamek przy ul. Zamkowej. To renesansowy dwór kanoników kapituły krakowskiej, który wybudowany został w XVI wieku. Obecnie mieści się w nim Muzeum Miasta Pabianic, które przybliży Ci losy miasta i jego okolic na przestrzeni minionych wieków.

Kolejnym miejscem na mapie Twojej podróży powinien być kościół św. Mateusza, który znajduje się przy Starym Rynku. Świątynia wzniesiona została z cegły, a jej architektura łączy w sobie kilka stylów: romański, gotycki i renesansowy. Wystrój charakteryzowany jest jako barokowy. Obok Kościoła Św. Męczennika, Kościół Św. Mateusza to jeden z najstarszych kościołów w regionie.

Kolejną atrakcją w Pabianicach jest Dom Tkacza – przepiękny, drewniany dom z I połowy XIX wieku, wybudowany w stylu niemieckiej Saksonii. Warto zatrzymać się w nim na chwilę, by skosztować pysznej kawy w mieszczącej się w nim kawiarni. Następnie warto udać się również do Pałacu Enderów – okazałego budynku wzniesionego w 1883 roku. Pałac wybudowany został w stylu eklektycznym, a na początku XX wieku rozbudowano go o dodatkowe skrzydła. Obecnie pałac jest siedzibą Starostwa Powiatowego.

Pabianice to jednak nie tylko piękne zabytki! To także inne wyjątkowe miejsca, m.in. Europejski Park Rzeźby. Docenią go wszyscy, którzy cenią sobie kontakt ze sztuką i bliskość natury. W parku znajduje się dziewięć rzeźb, a każda z nich niesie ze sobą inne przesłanie.

Będąc w Pabianicach warto również zarezerwować czas na zwiedzenie położonej zaledwie 17 kilometrów dalej Łodzi. By Twoje podróże były przyjemne i komfortowe, zapraszamy do wynajmu samochodów w wypożyczalni Carfree – z pewnością nie pożałujesz!

CZEKAMY NA CIEBIE W 17. LOKALIZACJACH W POLSCE
zobacz oddziały
-->
SKONTAKTUJ SIĘ Z CARFREE
wynajem aut carfree - rent a car
 • Obsługa rezerwacji:
 • rezerwacje@carfree.pl
 • Biuro Obsługi Klienta:
 • biuro@carfree.pl
 • Dział Marketingu:
 • marketing@carfree.pl
 • Dział księgowości
 • ksiegowosc@carfree.pl
wynajem samochodów bez kaucji