wynajem aut carfree - rent a car fb
dymek Infolinia 24 H (+48) 794 500 550
wypożyczalnia samochodów Jesteśmy w całej polsce
PL
menu MENU

Zarezerwuj samochód

to samo miejsce podstawienia i zwrotu
Data i godzina odbioru auta
Data i godzina zwrotu auta

Miejsce podstawienia

Miejsce zwrotu

Godzina odbioru

Godzina zwrotu

Data podstawienia

Data zwrotu

TYLKO 4 KROKI

wynajem samochodów

Teraz łatwo, szybko i bezpiecznie dokonasz rezerwacji online wybranego samochodu

BRAK KAUCJI

wypożyczalnia samochodów

Nie pobieramy kaucji od naszych Klientów za wynajem samochodu

PODSTAWIENIE ZA DARMO

wynajem aut

Podstawienia samochodów wykonujemy za darmo na wszystkich lotniskach w Polsce dla rezerwacji od 7 dni

CAŁODOBOWA OBSŁUGA

wynajem długoterminowy samochodów

Zapewniamy całodobowe wsparcie telefoniczne - dzięki temu zawsze możesz liczyć na naszą pomoc

SPECJALNIE DLA CIEBIE BOGATA FLOTA NOWYCH AUT

WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW PIASECZNO

Piaseczno to powiatowe miasto w województwie mazowieckim, należące do aglomeracji warszawskiej. Nie bez przyczyny – graniczy z dzielnicą Warszawy – Warszawa-Ursynów. Znaczna część mieszkańców Piaseczna dojeżdża do pracy do stolicy. Dla turystów miasto jest doskonałą bazą wypadową do Warszawy. Trasę, która dzieli Piaseczno i najciekawsze warszawskie atrakcje, pokonasz komfortowo autem z wypożyczalni Carfree! Wystarczy, że udasz się do punktu wynajmu samochodów w Piasecznie. Z rozwiązania tego chętnie korzystają nie tylko turyści, ale także osoby odwiedzające stolicę w celach zawodowych i biznesowych.

Wynajem samochodu w wypożyczalni Carfree nie wymaga szeregu formalności – ich liczbę zredukowaliśmy do minimum, by cała procedura była jak najprostsza. Dzięki temu wynajęcie auta zajmie Ci zaledwie chwilę! Naszym klientom zapewniamy nowoczesne samochody z pełnym wyposażeniem, dzięki czemu jazda jest komfortowa i wygodna. Wychodząc naprzeciw potrzebom klienta, umożliwiamy wynajem auta na dowolny czas – bez limitu kilometrów i godzin. Od innych wypożyczalni samochodów odróżnia nas również to, że nie pobieramy kaucji i opłaty za podstawienie samochodu w dowolne, wybrane przez Ciebie miejsce – u nas taka usługa jest zupełnie za darmo! Jesteśmy przekonani, że wypożyczalnia samochodów w Piasecznie Carfree sprosta Twoim oczekiwaniom i umożliwi Ci sprawne poruszanie się po mieście i okolicach. Wypożyczalnia samochodów w Piasecznie to przede wszystkim:

 • Najlepsze ceny w okolicy,
 • Umowa na jasnych, zrozumiałych zasadach,
 • Brak ukrytych opłat,
 • Pojazd, jakiego potrzebujesz – dysponujemy autami osobowymi i dostawczymi,
 • Brak limitu przejechanych kilometrów,
 • Brak kaucji za wynajem auta,
 • Samochody w doskonałym stanie technicznym,
 • Sieć punktów zlokalizowanych w największych miastach Polski,
 • Możliwość skorzystania z oferty najmu krótko- średnio- i długoterminowego,
 • System rezerwacji online – zamów samochód przez internet i odbierz go w dowolnym miejscu!

Masz wątpliwości lub pytania dotyczące naszej oferty? Zadzwoń pod numer (+48) 794 500 550 i zadaj je naszym konsultantom! Dostępni przez całą dobę profesjonalni doradcy Carfree chętnie będą służyć radą i udzielą Ci wszystkich niezbędnych informacji.

Krótki przewodnik po mieście Piaseczno – wynajem aut bez kaucji w Piasecznie

Piaseczno to powiatowe miasto położone w sąsiedztwie warszawskiej dzielnicy Ursynów. Od centrum Warszawy dzieli je około 17 kilometrów! Odległość tę bez trudu pokonasz, wypożyczając auto z wypożyczalni Carfree. Nim przekroczysz granice administracyjne miasta, warto jednak na chwilę zatrzymać się w Piasecznie i najbliższej okolicy – ona również ma co nieco do zaoferowania! Przede wszystkim warto odwiedzić Miasteczko Westernowe Wild West City w Runowie, które sprawi, że poczujesz się niczym na prawdziwym, XIX-wiecznym Dzikim Zachodzie! Atrakcję tę z pewnością docenią zarówno najmłodsi, jak i starsi odwiedzający. Tuż obok niego zlokalizowany jest Park Adrenaliny Paintball Runow, w którym czeka na Ciebie nie tylko paintball, ale także ścianka wspinaczkowa i możliwość wspinania po… skrzynkach po piwie! Będąc w Piasecznie warto również udać się do pobliskiej stolicy, która kusi różnorodnymi atrakcjami. Na miłośników przyrody i bliskiego kontaktu z naturą czeka Park Łazienkowski, Pola Mokotowskie, Park Kultury w Powsinie czy Ogród Saski. Na zakupy warto wybrać się do jednej z galerii handlowych, np. Hali Koszyki, Plac Unii City Shopping, Galerii Wileńskiej czy Złotych Tarasów. Rozczarowani wyprawą do Warszawy nie będą również miłośnicy clubbingu i zabawy do białego rana. W mieście znajduje się bowiem wiele muzycznych klubów i sal koncertowych z muzyką na żywo. Ci, którzy pragną poznać bliżej nie tylko współczesną, ale także historyczną Warszawę, powinni odwiedzić Muzeum Powstania Warszawskiego, Muzeum Historii Żydów Polskich czy Muzeum Katyńskie. Korzystając z samochodu wypożyczonego w wypożyczalni Carfree warto również wybrać się do opery, filharmonii lub teatru. Warszawa to miasto tętniące życiem, różnorodne i posiadające bogatą historię. Odpowiednie atrakcje dla siebie znajdzie w niej każdy – zarówno osoba spragniona rozrywki, jak i ci, którzy lubią wypoczynek na łonie natury. By w pełni doświadczyć uroków stolicy, polecamy pobyt co najmniej kilkudniowy, w czasie którego można skorzystać z możliwości długoterminowego wynajmu auta w wypożyczalni bez kaucji Carfree.

CZEKAMY NA CIEBIE W 17. LOKALIZACJACH W POLSCE
zobacz oddziały
-->
SKONTAKTUJ SIĘ Z CARFREE
wynajem aut carfree - rent a car
 • Obsługa rezerwacji:
 • rezerwacje@carfree.pl
 • Biuro Obsługi Klienta:
 • biuro@carfree.pl
 • Dział Marketingu:
 • marketing@carfree.pl
 • Dział księgowości
 • ksiegowosc@carfree.pl
wynajem samochodów bez kaucji