wynajem aut carfree - rent a car fb
dymek Infolinia 24 H (+48) 794 500 550
wypożyczalnia samochodów Jesteśmy w całej polsce
PL
menu MENU

Zarezerwuj samochód

to samo miejsce podstawienia i zwrotu
Data i godzina odbioru auta
Data i godzina zwrotu auta

Miejsce podstawienia

Miejsce zwrotu

Godzina odbioru

Godzina zwrotu

Data podstawienia

Data zwrotu

TYLKO 4 KROKI

wynajem samochodów

Teraz łatwo, szybko i bezpiecznie dokonasz rezerwacji online wybranego samochodu

BRAK KAUCJI

wypożyczalnia samochodów

Nie pobieramy kaucji od naszych Klientów za wynajem samochodu

PODSTAWIENIE ZA DARMO

wynajem aut

Podstawienia samochodów wykonujemy za darmo na wszystkich lotniskach w Polsce dla rezerwacji od 7 dni

CAŁODOBOWA OBSŁUGA

wynajem długoterminowy samochodów

Zapewniamy całodobowe wsparcie telefoniczne - dzięki temu zawsze możesz liczyć na naszą pomoc

SPECJALNIE DLA CIEBIE BOGATA FLOTA NOWYCH AUT

WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW PRUSZCZ GDAŃSKI

Pruszcz Gdański to miasto położone w województwie pomorskim w powiecie gdańskim, należące do aglomeracji gdańskiej. Od południa miejscowość przylega do Gdańska i jest siedzibą powiatu gdańskiego. Stanowi ważny węzeł komunikacyjny, przez który przebiegają zarówno drogi krajowe, jak i wojewódzkie. Co więcej, na przedmieściu rozpoczyna się trójmiejska obwodnica S6 i początek autostrady A1. Obwodnica pozwala na wygodny dojazd do oddalonego o 25 kilometrów od miasta portu lotniczego im. Lecha Wałęsy. By droga była przyjemna i komfortowa, serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług Carfree – wypożyczalni samochodów w Pruszczu Gdańskim.

Wypożyczone w Carfree auto z pewnością zaspokoi Twe oczekiwania i potrzeby! Naszym Klientom oferujemy nowoczesne, w pełni wyposażone samochody najwyższej jakości. Posiadamy zarówno auta osobowe, jak i dostawcze, które wynająć możesz w trzech wariantach: wynajmu krótko-, średnio- i długoterminowego. Carfree to wypożyczalnia inna niż wszystkie, dlatego w przeciwieństwie do naszej konkurencji, nie pobieramy kaucji. To nie koniec korzyści, na jakie mogą liczyć nasi Klienci! Kolejną jest brak limitu godzin oraz przejechanych kilometrów – z Carfree możesz jeździć dokładnie tyle, ile potrzebujesz.

Wychodzimy potrzebom naszych Klientów naprzeciw, dlatego oferujemy usługę podstawienia samochodu w wybrane miejsce. Co więcej, u nas to udogodnienie jest zupełnie bezpłatne! Dbamy również o to, by proces wynajmu samochodu był krótki i komfortowy. Maksymalnie uprościliśmy więc procedury, dzięki czemu wynajęcie auta zajmie Ci zaledwie chwilę.

Carfree to sieć wypożyczalni samochodów bez kaucji zlokalizowanych w największych ośrodkach w Polsce. W każdym z nich zapewnimy Ci:

 • Nowoczesne samochody osobowe i dostawcze,
 • Doskonale wyposażone pojazdy,
 • Brak kaucji,
 • Brak limitu godzin oraz przejechanych kilometrów,
 • Intuicyjny system rezerwacji,
 • Do wyboru: wynajem krótko-, średnio- i długoterminowy.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, nie czekaj – skontaktuj się z naszym konsultantem, który udzieli Ci wszelkich niezbędnych informacji! Nasza infolinia jest do Twojej dyspozycji przez całą dobę – (+48) 794 500 550. Serdecznie zapraszamy!

Krótki przewodnik po mieście Pruszcz Gdański – wynajem aut bez kaucji w Pruszczu Gdańskim

Pruszcz Gdański to miejscowość położona w województwie pomorskim, która należy do aglomeracji gdańskiej. Ze względu na przebiegającą na przedmieściu trójmiejską obwodnicę S6, miasto stanowi doskonałą bazę wypadową dla wszystkich, którzy w celach prywatnych lub służbowych odwiedzają Gdańsk. W jaki sposób podróżować po Pruszczu lub jego okolicach? Jak najwygodniej pokonać odległość pomiędzy miastem a portem lotniczym im. Lecha Wałęsy? Oczywiście samochodem! Rekomendujemy wypożyczenie auta w punkcie najmu Carfree – wypożyczalni samochodów w Pruszczu Gdańskim.

Pruszcz Gdański to miasto położone w wyjątkowej okolicy. Na terenie powiatu znajduje się bowiem wiele jezior, rzek i terenów zielonych. Nie brak w nich również wspaniałych zabytków i szlaków turystycznych, których pokonywanie z pewnością dostarczy Ci wielu niesamowitych wrażeń. Od czego warto zacząć poznawanie Pruszcza? Na początek polecamy wizytę w gotyckim Kościele parafialnym pw. Podwyższenia Krzyża Św. Obecnie znajduje się w nim publiczna biblioteka, a wybudowany został przed 1367 rokiem. Zachwyca przede wszystkim trójnawowym, gwiaździstym sklepieniem. Warto również wybrać się na spacer uliczkami miasta, przy których znajdują się zabytkowe, XIX-wieczne wille i kamienice.

Będąc w Pruszczu Gdańskim, warto wybrać się także do Gdańska. W mieście tym na turystów czekają nie tylko wspaniałe, historyczne zabytki, ale również galerie handlowe, tętniące życiem kluby i ośrodki sportowe. Chwilę wytchnienia znajdziesz ponadto na jednej z gdańskich, nadmorskich plaż. Okolice Trójmiasta to idealne miejsce wypoczynku nie tylko dla dorosłych, ale także dla dzieci, na które czeka wiele atrakcji. Jedną z nich niewątpliwie jest gdański Ogród Zoologiczny. Dotrzesz do niego tramwajem lub samochodem wypożyczonym z wypożyczalni Carfree. Pruszcz Gdański i jego okolice zdecydowanie warte są odwiedzin. Zarezerwuj na nie jednak co najmniej kilka dni, byś w pełni mógł doświadczyć ich uroków i atrakcji. Jeśli wybierzesz się do Pruszcza Gdańskiego na dłużej, skorzystaj z możliwości wynajmu długoterminowego w wypożyczalni samochodów Carfree – z pewnością Ci się to opłaci!

CZEKAMY NA CIEBIE W 17. LOKALIZACJACH W POLSCE
zobacz oddziały
-->
SKONTAKTUJ SIĘ Z CARFREE
wynajem aut carfree - rent a car
 • Obsługa rezerwacji:
 • rezerwacje@carfree.pl
 • Biuro Obsługi Klienta:
 • biuro@carfree.pl
 • Dział Marketingu:
 • marketing@carfree.pl
 • Dział księgowości
 • ksiegowosc@carfree.pl
wynajem samochodów bez kaucji