wynajem aut carfree - rent a car fb
dymek Infolinia 24 H (+48) 794 500 550
wypożyczalnia samochodów Jesteśmy w całej polsce
PL
menu MENU

Zarezerwuj samochód

to samo miejsce podstawienia i zwrotu
Data i godzina odbioru auta
Data i godzina zwrotu auta

Miejsce podstawienia

Miejsce zwrotu

Godzina odbioru

Godzina zwrotu

Data podstawienia

Data zwrotu

TYLKO 4 KROKI

wynajem samochodów

Teraz łatwo, szybko i bezpiecznie dokonasz rezerwacji online wybranego samochodu

BRAK KAUCJI

wypożyczalnia samochodów

Nie pobieramy kaucji od naszych Klientów za wynajem samochodu

PODSTAWIENIE ZA DARMO

wynajem aut

Podstawienia samochodów wykonujemy za darmo na wszystkich lotniskach w Polsce dla rezerwacji od 7 dni

CAŁODOBOWA OBSŁUGA

wynajem długoterminowy samochodów

Zapewniamy całodobowe wsparcie telefoniczne - dzięki temu zawsze możesz liczyć na naszą pomoc

SPECJALNIE DLA CIEBIE BOGATA FLOTA NOWYCH AUT

WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW SKAWINA

Skawina to miasto w województwie małopolskim, w powiecie krakowskim. Położone jest nad rzeką Skawinką, na południowy zachód od centrum stolicy regionu, Krakowa. Należy do aglomeracji krakowskiej. Od Krakowa dzieli ją zaledwie 19 kilometrów, które pokonać można autostradą A4. Po mieście i jego okolicach najwygodniej jest poruszać się samochodem, dlatego – jeśli nie dysponujesz własnym – zapraszamy do punktu wynajmu Carfree – wypożyczalni samochodów w Skawinie. Osoby korzystające z usług wypożyczalni Carfree zwykle odwiedzają Skawinę w celach prywatnych lub zawodowych. Wszystkim oferujemy doskonałą, elastyczną ofertę i najniższe ceny w okolicy. Dbamy jednak nie tylko o konkurencyjne warunki, ale także o to, by zapewniać naszym Klientom nowoczesne, w pełni wyposażone i sprawne technicznie samochody. W naszej ofercie znajdziesz zarówno samochody osobowe, jak i dostawcze. Wynająć możesz je w trzech wariantach: krótko-, średnio- i długoterminowym.

Tym, co wyróżnia wypożyczalnię Carfree od konkurencji, jest fakt, że wypożyczając auta nie pobieramy kaucji. Co więcej, nie limitujemy przejechanych kilometrów oraz godzin, a usługę podstawienia samochodu w wybrane miejsce nasi Klienci otrzymują zupełnie za darmo! Procedura najmu również Cię zadowoli – jest uproszczona i trwa zaledwie chwilę! By zarezerwować samochód, nie musisz opuszczać domowego zacisza. Wystarczy, że skorzystasz z internetowego systemu rezerwacyjnego Carfree.

Carfree to ogólnopolska sieć wypożyczalni zlokalizowanych w największych miastach Polski. W każdej z nich oferujemy Klientom ten sam, wysoki standard świadczonych usług oraz obsługi. W każdej możesz więc liczyć na:

 • Jasne i proste procedury – bez niepotrzebnych, czasochłonnych formalności,
 • Nowoczesne, w pełni wyposażone samochody,
 • Brak kaucji,
 • Brak limitu przejechanych kilometrów oraz godzin,
 • Bezpłatna usługa podstawienia samochodu w wybrane przez Ciebie miejsce,
 • Możliwość rezerwacji samochodu przez Internet,
 • Możliwość najmu krótko-, średnio- i długoterminowego.

Osobom, które wciąż się wahają, mają pytania lub wątpliwości, polecamy kontakt z naszą infolinią. Przez całą dobę nasi konsultanci pozostają do ich dyspozycji i z przyjemnością podzielą się z nimi swoją widzą. Zapraszamy: (+48) 794 500 550.

Krótki przewodnik po mieście Skawina – wynajem aut bez kaucji w Skawinie

Skawina to miasto w województwie małopolskim, położone kilkanaście kilometrów od centrum Krakowa. Od północy miasto graniczy z wapiennymi wzgórzami, od południa zaś zew zniesienia Pogórza Wielickiego. Skawina leży nad rzeką Skawinką w pięknej, malowniczej kotlinie. Nie bez przyczyny miasto jest tak chętnie odwiedzane przez turystów spragnionych ciszy, spokoju i kontaktu z naturą. W rzeczywistości jednak Skawina ma im znacznie więcej do zaoferowania! Jakie miejsca warto odwiedzić i jak najwygodniej poruszać się po mieście i jego okolicach? Oczywiście samochodem! Jeśli nie posiadasz własnego auta, zapraszamy do punktu najmu Carfree – wypożyczalni samochodów w Skawinie.

Wizytę w Skawinie warto rozpocząć od Rynku o zabytkowym układzie urbanistycznym. Rynek powstał w czasach średniowiecza, w 1364 roku. Wpisany został do rejestru zabytków, a po ukończonej w 2012 roku rewitalizacji, stał się tętniącym życiem centrum spotkań. Następnie warto udać się do Parku Miejskiego im. J. Piłsudskiego, w którym znajduje się Pałacyk Sokół wybudowany na początku XX wieku. Park powstał zaś w miejscu, w którym niegdyś znajdował się zamek wybudowany przez króla Kazimierza Wielkiego. Jeśli pragniesz poznać bliżej historię miasta i jego okolic, odwiedź również Muzeum Regionalne W Skawinie. Jej wystawy prezentują eksponaty od czasów osadnictwa aż do współczesności.

Miłośników architektury w Skawinie z pewnością zainteresuje Kościół św. Szymona i Judy Tadeusza oraz renesansowy kościół Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny. Gdzie jeszcze warto wybrać się wypożyczonym w Carfree samochodem? Oczywiście do Krakowa! Wcześniej zarezerwuj sobie jednak co najmniej kilka dni! Miasto to ma bowiem wiele atrakcji, których nie sposób poznać w jedno popołudnie. Rozczarowani wizytą w Krakowie nie będą zarówno miłośnicy wspaniałych, monumentalnych zabytków, jak i ci, którzy tęsknią do tętniących życiem klubów i zabawy do białego rana. Liczne muzea i galerie sztuki zaspokoją zaś potrzeby osób spragnionych kulturalnych wrażeń. Serdecznie zapraszamy!

CZEKAMY NA CIEBIE W 17. LOKALIZACJACH W POLSCE
zobacz oddziały
-->
SKONTAKTUJ SIĘ Z CARFREE
wynajem aut carfree - rent a car
 • Obsługa rezerwacji:
 • rezerwacje@carfree.pl
 • Biuro Obsługi Klienta:
 • biuro@carfree.pl
 • Dział Marketingu:
 • marketing@carfree.pl
 • Dział księgowości
 • ksiegowosc@carfree.pl
wynajem samochodów bez kaucji