wynajem aut carfree - rent a car fb
dymek Infolinia 24 H (+48) 794 500 550
wypożyczalnia samochodów Jesteśmy w całej polsce
PL
menu MENU

Zarezerwuj samochód

to samo miejsce podstawienia i zwrotu
Data i godzina odbioru auta
Data i godzina zwrotu auta

Miejsce podstawienia

Miejsce zwrotu

Godzina odbioru

Godzina zwrotu

Data podstawienia

Data zwrotu

TYLKO 4 KROKI

wynajem samochodów

Teraz łatwo, szybko i bezpiecznie dokonasz rezerwacji online wybranego samochodu

BRAK KAUCJI

wypożyczalnia samochodów

Nie pobieramy kaucji od naszych Klientów za wynajem samochodu

PODSTAWIENIE ZA DARMO

wynajem aut

Podstawienia samochodów wykonujemy za darmo na wszystkich lotniskach w Polsce dla rezerwacji od 7 dni

CAŁODOBOWA OBSŁUGA

wynajem długoterminowy samochodów

Zapewniamy całodobowe wsparcie telefoniczne - dzięki temu zawsze możesz liczyć na naszą pomoc

SPECJALNIE DLA CIEBIE BOGATA FLOTA NOWYCH AUT

WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW TARNOWSKIE GÓRY

Tarnowskie Góry to miasto znajdujące się w województwie śląskim, w południowej Polsce. Położone jest na północnym krańcu Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego, a w latach 1975-1998 należało do województwa katowickiego. Miejscowość leży na skrzyżowaniu dróg krajowych: drogi krajowej nr 11 oraz drogi krajowej nr 78. Już wkrótce przebiegać ma przez nią również droga ekspresowa S11. I choć do okolicznych miejscowości dojechać można również koleją, podróże samochodem będą zdecydowanie wygodniejsze. Jeśli nie masz własnego auta, z pomocą przyjdzie Ci Carfree – wypożyczalnia samochodów w Tarnowskich Górach.

Carfree to ogólnopolska sieć wypożyczalni samochodów zlokalizowanych w największych miastach Polski. Tym, co wyróżnia nas na tle konkurencji, są przede wszystkim niskie ceny – z pewnością odczujesz różnicę! Dodatkowo oferujemy naszym Klientom szereg dodatkowych korzyści i udogodnień. Jednym z nich jest brak kaucji, kolejnym zaś zupełnie bezpłatna usługa podstawienia samochodu w wybrane przez Was miejsce.

W Carfree stawiamy na satysfakcję i zadowolenia Klienta, dlatego do Twojej dyspozycji oddajemy nowoczesne, w pełni wyposażone i sprawne technicznie samochody. Podróże autami Carfree to prawdziwa przyjemność! W naszej wypożyczalni nie musisz obawiać się limitu przejechanych kilometrów oraz godzin – te limity w Carfree nie obowiązują! Nie musisz również obawiać się czasochłonnych procedur. Te uproszczone zostały do minimum tak, by wynajem auta zajmował zaledwie chwilę. W każdej z naszych wypożyczalni możesz liczyć na ten sam, wysoki standard obsługi i te same korzyści:

 • Brak kaucji i opłaty za podstawienie auta w wybrane miejsce,
 • Brak limitu przejechanych kilometrów oraz godzin,
 • Możliwość wynajmu krótko-, średnio- i długoterminowego,
 • Nowoczesne samochody osobowe i dostawcze,
 • Możliwość rezerwacji samochodu przez Internet,
 • Jasne procedury i brak ukrytych opłat.

By zapewnić Ci najwyższą jakość obsługi, do Twojej dyspozycji oddajemy czynną całą dobę infolinię. O każdej porze możesz zadzwonić, by zadać nam pytanie lub uzyskać dodatkowe informacje: (+48) 794 500 550 – serdecznie zapraszamy!

Krótki przewodnik po mieście Tarnowskie Góry – wynajem aut bez kaucji w Tarnowskich Górach

Tarnowskie Góry to historyczne, piękne miasto w województwie śląskim. Leży na skraju konurbacji górnośląskiej, a od Katowic dzieli je około 30 kilometrów. Odległość tę z łatwością pokonać można jednak pociągiem lub samochodem. Jeśli zależy Ci na komforcie i szybkim dojeździe, rekomendujemy podróż samochodem. Zapraszamy zatem do Carfree – wypożyczalni samochodów w Tarnowskich Górach.

Tarnowskie Góry to miasto otoczone przepięknymi kompleksami leśnymi, w których nie brak ścieżek rowerowych i innych atrakcji. Jeśli pragniesz odpocząć od miejskiego zgiełku i marzy Ci się chwila wytchnienia na łonie natury, przyjazd do miasta z pewnością Cię zadowoli. Jednak Tarnowskie Góry to nie tylko wspaniała przyroda – to także XVI-wieczny, piękny Rynek, nad którym góruje okazały ratusz. Spacerując po mieście, zdecydowanie warto go odwiedzić – uznawany jest za perłę Górnego Śląska!

Będąc na Rynku, warto również odwiedzić Muzeum Miejskie znajdujące się w zabytkowym domu Sedlaczka. Jego bogate zbiory przybliżą Ci historię miasta i jego okolic. Waszą uwagę zwrócą również ustawione w rzędzie domy podcienione z XVI wieku oraz zabytkowy, ewangelicki kościół i studnia miejska zrekonstruowana w miejscu dawnego szybu górniczego. Po zwiedzaniu odpoczniesz w jednej ze zlokalizowanych przy rynku kawiarni lub restauracji.

Tarnowskie Góry to miasto, które docenią zarówno miłośnicy wypoczynku i rekreacji na łonie natury, jak i osoby, które przepadają za zwiedzaniem i poznawaniem pięknych, ciekawych zabytków. Ponieważ te w Tarnowskich Górach rozsiane są w różnych częściach miasta, serdecznie zapraszamy do wynajmu samochodu w Carfree – wypożyczonym autem z łatwością do nich dotrzesz! Nie ograniczaj się jednak jedynie do Tarnowskich Gór – również okolice miasta mają Ci wiele to zaoferowania i jeśli tylko możesz, przeznacz czas również na ich odwiedzenie. Z pewnością nie pożałujesz!

CZEKAMY NA CIEBIE W 17. LOKALIZACJACH W POLSCE
zobacz oddziały
-->
SKONTAKTUJ SIĘ Z CARFREE
wynajem aut carfree - rent a car
 • Obsługa rezerwacji:
 • rezerwacje@carfree.pl
 • Biuro Obsługi Klienta:
 • biuro@carfree.pl
 • Dział Marketingu:
 • marketing@carfree.pl
 • Dział księgowości
 • ksiegowosc@carfree.pl
wynajem samochodów bez kaucji