wynajem aut carfree - rent a car fb
dymek Infolinia 24 H (+48) 794 500 550
wypożyczalnia samochodów Jesteśmy w całej polsce
PL
menu MENU

Zarezerwuj samochód

to samo miejsce podstawienia i zwrotu
Data i godzina odbioru auta
Data i godzina zwrotu auta

Miejsce podstawienia

Miejsce zwrotu

Godzina odbioru

Godzina zwrotu

Data podstawienia

Data zwrotu

TYLKO 4 KROKI

wynajem samochodów

Teraz łatwo, szybko i bezpiecznie dokonasz rezerwacji online wybranego samochodu

BRAK KAUCJI

wypożyczalnia samochodów

Nie pobieramy kaucji od naszych Klientów za wynajem samochodu

PODSTAWIENIE ZA DARMO

wynajem aut

Podstawienia samochodów wykonujemy za darmo na wszystkich lotniskach w Polsce dla rezerwacji od 7 dni

CAŁODOBOWA OBSŁUGA

wynajem długoterminowy samochodów

Zapewniamy całodobowe wsparcie telefoniczne - dzięki temu zawsze możesz liczyć na naszą pomoc

SPECJALNIE DLA CIEBIE BOGATA FLOTA NOWYCH AUT

WYPOŹYCZALNIA SAMOCHODÓW WARSZAWA URSYNÓW

Ursynów to jedna z lewobrzeżnych części Warszawy. Oferuje ona przyjezdnym wiele atrakcji, choć panuje powszechne przekonanie, że znajdują się na niej jedynie ponure blokowiska. Każdy, kto tutaj przybędzie, może się przekonać, że jest zgoła inaczej. Zarówno miłośnicy wypoczynku na świeżym powietrzu, jak i fani dobrego jedzenia i rozrywki znajdą tutaj coś dla siebie. W skład tej dzielnicy wchodzi 13 mniejszych obszarów, z których najbardziej znane to Kabaty, Dąbrówka, Grabów czy Natolin. Można też spotkać się z podziałem na Wysoki i Zielony Ursynów. Wysoki to północna, wschodnia i południowa część dzielnicy, gdzie spotykana jest bardzo wysoka zabudowa mieszkaniowa (blokowiska). Natomiast Zielony Ursynów to określenie stosowane na zachodnią część dzielnicy, gdzie charakterystycznym elementami krajobrazu jest zabudowa jednorodzinna. Ursynów ma dość sporą powierzchnię – 43,79 km2. Dlatego jego zwiedzanie warto ułatwić sobie decydując się na wynajem aut na Ursynowie, który oferuje wypożyczalnia Carfree.

Najtańsza wypożyczalnia samochodów na Ursynowie oferuje dostęp do nowoczesnych pojazdów. Na stronie internetowej można łatwo sprawdzić dostępność wybranego samochodu, a także zarezerwować go na konkretny termin bez wychodzenia z domu czy dzwonienia do firmy. Takie rozwiązanie jest szczególnie doceniane przez osoby podróżujące służbowo, a także w czasie wakacyjnych wyjazdów korzystających z różnych środków transportu. Wypożyczalnia samochodów Ursynów bez kaucji oferuje także swoim klientom możliwość wyboru długości okresu najmu. Oferta obejmuje najem krótko, średnio i długoterminowy. Dodatkowym atutem jest to, że na klienta nie są nakładane limity kilometrów czy godzin. To sprzyja zwiedzaniu Ursynowa i jego okolic – nie trzeba się śpieszyć czy odliczać przejechanych kilometrów – można się cieszyć z możliwości poznawania nowych miejsc.

Carfree – wypożyczalnia samochodów Ursynów to przede wszystkim:

 • bezpieczne i nowoczesne pojazdy, cały czas kontrolowane pod względem technicznym;
 • fachowa pomoc i obsługa;
 • możliwość rezerwacji samochodu przez internet;
 • przystępne ceny.

W razie pytań związanych z główną ofertą i usługami dodatkowymi można skontaktować się z konsultantami Carfree.

Krótki przewodnik po dzielnicy Warszawa Ursynów – wynajem aut bez kaucji na Warszawskim Ursynowie

Wynajem samochodów Ursynów pozwala na zaoszczędzenie czasu i optymalizację kosztów dojazdów do wybranych atrakcji znajdujących się na terenie tej warszawskiej dzielnicy. Dzięki temu można zaplanować naprawdę ciekawy pobyt na Ursynowie.

Na terenie Ursynowa znajduje się wiele atrakcji dla osób, które lubią obcowanie z przyrodą i wypoczynek na świeżym powietrzu. Jedną z najciekawszych atrakcji tego typu jest tutaj zaliczany do najstarszych polskich dębów Mieszko I. Drzewo ma około 600 lat i jest pozostałością po Puszczy Mazowieckiej. Niektóre źródła wskazują, że drzewo może mieć nawet około 1000 lat. Wiele ciekawych okazów botanicznych można podziwiać również na terenie Ogrodu Botanicznego PAN, który udostępniony jest do zwiedzania dla wszystkich. Warto też wybrać się do jednego z miejscowych parków. Najbardziej znany jest Las Kabacki, ale dużą popularnością cieszy się także park przy Bażantarni, a także Kopa Cwila. Natomiast na Górce Kazurka dobrze czas spędzą osoby aktywne, lubiące jazdę na rowerach.

Dla wielu osób ciekawostką będzie to, że to właśnie na terenie Ursynowa znajduje się słynny blok z serialu Alternatywy 4. Naprawdę znajduje się on przy ulicy Grzegorzewskiej 3. Innym znanym z filmów blokiem jest ten położony przy ulicy Kulczyńskiego 7. To właśnie między innymi tutaj kręcone były sceny do słynnego Dnia Świra.

Ursynów to także wiele obiektów o wartości historycznej. Wśród nich znajduje się między innymi Pałac Krasińskich zbudowany między 1775 a 1780 rokiem. Ciekawym obiektem jest także Dom Dżokeja, który został wybudowany na przestrzeni lat 1928-1932. Nazwa nawiązuje do Stanisława Żubera, który był trenerem wyścigów konnych. W budynku tym znajdował się także pierwszy sklep spożywczy na Ursynowie (lata siedemdziesiąte ubiegłego wieku). Obecnie działa tutaj Ursynoteka Muzeum.

Wizyta na Ursynowie to także niemała gratka dla osób lubiących dobrze zjeść. Wśród tutejszych knajpek i restauracji znajdują się takie, które serwują dania z różnych stron świata, ale i dobrze znane swojskie przysmaki. Zjeść można tutaj więc wyborne naleśniki, ale też i pyszne chaczapuri lub zapiekane czeskie kiełbaski, a także wyborną włoską pizzę. Dla miłośników bardziej egzotycznych smaków również się coś znajdzie np. w restauracji serwującej dania indyjskie.

CZEKAMY NA CIEBIE W 17. LOKALIZACJACH W POLSCE
zobacz oddziały
-->
SKONTAKTUJ SIĘ Z CARFREE
wynajem aut carfree - rent a car
 • Obsługa rezerwacji:
 • rezerwacje@carfree.pl
 • Biuro Obsługi Klienta:
 • biuro@carfree.pl
 • Dział Marketingu:
 • marketing@carfree.pl
 • Dział księgowości
 • ksiegowosc@carfree.pl
wynajem samochodów bez kaucji