wynajem aut carfree - rent a car fb
dymek Infolinia 24 H (+48) 794 500 550
wypożyczalnia samochodów Jesteśmy w całej polsce
PL
menu MENU

Zarezerwuj samochód

to samo miejsce podstawienia i zwrotu
Data i godzina odbioru auta
Data i godzina zwrotu auta

Miejsce podstawienia

Miejsce zwrotu

Godzina odbioru

Godzina zwrotu

Data podstawienia

Data zwrotu

TYLKO 4 KROKI

wynajem samochodów

Teraz łatwo, szybko i bezpiecznie dokonasz rezerwacji online wybranego samochodu

BRAK KAUCJI

wypożyczalnia samochodów

Nie pobieramy kaucji od naszych Klientów za wynajem samochodu

PODSTAWIENIE ZA DARMO

wynajem aut

Podstawienia samochodów wykonujemy za darmo na wszystkich lotniskach w Polsce dla rezerwacji od 7 dni

CAŁODOBOWA OBSŁUGA

wynajem długoterminowy samochodów

Zapewniamy całodobowe wsparcie telefoniczne - dzięki temu zawsze możesz liczyć na naszą pomoc

SPECJALNIE DLA CIEBIE BOGATA FLOTA NOWYCH AUT

WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW WEJHEROWO

Wejherowo to miasto położone w województwie pomorskim pograniczu Pojezierza Kaszubskiego i Pradoliny Redy–Łeby, nad rzeką Redą. Wraz z Rumią i Redą stanowi cześć tzw. Małego Trójmiasta Kaszubskiego. Miasto wchodzi w skład trójmiejskiej aglomeracji i jest świetnie skomunikowane z okolicznymi miejscowościami. Funkcjonuje w nim kolej SKM, którą z łatwością dojechać można do Trójmiasta. By jednak odkryć wszystkie, czekające na przyjezdnych atrakcje i podróżować komfortowo i wygodnie, warto przesiąść się do samochodu. W tym celu zapraszamy do punktu wynajmu Carfree – wypożyczalni samochodów w Wejherowie.

Wypożyczalnia samochodów Carfree zaspokoi potrzeby nawet najbardziej wymagających Klientów. Do Twojej dyspozycji oddajemy flotę nowoczesnych, w pełni wyposażonych samochodów, z których każde zapewni Ci bezpieczne i komfortowe podróże. Wśród nich znajdują się zarówno auta osobowe, jak i dostawcze, które wynająć można w opcji krótko-, średnio- i długoterminowej.

Carfree to nie tylko wysokiej jakości samochody, ale także szereg udogodnień, które umilą Ci podróże po Wejherowie i okolicach. W przeciwieństwie do naszej konkurencji, wypożyczając Ci samochód, nie pobierzemy kaucji. Nie musisz również obawiać się limitu przejechanych kilometrów oraz godzin – w Carfree jeździsz tyle, ile chcesz i potrzebujesz! Co więcej, nie pobieramy opłaty za podstawienie samochodu w wybrane przez Ciebie miejsce.

Carfree to ogólnopolska sieć wypożyczalni samochodów oferująca najniższe ceny na rynku. Jesteś zainteresowany wynajem samochodu bez kaucji, ale wciąż masz wątpliwości? Oto najistotniejsze korzyści:

 • Nowoczesne, sprawne technicznie i w pełni wyposażone samochody,
 • Internetowy system rezerwacji – rezerwuj samochód w domowym zaciszu!
 • Konkurencyjne ceny,
 • Możliwość wynajmu krótko-, średnio- i długoterminowego,
 • Brak kaucji,
 • Brak limitu przejechanych kilometrów i godzin,
 • Bezpłatna usługa podstawienia samochodu w wybrane przez Ciebie miejsce.

To nie koniec! By jeszcze lepiej odpowiadać na Twoje potrzeby, uruchomiliśmy infolinię, na której przez całą dobę czekają nasi konsultanci, gotowi udzielić Ci informacji i pomocy. Zapraszamy: (+48) 794 500 550.

Krótki przewodnik po mieście Wejherowo – wynajem aut bez kaucji w Wejherowie

Wejherowo to miasto, którego początki sięgają XVII wieku. O jego bogatej historii przekonywać się będziesz na każdym kroku i z pewnością nie pozostaniesz na nią obojętny! Wraz z Rumią i Redą miasto należy do tzw. Małego Trójmiasta Kaszubskiego i – tak inne miejscowości aglomeracji gdańskiej – ma turystom i mieszkańcom wiele do zaoferowania. By w pełni poznać Wejherowo i jego okolice, rekomendujemy podróże samochodem. Jeżeli nie dysponujesz własnym autem, zapraszamy do Carfree – wypożyczalni samochodów w Wejherowie.

Jednym z miejsc, które powinny znaleźć się na mapie Twojej podróży jest pałac wybudowany w XVIII wieku. W przeszłości pełnił funkcję siedziby miasta, dziś zachwyca wyjątkową architekturą. Na uwagę zasługuje również Ratusz znajdujący się przy wejherowskim rynku. Budynek datowany jest na XVII wiek. I choć od tego czasu trzykrotnie już został przebudowany, wciąż należy do najbardziej charakterystycznych i istotnych zabytków miasta. Wizytą w Wejherowie nie będą rozczarowani również miłośnicy zabytków sakralnych. Im polecamy zwiedzenie Kolegiaty Świętej Trójcy z 1643 roku oraz wizytę w Kalwarii Wejherowskiej. To skłaniające do zadumy miejsce znajduje się w malowniczym parku, w którym nie brak zabytkowych, nawet 300-letnich kapliczek.

Będąc w Wejherowie, warto również wyruszyć poza miasto. Nad Jeziorem Żarnowieckim znajduje się kompleks rekreacyjno-turystyczny wraz z 44-metrową wieżą widokową „Kaszubskie Oko”. Kompleks ten jest idealnym miejscem spędzania czasu dla rodzin z dziećmi. Park botaniczny, liczne ścieżki spacerowe oraz makiety dinozaurów to tylko niektóre z wielu dostępnych w nim atrakcji. Warte zobaczenia są również jedyne w swoim rodzaju groty Mechowskie w miejscowości Mechowo. Ten przepiękny pomnik przyrody stanowi unikat na skalę światową i z pewnością na długo pozostaną w Twojej pamięci.

Wejherowo to przepiękne, kaszubskie miasteczko, które z roku na rok staje się coraz bardziej urokliwe. Bogata historia oraz atrakcyjne położenie to dla turystów gwarancja udanego pobytu. Wypożycz w Carfree auto, a w pełni doświadczysz uroków Wejherowa i jego malowniczych okolic.

CZEKAMY NA CIEBIE W 17. LOKALIZACJACH W POLSCE
zobacz oddziały
-->
SKONTAKTUJ SIĘ Z CARFREE
wynajem aut carfree - rent a car
 • Obsługa rezerwacji:
 • rezerwacje@carfree.pl
 • Biuro Obsługi Klienta:
 • biuro@carfree.pl
 • Dział Marketingu:
 • marketing@carfree.pl
 • Dział księgowości
 • ksiegowosc@carfree.pl
wynajem samochodów bez kaucji