wynajem aut carfree - rent a car fb
dymek Infolinia 24 H (+48) 794 500 550
wypożyczalnia samochodów Jesteśmy w całej polsce
PL
menu MENU

Zarezerwuj samochód

to samo miejsce podstawienia i zwrotu
Data i godzina odbioru auta
Data i godzina zwrotu auta

Miejsce podstawienia

Miejsce zwrotu

Godzina odbioru

Godzina zwrotu

Data podstawienia

Data zwrotu

TYLKO 4 KROKI

wynajem samochodów

Teraz łatwo, szybko i bezpiecznie dokonasz rezerwacji online wybranego samochodu

BRAK KAUCJI

wypożyczalnia samochodów

Nie pobieramy kaucji od naszych Klientów za wynajem samochodu

PODSTAWIENIE ZA DARMO

wynajem aut

Podstawienia samochodów wykonujemy za darmo na wszystkich lotniskach w Polsce dla rezerwacji od 7 dni

CAŁODOBOWA OBSŁUGA

wynajem długoterminowy samochodów

Zapewniamy całodobowe wsparcie telefoniczne - dzięki temu zawsze możesz liczyć na naszą pomoc

SPECJALNIE DLA CIEBIE BOGATA FLOTA NOWYCH AUT

WYPOŹYCZALNIA SAMOCHODÓW WARSZAWA WŁOCHY

Włochy to nie tylko jedno z państw śródziemnomorskich. W Polsce również mamy swoje własne Włochy, czyli jedną z warszawskich dzielnic. Jest ona położona w lewobrzeżnej części miasta i ma powierzchnię ok. 29 km2. To właśnie tutaj położony jest największy polski port lotniczy, czyli Lotnisko Chopina. Nazwa dzielnicy może pochodzić od Jana Włocha, który w połowie XV wieku miał nabyć te tereny. Druga z teorii mówi, że prawdopodobnie przez te tereny przechodziły włoskie wojska i to właśnie w nawiązaniu do nich nazwano tereny, które stanowią dzisiejszą dzielnicę Włochy. Jednak jest bardzo mało dowodów na poparcie tej teorii i większość osób skłania się ku pierwszej teorii pochodzenia nazwy. Na terenie warszawskich Włoch znajduje się wiele ciekawych obiektów o wartości historycznej, jak chociażby XIX wieczne forty, znaleźć tutaj można także oazy spokoju, gdzie odpoczną miłośnicy relaksu na świeżym powietrzu.

Warszawskie Włochy przyciągają zarówno mieszkańców Warszawy, jak i przyjezdnych. Zarówno dla jednych, jak i drugich doskonałym rozwiązaniem ułatwiającym poruszanie się po mieście jest wynajem samochodów Warszawa Włochy. Wypożyczalnia samochodów Warszawa Włochy przygotowała ofertę, którą można dopasować do własnych potrzeb pod każdym względem. Wśród przygotowanych propozycji są trzy możliwości wyboru okresu najmu (krótko, średnio i długoterminowy), a także wiele samochodów do wyboru. Są to nowoczesne pojazdy różnych marek. Mają one również różne standardy wyposażenia. Do jazdy po mieście idealnie sprawdzą się niewielkie i ekonomiczne samochody miejskie. Natomiast dla rodzin i na dłuższe trasy – np. zwiedzanie okolic Warszawy można zdecydować się na pojazdy bardziej komfortowe, często nazywane rodzinnymi.

Najtańsza wypożyczalnia samochodów w Warszawie Włochy to:

 • profesjonalna obsługa klienta na każdym etapie korzystania z usług firmy;
 • pomoc w doborze samochodu i okresu najmu;
 • możliwość rezerwacji samochodu przez internet;
 • dostęp do nowoczesnych pojazdów i dodatkowych usług.

Wypożyczalnia samochodów Warszawa Włochy bez kaucji to także brak dodatkowych opłat za podstawienie samochodu we wskazane przez klienta miejsce. Nie ma też limitu kilometrów czy godzin, co pozwala na długie godziny spędzone na jeździe po mieście czy szukaniu ciekawych miejsc w jego okolicy.

Krótki przewodnik po dzielnicy Warszawa Włochy – wynajem aut bez kaucji na Warszawich Włochach

Do największych atrakcji dzielnicy Włochy zalicza się położone na jej tereny XIX wieczne forty, a wśród nich fort V „Włochy”, który stanowi część kompleksu Twierdzy Warszawa. Po tym, jak teren fortu został opuszczony przez żołnierzy, powstał na nim cmentarz. Obiekt ten użytkowany jest do dzisiaj, a pozostałe po forcie elementy znajdują się pod opieką Fundacji Ochrony Zabytków Techniki Wojskowej. Oprócz fortu „Włochy” w dzielnicy znajdują się jeszcze forty: „Okęcie” oraz „Zbarż”. Na terenie fortu „Okęcie” znajduje się pomnik mający upamiętniać ofiary katastrofy lotniczej z 1980 roku, w której zginęła Anna Jantar oraz 86 innych osób, w tym 10 członków załogi samolotu.

Kiedy czas na zwiedzanie Włoch jest ograniczony, warto zdecydować się na wynajem aut w Warszawie Włochy, który oferuje wypożyczalnia Carfree. To pozwoli nie tylko zaoszczędzić cenny czas potrzebny na poznanie wszystkich atrakcji tej dzielnicy, ale także zoptymalizować koszty poruszania się po mieście.

Kolejnym punktem wycieczki po warszawskich Włochach, który będzie nie lada atrakcją szczególnie dla dzieci będzie wizyta na lotnisku na Okęciu. Tam na specjalnie przygotowanym tarasie widokowym można podziwiać kołujące na płycie samoloty. Niesamowite wrażenie robi również sam moment startu samolotu. Innym miejscem, z którego często obserwowane są samoloty, jest górka w pobliżu lotniska przy ulicy Wykusza.

Na terenie Włoch znajduje się również kilka ciekawych miejsc do wypoczynku. Znajdą tutaj coś dla siebie osoby, które uwielbiają spacery z dziećmi, jak i aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu. Przykładem takiego miejsca jest Park Cietrzewia, który rozciąga się na powierzchni 4 ha. W czasie spaceru po parku można podziwiać liczne okazy ptactwa wodnego. Innym ciekawym miejscem jest Park Kombatantów nazywany także Parkiem Koelichenów. Został on założony w XVIII wieku. Na terenie parku znajduje się zabytkowy pałac. Można tutaj podziwiać także okazy ponad stu i dwustuletnich drzew, między innymi platana klonolistnego czy lipy drobnolistnej. W pobliżu parku znajduje się Staw Koziorożca, który jest również urokliwym miejscem.

CZEKAMY NA CIEBIE W 17. LOKALIZACJACH W POLSCE
zobacz oddziały
-->
SKONTAKTUJ SIĘ Z CARFREE
wynajem aut carfree - rent a car
 • Obsługa rezerwacji:
 • rezerwacje@carfree.pl
 • Biuro Obsługi Klienta:
 • biuro@carfree.pl
 • Dział Marketingu:
 • marketing@carfree.pl
 • Dział księgowości
 • ksiegowosc@carfree.pl
wynajem samochodów bez kaucji