phone
wynajem aut carfree - rent a car
Infolinia 24 H (+48) 794 500 550
wypożyczalnia samochodówJesteśmy w całej Polsce
PL
menu MENU
phone

TYLKO 4 KROKI

wynajem samochodów

Teraz łatwo, szybko i bezpiecznie dokonasz rezerwacji online wybranego samochodu

BRAK KAUCJI

wypożyczalnia samochodów

Nie pobieramy kaucji od naszych Klientów za wynajem samochodu

PODSTAWIENIE ZA DARMO

wynajem aut

Podstawienia samochodów wykonujemy za darmo na wszystkich lotniskach w Polsce dla rezerwacji od 7 dni

CAŁODOBOWA OBSŁUGA

wynajem długoterminowy samochodów

Zapewniamy całodobowe wsparcie telefoniczne - dzięki temu zawsze możesz liczyć na naszą pomoc

SPECJALNIE DLA CIEBIE BOGATA FLOTA NOWYCH AUT

WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW BIAŁYSTOK

Białystok to miasto na prawach powiatu położone w północno-wschodniej Polsce, nad rzeką Białą. Miasto jest siedzibą województwa podlaskiego i liczy niemal 300 tys. mieszkańców. Stanowi ważny ośrodek naukowy, kulturalny i przemysłowy województwa. Przebiegają przez nie liczne szlaki turystyczne, a jednocześnie jest największym węzłem komunikacyjnym północno-wschodniej Polski. Przebiega przez nie linia kolejowa Rail Baltica oraz liczne drogi krajowe i wojewódzkie. Choć samo w sobie skupia wiele atrakcji, warto również poznać jego malownicze okolice. W tym celu rekomendujemy wynajem samochodu w Carfree – wypożyczalni samochodów w Białymstoku.

Carfree to ogólnopolska sieć wypożyczalni zlokalizowanych w największych miastach Polski. W Białymstoku nasz oddział znajduje się przy ulicy Sienkiewicza 55a. Naszym klientom oferujemy najniższe ceny i doskonałe, nowoczesne i w pełni wyposażone samochody. Możesz wybrać dokładnie takie auto, jakiego potrzebujesz: osobowe lub dostawcze. Nie musisz obawiać się limitów, które często obowiązują w innych wypożyczalniach. W Carfree nie obowiązuje ani limit przejechanych kilometrów, ani godzin – jeździsz tyle, ile potrzebujesz!

W Carfree zależy nam na Twoim komforcie, dlatego do Twojej dyspozycji oddajemy internetowy system rezerwacji. Odtąd, by zarezerwować auto, nie będziesz musiał opuszczać mieszkania! Procedura wynajmu również nie da Ci się we znaki – trwa zaledwie chwilę! W Carfree stawiamy na bezpieczeństwo i satysfakcję klienta, dlatego umowa została skonstruowana w taki sposób, by wszystkie jej zapisy były dla Ciebie jasne. Co jeszcze wyróżnia nas od konkurencji? Oczywiście brak kaucji oraz dodatkowej opłaty za podstawienie pojazdu wybrane przez Ciebie miejsce – w wypożyczalniach samochodów Carfree ta usługa jest zupełne bezpłatna!

Wiemy, jak ważne jest, byś miał pełną wiedzę na temat usługi, z której masz zamiar skorzystać. Właśnie dlatego do Twojej dyspozycji oddajemy czynną przez całą dobę infolinię, na której w każdym momencie uzyskasz pomoc i wszelkie informacje. Zapraszamy: (+48) 794 500 550!

Krótki przewodnik po mieście Białystok – wynajem aut bez kaucji w Białymstoku

Białystok to największe miasto Polski północno-wschodniej a zarazem stolica Podlasia. Ze względu na bliskie sąsiedztwo Białorusi, Litwy i Rosji oraz przepięknych, zielonych terenów Podlasia, jest doskonałą bazą wypadową dla turystów i osób pragnących wypocząć na łonie natury. Niezależnie od tego, w jakim celu Białystok odwiedzasz, zadbaj o odpowiedni środek transportu – dzięki temu Twoje podróże będą komfortowe i bezpieczne. Nie dysponujesz własnym autem? Nie szkodzi! Skorzystaj z usług Carfree – najtańszej wypożyczalni samochodów w Białymstoku!

Będąc w mieście, koniecznie odwiedź pałac Branickich oraz wspaniały, otaczający go ogród. Budowla ta nawiązuje do stylu francuskich pałaców królewskich i jest jedną z najbardziej okazałych barokowych budynków. Nazywana bywa „Wersalem Północy” lub „Wersalem Podlaskim”. Obecnie znajduje się w nim Akademia medyczna.

Choć to Pałac Branickich najbardziej zachwyca przyjezdnych, w mieście znaleźć można także kilka innych, wartych odwiedzenia miejsc. Przede wszystkim mamy na myśli Ratusz, który zdobi Rynek oraz Archikatedra Wniebowzięcia NMP. Ten zabytkowy, katedralny kompleks wywodzi się z XVIII wieku. Miłośników architektury zainteresuje również kościół Św. Rocha oraz Cerkiew Św. Ducha.

Białystok to nie tylko zabytki, ale także wspaniałe miejsca, które zachęcają do wypoczynku na łonie natury: Narwiański Park Narodowy, Biebrzański Park Narodowy oraz Puszcza Białowieska. W pięknych okolicznościach przyrody zapomnisz o troskach dniach codziennego i z pewnością wypoczniesz!

Będąc w Białymstoku warto również odwiedzić folwark Nadawki i Białostockie Muzeum Wsi, które przybliży Ci historię oraz życie mieszkańców miasta i okolic. Warto również zarezerwować sobie czas na wycieczkę do Supraśla i kilku innych, okolicznych miejscowości. Choć bez trudu dotrzesz do nich autobusem, najwygodniej będzie Ci podróżować samochodem. Zapraszamy więc do Carfree – wypożyczalni samochodów bez kaucji w Białymstoku.

CZEKAMY NA CIEBIE W 20 LOKALIZACJACH W POLSCE

zobacz oddziały
SKONTAKTUJ SIĘ Z CARFREE
wynajem aut carfree - rent a car