Wynajem samochodu dostawczego

W naszej ofercie znajdziesz bogaty asortyment busów dostawczych

Prezentujemy bogatą ofertę busów dostawczych

 • Nasza oferta
 • Oferta miesięczna
Fiat Ducato Maxi L4H2
 • Fiat Ducato Maxi L4H2 - ilość osób 3
 • Fiat Ducato Maxi L4H2 - rodzaj paliwa Diesel
 • Fiat Ducato Maxi L4H2 - klimatyzacja klimatyzacja
 • Fiat Ducato Maxi L4H2 - skrzynia biegów manualna
Fiat Ducato Maxi L4H2 lub podobny - Segment N (Bus - Dostawczy)
wybierz
Fiat Ducato Maxi L3H2
 • Fiat Ducato Maxi L3H2 - ilość osób 3
 • Fiat Ducato Maxi L3H2 - rodzaj paliwa Diesel
 • Fiat Ducato Maxi L3H2 - klimatyzacja klimatyzacja
 • Fiat Ducato Maxi L3H2 - skrzynia biegów manualna
Fiat Ducato Maxi L3H2 lub podobny - Segment N (Bus - Dostawczy)
wybierz
Fiat Ducato Maxi L3H2
 • Fiat Ducato Maxi L3H2 - ilość osób 3
 • Fiat Ducato Maxi L3H2 - rodzaj paliwa Diesel
 • Fiat Ducato Maxi L3H2 - klimatyzacja klimatyzacja
 • Fiat Ducato Maxi L3H2 - skrzynia biegów manualna
Fiat Ducato Maxi L3H2 lub podobny - Segment N (Bus - Dostawczy)
wyślij zapytanie
Fiat Ducato Maxi L4H2
 • Fiat Ducato Maxi L4H2 - ilość osób 3
 • Fiat Ducato Maxi L4H2 - rodzaj paliwa Diesel
 • Fiat Ducato Maxi L4H2 - klimatyzacja klimatyzacja
 • Fiat Ducato Maxi L4H2 - skrzynia biegów manualna
Fiat Ducato Maxi L4H2 lub podobny - Segment N (Bus - Dostawczy)
wyślij zapytanie

Wynajem aut dostawczych


Zdajemy sobie sprawę z tego, jak różne są oczekiwania naszych klientów. Dostosowaliśmy firmową ofertę pamiętając także o tych najbardziej wymagających. Nasza bogata flota pojazdów dostawczych została uzupełniona o nowoczesne, fabrycznie nowe modele renomowanych marek. Z nami podróż będzie zawsze bezpieczna i niezawodna. Samochody dostawcze czekają na naszym parkingu firmowym w pełni gotowe do wynajęcia od zaraz. Podróż naszymi autami do czysta przyjemność - wybierz się w dowolne miejsce, jedź na wakacje lub zorganizuj przeprowadzkę bez stresu. Po całym procesie wynajmu zostaw samochód tam, gdzie wskazałeś w formularzu zgłoszeniowym. To wszystko - nasz pracownik odbierze auto, a Ty nie musisz się już o nic więcej martwić. Wszystko szybko, wygodnie i w uproszczonym trybie.

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Prezentujemy wyjątkowo bogaty asortyment dużych aut na wynajem- warto z nami współpracować!

Szukasz znakomitych pojazdów dostawczych na wynajem? Znakomicie trafiłeś. Stawiamy na wysoką jakość usług, dlatego o każdy pojazd dbamy z osobna. Nasi pracownicy sukcesywnie doglądają stanu technicznego samochodów dostawczych dostępnych w naszej wypożyczalni. Oferujemy niskie, konkurencyjne ceny w kontekście wynajmu naszej floty. Przy wynajmie długoterminowym oferujemy atrakcyjne zniżki zarówno dla osób prywatnych, jak i firm. Samochody z segmentu aut osobowych można prowadzić bez specjalnego prawa jazdy kategorii C.

Wymogi wynajmu

Część dostępnej floty to samochody typowo dostawcze, do których prowadzenia tego typu uprawnienia będą konieczne (prawo jazdy C). Zapraszamy serdecznie do przejrzenia aktualnego katalogu floty pojazdów. Tam można zapoznać się ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi ceny i specyfikacji technicznej aut.

czytaj więcej

Nowoczesna wypożyczalnia samochodów dostawczych

Wśród posiadanych samochodów mamy m.in. auta Toyota Procity czy Citroen Jumper. Są to pojazdy bardzo solidne, bezpieczne i wygodne do przewożenia wielu osób i dużych gabarytów. Wynajem aut dostawczych to nasza branża, w której działamy od wielu lat. Mamy doświadczenie i wiemy z jakich aut korzystają najczęściej osoby potrzebujące samochodów dostawczych. Najlepsze rodzaje pojazdów, wykonanych z najlepszych komponentów, prezentujemy w naszym katalogu wynajmu. Sprawdź sam, jakie auta obecnie posiadamy na wynajem.

Wyjątkowo niska cena

Oferujemy wynajem samochodów dostawczych już od nieco ponad 200 złotych za dobę. Ceny mogą ulegać zmianom, dlatego zachęcamy do zapoznania się z cennikiem. Różne typy pojazdów mają różną wartość cenową na dzień.

Wynajem samochodów dostawczych. 5 powodów, dla których wyróżniamy się na tle konkurencji

Wynajem samochodów typu dostawcze wymaga dużej sprawności działania wypożyczalni. Klient oczekuje od pojazdu pełnej niezawodności i dobrego wyposażenia - tak, aby korzystanie z dwuśladu było przyjemnością i pomagało w załatwieniu wszelkich formalności. Od dłuższego czasu przyglądamy się potrzebom naszych klientów i dostosowujemy zakres naszych usług do spersonalizowanych oczekiwań. Wśród naszych klientów znajdują się osoby prywatne, które szukają auta dostawczego na chwilę, ale i nie tylko. Dużą częścią naszych usługobiorców stanowią firmy, zarówno te duże, jak i małe.

Wynajem „dostawczaków” w dobrej cenie - dlaczego warto?

Wyróżniliśmy poniżej pięć powodów, dla których jesteśmy liderem w dziedzinie wynajmu samochodów dostawczych. Jako renomowana wypożyczalnia aut dostawczych zapewniamy na każdym kroku fachową obsługę naszego działu technicznego.

1. Wypożyczalnia aut dostawczych bez limitu kilometrów

Jako jedna z nielicznych firm oferujemy wynajem busa bez naliczania limitu kilometrów. To znakomita wiadomość dla osób, które chcą wyjechać na wakacje i potrzebują pewnego, ekonomicznego pojazdu. Również dla klientów indywidualnych poruszających się między miastami w Polsce to znakomita informacja. Znieśliśmy limity kilometrowe, dzięki czemu wynajem samochodu dostawczego jest bardziej opłacalny z punktu widzenia klienta.

2. Sprawdzamy sukcesywnie stan techniczny każdego auta

Współpracujemy z najlepszymi mechanikami w obszarze działania naszej firmy. Otrzymujemy dzięki temu fachową obsługę serwisów naprawczych, które analizują stan techniczny naszej floty. Każdy samochód jest dokładnie sprawdzany. Sukcesywnie uzupełniamy stan parkingu nowymi pojazdami, które przyjeżdżają do nas prosto z fabryk w nienaruszonym stanie. Nasza wypożyczalnia stawia na wysoką jakość usług wynajmu - wiemy, że oferowanie pojazdów niesprawdzonych i wadliwych przyniosłoby więcej szkody, niż pożytku.

3. Tani wynajem busa dostawczego

Atrakcyjne ceny dla stałych klientów oraz nowych osób, które zdecydują się skorzystać z naszych usług to codzienność. W przypadku chęci uzyskania spersonalizowanej, nietypowej oferty prosimy o bezpośredni kontakt z obsługą naszej firmy. Jesteśmy otwarci na propozycje osób indywidualnych i firm, dlatego oferujemy zawsze wynajem na preferencyjnych warunkach. Realizujemy zarówno wynajem krótko, jak i długoterminowy.

4. Całodobowa opieka - zapewniamy fachową obsługę

Działamy non stop zapewniając fachową obsługę dla naszych klientów. Chcesz oddać samochód dostawczy w wyznaczonym przez siebie miejscu? Doszedłeś do wniosku, że należy skrócić czas wynajmu? Nasi pracownicy odbiorą auto z dowolnego miejsca bez konieczności odprowadzania samochodu do naszej firmy. W razie pechowych przypadków, np. w wyniku stłuczki, służymy pomocą i organizujemy opiekę nad naszym klientem. Wypożyczalnia aut dostawczych zaproponuje także nowy samochód dostawczy, którym będzie można kontynuować podróż.

5. Wynajem aut dostawczych w kilku prostych krokach

Nasza wypożyczalnia samochodów dostawczych działa prężnie w Internecie, otwierając się na nowe technologie wynajmu samochodów. Pojazdy można obejrzeć na naszej stronie internetowej na poszczególnych podstronach - dostępny jest każdy samochód dostawczy. Wynajem bez limitu kilometrów można zamówić bezpośrednio przez witrynę. Przekazujemy naszym klientom możliwość zamówienia samochodu online - dosłownie w kilka minut. Użytkownik musi wybrać typ auta oraz zakres wynajmu. Następny krok to wypełnienie danych osobowych, opłacenie zamówienia i odebranie auta z określonego miejsca. Wszystko błyskawicznie i bez zbędnych formalności ze strony naszej wypożyczalni.

Dla kogo samochody dostawcze? Wynajem dla klientów z różnymi potrzebami

Nasza wypożyczalnia samochodów dostawczych proponuje kompleksowy wynajem auta, bez pytania o szczegółowy plan wynajmu klienta. Oznacza to, że nasze usługi kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak i klientów indywidualnych. Nie pytamy gdzie i po co nasz klient ma zamiar jechać. W końcu podróżowanie samochodem to ma być czysta przyjemność - tak jest właśnie u nas, ponieważ nie wdrażamy limitu kilometrów do aut dostawczych do 30 dni.

Innowacyjna wypożyczalnia samochodów dostawczych

Wystarczy prawo jazdy, opłata z góry i pojazdy są dostępne dla wynajmującego. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z pracownikami naszej firmy, np. za pomocą telefonu lub skrzynki mailowej. Doradzimy i wskażemy, która opcja najmu w danej sytuacji będzie dla Państwa najbardziej opłacalna.

Samochód pomocny w wielu sytuacjach

Samochód dostawczy potrafi uratować skórę. Wiedzą o tym nasi klienci, którzy wielokrotnie potrzebowali samochodu "na teraz", aby przewieźć ważną rzecz lub wyjechać na wymarzony urlop. Nie sposób wyróżnić wszystkich korzyści płynących z posiadania wynajętego auta. Nie musimy martwić się o jego stan techniczny, serwisowanie czy opłaty.

Samochody dostawcze dla firm i osób indywidualnych

Prowadzimy także wynajem długoterminowy. Dostawcze samochody przeznaczone są dla klientów potrzebujących porządnego i solidnego sprzętu. Dzięki nim możliwe będzie:

 • przetransportowanie mebli np. podczas przeprowadzki,
 • zakupienie wielkogabarytowych przedmiotów i przewiezienie ich na posesję,
 • wywiezienie zbędnych rzeczy (niektóre auta mogą być wyposażone w kontener),
 • wyjazd na wakacje nawet w 9 osób i bez limitu kilometrów,
 • spełnienie wielu innych obowiązków, jakie można zrealizować za pomocą samochodów dostawczych.

Wynajem aut dostawczych - formalności ograniczone do minimum

Wynajem aut dostawczych odbywa się na uproszczonych warunkach formalnych. Wszystkie dokumenty i regulaminy dostępne są bezpośrednio na naszej stronie internetowej. Zamawianie samochodów dostawczych online ogranicza konieczność podpisywania sterty papierów w siedzibie naszej firmy. Wiele osób docenia krok w stronę ich potrzeb - wiemy to choćby po konsultacjach z gronem naszych stałych klientów. Przy załatwieniu wszelkich formalności służymy każdorazowo radą - w razie, gdyby pojawiły się jakiekolwiek wątpliwości w kontekście aut dostawczych naszej firmy.

Wynajem samochodów typu dostawcze - konkurencyjne ceny i znakomite wyposażenie

Dysponujemy flotą nowoczesnych samochodów dostawczych posiadających rozbudowane wersje wyposażenia. Nasze auta są wyposażone w klimatyzację i wiele systemów elektronicznych. W zależności od modelu samochodu dostawczego posiada on podgrzewane lusterka, centralny zamek, elektryczne szyby i lusterka oraz system ABS poprawiający bezpieczeństwo jazdy. Zachęcamy do zapoznania się z pełną specyfiką samochodów dostępnych bezpośrednio w naszym wirtualnym katalogu.

Atrakcyjne ceny różnych modeli. Sprawdź specyfikację dostępnych pojazdów na naszej stronie

Dzięki informacjom klient może sprawdzić dane o mocy silnika, jego pojemności czy średniego spalania - w cyklu miejskim i na trasie. Znajdują się tam również dane o cenach wypożyczenia w zależności od tego jaki wynajem aut dostawczych nas interesuje. Pamiętaj, że im dłuższy okres wynajmu tym cena za jeden dzień użytkowania samochodu będzie bardziej atrakcyjna.

Wynajem samochodów dostawczych - długookresowo czy na chwilę?

Wiemy, że nasi klienci mają różne potrzeby. Jedni potrzebują samochodu na chwilę, inni zaś celują w wynajem samochodów dostawczych w dłuższej perspektywie czasowej. Wynajem samochodu dostawczego w naszej firmie nie ma ograniczeń. Jeśli chcemy, aby wynajem trwał tylko jeden dzień, albo kilka dni - nie ma problemu. Podobnie jest w przypadku wynajmu samochodów dostawczych np. na miesiąc czy kwartał. W takim okresie również wypożyczamy auta!

Furgon, plandeka, bus - różne rodzaje samochodów na wynajem

U nas to klient ustala czas odbioru i zwrotu samochodów dostawczych - bez limitu do 4000 kilometrów, ukrytych opłat, kruczków czy podejrzanych prowizji. Powyżej 4000 kilometrów nakładamy dodatkowe opłaty - każdorazowo jednak konsultujemy taką sytuację z klientem, aby miał tego świadomość.

W jaki sposób przygotowujemy samochody dostawcze do jazdy?

Każdy samochód przechodzi weryfikację po zakończeniu okresu wynajmu. Na początku nasz pracownik dokładnie sprawdza wnętrze - zdarza się, że nasz klient czegoś zapomniał zabrać, wówczas dzwonimy do niego i umawiamy się na zwrot. Nasza wypożyczalnia dokładnie sprawdza stan samochodu, tak aby kolejny klient miał możliwość komfortowego użytkowania auta. Samochód dostawczy myjemy, czyścimy tapicerkę i odświeżamy wnętrze. Bez znaczenia jest dla nas to, czy klient wypożyczył auto na kilka dni, czy na kilka miesięcy. Samochód poddajemy także gruntownej dezynfekcji, o której piszemy poniżej.

Wypożyczalnia samochodów dostawczych - działamy w oparciu o bezpieczeństwo

Sytuacja pandemiczna nauczyła nas wszystkich, że warto dbać o swoje bezpieczeństwo zdrowotne. Aby zmaksymalizować komfort użytkowników aut dostawczych przeprowadzamy kompleksową dezynfekcję wnętrza przed oddaniem samochodu kolejnemu klientowi. Dezynfekcja auta jest w pełni bezpieczna dla alergików i dzieci - wykorzystujemy wyłącznie sprawdzone metody zabijania zarazków, bez stosowania szkodliwych substancji chemicznych.

Trzymamy się wytycznych

Nasza wypożyczalnia samochodów już kolejny rok działa w oparciu o wytyczne Ministerstwa Zdrowia. Nie było dla nas większym problemem przestawienie się na znacznie częstsze dezynfekowanie kabiny, niż było to jeszcze kilka lat wcześniej. Dzięki naszym działaniom wynajem samochodów dostawczych jest bezpieczny, także pod kątem epidemiologicznym.

Wynajem aut dostawczych i nasza profesjonalna obsługa

Dysponujemy rozbudowanym centrum technicznym, w którym działamy bez przerwy, 24 godziny na dobę. Dzięki temu osoby korzystające z naszych usług są zawsze w dobrych rękach. Rozbudowaliśmy naszą kadrę pracowniczą, dzięki czemu nasza wypożyczalnia może funkcjonować w sposób niezwykle sprawny na terenie całego państwa.

Wygodne wynajmowanie

Co ważne, wynajem nie musi odbywać się bezpośrednio w miejscu naszej firmy - to klient wybiera podczas rezerwowania w jaki sposób i gdzie chce odebrać pojazd, zgodnie z dostępnością samochodów. Podobnie jest w przypadku zwrotu. Samochód dostawczy odbiera nasz pracownik, który przyjeżdża w konkretne miejsce z drugą osobą. Dzięki temu nasza wypożyczalnia samochodów działa niezwykle prężnie i w sposób realny odpowiada na oczekiwania klientów.

Duży wybór, niskie ceny - dlaczego u nas jest tanio? Ekonomiczny wynajem samochodów dostawczych

Wiele osób zastanawia się dlaczego usługi naszej firmy są konkurencyjne. Ceny widniejące na kartach i podstronach są jak najbardziej prawidłowe. Posiadamy długie doświadczenie w wynajmie aut dostawczych, dlatego opracowaliśmy szereg procesów usprawniających nasze funkcjonowanie. Działamy bardziej skutecznie, przez co nie marnujemy czasu i sił na wykonywanie zbędnych czynności. Ograniczamy także formalności związane z wynajmem.

Szybki najem samochodu dostawczego

Tak naprawdę ze strony klienta wystarczy tylko prawo jazdy i poprawnie wypełniony formularz online. Bez długich rozmów, absorbujących spotkań i zbędnych umów dodatkowych. To wszystko sprawia, że nasze usługi są opłacalne dla większości odbiorców. Dysponujemy także infolinią - kontakt pozwoli również na sprawną rezerwację auta.

Pomysły naszych klientów na wynajem samochodów dostawczych

Samochody dostawcze sprawdzają się w bardzo wielu zróżnicowanych sytuacjach życiowych. Służą nie tylko jako narzędzie pracy, które przydaje się w kontekście transportowania ciężkich i nieforemnych przedmiotów. Samochody dostawcze mogą być wykorzystywane także jako wygodna forma transportu np. z uroczystości weselnej. Pary Młode bardzo często decydują się na wynajęcie od nas kilku samochodów, tak aby rozwieźć gości weselnych po całej uroczystości do domów. Wynajem aut dostawczych może być także przydatny w celu pojechania całą rodziną na weekend - w góry, nad morze czy do konkretnego miejsca w Polsce.

Wygoda związana z modyfikowaniem wynajmu

Niekiedy niespodziewana sytuacja może sprawić, że klient będzie potrzebował auta jeszcze przez kilka dni. Wówczas wystarczy poinformować nas telefonicznie, aby nasi pracownicy przedłużyli okres najmu w systemie. To bardzo proste i intuicyjne - klient może przedłużać czas wynajmowania zgodnie ze swoimi potrzebami. Nie zaskoczy nas zatem nagła potrzeba dojechania do określonej lokalizacji, czy przewiezienie jeszcze kilku rzeczy z punktu A do punktu B.

Wynajem aut dostawczych jako sposób na przetestowanie możliwości samochodu

Firmy prywatne współpracujące z naszą wypożyczalnią korzystają z możliwości wypróbowania floty pojazdów w kontekście własnych usług. Co to tak naprawdę oznacza? Zakup w ciemno, np. rozbudowanego taboru samochodowego może być porównywany do zakupu kota w worku. Przedsiębiorstwa coraz częściej decydują się na wynajem długoterminowy samochodów dostawczych, aby później dopiero, na podstawie zdobytych doświadczeń, zakupić własne auta. Nic nie stoi także na przeszkodzie aby to nasza wypożyczalnia przez bardzo długi okres świadczyła usługi outsourcingu w tym zakresie. Posiadamy szeroki wybór aut dostawczych, a także auta typu kontener, plandeka czy furgon.

Wynajem samochodów dostawczych w pigułce. Co charakteryzuje nasze usługi?

Wyróżniliśmy poniżej 15 czynników, które definiują naszą firmę wynajmującą m.in. samochody dostawcze.

 1. Brak limitu kilometrów do 4000 km, co jest wygodne dla osób potrzebujących samochodu do dalekich dojazdów.
 2. Niskie, konkurencyjne ceny, dzięki którym jesteśmy liderem opłacalności na rynku wypożyczalni aut dostawczych.
 3. W naszej flocie znajdują się nowoczesne samochody, których stan techniczny weryfikujemy systematycznie i dokładnie.
 4. Minimum problemów przy załatwieniu wszelkich formalności, ponieważ proces zamawiania auta jest niezwykle prosty.
 5. Bezpieczne auta z nowych roczników - sukcesywnie wymieniamy naszą flotę na nową, tak aby nasi klienci korzystali z bezpiecznych i nowoczesnych pojazdów.
 6. Dostępność pojazdów nietypowych, np. wyposażonych w kontener - mamy także auta osobowe, miejskie, suvy i inne.
 7. Auta są zdezynfekowane, bezpieczne pod kątem epidemicznym, ponieważ wiemy jak ważną kwestią jest ochrona przed drobnoustrojami.
 8. Formalności załatwiane online - wszystko odbywa się za pośrednictwem naszej strony internetowej, przez co proces jest niezwykle łatwy i co najważniejsze szybki.
 9. Samochody dostawcze dostępne od ręki na życzenie klienta - w wielu różnych wersjach i modelach.
 10. Możliwość najmu krótkoterminowego, np. na kilka dni.
 11. Możliwość najmu średniookresowego, np. na tydzień.
 12. Możliwość najmu długookresowego, np. na miesiąc.
 13. Samochody w dobrym stanie technicznym, nieuszkodzone i bez wypadków - z ważnymi badaniami okresowymi i dodatkową weryfikacją techniczną.
 14. Jazda po całej Polsce, bez limitu kilometrów na mniej niż 30 dni.
 15. Pomocna obsługa techniczna wypożyczalni - nasze centrum pomocowo-doradcze pomoże w razie awarii auta czy nieszczęśliwej kolizji.

Poznaj nasze samochody dostawcze

Pełna oferta samochodów dostawczych jest widoczna w górnym panelu strony internetowej. Aby przejść do specyfikacji konkretnego modelu należy kliknąć zdjęcie odpowiedniego auta. Co jakiś czas zmieniamy flotę i rodzaje samochodów, które są przeznaczone dla naszych klientów. Warto zatem na bieżąco przeglądać dostępną ofertę od ręki.

Wynajem samochodów dostawczych na terenie Polski

Wynajem samochodów dostawczych jest znakomitą opcją dla osób, które nie chcą zajmować się serwisowaniem i opieką nad własną flotą pojazdów. Bardzo często takie zadania wymagają poświęcenia dużej ilości czasu, która jest potrzebna przedsiębiorcy do innych celów. W tym kontekście jesteśmy odciążeniem dla wielu firm, dzięki czemu mogą one skupić się na zarabianiu i świadczeniu usług, a nie na kwestiach związanych z serwisowaniem i dbaniem o samochody dostawcze. Od tego jesteśmy my!

Wynajem aut dostawczych - 100% profesjonalizmu

Działamy w oparciu o profesjonalne zasady wynajmu samochodów dostawczych, dlatego jesteśmy ekspertami w tej dziedzinie. Nasz zespół składa się z kilkunastu pracowników w oddziale, którzy prężnie pracują i reagują na potrzeby klienta. Jesteśmy w stanie przygotować także spersonalizowaną ofertę wynajmu samochodów do przewożenia wielkogabarytowych przedmiotów typu kontener. Wychodzimy z założenia, że to klient wie doskonale czego chce - my niczego nie narzucamy, ewentualnie tylko sugerujemy, które możliwości byłyby w danej sytuacji najlepsze.

Wynajem samochodów dostawczych bez pułapek

Nie pobieramy także kaucji, ograniczając formalności do minimum. Wiemy, że przy załatwieniu wszelkich formalności papierkowych klienci naszej wypożyczalni tracą dużo czasu, dlatego redukujemy tego typu obowiązki klienta do minimum. Tuż po finalizacji wypożyczenia nasz klient może wsiąść do samochodu i nie martwić się o formalności. Nasi pracownicy informują wynajmujących o najważniejszych kwestiach - dzięki czemu wynajem jest bezpieczny i wiarygodny.

Skontaktuj się z nami już teraz!

Wiemy, że większość klientów woli porozmawiać z żywym konsultantem, niż rezerwować samochód za pomocą formularza online. Przygotowaliśmy dla Państwa infolinię obsługiwaną przez naszych kompetentnych pracowników. Odpowiedzą oni na wszelkie pytania dotyczące specyfiki wynajmu samochodów dostawczych. Przygotują spersonalizowaną ofertę i przekażą informacje o:

 • całkowitej cenie najmu,
 • miejscu odbioru i zwrotu samochodu,
 • zasadach użytkowania,
 • postępowania w przypadku wystąpienia problemów

Zadzwoń do nas już teraz i wynajmij nowoczesne auto dostawcze!

Czekamy na Ciebie w 119 lokalizacjach w całej Polsce

więcej

Skontaktuj się z CarFree

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce prywatności. Akceptuję

(+48) 794 500 550
rozpocznij chat