phone
wynajem aut carfree - rent a car
Infolinia 24 H (+48) 794 500 550
wypożyczalnia samochodówJesteśmy w całej Polsce
PL
menu MENU
phone

Zarezerwuj samochód

to samo miejsce podstawienia i zwrotu
Data i godzina odbioru auta
Data i godzina zwrotu auta

Miejsce podstawienia

Miejsce zwrotu

Godzina odbioru

Godzina zwrotu

Data podstawienia

Data zwrotu

TYLKO 4 KROKI

wynajem samochodów

Teraz łatwo, szybko i bezpiecznie dokonasz rezerwacji online wybranego samochodu

BRAK KAUCJI

wypożyczalnia samochodów

Nie pobieramy kaucji od naszych Klientów za wynajem samochodu

PODSTAWIENIE ZA DARMO

wynajem aut

Podstawienia samochodów wykonujemy za darmo na wszystkich lotniskach w Polsce dla rezerwacji od 7 dni

CAŁODOBOWA OBSŁUGA

wynajem długoterminowy samochodów

Zapewniamy całodobowe wsparcie telefoniczne - dzięki temu zawsze możesz liczyć na naszą pomoc

SPECJALNIE DLA CIEBIE BOGATA FLOTA NOWYCH AUT

WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW BIELSKO-BIAŁA

Bielsko-Biała to miasto na prawach powiatu w południowej Polsce, w województwie śląskim. Jest głównym ośrodkiem aglomeracji bielskiej i centralnym miastem Bielskiego Okręgu Przemysłowego. Bielsko-Biała to ważny węzeł kolejowy i drogowy w południowej Polsce. Przez miasto przebiegają trzy linie kolejowe oraz drogi: droga ekspresowa S1, droga krajowa nr 1, droga ekspresowa S52, droga krajowa nr 52 i droga wojewódzka nr 942. Chcąc poruszać się po mieście i jego okolicach, najwygodniej jest wybrać transport samochodowy. Jeśli nie masz własnego auta, z pomocą przyjdzie Ci Carfree – wypożyczalnia samochodów w Bielsko-Białej.

Klientom Carfree z Bielsko-Białej oferujemy najniższe ceny w okolicy przy jednoczesnych zachowaniu wysokich standardów obsługi i jakości świadczonych usług. Nasze samochody są nowoczesne, doskonale wyposażone i w pełni sprawne technicznie. Z pewnością zapewnią Ci komfortowe i bezpieczne podróże! Tym, co odróżnia nas od konkurencyjnych wypożyczalni są jednak nie tylko ceny – to także szereg dodatkowych udogodnień i przywilejów, jakimi cieszą się nasi Klienci. Przede wszystkim nie pobieramy od nich kaucji oraz opłaty za podstawienie samochodu w wybrane miejsce – w Carfree ta usługa jest zupełnie bezpłatna!

Wypożyczając samochód w wypożyczalni Carfree w Bielsko-Białej, nie musisz obawiać się limitu godzin czy przejechanych kilometrów. U nas jeździsz tyle, ile chcesz i potrzebujesz! Procedura wynajmu samochodu jest prosta i zajmie Ci zaledwie chwilę, a zarezerwować pojazd możesz za pomocą internetowego serwisu rezerwacyjnego.

W wypożyczalniach Carfree w całej Polsce oferujemy ten sam wysoki standard i możliwość wynajmu krótko-, średnio- i długoterminowego. Niezależnie od tego, którą z tych opcji wybierzesz, możesz liczyć na:

  • Niską cenę wynajmu,
  • Nowoczesne, w pełni wyposażone auto,
  • Możliwość rezerwacji przez internet,
  • Brak kaucji i opłaty za podstawienie samochodu w wybrane miejsce,
  • Brak limitu godzin i przejechanych kilometrów.

By zapewnić Ci najwyższą jakość, do Twojej dyspozycji oddajemy czynną przez całą dobę infolinię. Masz wątpliwości lub chcesz zadać pytanie? Zadzwoń: (+48) 794 500 550 – nasi konsultanci z przyjemnością udzielą Ci wszelkich informacji!

Krótki przewodnik po mieście Bielsko-Biała – wynajem aut bez kaucji w Bielsko-Białej

Bielska-Biała to miejscowość leżąca u stóp Beskidu Śląskiego, stanowiąca centrum Bielskiego Okręgu Przemysłowego. I choć to głównie z nim miasto jest kojarzone, w rzeczywistości ma znacznie więcej niż przemysł do zaoferowania. Jesteś ciekaw, jakie czekają w nim na Ciebie atrakcje? Wypożycz samochód w Carfree i rozpocznij zwiedzanie!

Zwiedzanie Bielska-Białej warto rozpocząć od zamku znajdującego się w centrum miasta. Początkowo zamek stanowił część miejskiej fortyfikacji, zaś od końca XVI wieku pełnił funkcję szlacheckiej rezydencji. Jego najstarsze fragmenty pochodzą z XIV wieku, a obecnie znajduje się w nim Muzeum w Bielsku-Białej. Warto je odwiedzić, jeśli chciałbyś poznać bliżej historię miasta i jego okolic.

Na uwagę zasługuje również Rynek w Bielsku-Białej będący uroczym placem otoczonym pięknymi, zabytkowymi kamienicami z XVII i XVIII stulecia. Znajduje się na nim również ciekawa fontanna z rzeźbą Neptuna, rzymskiego boga mórz. Tuż obok niej zobaczyć można relikty dawnej zabudowy Rynku. Twojej uwadze nie umknie również ratusz, którego gmach przykuwa wzrok bogato zdobioną elewacją. Ta przepiękna budowla wzniesiona została w latach 1896-97 i prezentuje eklektyczny styl. Miłośników architektury zainteresuje również Katedra Św. Mikołaja oraz piękny budynek Teatru Polskiego w Bielsku-Białej.

Bielsko-Białą i okolice warto odwiedzić również ze względu na piękne, malownicze miejsca. Jednym z nich jest Jezioro Międzybrodzkie, które rozciąga się w położonym nieopodal Międzybrodziu Bialskim. Z łatwością dotrzesz do niego samochodem wypożyczonym w wypożyczalni Carfree.

Będąc w mieście, nie warto jednak ograniczać się tylko do niego! Na turystów czeka również Beskid Śląski i wiele ciekawych miejsc w najbliższej okolicy. Niezapomnianych wrażeń dostarczy Ci m.in. wjazd nowoczesną kolejką gondolową na Szyndzielnię (1028 m.p.m.). By w pełni poznać uroki Bielska-Białej i jej okolic, rekomendujemy pobyt co najmniej kilkudniowy. Z pewnością nie pożałujesz!

CZEKAMY NA CIEBIE W 20 LOKALIZACJACH W POLSCE

zobacz oddziały
SKONTAKTUJ SIĘ Z CARFREE
wynajem aut carfree - rent a car