wynajem aut carfree - rent a car fb
dymek Infolinia 24 H (+48) 794 500 550
wypożyczalnia samochodów Jesteśmy w całej polsce
PL
menu MENU

Zarezerwuj samochód

to samo miejsce podstawienia i zwrotu
Data i godzina odbioru auta
Data i godzina zwrotu auta

Miejsce podstawienia

Miejsce zwrotu

Godzina odbioru

Godzina zwrotu

Data podstawienia

Data zwrotu

TYLKO 4 KROKI

wynajem samochodów

Teraz łatwo, szybko i bezpiecznie dokonasz rezerwacji online wybranego samochodu

BRAK KAUCJI

wypożyczalnia samochodów

Nie pobieramy kaucji od naszych Klientów za wynajem samochodu

PODSTAWIENIE ZA DARMO

wynajem aut

Podstawienia samochodów wykonujemy za darmo na wszystkich lotniskach w Polsce dla rezerwacji od 7 dni

CAŁODOBOWA OBSŁUGA

wynajem długoterminowy samochodów

Zapewniamy całodobowe wsparcie telefoniczne - dzięki temu zawsze możesz liczyć na naszą pomoc

SPECJALNIE DLA CIEBIE BOGATA FLOTA NOWYCH AUT

WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW BYDGOSZCZ (LOTNISKO SZWEDEROWO)

LOTNICZY PORT ZNAJDUJĄCY SIĘ W BYDGOSZCZY

WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW BYDGOSZCZ – OFERTA:

 • MOŻESZ ZAREZERWOWAĆ AUTO PRZEZ INTERNET.
 • NAJWYŻSZA JAKOŚĆ W NAJNIŻSZYCH CENACH.
 • ROZBUDOWANA FLOTA SAMOCHODÓW DAJE OGROMNE MOŻLIWOŚCI.
 • PRZEJRZYSTE WARUNKI WYNAJMU, NIE DOLICZAMY DODATKOWYCH CZY UKRYTYCH PŁATNOŚCI.
 • ELASTYCZNE TERMINY WYNAJMU: KRÓTKOTERMINOWY JAK I DŁUŻSZA WSPÓŁPRACA.
 • U NAS NIE ZAPŁACISZ KAUCJI – OFERUJEMY PRZYJAZNE WARUNKI.
 • NIGDY NIE USTALAMY LIMITU KILOMETRÓW DLA WYPOŻYCZONEGO SAMOCHODU.
 • DZIAŁAMY NA TERENIE CAŁEJ POLSKI.

KRÓTKI PRZEWODNIK PO LOTNISKU BYDGOSZCZ SZWEDEROWO

HISTORIA LOTNISKA W BYDGOSZCZY SIĘGA POCZĄTKU XX WIEKU. PORT POWSTAŁ PODCZAS I WOJNY ŚWIATOWEJ, BY ZASPOKOIĆ POTRZEBY ARMII NIEMIECKIEJ. W DWUDZIESTOLECIU MIĘDZYWOJENNYM SŁUŻYŁ WOJSKOM POLSKIM NA MOCY TRAKTATU WERSALSKIEGO. PORT BYDGOSZCZ SZWEDEROWO BYŁ ZWIĄZANY Z POLSKIMI LINIAMI LOTNICZYMI „LOT” OD 1929 ROKU, Z PRZERWAMI DO 1981 ROKU. W LATACH 90 ROZPOCZĘTO DZIAŁANIA MAJĄCE NA CELU REAKTYWACJĘ CYWILNEGO PORTU LOTNICZEGO. UDAŁO SIĘ TEGO DOKONAĆ, A W LATACH 2003 – 2004 BYDGOSKIE LOTNISKO OTRZYMAŁO LICZNE NAGRODY. PATRONEM PORTU LOTNICZEGO JEST IGNACY JAN PADEREWSKI. LOTNISKO WSPÓŁPRACUJE Z LINIAMI RYANAIR, LUFTHANSA I LOT. OFERUJE LOTY REJSOWE DO: GLASGOW, DUBLINA, BIRMINGHAM, LONDYNU, DUSSELDORF WEEZE, FRANKFURTU, LWOWA I KIJOWA ORAZ LOTY CZARTEROWE DO: BURAS, ZAKYNTOS, ANTALYA I NA KORFU.

PORT LOTNICZY W BYDGOSZCZY DYSPONUJE PARKINGIEM NA 258 SAMOCHODÓW ORAZ NOWOCZESNYM TERMINALEM Z DWOMA OSOBNYMI WEJŚCIAMI, NAPRZECIWKO KTÓRYCH UMIESZCZONO STANOWISKA CHECK-IN ORAZ PUNKT INFORMACJI LOTNISKOWEJ. NA PARTERZE TERMINALA ZNAJDZIECIE PAŃSTWO KANTOR WYMIANY WALUT, BANKOMAT I STANOWISKO ODPRAWY PASZPORTOWEJ. NA PIERWSZYM PIĘTRZE NATOMIAST MIEŚCI SIĘ WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW CARFREE, GDZIE SZYBKO I BEZ ZBĘDNYCH FORMALNOŚCI WYNAJMIECIE PAŃSTWO AUTO, KTÓRYM BĘDZIECIE MOGLI PORUSZAĆ SIĘ PO MIEŚCIE. OBOK NASZEGO STANOWISKA ZNAJDUJĄ SIĘ RÓWNIEŻ: RESTAURACJA, KAWIARNIA, SKLEP I PERFUMERIA BALTONA ORAZ KASA BILETOWA. ZAINTERESOWANI MOGĄ ZAPISAĆ SIĘ NA CIEKAWĄ WYCIECZKĘ – ZWIEDZANIE PORTU LOTNICZEGO.

Z PORTU LOTNICZEGO BYDGOSZCZ S.A. NALEŻY KIEROWAĆ SIĘ SAMOCHODEM NA PÓŁNOC DROGĄ KRAJOWĄ 25, BY DOSTAĆ SIĘ NA STARÓWKĘ MIASTA. TO ZALEDWIE 4,2 KILOMETRA I OKOŁO 10 MINUT JAZDY SAMOCHODEM, JEŚLI NIE WYSTĘPUJĄ UTRUDNIENIA W RUCHU. SERDECZNIE ZAPRASZAMY PAŃSTWA DO ODWIEDZENIA BYDGOSZCZY, GDZIE CZEKA WIELE ZNAKOMITYCH ATRAKCJI.

wypożyczalnia samochodów wynajem samochodów Bydgozcz

KRÓTKI PRZEWODNIK PO MIEŚCIE BYDGOSZCZ - WYNAJEM SAMOCHODÓW

SKORZYSTANIE Z OFERTY FIRMY CARFREE TO DOSKONAŁY SPOSÓB NA SZYBKIE PORUSZANIE SIĘ PO MIEŚCIE. JEŚLI CZASU NA ZWIEDZANIE JEST MAŁO, TO ŚWIETNĄ OPCJĄ JEST WYNAJEM SAMOCHODÓW. BYDGOSZCZ MOŻE BYĆ IDEALNĄ DESTYNACJĄ NA WEEKEND. W MIEŚCIE MOŻECIE PAŃSTWO RÓWNIEŻ CIEKAWIE SPĘDZIĆ CZAS CZEKAJĄC NA PLANOWANY LOT. PIĘKNA, ŚREDNIOWIECZNA STARÓWKA JEST POŁOŻONA ZALEDWIE 6 KM I 15 MINUT DROGI SAMOCHODEM OD LOTNISKA. NA NIEJ ZNAJDUJĄ SIĘ CZTERY RYNKI: STARY, RYBI, ZBOŻOWY I WEŁNIANY. NAJPOPULARNIEJSZY JEST STARY, TO NA NIM STOI ZABYTKOWY RATUSZ. NA BYDGOSKIEJ STARÓWCE DOMINUJE EKLEKTYCZNA ZABUDOWA, A NA PAŃSTWA SZCZEGÓLNĄ UWAGĘ ZASŁUGUJE ULICA GDAŃSKA. WARTO PRZEZNACZYĆ CZAS NA SPOKOJNY SPACER I WYPICIE HERBATY W HERBACIARNI ORAZ ZJEDZENIE OBIADU NA STARÓWCE Z WIDOKIEM NA BRDĘ. POWINNIŚCIE PAŃSTWO RÓWNIEŻ OBEJRZEĆ SPICHRZE Z XVIII WIEKU ORAZ KATEDRĘ ŚWIĘTEGO MARCINA I MIKOŁAJA Z PRZEŁOMU XV I XVI WIEKU ZWANĄ PRZEZ MIESZKAŃCÓW „FARĄ”. WARTO RÓWNIEŻ ZOBACZYĆ BYDGOSKĄ WENECJĘ, CZYLI BULWARY NAD NOTECIĄ. TO CZĘŚĆ STARÓWKI POŁOŻONA BEZPOŚREDNIO NAD BRDĄ NAPRZECIWKO WYSYPY MŁYŃSKIEJ, KTÓRA RÓWNIEŻ MOŻE BYĆ CIEKAWYM PUNKTEM W PLANIE PAŃSTWA WYCIECZKI. WOKÓŁ ZABYTKOWEJ CZĘŚCI MIASTA SĄ ULOKOWANE RÓWNIEŻ DWA PIĘKNE PARKI, GDZIE PODCZAS ŁADNEJ POGODY MOŻNA IŚĆ NA SPACER. TO NIE KONIEC ATRAKCJI: KILKANAŚCIE KILOMETRÓW OD BYDGOSZCZY MOŻECIE PAŃSTWO ZOBACZYĆ JURA PARK Z PRAWDZIWEGO ZDARZENIA POŁOŻONY W SOLCU KUJAWSKIM ORAZ ZABYTKOWE PAŁAC I KOŚCIÓŁ W OSTROMECKU. SZYBKO I KOMFORTOWO DOJEDZIECIE WE WSKAZANE MIEJSCA SAMOCHODEM. BYDGOSZCZ TO MIASTO O ZNIEWALAJĄCYM UROKU, NA KTÓREGO ZWIEDZANIE WARTO PRZEZNACZYĆ WOLNY DZIEŃ LUB WEEKEND. ŻYCZYMY PAŃSTWU PRZYJEMNEGO POBYTU I RADOŚCI Z SAMODZIELNEGO ODKRYWANIA NAJPIĘKNIEJSZYCH ZAKĄTKÓW BYDGOSZCZY.

CZEKAMY NA CIEBIE W 17. LOKALIZACJACH W POLSCE
zobacz oddziały
SKONTAKTUJ SIĘ Z CARFREE
wynajem aut carfree - rent a car wynajem samochodów bez kaucji
 • Obsługa rezerwacji:
 • rezerwacje@carfree.pl
 • Biuro Obsługi Klienta:
 • biuro@carfree.pl
 • Dział Marketingu:
 • marketing@carfree.pl
 • Dział księgowości
 • ksiegowosc@carfree.pl