phone
wynajem aut carfree - rent a car
Infolinia 24 H (+48) 794 500 550
wypożyczalnia samochodów Jesteśmy w całej Polsce
PL
menu MENU
phone

Zarezerwuj samochód

to samo miejsce podstawienia i zwrotu
Data i godzina odbioru auta
Data i godzina zwrotu auta

Miejsce podstawienia

Miejsce zwrotu

Godzina odbioru

Godzina zwrotu

Data podstawienia

Data zwrotu

TYLKO 4 KROKI

wynajem samochodów

Teraz łatwo, szybko i bezpiecznie dokonasz rezerwacji online wybranego samochodu

BRAK KAUCJI

wypożyczalnia samochodów

Nie pobieramy kaucji od naszych Klientów za wynajem samochodu

PODSTAWIENIE ZA DARMO

wynajem aut

Podstawienia samochodów wykonujemy za darmo na wszystkich lotniskach w Polsce dla rezerwacji od 7 dni

CAŁODOBOWA OBSŁUGA

wynajem długoterminowy samochodów

Zapewniamy całodobowe wsparcie telefoniczne - dzięki temu zawsze możesz liczyć na naszą pomoc

SPECJALNIE DLA CIEBIE BOGATA FLOTA NOWYCH AUT

WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW CZĘSTOCHOWA

Częstochowa to miejscowość na prawach powiatu w Południowej Polsce, w województwie śląskim. Położona jest w północnej części województwa śląskiego i stanowi centralne miasto aglomeracji częstochowskiej. Jest ważnym ośrodkiem gospodarczym, kulturalnym i administracyjnym województwa. Jednocześnie, ze względu na bazylikę jasnogórską, stanowi jedno z najchętniej odwiedzanych miast w Polsce. Po Częstochowie poruszać się można komunikacją miejską lub samochodem. Ze względu na duże natężenie pielgrzymów, rekomendujemy wybór tej ostatniej możliwości – jest zdecydowanie bardziej komfortowa! Jeśli nie dysponujesz własnym samochodem, zapraszamy do punktu wynajmu Carfree – wypożyczalni samochodów w Częstochowie.

Klientom wypożyczalni samochodów Carfree oferujemy najwyższą jakość usług i najniższe ceny w okolicy. Dysponujemy flotą nowoczesnych, w pełni wyposażonych aut, które zapewnią Ci komfortowe i bezpieczne podróże. Nie obawiaj się kaucji i dodatkowych opłat – w Carfree kaucji nie pobieramy, a warunki umowy są jasne i uczciwe. W przeciwieństwie do konkurencyjnych wypożyczalni nie limitujemy przejechanych kilometrów oraz godzin – Klienci Carfree jeżdżą tyle, ile chcą!

By zarezerwować samochód osobowy lub dostawczy w Carfree, nie musisz tracić czasu na dojazd do naszej wypożyczalni – możesz skorzystać z internetowego, prostego w obsłudze systemu rezerwacji. Nie musisz również obawiać się opłaty za podstawienie samochodu w wybrane przez Ciebie miejsce – ta usługa w naszych wypożyczalniach nic nie kosztuje!

Carfree to sieć wypożyczalni zlokalizowanych w największych miastach Polski. W każdym z nich zapewnimy Klientom najniższe ceny i szereg korzyści. Jakich? Oto te najważniejsze:

  • Brak limitu godzin i przejechanych kilometrów,
  • Brak kaucji i opłaty za podstawienie pojazdu,
  • Internetowy system rezerwacji,
  • Nowoczesne, w pełni wyposażone auta osobowe i dostawcze,
  • Możliwość wynajmu krótko-, średnio- i długoterminowego.

To nie koniec! Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów, do Twojej dyspozycji oddajemy czynną przez całą dobę infolinię. Masz pytania lub wątpliwości? Dzwoń: (+48) 794 500 550 – serdecznie zapraszamy!

Krótki przewodnik po mieście Częstochowa – wynajem aut bez kaucji w Częstochowie

Częstochowa to miasto położone w północnej części województwa śląskiego, w paśmie wzgórz wapiennych Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Niezwykłą popularność zawdzięcza przede wszystkim bazylice jasnogórskiej, która każdego roku przyciąga miliony pielgrzymów. Miasto jest także doskonałą bazą wypadową na szlaki jurajskie. By uniknąć niedogodności związanych z dużą liczbą turystów, rekomendujemy podróże po mieście i okolicach samochodem. Jeśli jednak nie dysponujesz własnym autem, polecamy Carfree – wypożyczalnię samochodów w Częstochowie.

Częstochowa najbardziej znana jest z sanktuarium i Klasztoru Paulinów na Jasnej Górze. Miejsca te zdecydowanie warto odwiedzić! W szczególności na uwagę zasługuje Kaplica Matki Bożej, w której znajduje się słynny cudami obraz Matki Boskiej Częstochowskiej. Na miejscu zwiedzić można również Wieżę Jasnogórską, Skarbiec, Arsenał, Bastion Św. Rocha, Salę Rycerską, Muzeum 600-lecia Jasnej Góry i Golgotę Jasnogórską.

Częstochowa to jednak nie tylko sanktuarium i zabytki sakralne, ale także miasto pełne rozmaitych atrakcji. Jedną z najciekawszych jest Muzeum Zapałek, a więc jedyne takie muzeum w Europie, w którym przyjrzeć się można pracy zabytkowej linii technologicznej z lat trzydziestych XX wieku. Muzeum leży na Szlaku Zabytków Techniki. W Częstochowie niewątpliwą atrakcją jest także Park Miniatur Złota Góra, w którym podziwiać można miniatury budowli sakralnych z całego świata oraz Rezerwat Archeologiczny, a więc muzeum, w którym poznasz bliżej kulturę łużycką. Jeśli zmęczony zwiedzaniem zapragniesz wypocząć, udaj się do jednego z miejskich parków, np. do Parków Podjasnogórskich. Znajdziesz w nich nie tylko ławeczki do wypoczynku, ale także korty tenisowe i szachy.

Będąc w Częstochowie, warto również zarezerwować co najmniej kilka dni na wędrówki po wapiennych wzgórzach jury Krakowsko-Częstochowskiej. Malownicze widoki, które będziesz miał okazję podziwiać, z pewnością dostarczą Ci niesamowitych wrażeń!

CZEKAMY NA CIEBIE W 20 LOKALIZACJACH W POLSCE

zobacz oddziały
-->
SKONTAKTUJ SIĘ Z CARFREE
wynajem aut carfree - rent a car wynajem samochodów bez kaucji