phone
wynajem aut carfree - rent a car
Infolinia 24 H (+48) 794 500 550
wypożyczalnia samochodówJesteśmy w całej Polsce
PL
menu MENU
phone

TYLKO 4 KROKI

wynajem samochodów

Teraz łatwo, szybko i bezpiecznie dokonasz rezerwacji online wybranego samochodu

BRAK KAUCJI

wypożyczalnia samochodów

Nie pobieramy kaucji od naszych Klientów za wynajem samochodu

PODSTAWIENIE ZA DARMO

wynajem aut

Podstawienia samochodów wykonujemy za darmo na wszystkich lotniskach w Polsce dla rezerwacji od 7 dni

CAŁODOBOWA OBSŁUGA

wynajem długoterminowy samochodów

Zapewniamy całodobowe wsparcie telefoniczne - dzięki temu zawsze możesz liczyć na naszą pomoc

SPECJALNIE DLA CIEBIE BOGATA FLOTA NOWYCH AUT

Wypożyczalnia samochodów Gdańsk

PORT LOTNICZY ZNAJDUJĄCY SIĘ W GDAŃSKU JEST STRATEGICZNYM OŚRODKIEM NA KOMUNIKACYJNEJ MAPIE NASZEGO KRAJU. WŁAŚNIE Z TEGO POWODU WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW GDAŃSK CARFREE POSIADA W TYM MIEJSCU SWÓJ ODDZIAŁ. WYNAJĘTE PRZEZ PAŃSTWA AUTO MOŻNA ODEBRAĆ NA OBSZARZE PORTU LOTNICZEGO W GDAŃSKU IMIENIA LECHA WAŁĘSY PRZY ULICY SPADOCHRONIARZY 16. ZA PODSTAWIENIE POJAZDU W INNE MIEJSCE NIE POBIERAMY JAKICHKOLWIEK OPŁAT DODATKOWYCH. JESTEŚMY DO PAŃSTWA DYSPOZYCJI PRZEZ CAŁĄ DOBĘ POD NUMEREM TEL: (+48) 794500550. ZACHĘCAMY DO KONTAKTU W CELU USTALENIA SZCZEGÓŁÓW ZWIĄZANYCH Z WYPOŻYCZENIEM SAMOCHODU W NASZEJ FIRMIE . GWARANTUJEMY NAJLEPSZE POJAZDY, IDEALNIE DOPASOWANE DO PAŃSTWA POTRZEB ORAZ ICH CIĄGŁĄ DOSTĘPNOŚĆ W NIEZWYKLE ATRAKCYJNYCH CENACH. ZAPEWNIAMY RÓWNIEŻ PROFESJONALNE DORADZTWO I POMOC W RAZIE WYSTĄPIENIA JAKICHKOLWIEK PROBLEMÓW. WIEMY JAK WAŻNE DAL PAŃSTWA JEST POŁĄCZENIE WYSOKIEJ JAKOŚCI Z KONKURENCYJNA CENĄ. DLATEGO PRZYGOTOWALIŚMY OFERTĘ SPECJALNĄ, KTÓRA STAŁA SIĘ WSPANIAŁĄ ODPOWIEDZIĄ NA POTRZEBY NASZYCH KLIENTÓW. PROPONOWANY PRZEZ NASZA FIRMĘ WYNAJEM SAMOCHODÓW W MIEŚCIE GDAŃSK, POZWOLI PAŃSTWU NA PRZEŻYCIE NIESAMOWITEJ PRZYGODY BEZ ZMARTWIEŃ I PROBLEMÓW. ZAPRASZAMY WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH DO ZAPOZNANIA SIĘ Z BOGATĄ OFERTĄ SAMOCHODÓW PRZEZNACZONYCH DO WYPOŻYCZENIA.

WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW GDAŃSK – OFERTA:

  • MOŻESZ ZAREZERWOWAĆ AUTO PRZEZ INTERNET.
  • NAJWYŻSZA JAKOŚĆ W NAJNIŻSZYCH CENACH.
  • ROZBUDOWANA FLOTA SAMOCHODÓW DAJE OGROMNE MOŻLIWOŚCI.
  • PRZEJRZYSTE WARUNKI WYNAJMU, NIE DOLICZAMY DODATKOWYCH CZY UKRYTYCH PŁATNOŚCI.
  • ELASTYCZNE TERMINY WYNAJMU: KRÓTKOTERMINOWY JAK I DŁUŻSZA WSPÓŁPRACA.
  • U NAS NIE ZAPŁACISZ KAUCJI – OFERUJEMY PRZYJAZNE WARUNKI.
  • NIGDY NIE USTALAMY LIMITU KILOMETRÓW DLA WYPOŻYCZONEGO SAMOCHODU.
  • DZIAŁAMY NA TERENIE CAŁEJ POLSKI.

KRÓTKI PRZEWODNIK PO LOTNISKU LECHA WAŁĘSY W GDAŃSKU

HISTORIA CYWILNEGO PORTU LOTNICZEGO W GDAŃSKU SIĘGA LAT XX UBIEGŁEGO WIEKU. JEGO POWSTANIE WIĄZAŁO SIĘ Z WYKORZYSTANIEM INFRASTRUKTURY PO LOTNISKU WOJSKOWYM POŁOŻONYM WE WRZESZCZU (DAWNIEJ: LANGFUHR). OD 1910 ROKU DZIĘKI DZIAŁANIOM PODEJMOWANYM PRZEZ SENAT WOLNEGO MIASTA GDAŃSKA, PORT BYŁ ROZBUDOWYWANY I MODERNIZOWANY, A JUŻ W LATACH 20. STAŁ SIĘ LOTNISKIEM O CHARAKTERZE MIĘDZYNARODOWYM. DO 1974 ROKU PORT LOTNICZY POŁOŻONY W DZIELNICY WRZESZCZ OBSŁUGIWAŁ BIEŻĄCE LOTY KRAJOWE I MIĘDZYNARODOWE ORAZ SEZONOWE, URUCHAMIANE W OKRESIE LETNIM. 2 MAJA 1974 NA OBSZARZE 240H URUCHOMIONO W GDAŃSKU-RĘBIECHOWIE PIERWSZY, ZBUDOWANY OD PODSTAW POLSKI PORT LOTNICZY. W 1997 ROKU OTWARTY ZOSTAŁ NOWY TERMINAL PASAŻERSKI O EUROPEJSKIM STANDARDZIE, W 2012 NATOMIAST – II TERMINAL. PORT LOTNICZY GDAŃSK IM. LECHA WAŁĘSY JEST OBECNIE TRZECIM CO DO WIELKOŚCI LOTNISKIEM W POLSCE.

TERMINAL I POSIADA 8 BRAM I JEST POŁĄCZONY Z II TERMINALEM ŁĄCZNIKIEM. TERMINAL II TO ODDANA DO PAŃSTWA DYSPOZYCJI HALA Z DWIEMA STREFAMI. W JEDNEJ ZNAJDUJĄ SIĘ: SORTOWNIA BAGAŻU I POCZEKALNIE, A W DRUGIEJ HALE ODPRAW BILETOWO-BAGAŻOWYCH (ODLOTÓW), BIURA LINII LOTNICZYCH, GASTRONOMIA ORAZ USŁUGI. LOTNISKO DYSPONUJE 6 PARKINGAMI. NA JEGO TERENIE ZNAJDUJĄ SIĘ KAWIARNIE I RESTAURACJE ORAZ LICZNE SKLEPY, W KTÓRYCH MOŻE PAŃSTWO KUPIĆ: PRASĘ, KOSMETYKI, BIELIZNĘ, ODZIEŻ, BIŻUTERIĘ, ZABAWKI DLA DZIECI, PERFUMY, CZY ALKOHOL. KANTOR WYMIANY WALUT UMIESZCZONO W OGÓLNIE DOSTĘPNYM HOLU NA PARTERZE W SĄSIEDZTWIE WYPOŻYCZALNI SAMOCHODÓW. ZACHĘCAMY PAŃSTWA DO WYNAJĘCIA AUTA W CARFREE, GDZIE SZYBKO I BEZ ZBĘDNYCH FORMALNOŚCI OTRZYMACIE KLUCZYKI I ROZPOCZNIECIE WAKACJE.

PORT LOTNICZY GDAŃSK IM. LECHA WAŁĘSY JEST POŁOŻONY 10 KILOMETRÓW NA ZACHÓD OD MIASTA. TO 17 KILOMETRÓW OD NAJSŁYNNIEJSZEJ ULICY GDAŃSKA – DŁUGIEGO TARGU. DOJAZD NA MIEJSCE SAMOCHODEM ZAJMIE NIECAŁE PÓŁ GODZINY. SERDECZNIE ZAPRASZAMY PAŃSTWA DO ZWIEDZANIA PIĘKNEGO TRÓJMIASTA.

wypożyczalnia samochodów wynajem samochodów gdańsk

KRÓTKI PRZEWODNIK PO MIEŚCIE GDAŃSK – WYNAJEM SAMOCHODÓW

WYNAJEM SAMOCHODÓW GDAŃSK Z FIRMĄ CARFREE DAJE WSPANIAŁĄ MOŻLIWOŚĆ DOTARCIA DO NIEZWYKLE INTERESUJĄCYCH ZAKĄTKÓW MIASTA. WYNAJEM AUTA UMOŻLIWIA SWOBODNE PORUSZANIE SIĘ PO CAŁYM TRÓJMIEŚCIE BEZ JAKICHKOLWIEK OBAW. ZACHĘCAMY PAŃSTWA DO ZAPOZNANIA SIĘ Z WSPANIAŁA ARCHITEKTURĄ STAREGO MIASTA Z ZABYTKOWYMI BAZYLIKAMI. KONIECZNIE TRZEBA ZOBACZYĆ TAKIE MIEJSCA JAK KONKATEDRALNA BAZYLIKA MARIACKA ZWANA CZĘSTO „KORONĄ GDAŃSKA”. CO CIEKAWE JEST TO NAJWIĘKSZA W EUROPIE ŚWIĄTYNIA WYBUDOWANA Z CEGŁY, TO PO PROSTY NALEŻY UPAMIĘTNIĆ NA FOTOGRAFII. NA DALSZĄ CZĘŚĆ WYPRAWY SERDECZNIE POLECAMY WESTERPLATTE JAKO MIEJSCE O NIEZWYKŁEJ HISTORII I ZNACZENIU W DZIEJACH NASZEGO KRAJU. MIŁOŚNIKÓW ZAKUPÓW ZAPRASZAMY NA GDAŃSKI, DŁUGI TARG, KTÓREGO KUPIECKA TRADYCJA SIĘGA XIII WIEKU. ZNAJDUJE SIĘ TAM WIELE RESTAURACJI I UROKLIWYCH KAWIARNI, KTÓRE TWORZĄ PRZYJAZNĄ ATMOSFERĘ MIASTA. WYNAJEM SAMOCHODÓW W MIEŚCIE GDAŃSK ZAPEWNE UŁATWI ZWIEDZANIE I ZAOSZCZĘDZI PAŃSTWA CZAS. OCZYWIŚCIE WYMIENIONE CZĘŚCI MIASTA SĄ TYLKO MAŁYM PROCENTEM MIEJSC WARTYCH OBEJRZENIA. W GDAŃSKU MOŻNA LICZYĆ NA WIELE ATRAKCJI, Z KTÓRYMI NIE MOŻNA SPOTKAĆ SIĘ W INNYCH CZĘŚCIACH POLSKI. ŻYCZYMY PAŃSTWU PRZYJEMNEGO ZWIEDZANIA I UDANEGO WYPOCZYNKU W TRÓJMIEŚCIE.

Wypożyczalnia samochodów Gdańsk – Dworzec Główny PKP

Dworzec Główny PKP w Gdańsku mieści się przy ulicy Podwale Grodzkie w śródmieściu. Okazały gmach w stylu gdańskiego renesansu wzniesiony został w latach 1894-1900, lecz pierwsza linia kolejowa działała tu już od 1852 roku.

Na przestrzeni lat dworzec był rozbudowywany i restaurowany. Budynek wzniesiony został na podstawie tego samego projektu, co dworzec w Colmar. Posłużył też jako wzór do budowy pałacu ślubów w mieście Imari w Japonii. W połowie września 2019 roku rozpoczęto kolejną modernizację. Remont ma przywrócić historyczny wygląd hali głównej zabytkowego budynku i obejmować między innymi odnowę elewacji oraz dostosowanie budynku do potrzeb osób niepełnosprawnych. Przebudowane mają zostać perony, tunele i wiaty.

Kompleks dworcowy zapewnia obsługę pasażerów, ale mieści również punkty restauracyjne, handlowe i usługowe. Na pasażerów czekają restauracje McDonalds oraz KFC. Zabytkowy budynek zamieniono w czterogwiazdkowy hotel z salą balową i konferencyjną. Na parterze i w piwnicy znajduje się w nim browar restauracyjny. Dworzec Główny w Gdańsku obsługuje rocznie około 9 mln pasażerów. Jest to największa stacja pasażerska w Gdańsku i według klasyfikacji PKP oznaczona jest kategorią Premium. Obsługuje przewozy pasażerskie każdego typu. Są to połączenia międzynarodowe, międzymiastowe oraz regionalne. Jest częścią węzła kolejowo-tramwajowo-autobusowego. Od strony zachodniej dworzec PKP połączony jest przejściem podziemnym z dworcem autobusowym. Naprzeciw niego mieszczą się hotele, restauracje i puby. W pobliżu znajduje się centrum handlowe Hotel Mercure Hevelius wraz z Centrum Biznesu Zieleniak. Bliskość starówki oraz urzędu miejskiego, sądu i szpitala sprawia, że wiele osób wybiera podróż właśnie pociągiem.

Przed dworcem brakuje postoju taksówek, a więc wysiadający zdani są wyłącznie na komunikację miejską. Wypożyczalnia samochodów Carfree wychodzi pasażerom naprzeciw, dając możliwość wynajęcia auta na dworcu. Dla wielu podróżnych jest to doskonały sposób na komfortowe dotarcie do wybranego celu i możliwość wygodnego poruszania się po mieście i okolicach.

CZEKAMY NA CIEBIE W 20 LOKALIZACJACH W POLSCE

zobacz oddziały
SKONTAKTUJ SIĘ Z CARFREE
wynajem aut carfree - rent a car