phone
wynajem aut carfree - rent a car
Infolinia 24 H (+48) 794 500 550
wypożyczalnia samochodówJesteśmy w całej Polsce
PL
menu MENU
phone

TYLKO 4 KROKI

wynajem samochodów

Teraz łatwo, szybko i bezpiecznie dokonasz rezerwacji online wybranego samochodu

BRAK KAUCJI

wypożyczalnia samochodów

Nie pobieramy kaucji od naszych Klientów za wynajem samochodu

PODSTAWIENIE ZA DARMO

wynajem aut

Podstawienia samochodów wykonujemy za darmo na wszystkich lotniskach w Polsce dla rezerwacji od 7 dni

CAŁODOBOWA OBSŁUGA

wynajem długoterminowy samochodów

Zapewniamy całodobowe wsparcie telefoniczne - dzięki temu zawsze możesz liczyć na naszą pomoc

SPECJALNIE DLA CIEBIE BOGATA FLOTA NOWYCH AUT

WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW GDYNIA

PORT LOTNICZY ZNAJDUJĄCY SIĘ W GDYNI TO NIEZWYKLE WAŻNY PUNKT NA KOMUNIKACYJNEJ MAPIE NASZEGO PAŃSTWA. W ZWIĄZKU Z TYM NASZA FIRMA CARFREE -WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW GDYNIA, POSIADA W TYM MIEŚCIE WŁASNY ODDZIAŁ PRZYGOTOWANY DO OBSŁUGI KLIENTÓW NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE. WYPOŻYCZONY SAMOCHÓD MOŻNA ODEBRAĆ NA TERENIE PORTU LOTNICZEGO GDYNIA-KOSAKOWO PRZY ULICY AL. MARSZAŁKA PIŁSUDSKIEGO 52/54 W MIEŚCIE GDYNIA. PODSTAWIENIE POJAZDU PRZEZ NASZĄ FIRMĘ JEST CAŁKOWICIE BEZPŁATNE. JESTEŚMY DO DYSPOZYCJI PON NUMEREM TEL: (+48) 794500550. KONTAKT Z NAMI JEST MOŻLIWY PRZEZ CAŁĄ DOBĘ. OFERTA JEST DOSTĘPNA PRZEZ INTERNET, DLATEGO MOGĄ PAŃSTWO DOKONAĆ REZERWACJI W DOGODNYM TERMINIE. ZAWSZE POSIADAMY ZNAKOMICIE PRZYGOTOWANE SAMOCHODY, KTÓRE SĄ DO WYNAJĘCIA W KAŻDEJ CHWILI. DZIĘKI TEMU NAWET W ŚRODKU NOCY MOGĄ PAŃSTWA DOKONAĆ REZERWACJI WYBRANEGO SAMOCHODU. ZACHĘCAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z ATRAKCJAMI W MIEŚCIE GDYNIA I NASZĄ BOGATĄ PROPOZYCJĄ NA WYPOŻYCZENIE POJAZDU. AUTA SĄ W PEŁNEJ GOTOWOŚCI I POSIADAJĄ WYSOKIEJ KLASY WYPOSAŻENIE DODATKOWE.

CO OFERUJE WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW W MIEŚCIE GDYNIA?

  • NAJNIŻSZE CENY W BRANŻY WŚRÓD FIRM OFERUJĄCYCH WYNAJEM SAMOCHODÓW.
  • BARDZO SZEROKI WYBÓR SAMOCHODÓW OSOBOWYCH I DOSTAWCZYCH- OFERTA JEST CAŁY CZAS POWIĘKSZANA.
  • WARUNKI WYNAJMU SĄ JASNE, NIE POBIERAMY UKRYTYCH DODATKOWYCH OPŁAT ANI PROWIZJI OD KLIENTÓW.
  • GWARANTUJEMY CAŁKOWITY BRAK LIMITU KILOMETRÓW OBOWIĄZUJĄCY WSZYSTKIE NASZE SAMOCHODY.
  • NIE POBIERAMY OD KLIENTÓW KAUCJI ZABEZPIECZAJĄCEJ WYNAJEM POJAZDU.
  • GWARANTUJEMY PAŃSTWU OGÓLNOPOLSKI ZASIĘG PROPONOWANYCH PRZEZ NASZĄ FIRMĘ USŁUG.
  • NIEZWYKLE ROZBUDOWANY ZAKRES USŁUG: WYNAJEM KRÓTKOTERMINOWY, ŚREDNIOTERMINOWY I DŁUGOTERMINOWY, SĄ DOSTĘPNE W KAŻDEJ CHWILI.
  • REZERWACJA ONLINE Z WYZNACZENIEM KONKRETNEJ DATY ODBIORU SAMOCHODU DLA WSZYSTKICH.

wypożyczalnia samochodów wypozyczalnia samochodow gdynia

KRÓTKI PRZEWODNIK PO MIEŚCIE GDYNIA - WYNAJEM SAMOCHODÓW

GDYNIA TO DOSKONAŁE MIEJSCE NA WAKACJE, A W PORÓWNANIU Z SOPOTEM I GDAŃSKIEM, NAJMNIEJ ZATŁOCZONE W SZCZYCIE SEZONU. MIASTO, KTÓRE POWSTAŁO I ROZKWITŁO W LATACH 20. UBIEGŁEGO WIEKU, OBECNIE JEST ZADBANE I STALE GOTOWE NA PRZYJAZD TURYSTÓW. DLA RODZICÓW Z DZIEĆMI DOSKONAŁYM SPOSOBEM NA SZYBKIE PORUSZANIE SIĘ PO MIEŚCIE BĘDZIE WYNAJĘCIE SAMOCHODU, DLATEGO WARTO SPRAWDZIĆ, CO MA DO ZAOFEROWANIA LOKALNA WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW. GDYNIA JEST OŚRODKIEM PORTOWYM, GDZIE MOŻNA OBEJRZEĆ MIĘDZY INNYMI ZACUMOWANE STATKI. NAJPIĘKNIEJSZYM Z NICH JEST „DAR POMORZA”, CZYLI TRÓJMASZTOWY STATEK MUZEUM. OBOK NIEGO NAJCZĘŚCIEJ STACJONUJE OKRĘT PIRATÓW, KTÓRY ZABIERA GOŚCI W REJSY DO WESTERPLATTE. NA PRAWO OD PORTU ROZCIĄGA SIĘ PRZEPIĘKNY NADMORSKI BULWAR ORAZ LICZNE PLAŻE. MOŻECIE PAŃSTWO SPACEROWAĆ, JEŹDZIĆ NA ROWERACH LUB ROLKACH, OPALAĆ SIĘ I KĄPAĆ W BAŁTYKU. PODCZAS PODRÓŻY DO CENTRUM GDYNI, GDZIE W KILKA MINUT DOSTANIECIE SIĘ PAŃSTWO SAMOCHODEM, DOSKONAŁYM POMYSŁEM BĘDZIE SPACER ZABYTKOWĄ ULICĄ ŚWIĘTOJAŃSKĄ ORAZ ODWIEDZENIE TARGU, W HALI RYBNEJ MOŻNA KUPIĆ ROZMAITE ŚWIEŻE RYBY I OWOCE MORZA. IDEALNYM MIEJSCEM NA RODZINNĄ WYPRAWĘ JEST AKWARIUM MORSKIE, GDZIE MALUCHY BĘDĄ MOGŁY PODZIWIAĆ RYBY I INNE STWORZENIA. WARTO RÓWNIEŻ POJECHAĆ NA WYCIECZKĘ DO MALOWNICZEJ DZIELNICY GDYNI – ORŁOWA I NA WŁASNE OCZY ZOBACZYĆ ZAPIERAJĄCE DECH KLIFY ORAZ WYPIĆ PYSZNĄ KAWĘ W DOMKU ŻEROMSKIEGO. KORZYSTAJĄC Z AUTA OD FIRMY CARFREE MOŻNA RÓWNIEŻ WYBRAĆ SIĘ DO SOPOTU I DO GDAŃSKA. GDYNIA TO SPOKOJNE I ZADBANE MIASTO, W KTÓRYM MOŻNA ODPOCZĄĆ CIESZĄC SIĘ MORZEM I WYPOCZYNKIEM. ZACHĘCAMY PAŃSTWA DO MAKSYMALNEGO WYKORZYSTANIA URLOPU I SPĘDZENIU NAD MORZEM KILKU TYGODNI, A NA CAŁY CZAS POBYTU ZAPEWNIAMY NOWOCZESNY SAMOCHÓD W OPCJI WYNAJMU DŁUGOTERMINOWEGO. ŻYCZYMY PAŃSTWU UDANEGO WYPOCZYNKU NAD BAŁTYKIEM I KORZYSTANIA Z UROKÓW KLIMATYCZNEGO PORTOWEGO MIASTA – GDYNI.

Wypożyczalnia samochodów Gdynia – Dworzec Główny PKP

Gdynia to miasto położone bezpośrednio nad Morzem Bałtyckim, które wraz z Gdańskiem i Sopotem tworzy tzw. Trójmiasto. Jako miejscowość portowa oferuje odwiedzającym ją turystom liczne atrakcje, których zdecydowana większość skupiona jest wzdłuż linii brzegowej.

Do Gdyni z łatwością można dotrzeć pociągiem, a nowoczesny Dworzec Główny znajduje się w samym centrum miasta. Mieści się on w zabytkowym modernistycznym budynku i obsługuje zarówno trasy dalekobieżne, jak i kolej podmiejską. Położony jest przy pl. Konstytucji, a w jego bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się Miejska Hala Targowa, Gmach Sądu Rejonowego oraz Morski Instytut Rybacki. Przy Dworcu Głównym znajdują się stanowiska odjazdowe dworca autobusowego PKS, a także pętla trolejbusowa i autobusowa.

Najwięcej atrakcji Gdyni znajdziemy w okolicy Skweru Kościuszki oraz w porcie. Stacjonują tu statki-muzea, czyli Dar Pomorza oraz ORP Błyskawica, zaś przy Bulwarze Nadmorskim mieści się Muzeum Marynarki Wojennej, Akwarium Gdyńskie oraz liczne kawiarnie i restauracje, a także przepiękna szeroka plaża. Gdynia to miasto kultury i rozrywki. Odbywają się tu liczne festiwale i imprezy kulturalne, które mogą być doskonałym pretekstem do wizyty w tym mieście. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych, czyli konkursowy przegląd naszej rodzimej twórczości kinowej i telewizyjnej, Festiwal Polskich Sztuk Współczesnych R@port w Teatrze Miejskim, gdzie prezentowane są najciekawsze inscenizacje sztuk współczesnych polskich autorów, co roku przyciągają wielbicieli kina i teatru. Od 2003 roku organizowany jest jeden z największych festiwali muzycznych w Europie Środkowej – Opener Festival, na którego 4 scenach występują gwiazdy światowego formatu.

Jeśli podczas pobytu w Gdyni auto okaże się niezbędne, warto skorzystać z usług wypożyczalni Carfree, która oferuje szeroką gamę dostępnych samochodów, różnych klas. Internetowy system rezerwacji pozwoli bez trudu dobrać auto idealne dla swoich potrzeb, w wybranym terminie, a pracownicy firmy podstawią samochód bezpośrednio pod podany przez klienta adres – np. na Dworzec Gdynia Główna.

CZEKAMY NA CIEBIE W 20 LOKALIZACJACH W POLSCE

zobacz oddziały
SKONTAKTUJ SIĘ Z CARFREE
wynajem aut carfree - rent a car