wynajem aut carfree - rent a car fb
dymek Infolinia 24 H (+48) 794 500 550
wypożyczalnia samochodów Jesteśmy w całej polsce
PL
menu MENU

Zarezerwuj samochód

to samo miejsce podstawienia i zwrotu
Data i godzina odbioru auta
Data i godzina zwrotu auta

Miejsce podstawienia

Miejsce zwrotu

Godzina odbioru

Godzina zwrotu

Data podstawienia

Data zwrotu

TYLKO 4 KROKI

wynajem samochodów

Teraz łatwo, szybko i bezpiecznie dokonasz rezerwacji online wybranego samochodu

BRAK KAUCJI

wypożyczalnia samochodów

Nie pobieramy kaucji od naszych Klientów za wynajem samochodu

PODSTAWIENIE ZA DARMO

wynajem aut

Podstawienia samochodów wykonujemy za darmo na wszystkich lotniskach w Polsce dla rezerwacji od 7 dni

CAŁODOBOWA OBSŁUGA

wynajem długoterminowy samochodów

Zapewniamy całodobowe wsparcie telefoniczne - dzięki temu zawsze możesz liczyć na naszą pomoc

SPECJALNIE DLA CIEBIE BOGATA FLOTA NOWYCH AUT

WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW GNIEZNO

Gniezno, pierwsza stolica Polski, to miasto położone w województwie wielkopolskim i liczące niespełna 70 tys. mieszkańców. Od Poznania dzieli je około 60 kilometrów, a od poznańskiego lotniska około 75 kilometrów. Odległość tę pokonać można samochodem – wówczas podróż zajmie około godziny. By szybko i sprawnie dotrzeć w pożądane miejsce, polecamy podróż autem wypożyczonym w Carfree – wypożyczalni samochodów w Gnieźnie.

Carfree to sieć wypożyczalni samochodów zlokalizowanych w największych miastach Polski. Oferujemy usługi skrojone na miarę potrzeb Klientów – w naszej ofercie znajduje się najem krótko-, średnio- i długoterminowy. Tym, co odróżnia nas od konkurencji, są przede wszystkim niskie ceny oferowanych przez nas usług. Nie pobieramy ponadto kaucji i nie limitujemy godzin oraz przejechanych kilometrów. To jednak nie koniec zalet, jakie daje korzystanie z wypożyczalni Carfree. Do pozostałych należy komfortowa i wygodna podróż doskonale wyposażonym, nowoczesnym samochodem. Do dyspozycji naszych Klientów oddajemy pojazdy dostawcze oraz osobowe, które zaspokoją potrzeby nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Procedura wynajmu pojazdu w wypożyczalni Carfree w Gnieźnie jest prostsza niż myślisz! Auto możesz zarezerwować, korzystając z przyjaznego i intuicyjnego systemu rezerwacji online. Formalności zredukowane zostały do minimum, dlatego wynajem samochodu zajmie Ci zaledwie chwilę. W każdej z naszych wypożyczalni obowiązują te same, korzystne dla naszych Klientów zasady. W każdej mogą liczyć na:

 • Fachową, serdeczną obsługę,
 • Brak kaucji,
 • Najlepsze ceny w okolicy,
 • Brak limitu przejechanych kilometrów,
 • Brak opłaty za podstawienie auta w wybrane przez Was miejsce,
 • Intuicyjny, internetowy system rezerwacji,
 • W pełni wyposażone nowoczesne auta,
 • Samochody dostawcze i osobowe,
 • Możliwość najmu krótko-, średnio- i długoterminowego.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług naszej wypożyczalni! Podróże samochodem z Carfree będą komfortowe, sprawne i bezpieczne. Masz wątpliwości? Chcesz nam zadać pytanie? Zadzwoń: (+48) 794 500 550 – nasi konsultanci czekają na Ciebie przez całą dobę! Z przyjemnością rozwieją Twoje wątpliwości i udzielą Ci wszelkich niezbędnych informacji. Zapraszamy!

Krótki przewodnik po mieście Gniezno – wynajem aut bez kaucji w Gnieźnie

Gniezno to pierwsza stolica Polski, którą dziś tłumnie odwiedzają turyści z całego kraju. Nie bez przyczyny – miasto ma im sporo do zaoferowania i z pewnością nie sposób się w nim nudzić! Dlaczego warto je odwiedzić i które miejsca zasługują na szczególną uwagę odwiedzających?

Jednym z najważniejszych gnieźnieńskich zabytków są Drzwi Gnieźnieńskie. To unikalny zabytek romańskiej sztuki odlewniczej, datowany na 1175 rok, a więc powstały za czasów panowania księcia Mieszka III Starego. Drzwi Gnieźnieńskie osadzone zostały w wewnętrznym portalu kruchty południowej archikatedry gnieźnieńskiej. Uwagę turystów przyciąga również powołane do życia w 1991 roku Muzeum Archidiecezjalne, w którym znajduje się niemal 550 rzeźb w drewnie wywodzących się z okresu od XIV do XIX wieku. Jedną z najcenniejszych jest Opłakiwanie z Gościeszyna z 1420 roku. W muzeum znajduje się również skarbiec katedralny, w którym na odwiedzających czeka jeden z najsłynniejszych, bogato zdobionych kielichów – kielich królewski z końca XII wieku. Oprócz niego w muzeum czekają również liczne relikwiarze.

W Gnieźnie znajduje się również Katedra Gnieźnieńska nazywana również matką polskich kościołów. Miłośnicy historii z pewnością chętnie odwiedzą również relikty trzech pierwszych kościołów wzniesionych na Wzgórzu Lecha przez Mieszka I i Bolesława Chrobrego. Będzie do możliwe, jeśli zdecydujecie się na zwiedzenie podziemnej trasy turystycznej wraz z przewodnikiem. Inną, dość nietypową atrakcją, która również cieszy się zainteresowaniem przyjezdnych, jest muzeum zlokalizowane w szpitalu psychiatrycznym przy ul. Poznańskiej, zwane Dziekanką. Znajduje się w nim m.in. wystawa poświęcona historii szpitala.

Na mapie podróży po Gnieźnie i okolicach nie może zabraknąć Muzeum Początków Państwa Polskiego, a więc jednej z najistotniejszych atrakcji Szlaku Piastowskiego, spaceru po Starym Rynku i odwiedzenia pięknych, neogotyckich kościołów.

Gniezno to miasto, które zabierze Was w wyjątkową, historyczną podróż. Oprócz muzeów i historycznych obiektów z pewnością znaleźć w nim jednak można także inne atrakcje, które umilą zarówno krótszy, jak i dłuższy pobyt w mieście.

CZEKAMY NA CIEBIE W 17. LOKALIZACJACH W POLSCE
zobacz oddziały
-->
SKONTAKTUJ SIĘ Z CARFREE
wynajem aut carfree - rent a car
 • Obsługa rezerwacji:
 • rezerwacje@carfree.pl
 • Biuro Obsługi Klienta:
 • biuro@carfree.pl
 • Dział Marketingu:
 • marketing@carfree.pl
 • Dział księgowości
 • ksiegowosc@carfree.pl
wynajem samochodów bez kaucji