wynajem aut carfree - rent a car fb
dymek Infolinia 24 H (+48) 794 500 550
wypożyczalnia samochodów Jesteśmy w całej polsce
PL
menu MENU

Zarezerwuj samochód

to samo miejsce podstawienia i zwrotu
Data i godzina odbioru auta
Data i godzina zwrotu auta

Miejsce podstawienia

Miejsce zwrotu

Godzina odbioru

Godzina zwrotu

Data podstawienia

Data zwrotu

TYLKO 4 KROKI

wynajem samochodów

Teraz łatwo, szybko i bezpiecznie dokonasz rezerwacji online wybranego samochodu

BRAK KAUCJI

wypożyczalnia samochodów

Nie pobieramy kaucji od naszych Klientów za wynajem samochodu

PODSTAWIENIE ZA DARMO

wynajem aut

Podstawienia samochodów wykonujemy za darmo na wszystkich lotniskach w Polsce dla rezerwacji od 7 dni

CAŁODOBOWA OBSŁUGA

wynajem długoterminowy samochodów

Zapewniamy całodobowe wsparcie telefoniczne - dzięki temu zawsze możesz liczyć na naszą pomoc

SPECJALNIE DLA CIEBIE BOGATA FLOTA NOWYCH AUT

WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW JAWORZNO

Jaworzno to miasto na prawach powiatu położone w Południowej Polsce, w województwie śląskim. Liczy blisko 100 tys. mieszkańców i jest główną miejscowością Jaworznicko-Chrzanowskiego Okręgu Przemysłowego. Z okolicznymi miastami jest doskonale skomunikowane za sprawą przebiegających przez nie szlaków komunikacyjnych: autostrady A4, drogi ekspresowej S1, drogi krajowej nr 79 i drogi wojewódzkiej nr 902. W mieście funkcjonuje również kolej, jednak to nie ona jest najwygodniejszym i najszybszym sposobem komunikacji – znacznie lepszym wyborem pozostaje samochód. Nie masz własnego? Z pomocą przyjdzie Ci Carfree – wypożyczalnia samochodów w Jaworznie.

Klientom wypożyczalni Carfree w Jaworznie oferujemy najniższe ceny i najwyższą jakość usług w okolicy. Posiadamy flotę nowoczesnych, w pełni wyposażonych samochodów, które zapewnią Ci komfortowe i bezpieczne podróże. Co odróżnia nas od konkurencyjnych wypożyczalni? Przede wszystkim brak kaucji i opłaty za podstawienie samochodu w wybrane przez Was miejsce – u nas ta usługa jest zupełnie bezpłatna!

Dzięki maksymalnie uproszczony procedurom wypożyczenie samochodu w Carfree trwa zaledwie chwilę. Wcześniej możesz zarezerwować auto, nie opuszczając swojego domu. Wystarczy, że skorzystasz z internetowego systemu rezerwacji. Nasza oferta jest skrojona na miarę Twoich potrzeb – oferujemy Ci najem krótko-, średnio- i długoterminowy. Wypożyczając auto w Carfree nie musisz obawiać się limitu godzin czy przejechanych kilometrów – u nas one nie obowiązują!

Carfree to ogólnopolska sieć wypożyczalni zlokalizowanych w największych miastach Polski. W każdej z nich oferujemy naszym Klientom niskie ceny i następujące korzyści:

 • Brak kaucji i opłaty za podstawienie samochodu w wybrane miejsce,
 • Brak limitu przejechanych kilometrów oraz godzin,
 • Nowoczesne, w pełni wyposażone auta,
 • Możliwość rezerwacji samochodu przez Internet,
 • Możliwość wynajmu krótko-, średnio- i długoterminowego.

Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Zadzwoń: (+48) 794 500 550 – serdecznie zapraszamy! Nasi doradcy czekają na Ciebie przez całą dobę i z przyjemnością udzielą Ci wszelkich, niezbędnych informacji.

Krótki przewodnik po mieście! Jaworzno – wynajem aut bez kaucji w Jaworznie

Jaworzno to duże miasto położone w województwie śląskim. Niegdyś było najważniejszym miastem tzw. Zagłębia Krakowskiego. Obecnie jest głównym ośrodkiem Jaworznicko-Chrzanowskiego Okręgu Przemysłowego. Od początku swego istnienia miasto związane jest z górnictwem. Dziś również wydobywa się w nim węgiel kamienny.

Choć Jaworzno kojarzy się przede wszystkim z przemysłem wydobywczym, przyjezdnym ma do zaoferowania zdecydowanie więcej. Co takiego? Przede wszystkim piękne, malownicze okolice i moc wspaniałych zabytków. Planujesz przyjazd do Jaworzna? Rekomendujemy Ci poruszanie się po jego okolicy samochodem. Jeśli nie masz własnego, zapraszamy do Carfree – wypożyczalni samochodów w Jaworznie.

Będąc w mieście, warto wybrać się nad Zalew Sosina przy ul. Bukowskiej. Ten sztuczny zbiornik rozlewa się w dawnym wyrobisku piasku i jest doskonałym miejscem wypoczynku w czasie gorących, letnich dni. Marzy Ci się relaks na strzeżonym kąpielisku? To propozycja idealna dla Ciebie! Dodatkowo na miejscu możesz skorzystać również z wypożyczalni sprzętu pływającego. Innym, malowniczym miejscem, które warto odwiedzić, jest Dolina Żabnika, przy ul Ruściska. W rezerwacie, w dolinie potoku Żabnik, odpocząć możesz nad pięknym, malowniczym stawem. Wiosną zaś, gdy kwitnie sasanka, nie zapomnij, by odwiedzić Rezerwat Sasanka.

Jaworzno to nie tylko piękne, zielone miejsca na łonie natury, ale także zabytki i muzea. Jeśli chciałbyś bliżej poznać historię miasta i jego okolic, wybierz się do Muzeum Miasta Jaworzna przy ul. Pocztowej. Wartym uwagi miejscem jest również Kolegiata Św. Wojciecha i Św. Katarzyny przy Pl. Świętego Jana, a więc XVI-wieczna świątynia z cudownym obrazem Matki Boskiej Jaworznickiej. Podziwiać będziesz mógł w niej jeden z największych europejskich witraży.

Jaworzno to miejscowość, która pozwoli Ci wypocząć i zachwyci Cię wspaniałymi, malowniczymi zakątkami. Wypożycz samochód Carfree, a do każdego z nich dostaniesz się szybko i bezpiecznie.

CZEKAMY NA CIEBIE W 17. LOKALIZACJACH W POLSCE
zobacz oddziały
-->
SKONTAKTUJ SIĘ Z CARFREE
wynajem aut carfree - rent a car
 • Obsługa rezerwacji:
 • rezerwacje@carfree.pl
 • Biuro Obsługi Klienta:
 • biuro@carfree.pl
 • Dział Marketingu:
 • marketing@carfree.pl
 • Dział księgowości
 • ksiegowosc@carfree.pl
wynajem samochodów bez kaucji