phone
wynajem aut carfree - rent a car
Infolinia 24 H (+48) 794 500 550
wypożyczalnia samochodówJesteśmy w całej Polsce
PL
menu MENU
phone

TYLKO 4 KROKI

wynajem samochodów

Teraz łatwo, szybko i bezpiecznie dokonasz rezerwacji online wybranego samochodu

BRAK KAUCJI

wypożyczalnia samochodów

Nie pobieramy kaucji od naszych Klientów za wynajem samochodu

PODSTAWIENIE ZA DARMO

wynajem aut

Podstawienia samochodów wykonujemy za darmo na wszystkich lotniskach w Polsce dla rezerwacji od 7 dni

CAŁODOBOWA OBSŁUGA

wynajem długoterminowy samochodów

Zapewniamy całodobowe wsparcie telefoniczne - dzięki temu zawsze możesz liczyć na naszą pomoc

SPECJALNIE DLA CIEBIE BOGATA FLOTA NOWYCH AUT

WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW KATOWICE (LOTNISKO PYRZOWICE)

PORT LOTNICZY W KATOWICACH-PYRZOWICACH BEZ WĄTPIENIA JEST JEDNYM Z BARDZO ISTOTNYCH PUNKTÓW KOMUNIKACYJNYCH, ZNAJDUJĄCYCH SIĘ NA TERENIE POLSKI. DLATEGO TEŻ WŁAŚNIE W TYM MIEJSCU WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW CARFREE W MIEŚCIE KATOWICE, POSIADA WŁASNY PUNKT OBSŁUGI KLIENTA. WYNAJĘTE PRZEZ PAŃSTWA AUTO BĘDZIE GOTOWE DO ODBIORU. NA TERENIE MIĘDZYNARODOWEGO PORTU LOTNICZEGO KATOWICE PYRZOWICE PRZY ULICY TRANSPORTOWEJ 2 w PYRZOWICACH. ZA PODSTAWIENIE POJAZDU NA UMÓWIONE WCZEŚNIEJ Z PAŃSTWEM MIEJSCE NIE POBIERAMY ŻADNYCH OPŁAT. POZOSTAJEMY DO DYSPOZYCJI KLIENTÓW 24 GODZINY NA DOBĘ POD NUMEREM TEL: (+48) 794500550. PRZYGOTOWANA PRZEZ NASZĄ FIRMĘ OFERTA WYRÓŻNIA SIĘ WŚRÓD INNYCH PROPOZYCJI. BEZ WĄTPIENIA PLUSAMI DLA PAŃSTWA JEST KONKURENCYJNA CENA I PODNIESIONE STANDARDY. OFERUJEMY TYLKO NAJLEPSZE POJAZDY, KTÓRE POSIADAJĄ ZNAKOMITE WYPOSAŻENIE DODATKOWE. DZIĘKI TEMU PODRÓŻ TAKIM SAMOCHODEM, BĘDZIE DLA PAŃSTWA W PEŁNI KOMFORTOWA. ZACHĘCAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z PROPOZYCJĄ PRZYGOTOWANĄ PRZEZ NASZĄ WYPOŻYCZALNIE SAMOCHODÓW . GWARANTUJEMY, ŻE BĘDĄ PAŃSTWO ZADOWOLENI Z JAKOŚCI USŁUG.

OFERTA – WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW KATOWICE:

  • ATRAKCYJNE CENY DLA WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH OFERTĄ,
  • NAJWIĘKSZY WYBÓR SAMOCHODÓW OSOBOWYCH I DOSTAWCZYCH NA TERENIE KRAJU,
  • JASNE WARUNKI WYNAJMU, BEZ UKRYTYCH DODATKOWYCH OPŁAT, OD RAZU ZNANA JEST CAŁKOWITA KWOTA ZA WYPOŻYCZENIE SAMOCHODU,
  • BRAK LIMITU KILOMETRÓW DLA WYPOŻYCZONYCH W NASZEJ FIRMIE AUT,
  • BRAK KAUCJI STANOWIĄCEJ ZABEZPIECZENIE WYNAJĘCIA SAMOCHODU,
  • ZASIĘG NASZEJ DZIAŁALNOŚCI OBEJMUJE TERENY W CAŁYM KRAJU,
  • PROPONUJEMY NIEZWYKLE DUŻY ZAKRES USŁUG, GWARANTUJĄCY PEŁEN KOMFORT,G
  • REZERWACJA ONLINE I WYZNACZENIE MIEJSCA I DATY, BEZPŁATNEGO PODSTAWIENIA SAMOCHODU

KRÓTKI PRZEWODNIK PO LOTNISKU KATOWICE PYRZOWICE

HISTORIA MIĘDZYNARODOWEGO PORTU LOTNICZEGO W PYRZOWICACH SIĘGA 1940 ROKU. WTEDY NIEMIECKIE LUFTWAFFE ZAŁOŻYŁO NA NIEZAGOSPODAROWANYM TERNIE LOTNISKO POLOWE I WYKORZYSTYWAŁO JE DO PRZEŁADOWYWANIA SAMOLOTÓW LECĄCYCH Z RZESZY NA FRONT WSCHODNI. PO ZAKOŃCZENIU II WOJNY ŚWIATOWEJ DO ROKU 1951 W PORCIE STACJONOWAŁY ODDZIAŁY ARMII CZERWONEJ. LOTNISKO W PYRZOWICACH ZOSTAŁO PRZEKAZANE POLAKOM NA POCZĄTKU LAT 50., A OTWARTE DLA RUCHU PASAŻERSKIEGO W 1966 ROKU. WTEDY W POWIETRZE WZBIŁ SIĘ PIERWSZY SAMOLOT PLL LOT Z KURSEM NA WARSZAWĘ. OD 1991 ROKU LOTNISKIEM ZARZĄDZA GÓRNOŚLĄSKIE TOWARZYSTWO LOTNICZE, KTÓRE KONCENTRUJE DZIAŁANIA NA CIĄGŁYM ROZWIJANIU PORTU. DZIĘKI LICZNYM INWESTYCJOM OBECNIE MIĘDZYNARODOWY PORT LOTNICZY KATOWICE W PYRZOWICACH MA DWA TERMINALE ODLOTÓW (A I B) I MOŻE OBSŁUŻYĆ 3,6 MILIONA PASAŻERÓW ROCZNIE.

TERMINAL A ZAJMUJE PARTER, GDZIE ZNAJDUJĄ SIĘ: INFORMACJA LOTNISKOWA, KAWIARNIA I RESTAURACJA, KANTOR, POCZTA, SKLEP BALTONA, ODPRAWA I KONTROLA DOKUMENTÓW ORAZ 1 PIĘTRO Z POKOJEM OPIEKI NAD DZIECKIEM I SALĄ KONFERENCYJNĄ. W TERMINALU B NA PARTERZE ULOKOWANO: BANKOMAT, KANTOR, PERFUMERIE I APTEKĘ. NA 1 PIĘTRZE TERMINALU B ZNAJDUJE SIĘ STREFA MALUCHA, BĘDZIECIE W NIEJ MOGLI PAŃSTWO MIŁO SPĘDZIĆ CZAS Z DZIECKIEM W OCZEKIWANIU NA LOT. ZACHĘCAMY PAŃSTWA RÓWNIEŻ DO ODWIEDZENIA NAJDŁUŻSZEGO W POLSCE TARASU WIDOKOWEGO POŁOŻONEGO NA 2 PIĘTRZE, SKĄD MOŻNA PODZIWIAĆ SAMOLOTY. NA KAŻDYM Z DWÓCH PIĘTER TERMINALA B ORAZ W TERMINALU C (ODLOTY) SĄ UMIEJSCOWIONE RÓWNIEŻ WYPOŻYCZALNIE SAMOCHODÓW, W TYM PUNKT CARFREE, GDZIE SZYBKO WYNAJMIECIE PAŃSTWO NOWOCZESNE AUTO, BY W KOMFORTOWYCH WARUNKACH DOTRZEĆ Z LOTNISKA DO KATOWIC, CZY CHORZOWA.

DOSKONAŁA INFRASTRUKTURA MIĘDZYNARODOWEGO PORTU LOTNICZEGO KATOWICE W PYRZOWICACH SPRAWIA, ŻE MIŁO SPĘDZICIE PAŃSTWO CZAS CZEKAJĄC NA LOT. SERDECZNIE ZAPRASZAMY PAŃSTWA DO SKORZYSTANIA Z MOŻLIWOŚCI WYNAJĘCIA SAMOCHODU I WYBRANIA SIĘ NA ZWIEDZANIE POŁOŻONYCH OKOŁO NIECAŁE 35 KILOMETRÓW I 40 MINUT JAZDY KATOWIC.

wypożyczalnia samochodów wypożyczalnia samochodów katowice

KRÓTKI PRZEWODNIK PO MIEŚCIE KATOWICE - WYNAJEM SAMOCHODÓW

MIĘDZYNARODOWY PORT LOTNICZY KATOWICE ZNAJDUJE SIĘ W PYRZOWICACH POŁOŻONYCH 35 KILOMETRÓW I 40 MINUT DROGI OD CENTRUM MIASTA. BY SZYBKO WYDOSTAĆ SIĘ Z LOTNISKA, NAJBARDZIEJ KOMFORTOWĄ OPCJĄ BĘDZIE WYNAJEM SAMOCHODÓW. W MIEŚCIE KATOWICE PODRÓŻOWANIE WYSOKIEJ KLASY AUTEM OD FIRMY CARFREE POZWOLI ZAOSZCZĘDZIĆ CZAS I ZAGWARANTUJĘ WYGODĘ PODRÓŻY. ZACHĘCAMY PAŃSTWA DO ODWIEDZENIA KATOWICKIEGO MUZEUM ŚLĄSKIEGO PEŁNEGO INTERAKTYWNYCH ROZWIĄZAŃ, CIEKAWYCH WYSTAW Z GRĄ ŚWIATEŁ I REKONSTRUKCJI PRZEDSTAWIAJĄCYCH HISTORIĘ REGIONU. PODCZAS POBYTU W KATOWICACH WARTO POJECHAĆ DO POŁOŻONEJ W CENTRUM MIASTA ZIELONEJ OAZY – DOLINY TRZECH STAWÓW, GDZIE OBOK ŚCIEŻEK ROWEROWYCH I BIEGOWYCH UMIESZCZONO PLAŻĘ – RELAKS GWARANTOWANY. A DOSKONAŁYM POMYSŁEM NA AKTYWNE SPĘDZENIE WEEKENDOWEGO POPOŁUDNIA LUB WCZESNEGO WIECZORU, BĘDZIE SPACER PO MALOWNICZYM NIKISZU – DZIELNICY MIASTA Z PONAD 100-LETNIĄ HISTORIĄ, KTÓRA POWSTAŁA NA POTRZEBY GÓRNIKÓW I ICH RODZIN. OBECNIE W PAMIĘĆ ZAPADA CHARAKTERYSTYCZNA ZABUDOWA SKŁADAJĄCA SIĘ Z BUDYNKÓW WYKONANYCH Z CZERWONEJ CEGŁY. WARTO SPĘDZIĆ CHWILĘ NA RYNKU ORAZ USIĄŚĆ, BY WYPIĆ PYSZNĄ KAWĘ LUB HERBATĘ W LOKALNEJ KAWIARNI. WYNAJĘCIE SAMOCHODU POZWOLI PAŃSTWU NA ZORGANIZOWANIE CIEKAWYCH WYCIECZEK PO OKOLICY. AUTEM MOŻNA WYBRAĆ SIĘ DO ODDALONEJ O 20 MINUT JAZDY NIECZYNNEJ KOPALNI GUIDO, DO CZEGO SERDECZNIE PAŃSTWA ZACHĘCAMY. KILKADZIESIĄT METRÓW POD ZIEMIĄ W TOWARZYSTWIE PRAWDZIWEGO GÓRNIKA POZNACIE NIESAMOWITĄ HISTORIĘ I KULISTY PRACY W KOPALNI W XIX I XX WIEKU. MIŁOŚNICY TERENÓW ZIELONYCH POWINNI POJECHAĆ DO ODDALONEGO O 8 KILOMETRÓW I KWADRANS JAZDY SAMOCHODEM PARKU ŚLĄSKIEGO. NA 620 HA MOŻNA ODBYĆ DŁUGI SPACER, PRZEJECHAĆ SIĘ KOLEJKĄ GONDOLOWĄ, ZWIEDZIĆ OGRÓD ZOOLOGICZNY, PLANETARIUM I PARK ETNOGRAFICZNY. ZAPRASZAMY PAŃSTWA DO ODWIEDZENIA KATOWIC NA WEEKEND LUB KILKA DNI I SKORZYSTANIA Z SAMOCHODU OD FIRMY CARFREE, BY JAK NAJWIĘCEJ ZWIEDZIĆ W MIEŚCIE I W REGIONIE.

Wypożyczalnia samochodów Dworzec Główny PKP w Katowicach

Katowice to największe pod względem ilości mieszkańców miasto powiatowe, położone w południowej Polsce. W nim mieści się siedziba władz województwa śląskiego, jest to również jeden z głównych ośrodków Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Katowice leżą na trasie głównych dróg krajowych i międzynarodowych, zarówno transportu drogowego, lotniczego, jak i kolejowego.

W Pyrzowicach pod Katowicami funkcjonuje międzynarodowy port lotniczy Katowice-Pyrzowice, który jest zarazem centrum handlowo-usługowym. Dworzec Główny w Katowicach mieści się w centralnej części miasta. Ta stacja kolejowa powstała 3 października 1846 jako przelotowa stacja Kolei Górnośląskiej, która z czasem przekształciła się w jeden z największych i najważniejszych węzłów kolejowych w Polsce. Z Katowic odjeżdżają pociągi wszystkich kategorii, w tym TLK, Express InterCity, Express InterCity Premium oraz pociągi międzynarodowe. Nowy budynek dworca położony jest przy pl. Szewczyka 2. Oddano go do użytku 29 października 2012 roku. Stanowi obecnie jeden z największych i najnowocześniejszych tego typu obiektów w Polsce i połączony jest bezpośrednio z Galerią Katowicką, czyli miejskim centrum handlowo-usługowym.

Katowice stanowią bardzo ważny w skali kraju ośrodek gospodarczy, edukacyjny, kulturalny oraz sportowy. Najstarsza, istniejąca do dziś budowla w Katowicach to drewniany kościółek pod wezwaniem Św. Michała Archanioła z XVI w. w Brynowie. Oprócz niego w mieście znajdziemy unikatowe osiedla: Nikiszowiec i Giszowiec, a także okazałe pałace Goldsteinów i pałac w Załężu. Oprócz zabytków, w Katowicach znaleźć można wiele innych atrakcji turystycznych, z których najbardziej znaną jest „Spodek”, czyli hala widowiskowa oddana do użytku w roku 1971. Ten zaprojektowany przez Wacława Zalewskiego budynek ma niezwykle ciekawą budowę przypominającą nieco UFO. Do dziś odbywają się tam liczne koncerty gwiazd muzyki, zarówno polskich, jak i zagranicznych, a ponadto muzyczne festiwale – takie jak np. Rawa Blues czy Mayday. Jeśli podczas pobytu w Katowicach zechcemy odwiedzić obiekty oddalone od centrum miasta lub wybrać się na wycieczkę do pobliskiego Chorzowa czy Gliwic, najlepiej będzie skorzystać z usług wypożyczalni samochodów Carfree, która na terenie Katowic ma swoją filię. Carfree oferuje swoim klientom szeroką gamę samochodów, różnych segmentów i klas wyposażenia. Ponadto pracownicy firmy podstawią wybrany przez nas samochód bezpośrednio pod podany adres, np. na Dworzec Główny.

CZEKAMY NA CIEBIE W 20 LOKALIZACJACH W POLSCE

zobacz oddziały
SKONTAKTUJ SIĘ Z CARFREE
wynajem aut carfree - rent a car