phone
wynajem aut carfree - rent a car
Infolinia 24 H (+48) 794 500 550
wypożyczalnia samochodówJesteśmy w całej Polsce
PL
menu MENU
phone

TYLKO 4 KROKI

wynajem samochodów

Teraz łatwo, szybko i bezpiecznie dokonasz rezerwacji online wybranego samochodu

BRAK KAUCJI

wypożyczalnia samochodów

Nie pobieramy kaucji od naszych Klientów za wynajem samochodu

PODSTAWIENIE ZA DARMO

wynajem aut

Podstawienia samochodów wykonujemy za darmo na wszystkich lotniskach w Polsce dla rezerwacji od 7 dni

CAŁODOBOWA OBSŁUGA

wynajem długoterminowy samochodów

Zapewniamy całodobowe wsparcie telefoniczne - dzięki temu zawsze możesz liczyć na naszą pomoc

SPECJALNIE DLA CIEBIE BOGATA FLOTA NOWYCH AUT

WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW KRAKÓW (LOTNISKO BALICE)

KRAKÓW JEST NIEZWYKLE CHĘTNIE ODWIEDZANYM MIASTEM PRZEZ TURYSTÓW, DZIEJE SIĘ TAK PONIEWAŻ, POSIADA SWOJA BOGATĄ HISTORIĘ. JEST TO RÓWNIEŻ NIEZWYKLE ISTOTNY PUNKT NA SZLAKU WIELU PODRÓŻY PO KRAJU. WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW W MIEŚCIE KRAKÓW CARFREE OCZYWIŚCIE POSIADA TAM ZNAKOMICIE WYPOSAŻONĄ SIEDZIBĘ. WYCHODZĄC NAPRZECIW OCZEKIWANIOM NAJBARDZIEJ WYMAGAJĄCYCH KLIENTÓW, ODDZIAŁ FIRMY MIEŚCI SIĘ PRZY ULICY KPT. M. MEDWECKIEGO 1, NIEOPODAL PORTU LOTNICZEGO KRAKÓW-BALICE. GWARANTUJE TO SZYBKIE I SPRAWNE PODSTAWIENIE ORAZ ODBIÓR AUTA. ROZWAŻAJĄC WYNAJEM SAMOCHODÓW W KRAKOWIE WARTO ZWRÓCIĆ UWAGĘ, ŻE TYLKO Z CARFREE NIE PONIOSĄ PAŃSTWO DODATKOWYCH OPŁAT ZWIĄZANYCH Z PODSTAWIENIEM POJAZDU W WYBRANE MIEJSCE. WSZELKICH INFORMACJI I PORAD ZAWSZE CHĘTNIE UDZIELĄ NASI PRACOWNICY POD NUMEREM TEL: (+48) 794500550, KTÓRY JEST CZYNNY CAŁĄ DOBĘ PRZEZ 7 DNI W TYGODNIU. POSIADAMY RÓWNIEŻ SWÓJ PROFIL NA FACEBOOKU. DZIĘKI TEMU MOGĄ PAŃSTWO SKONTAKTOWAĆ SIĘ Z NAMI W BARDZO PROSTY SPOSÓB. WIEMY JAK ISTOTNE STAJE SIĘ DLA PAŃSTWA INDYWIDUALNE I W PEŁNI PROFESJONALNE PODEJŚCIE, DLATEGO DOKŁADAMY WSZELKICH STARAŃ ABY SPROSTAĆ WSZYSTKIM WYMAGANIOM.

WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW KRAKÓW - PROPOZYCJA

  • NAJNIŻSZE CENY W KRAJU, W BRANŻY ZWIĄZANEJ Z WYPOŻYCZANIEM SAMOCHODÓWY.
  • NAJWIĘKSZY WYBÓR SAMOCHODÓW OSOBOWYCH I DOSTAWCZYCH, PRZYGOTOWANY SPECJALNIE DLA PAŃSTWA.
  • JASNE WARUNKI WYNAJMU, BEZ UKRYTYCH KOSZTÓW I JAKICHKOLWIEK DODATKOWYCH PROWIZJI CZY OPŁAT.
  • OBOWIĄZUJE BRAK LIMITU KILOMETRÓW DLA WSZYSTKICH WYNAJĘTYCH U NAS POJAZDÓW POJAZDÓW.
  • BRAK KAUCJI ZA KAŻDYM RAZEM, NAWET W PRZYPADKU PIERWSZEJ WIZYTY.
  • OGÓLNOPOLSKI ZASIĘG PROPONOWANYCH PRZEZ NASZĄ FIRMĘ USŁUG.
  • OGROMNY ZAKRES USŁUG: WYNAJEM KRÓTKOTERMINOWY, ŚREDNIOTERMINOWY I DŁUGOTERMINOWY, SPECJALNIE DLA NASZYCH KLIENTÓW.
  • REZERWACJA ONLINE DLA WSZYSTKICH OSÓB, ZAINTERESOWANYCH NASZĄ OFERTĄ

KRÓTKI PRZEWODNIK PO LOTNISKU KRAKÓW BALICE

PIERWSZE LOTNISKO POWSTAŁO W BALICACH W LATACH 30. XX WIEKU I BYŁO PRYWATNYM LĄDOWISKIEM W MAJĄTKU RADZIWIŁŁÓW. OD 1917 ROKU DO ZAKOŃCZENIA II WOJNY ŚWIATOWEJ PEŁNIŁO FUNKCJĘ CZYNNEGO LOTNISKA WOJSKOWEGO. DOPIERO W 1964 ROKU WŁADZE WOJSKOWE UDOSTĘPNIŁY NIEWIELKĄ CZĘŚĆ (10 HA) LOTNISKA NA POTRZEBY LOTNICTWA CYWILNEGO. TEGO SAMEGO ROKU MIAŁO MIEJSCE LĄDOWANIE W BALICACH PIERWSZEGO SAMOLOTU PLL LOT. W 1993 ROKU W PORCIE ZOSTAŁ OTWARTY PRZYSTOSOWANY DO OBSŁUGI RUCHU MIĘDZYNARODOWEGO TERMINAL PASAŻERSKI, A DWA LATA PÓŹNIEJ LOTNISKU NADANO IMIĘ JANA PAWŁA II. W 2002 ROKU MIĘDZYNARODOWY PORT LOTNICZY IM. JANA PAWŁA II KRAKÓW-BALICE ZOSTAŁ GŁÓWNY PORTEM REGIONALNYM W POLSCE, A W 2004 ROKU WYZNACZONO JE DO OBSŁUGI RUCHU WEDŁUG UKŁADU Z SCHENGEN. W 2013 ROKU PORT OBSŁUŻYŁ REKORDOWĄ W SWOJEJ HISTORII LICZBĘ PONAD 3 MILIONÓW PASAŻERÓW.

wypożyczalnia samochodów wynajem samochodów kraków

KRÓTKI PRZEWODNIK PO MIEŚCIE KRAKÓW - WYNAJEM SAMOCHODÓW

KRAKÓW TO JEDNO Z NAJPIĘKNIEJSZYCH I NAJSŁYNNIEJSZYCH POLSKICH MIAST, DAWNA STOLICA I SIEDZIBA POLSKICH KRÓLÓW. WARTO WYBRAĆ SIĘ NA WYCIECZKĘ I POZNAĆ WSZYSTKIE ZABYTKI I ATRAKCJE REGIONU. NAJLEPSZYM SPOSOBEM, BY SZYBKO I WYGODNIE PRZEJECHAĆ Z LOTNISKA DO CENTRUM JEST WYNAJEM SAMOCHODÓW. KRAKÓW JEST POŁOŻONY NIECAŁE 15 KILOMETRÓW I 20 MINUT DROGI OD PORTU IM. JANA PAWŁA II. POLECAMY PAŃSTWU SZCZEGÓLNIE WIZYTĘ NA ZAMKU KRÓLEWSKIM ORAZ ZROBIENIE PAMIĄTKOWEGO ZDJĘCIA Z ZIEJĄCYM OGNIEM SMOKIEM – ŻYWĄ KRAKOWSKĄ LEGENDĄ. BĘDĄC W KRAKOWIE TRZEBA IŚĆ NA SPACER NA MALOWNICZY RYNEK GŁÓWNY, NA KTÓRYM ZNAJDUJĄ SIĘ PIĘKNE ZABYTKOWE KAMIENICE ORAZ SŁYNNE SUKIENNICE – PRAWDZIWA PERŁA RENESANSOWEJ ARCHITEKTURY. MOŻECIE PAŃSTWO KUPIĆ ZIARNO I NAKARMIĆ GOŁĘBIE, PTAKI SĄ TAK PRZYZWYCZAJONE DO OBECNOŚCI LUDZI, ŻE SIADAJĄ NA RĘKACH. POD RYNKIEM GŁÓWNYM OTWARTE ZOSTAŁO MUZEUM HISTORYCZNE MIASTA KRAKOWA, WIZYTA W NIM BĘDZIE PRAWDZIWĄ PRZYGODĄ! WARTO RÓWNIEŻ PRZEJŚĆ SIĘ PIĘKNYMI ULICZKAMI, KTÓRE OTACZAJĄ RYNEK I SPĘDZIĆ PRZYJEMNIE CZAS W JEDNEJ Z LICZNYCH RESTAURACJI LUB KAWIARNI. PO ODPOCZYNKU PUNKTEM OBOWIĄZKOWYM WYCIECZKI POWINIEN BYĆ KAZIMIERZ – JEDNA Z DZIELNIC KRAKOWA Z LICZNYMI ŻYDOWSKIMI ZABYTKAMI. ZACHĘCAMY PAŃSTWA DO SKORZYSTANIA Z OFERTY CARFREE I POJECHANIA WYPOŻYCZONYM SAMOCHODEM NA WYCIECZKĘ DO ODDALONEJ O NIECAŁE 18 KILOMETRÓW OD CENTRUM XIII-WIECZNEJ KOPALNI SOLI KAMIENNEJ „WIELICZKA”. WAŻNYM, HISTORYCZNYM MIEJSCEM, DO KTÓREGO MOŻECIE PAŃSTWO POJECHAĆ PODCZAS POBYTU W MAŁOPOLSCE, JEST PAŃSTWOWE MUZEUM AUSCHWITZ-BIRKENAU W OŚWIĘCIMIU. WYNAJĘCIE SAMOCHODU NA CZAS POBYTU W KRAKOWIE NA PEWNO UŁATWI I UPRZYJEMNI PAŃSTWU ZWIEDZANIE MIASTA I ATRAKCJI REGIONU. ŻYCZYMY UDANEGO WYPOCZYNKU W JEDNYM Z NAJPIĘKNIEJSZYCH MIAST W POLSCE.

Wypożyczalnia samochodów Kraków – Dworzec Główny PKP

Dworzec Główny PKP w Krakowie to jedna z najważniejszych stacji kolejowych w południowej Polsce. W ciągu doby wjeżdża tu około 660 pociągów i przemieszcza się do 100 tysięcy pasażerów.

Naziemny dworzec wybudowany został w latach 1844-1847, w ramach uruchamiania szlaku Kolei Żelaznej, zwanej Krakowsko-Górnośląską. Od tego czasu przeszedł wiele modernizacji. Jest to pierwszy podziemny dworzec w kraju. Po otwarciu nowego budynku stary został wpisany do rejestru zabytków. Hala dworca jest miejscem obsługi podróżnych, ale znajdują się w niej także lokale usługowe, handlowe i restauracje. Pasażerowie mogą tu zrobić zakupy i skorzystać z szerokiego wachlarza usług. Nad dworcem znajduje się parking, a od strony ulicy Pawiej sąsiaduje on z terenem mieszkalno-hotelowym i handlowym. Hala jest piękna i bardzo nowoczesna, a na podróżnych czeka 28 kas biletowych, 25 wyjść, 10 wind, 15 ciągów ruchomych schodów oraz prysznice, a nawet kącik dla rodziców z dziećmi. Nic więc dziwnego, że pomimo tablic informacyjnych podróżni mają problemy z orientacją – zwłaszcza osoby przyjeżdżające do Krakowa autobusem i przesiadające się na pociąg. Dworzec główny jest jednym z najnowocześniejszych węzłów komunikacyjnych. Obsługuje połączenia lokalne i dalekobieżne, zarówno krajowe, jak i międzynarodowe. Według kategoryzacji PKP stacja ta ma najwyższą kategorię A. Oddana do użytku w 2014 roku podziemna hala jest częścią Krakowskiego Centrum Komunikacyjnego. W jego skład wchodzi między innymi usytuowany po sąsiedzku dworzec autobusowy i tunel drogowy pod Dworcem Głównym oraz autokarowa komunikacja krajowa i zagraniczna. Cały kompleks Krakowskiego Centrum Komunikacyjnego obejmuje cztery poziomy. Zintegrowane usługi przewozowe sprawiają, że dworzec obsługuje ogromną liczbę pasażerów.

Wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom, działająca na terenie całego kraju wypożyczalnia Carfree uruchomiła na Dworcu Głównym PKP w Krakowie punkt obsługi klienta. Podróżujący zamawiający samochód zyskuje dzięki temu pewność, że pojazd będzie na niego czekał o ustalonej porze przed dworcem.

CZEKAMY NA CIEBIE W 20 LOKALIZACJACH W POLSCE

zobacz oddziały
SKONTAKTUJ SIĘ Z CARFREE
wynajem aut carfree - rent a car