phone
wynajem aut carfree - rent a car
Infolinia 24 H (+48) 794 500 550
wypożyczalnia samochodów Jesteśmy w całej Polsce
PL
menu MENU
phone

Zarezerwuj samochód

to samo miejsce podstawienia i zwrotu
Data i godzina odbioru auta
Data i godzina zwrotu auta

Miejsce podstawienia

Miejsce zwrotu

Godzina odbioru

Godzina zwrotu

Data podstawienia

Data zwrotu

TYLKO 4 KROKI

wynajem samochodów

Teraz łatwo, szybko i bezpiecznie dokonasz rezerwacji online wybranego samochodu

BRAK KAUCJI

wypożyczalnia samochodów

Nie pobieramy kaucji od naszych Klientów za wynajem samochodu

PODSTAWIENIE ZA DARMO

wynajem aut

Podstawienia samochodów wykonujemy za darmo na wszystkich lotniskach w Polsce dla rezerwacji od 7 dni

CAŁODOBOWA OBSŁUGA

wynajem długoterminowy samochodów

Zapewniamy całodobowe wsparcie telefoniczne - dzięki temu zawsze możesz liczyć na naszą pomoc

SPECJALNIE DLA CIEBIE BOGATA FLOTA NOWYCH AUT

WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW LUBLIN (LOTNISKO ŚWIDNIK)

LOTNICZY PORT W MIEŚCIE LUBLIN OCENIANY JEST, JAKO BARDZO WAŻNY OŚRODEK NA MAPIE KOMUNIKACYJNEJ, OBEJMUJĄCEJ CAŁĄ POLSKĘ. DLATEGO ZDECYDOWALIŚMY, ŻE WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW LUBLIN CARFREE MUSI POSIADAĆ TAM SWÓJ WŁASNY PUNKT OBSŁUGI KLIENTA. WYNAJĘTE U NAS POJAZDY MOŻNA ODBIERAĆ NA OBSZARZE PORTU LOTNICZEGO LUBLIN-ŚWIDNIK PRZY ULICY KRÓLA JANA III SOBIESKIEGO 1, 21-040 ŚWIDNIK. POZOSTAJEMY PRZEZ CAŁĄ DOBĘ DO PAŃSTWA DYSPOZYCJI, GWARANTUJEMY CIĄGŁY KONTAKT POD NUMEREM TEL: (+48) 794500550. PROPONUJEMY BOGATY WYBÓR POJAZDÓW OSOBOWYCH ORAZ DOSTAWCZYCH, KTÓRE SĄ ZNAKOMICIE PRZYGOTOWANE DO JAZDY. POSIADAJĄ DODATKOWE WYPOSAŻENIE ODBIEGAJĄCE DALEKO OD PODSTAWOWYCH STANDARDÓW. DZIĘKI TEMU OTRZYMUJĄ PAŃSTWO SAMOCHÓD, KTÓREGO PROWADZENIE STAJE SIĘ CZYSTĄ PRZYJEMNOŚCIĄ. WSZYSTKO TO PRZY ZACHOWANIU NISKICH KOSZTÓW, GWARANTUJĄCYCH WSPANIAŁA WYCIECZKĘ TURYSTYCZNĄ ZA NAPRAWDĘ NIEWIELKIE PIENIĄDZE. POTWIERDZENIEM JAKOŚCI NASZYCH USŁUG SĄ POZYTYWNE OPINIE DOTYCHCZASOWYCH I W PEŁNI ZADOWOLONYCH KLIENTÓW. PRZYGOTOWANA DLA PAŃSTWA PROPOZYCJA JEST CAŁY CZAS ULEPSZANA I WZBOGACANA O NOWE POJAZDY.

WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW LUBLIN – ZALETY OFERTY

  • NAJBARDZIEJ ATRAKCYJNE CENY W KATEGORII WYPOŻYCZALNIE SAMOCHODÓW OSOBOWYCH I DOSTAWCZYCH.
  • BOGATA OFERTA SAMOCHODÓW OSOBOWYCH I DOSTAWCZYCH ZNAKOMICIE PRZYGOTOWANYCH DO WYPOŻYCZENIA.
  • OFERTA NIE POSIADA JAKICHKOLWIEK OPŁAT DODATKOWYCH, NIE POBIERAMY PROWIZJI OD NASZYCH KLIENTÓW.
  • NIE NARZUCAMY LIMITU KILOMETRÓW, LICZY SIĘ TYLKO CZAS WYNAJĘCIA PRZEZ PAŃSTWA POJAZDU.
  • BRAK JAKIEJKOLWIEK KAUCJI ZABEZPIECZAJĄCEJ WYPOŻYCZENIE SAMOCHODU.
  • OGÓLNOPOLSKI ZASIĘG NASZYCH USŁUG.
  • OFERUJEMY POKAŹNY ZAKRES USŁUG OBEJMUJĄCY: WYNAJEM KRÓTKOTERMINOWY, ŚREDNIOTERMINOWY I DŁUGOTERMINOWY.
  • REZERWACJA ONLINE MOŻLIWA DO REALIZACJI ZA POMOCĄ INTERNETU, BEZ WYCHODZENIA Z DOMU.

KRÓTKI PRZEWODNIK PO LOTNISKU LUBLIN ŚWIDNIK

MIASTO LUBLIN ZNAJDUJE SIĘ W ODLEGŁOŚCI NIECAŁYCH 16 KILOMETRÓW OD PORTU LOTNICZEGO LUBLIN. PO MIEŚCIE ORAZ WOJEWÓDZTWIE LUBELSKIM NAJLEPIEJ PODRÓŻOWAĆ SAMOCHODEM. WARTO WYBRAĆ JEDNO Z NOWOCZESNYCH AUT, JAKIE OFERUJE CARFREE – WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW. LUBLIN TO IDEALNA DESTYNACJA NA WEEKEND, POBYT NA PEWNO DOSTARCZY PAŃSTWU DUŻO WRAŻEŃ. ZWIEDZANIE TRZEBA ZACZĄĆ OD ZAMKU KRÓLEWSKIEGO Z XIV WIEKU I ZNAJDUJĄCEJ SIĘ NA JEGO TERENIE PRZEPIĘKNEJ KAPLICY TRÓJCY ŚWIĘTEJ OZDOBIONEJ FRESKAMI Z POCZĄTKU XV WIEKU. NA ZAMKU ZNAJDUJE SIĘ SIEDZIBA MUZEUM LUBELSKIEGO, KTÓRE RÓWNIEŻ WARTO ZOBACZYĆ. ŚWIETNYM MIEJSCEM NA SPACER JEST KLIMATYCZNE I BARDZO ŁADNE LUBELSKIE STARE MIASTO. NA PEWNO SPODOBAJĄ SIĘ PAŃSTWU KAMIENICE, STARY RATUSZ ORAZ PODZIEMNE KORYTARZE, CZYLI PIWNICE POD ZABYTKOWYMI BUDYNKAMI POŁĄCZONE W 300- METROWĄ TRASĘ. TA CZĘŚĆ LUBLINA TO RÓWNIEŻ MIEJSCE, W KTÓRYM ULOKOWANYCH JEST NAJWIĘCEJ RESTAURACJI. NA MIŁY SPACER MOŻECIE PAŃSTWO WYBRAĆ SIĘ RÓWNIEŻ LUBELSKIM DEPTAKIEM – KRAKOWSKIM PRZEDMIEŚCIEM. CO JESZCZE WARTO ZOBACZYĆ? NAJLEPIEJ PANORAMĘ LUBLINA, KTÓRĄ MOŻNA PODZIWIAĆ Z 40-METROWEJ WIEŻY TRYNITARSKIEJ. WE WNĘTRZU WIEŻY MIEŚCI SIĘ MUZEUM ARCHIDIECEZJALNE, DOSTĘPNE DLA ZWIEDZAJĄCYCH. CO CIEKAWE, EKSPONATY BĘDĄ PAŃSTWU TOWARZYSZYŁY W DRODZE NA SZCZYT. BĘDĄC W LUBLINIE, WARTO ODWIEDZIĆ MUZEUM WSI LUBELSKIEJ POŁOŻONE 10 MINUT JAZDY SAMOCHODEM OD STAREGO MIASTA. SKANSEN ZNAJDUJE SIĘ NA ROZLEGŁYM TERENIE, A JEGO ZWIEDZANIE BĘDZIE DLA PAŃSTWA PRAWDZIWĄ PRZYJEMNOŚCIĄ. WARTO PRZEZNACZYĆ NA TO KILKA GODZIN, BY MÓC DOBRZE POZNAĆ HISTORIĘ CHAT ORAZ POCZUĆ DAWNY KLIMAT. WYCIECZKĘ WARTO ZAKOŃCZYĆ W PIWIARNI OTWARTEJ W BUDYNKU SZKOŁY Z 1866 ROKU. WYNAJĘCIE SAMOCHODU TO DOSKONAŁA OKAZJA, BY WYBRAĆ SIĘ DO PRZEPIĘKNE POŁOŻONEGO NAD WISŁĄ KAZIMIERZA DOLNEGO POŁOŻONEGO ZALEDWIE 55 KILOMETRÓW OD LUBLINA. WARTO PRZEZNACZYĆ NA JEGO ZWIEDZANIE CAŁY DZIEŃ. ZACHĘCAMY PAŃSTWA DO ODWIEDZENIA MALOWNICZEGO LUBLINA ORAZ POZNAWANIA JEGO OKOLICY SAMOCHODEM Z WYPOŻYCZALNI CARFREE.

wypożyczalnia samochodów wypożyczalnia samochodów lublin

KRÓTKI PRZEWODNIK PO MIEŚCIE LUBLIN - WYNAJEM SAMOCHODÓW

WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW W MIEŚCIE LUBLIN Z FIRMĄ CARFREE OTWIERA PAŃSTWU MOŻLIWOŚĆ AKTYWNEGO ZWIEDZANIA, RÓWNIEŻ MIEJSC USYTUOWANYCH W ZNACZNEJ ODLEGŁOŚCI OD MIASTA. WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW W LUBLINIE TO WSPANIAŁY SPOSÓB NA PODRÓŻE DLA KAŻDEGO TURYSTY. ZACHĘCAMY WSZYSTKICH DO ZOBACZENIA STAREGO MIASTA ORAZ JEGO PODZIEMNYCH KORYTARZY. PASJONACI DAWNYCH BUDOWLI OBOWIĄZKOWO MUSZĄ ODWIEDZIĆ LUBELSKI ZAMEK, KTÓRY POWSTAŁ JUŻ W XIV WIEKU. TAMTEJSZE MUZEUM DYSPONUJE IMPONUJĄCYMI ZBIORAMI, KTÓRE KONIECZNIE TRZEBA ZOBACZYĆ. GODNY UWAGI JEST RÓWNIEŻ UROKLIWY OGRÓD BOTANICZNY UMCS O POWIERZCHNI 25HA, GDZIE OBCOWANIE Z NATURĄ DOSTARCZY KOJĄCYCH WRAŻEŃ, UMOŻLIWIAJĄCYCH WSPANIAŁY RELAKS. LUBLIN, TO WAŻNY OŚRODEK AKADEMICKI. Z TEGO WZGLĘDU ODBYWA SIĘ TAM CZĘSTO WIELE IMPREZ O CHARAKTERZE NAUKOWYM CZY KULTURALNYM. WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW LUBLIN ZAWSZE CHĘTNIE UDZIELI INFORMACJI O AKTUALNIE ODBYWAJĄCYCH SIĘ WYDARZENIACH KULTURALNYCH. DZIĘKI TEMU ZYSKAJĄ PAŃSTWO DOSTĘP DO NAJWAŻNIEJSZYCH IMPREZ W MIEŚCIE. KTÓRE BĘDĄ ODBYWAŁY SIĘ W CZASIE POBYTU NA WYCIECZCE. ZAPEWNIAMY TAKŻE DODATKOWE AKCESORIA SAMOCHODOWE, KTÓRE UMILĄ KAŻDĄ PODRÓŻ. LUBLIN WRAZ ZE WSZYSTKIMI ATRAKCJAMI OCZEKUJE NA PAŃSTWA PRZYJAZD.

CZEKAMY NA CIEBIE W 20 LOKALIZACJACH W POLSCE

zobacz oddziały
SKONTAKTUJ SIĘ Z CARFREE
wynajem aut carfree - rent a car wynajem samochodów bez kaucji