wynajem aut carfree - rent a car fb
dymek Infolinia 24 H (+48) 794 500 550
wypożyczalnia samochodów Jesteśmy w całej polsce
PL
menu MENU

Zarezerwuj samochód

to samo miejsce podstawienia i zwrotu
Data i godzina odbioru auta
Data i godzina zwrotu auta

Miejsce podstawienia

Miejsce zwrotu

Godzina odbioru

Godzina zwrotu

Data podstawienia

Data zwrotu

TYLKO 4 KROKI

wynajem samochodów

Teraz łatwo, szybko i bezpiecznie dokonasz rezerwacji online wybranego samochodu

BRAK KAUCJI

wypożyczalnia samochodów

Nie pobieramy kaucji od naszych Klientów za wynajem samochodu

PODSTAWIENIE ZA DARMO

wynajem aut

Podstawienia samochodów wykonujemy za darmo na wszystkich lotniskach w Polsce dla rezerwacji od 7 dni

CAŁODOBOWA OBSŁUGA

wynajem długoterminowy samochodów

Zapewniamy całodobowe wsparcie telefoniczne - dzięki temu zawsze możesz liczyć na naszą pomoc

SPECJALNIE DLA CIEBIE BOGATA FLOTA NOWYCH AUT

WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW MIELEC

Mielec to miasto w południowo-wschodniej Polsce, położone w województwie podkarpackim. Miasto stanowi ważny ośrodek przemysłowy dla województwa i jest największym miastem nieleżącym przy drodze krajowej. Około 30 km na południe od Mielca przebiega autostrada A4 będąca zarazem drogą międzynarodową E40. Zarówno po Mielcu, jak i jego okolicy najsprawniej i najszybciej poruszać się będziecie samochodem. Zapraszamy do wynajmu auta w Carfree – wypożyczalni samochodów w Mielcu!

Carfree to sieć wypożyczalni zlokalizowanych w największych miastach Polski. Od konkurencji wyróżniają nas przede wszystkim przystępne ceny wynajmu i brak kaucji. To jednak nie wszystkie korzyści, na które możesz liczyć, wynajmując auto w wypożyczalni Carfree. Z myślą o potrzebach naszych klientów, świadczymy zupełnie bezpłatną usługę podstawienia samochodu w wybrane przez nich miejsce. Co więcej, u nas jeździsz tyle, ile chcesz i potrzebujesz – nie limitujemy godzin oraz przejechanych kilometrów!

 • Najlepsze ceny w okolicy – porównaj i przekonaj się sam!
 • Doskonale wyposażone, w pełni sprawne technicznie samochody,
 • Samochody osobowe i dostawcze,
 • Brak kaucji,
 • Brak limitu godzin oraz przejechanych kilometrów,
 • Możliwość wynajmu krótko-, średnio- i długoterminowego,
 • Uproszczone procedury,
 • Jasne warunki umowy, bez haczyków i ukrytych opłat,
 • Internetowy, prosty w obsłudze system rezerwacji.

Planujesz pobyt w Mielcu i potrzebujesz samochodu, którym będziesz mógł poruszać się po okolicy? Skorzystaj z usług wypożyczalni Carfree – z pewnością nie pożałujesz! Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości skontaktuj się z nami, dzwoniąc na naszą infolinię pod numer (+48) 794 500 550. Dostępni przez całą dobę konsultanci udzielą Ci wszelkich, niezbędnych informacji!

Krótki przewodnik po mieście Mielec – wynajem aut bez kaucji w Mielcu

Mielec to miasto położone w południowo-wschodniej Polsce, w województwie podkarpackim. Stanowi ważny ośrodek przemysłowy województwa podkarpackiego i jest miejscem pracy dla wielu mieszkańców okolicznych miejscowości. Jest także miastem pełnym zabytków i niezwykłych miejsc, które warto odwiedzić. Do większości z nich z łatwością dotrzecie samochodem. Polecamy wypożyczenie auta w Carfree – wypożyczalni samochodów w Mielcu.

Na mapie podróży po Mielcu i jego okolicach nie może zabraknąć zabytków wpisanych do rejestru zabytków województwa podkarpackiego. Należy do nich m.in., XVI-wieczna bazylika pw. Św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty, cmentarz parafii rzymskokatolickiej, stara plebania przy ul. Księdza Sitki 3 i zabytkowe wille przy ul. Jadernych. Tam też znajduje się Jadernówka – dawna siedziba zakładu fotograficznego założonego przez Augusta Jadernego. Obecnie znajduje się tam muzeum fotograficzne dysponujące bogatą kolekcją aparatów fotograficznych (drugą pod względem wielkości w Polsce!). W mieście znajduje się również Pałacyk Oborskich, w którym swoją siedzibą ma Muzeum Regionalne. Wizyta w nim to pozycja obowiązkowa dla wszystkich, którzy chcieliby poznać bliżej historię miasta i jego okolic.

Od 1998 roku Mielec przyciąga wszystkich miłośników muzyki poważnej. W okresie letnim odbywa się w nim bowiem Międzynarodowy Festiwal Muzyczny, którego – będąc w Mielcu – zdecydowanie nie wolno przegapić. Jednak Mielec to nie tylko muzyka i zabytki – to także piękne tereny zielone, w których można wypocząć. Wypożyczonym w Carfree autem warto wyjechać także poza obręb miasta – w jego okolicach znajdują się liczne szlaki turystyczne i rezerwaty przyrody. Jeden ze szlaków turystycznych im. Gen. W. Sikorskiego wiedzie do Rzeszowa, a rozpoczyna się w Tuszowie Narodowym. Polecamy również wyprawę do Baranowa Sandomierskiego, w którym znajduje się późnorenesansowy zamek zwany „małym Wawelem” otoczony przepięknym, francuskim parkiem i fontannami. Inną, warto uwagi atrakcją w okolicach Mielca jest murowany, barokowy kościół parafialny św. Klemensa w Czerminie, będący cennym zabytkiem sakralnym regionu podkarpackiego. Zachęcamy również do odwiedzin średniowiecznego zamku z wałami i wieżą mieszkalno-obronną w miejscowości Rzemień.

CZEKAMY NA CIEBIE W 17. LOKALIZACJACH W POLSCE
zobacz oddziały
-->
SKONTAKTUJ SIĘ Z CARFREE
wynajem aut carfree - rent a car
 • Obsługa rezerwacji:
 • rezerwacje@carfree.pl
 • Biuro Obsługi Klienta:
 • biuro@carfree.pl
 • Dział Marketingu:
 • marketing@carfree.pl
 • Dział księgowości
 • ksiegowosc@carfree.pl
wynajem samochodów bez kaucji