wynajem aut carfree - rent a car fb
dymek Infolinia 24 H (+48) 794 500 550
wypożyczalnia samochodów Jesteśmy w całej polsce
PL
menu MENU

Zarezerwuj samochód

to samo miejsce podstawienia i zwrotu
Data i godzina odbioru auta
Data i godzina zwrotu auta

Miejsce podstawienia

Miejsce zwrotu

Godzina odbioru

Godzina zwrotu

Data podstawienia

Data zwrotu

TYLKO 4 KROKI

wynajem samochodów

Teraz łatwo, szybko i bezpiecznie dokonasz rezerwacji online wybranego samochodu

BRAK KAUCJI

wypożyczalnia samochodów

Nie pobieramy kaucji od naszych Klientów za wynajem samochodu

PODSTAWIENIE ZA DARMO

wynajem aut

Podstawienia samochodów wykonujemy za darmo na wszystkich lotniskach w Polsce dla rezerwacji od 7 dni

CAŁODOBOWA OBSŁUGA

wynajem długoterminowy samochodów

Zapewniamy całodobowe wsparcie telefoniczne - dzięki temu zawsze możesz liczyć na naszą pomoc

SPECJALNIE DLA CIEBIE BOGATA FLOTA NOWYCH AUT

WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW OLKUSZ

Olkusz to miasto w województwie małopolskim, nad rzeką Babą, w powiecie olkuskim. Jest siedzibą gminy Olkusz zamieszkiwaną przez niespełna 37 tys. mieszkańców. Miasto oddalone jest o około 29 kilometrów od Dąbrowy Górniczej, do której dojazd zajmuje zwykle około 23 minut drogą krajową nr 94. Ponieważ miasto jest dobrze skomunikowane z okolicznymi miejscowościami, rekomendujemy podróże po Olkuszu i okolicach samochodem. Nie dysponujesz własnym autem? Nie szkodzi! Zapraszamy Cię do punktu wynajmu Carfree – wypożyczalni samochodów w Olkuszu.

Klienci wypożyczalni samochodów Carfree w Olkuszu mogą liczyć na doskonałą jakość usług i nowoczesne, w pełni wyposażone samochody. Twój komfort to nasz priorytet, dlatego dbamy o to, by podróże naszymi autami były wygodne i sprawiały naszym Klientom przyjemność. Jednocześnie oferujemy najniższe ceny w okolicy.

Tym, co wyróżnia nas od konkurencji są jednak nie tylko przystępne ceny. To także szereg udogodnień, których próżno szukać w ofertach innych wypożyczalni. Jedną z nich jest kaucja, której w Carfree nie pobieramy. Inną jest zaś brak opłaty z tytułu podstawienia wynajętego samochodu w wybrane przez Ciebie miejsce. Dbamy również o to, by nasza oferta była elastyczna i w pełni dostosowana do Twoich potrzeb. W naszej wypożyczalni wynająć możesz więc auta osobowe, jak i dostawcze w trzech opcjach: krótko-, średnio- i długoterminowej. Prawda, że brzmi świetnie? A to nie koniec korzyści, jakie oznacza korzystanie z usług wypożyczalni samochodów Carfree. Do pozostałych należy m.in. brak limitu przejechanych kilometrów oraz godzin.

Carfree to sieć wypożyczalni samochodów zlokalizowanych w największych miastach Polski. Niezależnie od tego, którą z nich zechcesz wybrać, możesz liczyć w niej na:

 • Korzystne ceny,
 • Uproszczoną procedurę wynajmu samochodu,
 • Nowoczesne, sprawne technicznie i w pełni wyposażone auta,
 • Bezpłatne podstawienie auta w wybrane przez Ciebie miejsce,
 • Brak kaucji i limitu przejechanych kilometrów oraz godzin,
 • Intuicyjny, internetowy system rezerwacji.

Planujesz wyjazd do Olkusza i zastanawiasz się, czy nasza wypożyczalnia będzie dla Ciebie odpowiednia? Porzuć swoje obawy! Zadzwoń na naszą infolinię (czynną całą dobę!), a nasi konsultanci odpowiedzą na Twoje pytania i rozwieją wątpliwości. Zapraszamy: (+48) 794 500 550.

Krótki przewodnik po mieście Olkusz – wynajem aut bez kaucji w Olkuszu

Olkusz to miasto ze średniowiecznym rodowodem. Znajduje się na zachodnich krańcach Jury Krakowsko-Częstochowskiej, przy tzw. starej drodze krakowskiej. Miasto przyciąga bogactwem zabytków i atrakcji, które z pewnością dostarczą Ci niesamowitych wrażeń. By w pełni ich doświadczyć, polecamy podróże po mieście i jego okolicach samochodem. Jeżeli nie dysponujesz własnym autem, nic straconego – zwiedzisz Olkusz pojazdem wypożyczonym w wypożyczalni samochodów Carfree!

A w Olkuszu zdecydowanie jest co zwiedzać! Jednym z najcenniejszych zabytków architektury jest Bazylika Mniejsza Św. Andrzeja Apostoła – gotycka świątynia wzniesiona na przełomie XIII/XIV wieku. Tuż obok niej znajduje się 63-metrowa dzwonnica z początku XX wieku. Warto również wybrać się na Rynek, który kilka lat temu poddany został rewitalizacji, gdzie znajduje się zejście do udostępnionych dla turystów podziemi. Ciekawą atrakcją jest także zrekonstruowana baszta, wiernie odwzorowująca styl i architekturę budowy z czasów Kazimierza Wielkiego.

Atrakcją, z której Olkusz jest znany, jest jedno z najciekawszych w Polsce Muzeów – Muzeum Afrykanistyczne w centrum, przy ul. Szpitalnej. Jeśli podróże to Twój konik, a wyjazd do Afryki jest Waszym marzeniem, wizyta w tym muzeum to obowiązkowy punkt na mapie Waszej podróży. Podziwiać w nim możesz bogate, liczące ponad 1000 eksponatów zbiory. Wśród nich znajdują się metalowe i drewniane rzeźby, broń, biżuteria, maski, instrumenty muzyczne, wyroby ze skóry i rękodzieło różnych afrykańskich plemion.

Olkusz przyciąga również ze względu na swoje wyjątkowe położenie. Miasto znajduje się w okolicy Ojcowskiego Parku Narodowego, Dolinek Podkrakowskich i Pustyni Błędowskiej. Jeśli więc jesteś spragniony wypoczynku na świeżym powietrzu, w malowniczych okolicznościach przyrody, wyprawa do Olkusza i jego okolic z pewnością Cię zadowoli. Nie zapomnij również wybrać się do jurajskiej miejscowości Rabsztyn, gdzie na szczycie wapiennego wzgórza wznoszą się okazałe ruiny średniowiecznego zamku.

CZEKAMY NA CIEBIE W 17. LOKALIZACJACH W POLSCE
zobacz oddziały
-->
SKONTAKTUJ SIĘ Z CARFREE
wynajem aut carfree - rent a car
 • Obsługa rezerwacji:
 • rezerwacje@carfree.pl
 • Biuro Obsługi Klienta:
 • biuro@carfree.pl
 • Dział Marketingu:
 • marketing@carfree.pl
 • Dział księgowości
 • ksiegowosc@carfree.pl
wynajem samochodów bez kaucji