wynajem aut carfree - rent a car fb
dymek Infolinia 24 H (+48) 794 500 550
wypożyczalnia samochodów Jesteśmy w całej polsce
PL
menu MENU

Zarezerwuj samochód

to samo miejsce podstawienia i zwrotu
Data i godzina odbioru auta
Data i godzina zwrotu auta

Miejsce podstawienia

Miejsce zwrotu

Godzina odbioru

Godzina zwrotu

Data podstawienia

Data zwrotu

TYLKO 4 KROKI

wynajem samochodów

Teraz łatwo, szybko i bezpiecznie dokonasz rezerwacji online wybranego samochodu

BRAK KAUCJI

wypożyczalnia samochodów

Nie pobieramy kaucji od naszych Klientów za wynajem samochodu

PODSTAWIENIE ZA DARMO

wynajem aut

Podstawienia samochodów wykonujemy za darmo na wszystkich lotniskach w Polsce dla rezerwacji od 7 dni

CAŁODOBOWA OBSŁUGA

wynajem długoterminowy samochodów

Zapewniamy całodobowe wsparcie telefoniczne - dzięki temu zawsze możesz liczyć na naszą pomoc

SPECJALNIE DLA CIEBIE BOGATA FLOTA NOWYCH AUT

WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW PIŁA

Piła to miasto położone w północno-zachodniej Polsce w województwie wielkopolskim. Znajduje się na pograniczu Pojezierza Wałeckiego i Pojezierza Krajeńskiego, a w latach 1975-1998 było stolicą odrębnego województwa. Ze względu na malowniczą okolicę, Piła jest miastem chętnie odwiedzanym przez osoby, które pragną wypocząć i zregenerować się na łonie natury. Jest również węzłem kolejowym, w którym spotyka się aż sześć linii kolejowych. Mimo to to samochód pozostaje najwygodniejszym środkiem transportu po Pile i jej okolicach. Jeśli nie masz własne auta, nie szkodzi – z pomocą przyjdzie Carfree – wypożyczalnia samochodów w Pile.

Carfree to wypożyczalnia aut oferująca najniższe ceny w okolicy. Nasi klienci mogą również liczyć na flotę nowoczesnych, w pełni wyposażonych samochodów osobowych i dostawczych. Wychodzimy ich potrzebom naprzeciw, dlatego nie pobieramy kaucji oraz opłaty za podstawienie samochodu w wybrane miejsce. Co więcej, w przeciwieństwie do innych wypożyczalni samochodów, nie limitujemy przejechanych kilometrów oraz godzin.

To nie koniec korzyści, jaki zyskują klienci Carfree! Kolejną są proste procedury, dzięki czemu wynajem auta trwa zaledwie chwilę. Zarezerwować możecie je w zaciszu swojego mieszkania – wystarczy, że skorzystacie z internetowego, prostego w obsłudze systemu rezerwacji.

Carfree to ogólnopolska sieć wypożyczalni zlokalizowanych w największych miastach Polski. W każdej z nich oferujemy naszym klientom ten sam wysoki standard i niskie, przystępne ceny. Co jeszcze? Przede wszystkim:

 • Brak limitu przejechanych godzin i kilometrów,
 • Maksymalnie uproszczone procedury i formalności podczas wynajmu auta,
 • Brak limitu przejechanych godzin i kilometrów,
 • Brak kaucji i opłaty za podstawienie samochodu w wybrane miejsce,
 • Nowoczesne samochody osobowe i dostawcze.

Wciąż masz wątpliwości lub potrzebujesz dodatkowych informacji? Zadzwoń na naszą infolinię: (+48) 794 500 550. Twoje poczucie bezpieczeństwa jest dla nas najważniejsze, dlatego nasi konsultanci pozostają do Twojej dyspozycji przez całą dobę!

Krótki przewodnik po mieście Piła – wynajem aut bez kaucji w Pile

Piła to miejscowość, która ze względu na piękne, zielone okolice, przyciąga miłośników wypoczynku na łonie natury. Miasto warto odwiedzić jednak z co najmniej kilku innych powodów. Jakich? Jak poruszać się po mieście i jego okolicach?

Chcąc w pełni doświadczyć uroków Piły i jej okolic, najlepiej poruszać się po nich samochodem. Jeśli nie masz własnego auta, nic straconego – skorzystaj z wypożyczalni pojazdów Carfree! Będąc w Pile możesz przeznacz czas na wypoczynek i kontakt z przyrodą. Wokół miasta rozciągają się sosnowe lasy, a w jego najbliższych okolicach znajdują się jeziora i rzeki. Również w mieście możesz wypocząć w jednym z pięknych miejskich parków na nadrzecznych bulwarach. Dodatkowo, w zakolach rzeki Gwdy znajduje się malownicza wyspa.

Piła to doskonała destynacja dla wszystkich miłośników przyrody. Jeśli z przyjemnością obserwujesz i rejestrujesz przyrodnicze ciekawostki, w borach otaczających miasto z pewnością znajdziesz bogactwo fauny i flory. W Pile nudzić się nie będą również osoby, które przepadają za aktywnym wypoczynkiem! Jeśli lubisz turystykę kajakową, możesz wybrać się spływ rzeką płynącą w pięknej, leśnej dolinie. Możesz również skorzystać z krytych basenów, kortów tenisowych czy szerokiej oferty klubów fitness.

Piła to centrum życia kulturalnego regionu. W mieście organizowane są liczne wydarzenia sportowe i imprezy kulturalne. Będąc w Pile warto również odwiedzić jeden z wielu ciekawych zabytków, m.in. neogotycki kościół św. Stanisława Kostki, neobarokowy kościół Św. Rodziny oraz dom Stanisława Staszica, w którym znajduje się muzeum jego imienia. Dodatkowo, warto zwiedzić również okolicę. W Skrzatuszu i Górce Klasztornej znajdują się jedne z najstarszych sanktuariów w Polsce, zaś w Osieku nad Notecią czeka na Ciebie drugi pod względem wielkości w Polsce skansen etnograficzny. Wypożyczonym w Carfree autem bez trudu dotrzesz w wybrane przez siebie miejsce, a Piła i jej przepiękne okolice z pewnością dostarczą Ci niesamowitych wrażeń.

CZEKAMY NA CIEBIE W 17. LOKALIZACJACH W POLSCE
zobacz oddziały
-->
SKONTAKTUJ SIĘ Z CARFREE
wynajem aut carfree - rent a car
 • Obsługa rezerwacji:
 • rezerwacje@carfree.pl
 • Biuro Obsługi Klienta:
 • biuro@carfree.pl
 • Dział Marketingu:
 • marketing@carfree.pl
 • Dział księgowości
 • ksiegowosc@carfree.pl
wynajem samochodów bez kaucji