wynajem aut carfree - rent a car fb
dymek Infolinia 24 H (+48) 794 500 550
wypożyczalnia samochodów Jesteśmy w całej polsce
PL
menu MENU

Zarezerwuj samochód

to samo miejsce podstawienia i zwrotu
Data i godzina odbioru auta
Data i godzina zwrotu auta

Miejsce podstawienia

Miejsce zwrotu

Godzina odbioru

Godzina zwrotu

Data podstawienia

Data zwrotu

TYLKO 4 KROKI

wynajem samochodów

Teraz łatwo, szybko i bezpiecznie dokonasz rezerwacji online wybranego samochodu

BRAK KAUCJI

wypożyczalnia samochodów

Nie pobieramy kaucji od naszych Klientów za wynajem samochodu

PODSTAWIENIE ZA DARMO

wynajem aut

Podstawienia samochodów wykonujemy za darmo na wszystkich lotniskach w Polsce dla rezerwacji od 7 dni

CAŁODOBOWA OBSŁUGA

wynajem długoterminowy samochodów

Zapewniamy całodobowe wsparcie telefoniczne - dzięki temu zawsze możesz liczyć na naszą pomoc

SPECJALNIE DLA CIEBIE BOGATA FLOTA NOWYCH AUT

WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW PRUSZKÓW

Pruszków to miasto położone w województwie mazowieckim, nad rzeką Utratą. Jest częścią aglomeracji warszawskiej, a od stolicy dzieli je około 18 kilometrów. Odległość tę można jednak łatwo pokonać samochodem wypożyczonym w wypożyczalni aut Carfree. Miasto jest doskonale skomunikowane z innym ośrodkami. Na jego terenie znajduje się węzeł autostrady A2, a do Warszawy dojechać można drogą wojewódzką nr 719. Ze względu na jej bliskość, miasto stanowi doskonałą bazę wypadową dla turystów. By doświadczyć uroków polskiej stolicy, wystarczy udać się do punktu wynajmu samochodów w Pruszkowie i na dogodnych warunkach wypożyczyć komfortowy samochód.

Do skorzystania z naszych usług zachęcamy zarówno osoby prywatne, jak i te, które do miasta przybywają w celach biznesowych. Skorzystanie z wypożyczalni Carfree trwa zaledwie chwilę – teraz można zapomnieć o szeregu uciążliwych, czasochłonnych formalności! Procedura jest prosta, a warunki wynajmu samochodu – przejrzyste i bardzo konkurencyjne! Nasi Klienci mogą liczyć na doskonale wyposażone, sprawne technicznie samochody i usługę podstawienia auta w dowolne, wybrane przez nich miejsce. Ta zaś, w wypożyczalni samochodów Carfree, jest zupełnie bezpłatna! Co więcej, nie pobieramy kaucji, a naszych Klientów nie obowiązuje limit przejechanych kilometrów oraz godzin. Oto najważniejsze powody, dla których warto skorzystać z naszych usług:

 • Oferujemy najlepsze ceny na rynku,
 • Nasza oferta jest elastyczna, dostosowana do potrzeb klienta – nie limitujemy godzin i przejechanych kilometrów,
 • Auta w wypożyczalni Carfree są zadbane i doskonale wyposażone,
 • Oferujemy zarówno samochody osobowe, jak i dostawcze,
 • Nasi klienci podpisują jasne i przejrzyste umowy bez ukrytych opłat i haczyków,
 • System rezerwacji online jest prosty i intuicyjny w obsłudze,
 • Nie pobieramy kaucji oraz opłaty za podstawienie pojazdu w dowolne miejsce,
 • Posiadamy sieć punktów wynajmu zlokalizowanych w największych polskich miastach,
 • Oferujemy najem krótko-, średnio- i długoterminowy.

Jesteśmy przekonani, że nasza wypożyczalnia samochodów w Pruszkowie sprosta Twoim oczekiwaniom! Jeśli jednak wciąż masz co do tego wątpliwości, zadzwoń niezwłocznie na naszą infolinię: (+48) 794 500 550. Dostępni przez całą dobę konsultanci udzielą Ci wszelkich niezbędnych informacji.

Krótki przewodnik po mieście Pruszkowie – wynajem aut bez kaucji w Pruszkowie

W stwierdzeniu, że z Pruszkowa do Warszawy jest „rzut beretem” nie będzie przesady – rzeczywiście miasto to od stolicy dzieli bardzo niewielka odległość. Chcąc pokonać ją środkami komunikacji miejskiej, stracić można jednak sporo czasu. Znacznie lepszym rozwiązaniem jest wynajem samochodu w wypożyczalni Carfree, którym komfortowo, szybko i bezpiecznie dojedziesz w wybrane przez Ciebie miejsce. A tych, nie tylko w Warszawie, ale także w samym Pruszkowie, zdecydowanie nie brakuje! Przede wszystkim, będąc w Pruszkowie, warto odwiedzić Galerię Figur Stalowych, w której na odwiedzających czekają wyjątkowe, niepowtarzalne eksponaty. Galeria ta to jedyne takie miejsce na świecie, w którym podziwiać można metalowe, inspirowane postaciami z bajek i filmów Sci-Fi metalowe rzeźby. W mieście znajdują się również muzea (Muzeum Starożytnego Hutnictwa Mazowieckiego, Muzeum Dulag 121), które przybliżą Ci historię Pruszkowa oraz mazowieckiego hutnictwa. Miejscem, które znaleźć się powinno na mapie podróży, jest również piękny, zabytkowy Kościół św. Kazimierza. Miłośnicy wypoczynku na łonie natury powinni skorzystać z uroków terenów zielonych – Parku im. Tadeusza Kościuszki oraz Parku Potulickich. Samochodem z wypożyczalni Carfree warto również zwiedzić najbliższą okolicę. Kilka kilometrów od miasta, w Otrębusach, znajduje się pełne atrakcji Muzeum Motoryzacji i Techniki. Miłośnicy historii i motoryzacji z pewnością nie będą rozczarowani! Planując pobyt w Pruszkowie warto również przeznaczyć choć kilka dni na krótsze lub dłuższe wypady do stolicy. W Warszawie każdy znajdzie odpowiednie rozrywki dla siebie – zarówno osoby spragnione rozrywek i zabawy do białego rana, jak i ci, którzy pragną aktywnie i ciekawie spędzić czas. Miasto zaprasza do bogatych zbiorów muzeów (m.in. Muzeum Powstania Warszawskiego, Muzeum Historii Żydów Polskich czy Muzeum Katyńskim). By w pełni docenić Pruszków i jego okolice, polecamy długoterminowy najem pojazdu w Carfree – bez limitu godzin, kaucji i zbędnych formalności. Serdecznie zapraszamy!

CZEKAMY NA CIEBIE W 17. LOKALIZACJACH W POLSCE
zobacz oddziały
-->
SKONTAKTUJ SIĘ Z CARFREE
wynajem aut carfree - rent a car
 • Obsługa rezerwacji:
 • rezerwacje@carfree.pl
 • Biuro Obsługi Klienta:
 • biuro@carfree.pl
 • Dział Marketingu:
 • marketing@carfree.pl
 • Dział księgowości
 • ksiegowosc@carfree.pl
wynajem samochodów bez kaucji