phone
wynajem aut carfree - rent a car
Infolinia 24 H (+48) 794 500 550
wypożyczalnia samochodów Jesteśmy w całej Polsce
PL
menu MENU
phone

Zarezerwuj samochód

to samo miejsce podstawienia i zwrotu
Data i godzina odbioru auta
Data i godzina zwrotu auta

Miejsce podstawienia

Miejsce zwrotu

Godzina odbioru

Godzina zwrotu

Data podstawienia

Data zwrotu

TYLKO 4 KROKI

wynajem samochodów

Teraz łatwo, szybko i bezpiecznie dokonasz rezerwacji online wybranego samochodu

BRAK KAUCJI

wypożyczalnia samochodów

Nie pobieramy kaucji od naszych Klientów za wynajem samochodu

PODSTAWIENIE ZA DARMO

wynajem aut

Podstawienia samochodów wykonujemy za darmo na wszystkich lotniskach w Polsce dla rezerwacji od 7 dni

CAŁODOBOWA OBSŁUGA

wynajem długoterminowy samochodów

Zapewniamy całodobowe wsparcie telefoniczne - dzięki temu zawsze możesz liczyć na naszą pomoc

SPECJALNIE DLA CIEBIE BOGATA FLOTA NOWYCH AUT

WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW RADOM (LOTNISKO SADKÓW)

PORT LOTNICZY W RADOMIU OBSŁUGUJE PASAŻERÓW OD 2015 ROKU. DO CENTRUM RADOMIA JEST 5 KILOMETRÓW, A DO WARSZAWY OKOŁO 120 KILOMETRÓW TRASĄ S7 I DROGĄ KRAJOWĄ NUMER 7, CO OZNACZA KONIECZNOŚĆ SPĘDZENIA 1,5 GODZINY ZA KÓŁKIEM. PO WYLĄDOWANIU W RADOMIU MOŻECIE PAŃSTWO KORZYSTAĆ Z INFRASTRUKTURY LOTNISKA ORAZ UDAĆ SIĘ DO PUNKTU WYNAJMU SAMOCHODÓW - WYPOŻYCZALNI CARFREE. PROCEDURA WYNAJĘCIA POJAZDU JEST UPROSZCZONA I ZAJMUJE DOSŁOWNIE CHWILĘ. STARAMY SIĘ, BY NASZA OFERTA BYŁA DOSTOSOWANA DO PAŃSTWA POTRZEB, DLATEGO PROPONUJEMY NAJEM NA DOWOLNY CZAS I NOWOCZESNE SAMOCHODY Z PEŁNYM WYPOSAŻENIEM. CO NAS WYRÓŻNIA? BRAK KAUCJI, BRAK LIMITU KILOMETRÓW I BRAK OPŁAT ZA PODSTAWIENIE POJAZDU W DOWOLNE MIEJSCE. JESTEŚMY PRZEKONANI, ŻE NA NASZEJ STRONIE INTERNETOWEJ ZNAJDZIECIE PAŃSTWO SAMOCHÓD, KTÓRYM BĘDZIECIE WYGODNIE PODRÓŻOWAĆ PO RADOMIU I WOJEWÓDZTWIE MAZOWIECKIM.

CO OFERUJE WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW W RADOMIU?

  • NAJKORZYSTNIEJSZE CENY WŚRÓD FIRM OFERUJĄCYCH WYNAJEM SAMOCHODÓW.
  • RÓŻNORODNE SAMOCHODY OSOBOWE I DOSTAWCZE - TYLKO I WYŁĄCZNIE NAJLEPSZE, NAJBARDZIEJ FUNKCJONALNE MODELE.
  • PRZEJRZYSTE WARUNKI UMOWY, BEZ JAKICHKOLWIEK DODATKOWYCH OPŁAT.
  • GWARANTUJEMY BRAK LIMITU PRZEJECHANYCH KILOMETRÓW ORAZ BRAK KAUCJI ZA WYNAJEM AUT.
  • SIEĆ PUNKTÓW ZLOKALIZOWANYCH W NAJWIĘKSZYCH MIASTACH POLSKI.
  • ROZBUDOWANĄ OFERTĘ Z RÓŻNYMI WARIANTAMI - WYNAJEM KRÓTKOTERMINOWY, ŚREDNIOTERMINOWY I DŁUGOTERMINOWY.
  • DSYSTEM REZERWACJI ONLINE - AUTO ZAMÓWIONE PRZEZ INTERNET, CZEKA NA ODBIÓR NA WYBRANYM LOTNISKU LUB W INNYM WSKAZANYM MIEJSCU – BEZ DODATKOWYCH OPŁAT.

ZACHĘCAMY DO SKORZYSTANIA Z USŁUG CARFREE. NA WSZYSTKIE PAŃSTWA PYTANIA ODPOWIEDZI UDZIELĄ NASI KONSULTANCI POZOSTAJĄCY DO DYSPOZYCJI PRZEZ CAŁĄ DOBĘ POD NUMEREM TELEFONU: (+48) 794 500 550.

KRÓTKI PRZEWODNIK PO LOTNISKU RADOM SADKÓW

PORT LOTNICZY W RADOMIU JEST NAJMŁODSZYM LOTNISKIEM W POLSCE, JEGO BUDOWA ROZPOCZĘŁA SIĘ W LUTYM 2011 ROKU PO TYM, JAK MIASTO RADOM UZYSKAŁO NA WŁASNOŚĆ GRUNTY ORAZ CZĘŚĆ OBSZARU NA CZYNNYM LOTNISKU NALEŻĄCYM DO ARMII. W MAJU 2014 ROKU PORT ZOSTAŁ WPISANY DO REJESTRU, A WE WRZEŚNIU 2015 ROKU NA JEGO TERENIE ROZPOCZĘŁY SIĘ PIERWSZE OPERACJE LOTNICZE. PÓŁ ROKU PÓŹNIEJ URUCHOMIONO POŁĄCZENIA KRAJOWE DO: WROCŁAWIA I GDAŃSKA ORAZ MIĘDZYNARODOWE DO: BERLINA I PRAGI. W CZERWCU 2016 PORT LOTNICZY ZACZĄŁ OBSŁUGIWAĆ RÓWNIEŻ LOTY DO LWOWA. OD 2015 ROKU SIERPIEŃ JEST SZCZEGÓLNYM MIESIĄCEM DLA LOTNISKA, PORT TĘTNI ŻYCIEM, PONIEWAŻ NA JEGO TERENIE ODBYWAJĄ SIĘ SŁYNNE MIĘDZYNARODOWE POKAZY LOTNICZE AIR SHOW.

PRZED TERMINALEM PASAŻERSKIM ZNAJDUJE SIĘ BEZPŁATNY, NIESTRZEŻONY PARKING, GDZIE MOŻECIE PAŃSTWO ZOSTAWIĆ SAMOCHÓD. NA TERENIE TERMINALA DO DYSPOZYCJI PODRÓŻNYCH SĄ: SKLEPY, KAPLICA, KAWIARNIA I RESTAURACJA, SALON VIP ORAZ WYPOŻYCZALNIE SAMOCHODÓW. WYNAJĘCIE NOWOCZESNEGO AUTA, TO ŚWIETNY SPOSÓB, BY SZYBKO I W KOMFORTOWYCH WARUNKACH DOJECHAĆ DO CENTRUM RADOMIA ORAZ SWOBODNIE PORUSZAĆ SIĘ PO WOJEWÓDZTWIE MAZOWIECKIM. ZACHĘCAMY DO SKORZYSTANIA Z OFERTY CARFREE, GDZIE BEZ ZBĘDNYCH FORMALNOŚCI DOSTANIECIE PAŃSTWO DO RĘKI KLUCZYKI OD WYBRANEGO POJAZDU. DO DYSPOZYCJI PODRÓŻNYCH NA TERENIE LOTNISKA ZNAJDUJE SIĘ INFORMACJA LOTNISKOWA CZYNNA CODZIENNIE W GODZINACH 9.30-17.30.

CZAS OCZEKIWANIA NA LOT MOŻNA PRZEZNACZYĆ NA ZWIEDZENIE LOTNISKA, WYSTARCZY ZAPISAĆ SIĘ DROGĄ MAILOWĄ NA WYCIECZKĘ. WARUNKIEM UCZESTNICTWA JEST WIEK ZGŁOSZONYCH OSÓB - MUSZĄ MIEĆ UKOŃCZONE 7 LAT. ZAPRASZAMY PAŃSTWA DO RADOMIA I ŻYCZYMY MIŁYCH CHWIL PODCZAS ZWIEDZANIA MIASTA I JEGO OKOLIC.

wypożyczalnia samochodów wypozyczalnia samochodow radom

KRÓTKI PRZEWODNIK PO MIEŚCIE RADOM - WYNAJEM SAMOCHODÓW

RADOM JEST POŁOŻONY NA TERNIE WOJEWÓDZTWA MAZOWIECKIEGO, NAD RZEKĄ MLECZNĄ. Z LOTNISKA DO CENTRUM MIASTA MOŻNA DOSTAĆ SIĘ SAMOCHODEM W KILKA MINUT. BY ZAPEWNIĆ SOBIE KOMFORT PODRÓŻOWANIA PO MIEŚCIE ORAZ OKOLICY, WARTO SKORZYSTAĆ Z OPCJI WYNAJĘCIA AUTA. DO PAŃSTWA USŁUG JEST CARFREE – PROFESJONALNA WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW. RADOM MA WIELE DO ZAOFEROWANIA TURYSTOM, NA UWAGĘ ZASŁUGUJE MIĘDZY INNYMI STARE MIASTO Z MUROWANYM KOŚCIOŁEM PW. ŚW. WACŁAWA Z XIII WIEKU, KTÓRY PEŁNIŁ RÓŻNE FUNKCJE – OŚRODKA KULTUR RELIGIJNEGO, MAGAZYNU, WIĘZIENIA, A NAWET SZPITALA PSYCHIATRYCZNEGO. WARTO WYBRAĆ SIĘ NA SPACER PO NOWYM MIEŚCIE „KAZIMIEROWSKIM”, KTÓRE POWSTAŁO ZA PANOWANIA KAZIMIERZA WIELKIEGO W XIV WIEKU. ZWIEDZAJĄC ULICZKI RADOMIA, SKIERUJCIE PAŃSTWO SWOJE KROKI DO MUZEUM JACKA MALCZEWSKIEGO ORAZ NA ULICĘ JEGO IMIENIA, GDZIE ZNAJDUJE SIĘ DOM, W KTÓRYM TEN WYBITNY MALARZ EPOKI SYMBOLIZMU SPĘDZIŁ DZIECIŃSTWO. PRZEKSZTAŁCONA CZĘŚCIOWO W DEPTAK ULICA ŻEROMSKIEGO TO ŚWIETNE MIEJSCE, BY ZJEŚĆ OBIAD I WYPIĆ KAWĘ. NA WSCHÓD OD RADOMSKIEGO RYNKU ZNAJDUJE SIĘ NAJWSPANIALSZY ZABYTEK OKOLICY: KOŚCIÓŁ ŚW. KATARZYNY I KLASZTOR NALEŻĄCY DO OPACTWA BERNARDYNÓW Z PRZEŁOMU XIV I XV WIEKU. GŁÓWNA ATRAKCJA REGIONU CZEKA NA PAŃSTWA W ODLEGŁOŚCI NIECAŁYCH 10 KILOMETRÓW OD CENTRUM RADOMIA TO MUZEUM WSI RADOMSKIEJ. JEDEN Z NAJCIEKAWSZYCH I NAJLEPIEJ WYPOSAŻONYCH SKANSENÓW W KRAJU ORAZ MIEJSCE TĘTNIĄCE ŻYCIEM KULTURALNYM. PO ZWIEDZANIU CHAT, KUŹNI, CZY PRACOWNI GARNCARSKIEJ, BĘDZIECIE PAŃSTWO MOGLI ZASIĄŚĆ W KARCZMIE I SPRÓBOWAĆ WIEJSKICH POTRAW. NA TERENIE MUZEUM ZNAJDUJE SIĘ PARKING, NA KTÓRYM ZA DROBNĄ OPŁATĄ MOŻNA ZOSTAWIĆ SAMOCHÓD. ZACHĘCAMY PAŃSTWA DO ODWIEDZENIA RADOMIA I PORUSZANIA SIĘ PO MIEŚCIE I JEGO OKOLICY NOWOCZESNYM SAMOCHODEM, BY ZWIEDZANIE ODBYWAŁO SIĘ W KOMFORTOWYCH WARUNKACH. ŻYCZYMY UDANEJ WYCIECZKI I RADOŚCI Z ODKRYWANIU UROKÓW REGIONU.

CZEKAMY NA CIEBIE W 20 LOKALIZACJACH W POLSCE

zobacz oddziały
SKONTAKTUJ SIĘ Z CARFREE
wynajem aut carfree - rent a car wynajem samochodów bez kaucji