phone
wynajem aut carfree - rent a car
Infolinia 24 H (+48) 794 500 550
wypożyczalnia samochodów Jesteśmy w całej Polsce
PL
menu MENU
phone

Zarezerwuj samochód

to samo miejsce podstawienia i zwrotu
Data i godzina odbioru auta
Data i godzina zwrotu auta

Miejsce podstawienia

Miejsce zwrotu

Godzina odbioru

Godzina zwrotu

Data podstawienia

Data zwrotu

TYLKO 4 KROKI

wynajem samochodów

Teraz łatwo, szybko i bezpiecznie dokonasz rezerwacji online wybranego samochodu

BRAK KAUCJI

wypożyczalnia samochodów

Nie pobieramy kaucji od naszych Klientów za wynajem samochodu

PODSTAWIENIE ZA DARMO

wynajem aut

Podstawienia samochodów wykonujemy za darmo na wszystkich lotniskach w Polsce dla rezerwacji od 7 dni

CAŁODOBOWA OBSŁUGA

wynajem długoterminowy samochodów

Zapewniamy całodobowe wsparcie telefoniczne - dzięki temu zawsze możesz liczyć na naszą pomoc

SPECJALNIE DLA CIEBIE BOGATA FLOTA NOWYCH AUT

WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW RZESZÓW

RZESZÓW STAŁ SIĘ WAŻNYM MIASTEM, KTÓRE ROZWIJA SIĘ NIEZWYKLE DYNAMICZNIE. WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW RZESZÓW CARFREE POSIADA W TYM MIEJSCU SWÓJ WŁASNY PUNKT WYNAJMU POJAZDÓW. DLA WYGODY NASZYCH KLIENTÓW WYPOŻYCZONY SAMOCHÓD DOSTARCZAMY NA TEREN PORTU LOTNICZEGO RZESZÓW-JASIONKA MIESZCZĄCEGO SIĘ POD ADRESEM JASIONKA 942, 36-002 JASIONKA. WSZYSTKO ZAWSZE OFERUJEMY W ATRAKCYJNYCH CENACH I Z DBAŁOŚCIĄ O PAŃSTWA KOMFORT. ZA PODSTAWIENIE POJAZDU NIE TRZEBA UISZCZAĆ DODATKOWYCH OPŁAT. POZOSTAJEMY DO DYSPOZYCJI KLIENTÓW PRZEZ CAŁĄ DOBĘ, NAJSZYBSZY KONTAKT POD NUMEREM TEL: (+48) 794 500 550. ZAPRASZAMY DO POLUBIENIA NASZEGO PROFILU NA FACEBOOKU. KORZYSTAJĄC Z NASZYCH USŁUG OTRZYMUJĄ PAŃSTWO GWARANCJĘ BEZPIECZEŃSTWA ORAZ PROFESJONALNE OBSŁUGI. DO KAŻDEGO KLIENTA PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE I ZAWSZE PROPONUJEMY NAJBARDZIEJ DOPASOWANE DO POTRZEB ROZWIĄZANIA. DOKŁADAMY WSZELKICH STARAŃ, ŻEBY KAŻDY KLIENT BYŁ W PEŁNI USATYSFAKCJONOWANY. ZAPRASZAMY DO POZNANIE CAŁEJ OFERTY I JEJ WSZYSTKICH ZALET.

KOMFORTOWA WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW RZESZÓW ZAPEWNIA:

  • NAJNIŻSZE CENY W BRANŻY – WYPOŻYCZALNIA AUT. KORZYSTNE RABATY DLA NOWYCH I STAŁYCH KLIENTÓW.
  • DUŻY WYBÓR SAMOCHODÓW OSOBOWYCH I DOSTAWCZYCH, CAŁY CZAS POSZERZANA, DOSTĘPNA DO WYNAJĘCIA FLOTA POJAZDÓW.
  • JASNE WARUNKI WYNAJMU, BEZ JAKICHKOLWIEK DODATKOWYCH OPŁAT CZY PROWIZJI DO PODPISYWANEJ UMOWY.
  • BRAK LIMITU KILOMETRÓW PRZEZ CAŁY CZAS TRWANIA UMOWY NA WYNAJEM SAMOCHODU W NASZEJ WYPOŻYCZALNI.
  • BRAK POBIERANIA KAUCJI PODCZAS PODPISYWANI UMOWY NA WYNAJEM AUTA.
  • ZASIĘG NASZYCH USŁUG MOŻNA DOSTRZEC W CAŁEJ POLSCE.
  • PROPONUJEMY WYNAJEM W DOGODNYCH TERMINACH CZASOWYCH. IM DŁUŻEJ WYPOŻYCZAM TYM MNIEJ PŁACISZ ZA DZIEŃ.
  • UDOSTĘPNIAMY MOŻLIWOŚĆ REZERWACJI PRZEZ INTERNET I PODSTAWIENIE AUTA W WYBRANE MIEJSCE.

KRÓTKI PRZEWODNIK PO LOTNISKU RZESZÓW JASIONKA

PAS STARTOWY NA RZESZOWSKIM LOTNISKU ZOSTAŁ WYBUDOWANY PRZEZ NIEMCÓW W 1940 ROKU NA POTRZEBY WOJSK POWIETRZNYCH. W 1944 ROKU PORT ZOSTAŁ DOSZCZĘTNIE ZNISZCZONY PRZEZ OKUPANTA, KTÓRY W POŚPIECHU OPUSZCZAŁ POLSKIE TERENY. 5 LAT PÓŹNIEJ WYDZIAŁ LOTNICTWA CYWILNEGO PODJĄŁ DECYZJĘ O ODBUDOWANIU LOTNISKA ORAZ ODDANIU GO DO UŻYTKU. PROCES TEN ZAKOŃCZYŁ SIĘ SUKCESEM. OD 1959 ROKU, GDY ZMIENIŁ SIĘ ZARZĄD PORTU, PRZEZ KILKA KOLEJNYCH LAT LOTNISKO BYŁO MODERNIZOWANE I ROZBUDOWYWANE. W LATACH 60. ORAZ 70. NASTĄPIŁ ROZKWIT POŁĄCZEŃ KRAJOWYCH, A SAMOLOTY LATAŁY Z RZESZOWA DO: WARSZAWY, GDAŃSKA, POZNANIA, KOSZALINA, WROCŁAWIA ORAZ SZCZECINA. W TAMTYM OKRESIE RUCH PASAŻERSKI UTRZYMYWAŁ SIĘ NA POZIOMIE 100 000 PODRÓŻNYCH ROCZNIE. 1 KWIETNIA 1974 ROKU TO BARDZO WAŻNA DATA DLA LOTNISKA, PONIEWAŻ OTRZYMAŁO WTEDY STATUS PORTU MIĘDZYNARODOWEGO I STAŁO SIĘ ZAPASEM DLA PRĘŻNIE ROZWIJAJĄCEGO SIĘ WARSZAWSKIEGO OKĘCIA. OD POCZĄTKU LAT 90. NA PONAD DEKADĘ SYTUACJA LOTNISKA ULEGŁA POGORSZENIU, ALE OD 2012 ROKU WRAZ Z URUCHOMIENIEM NOWEGO TERMINALA PASAŻERSKIEGO W PORCIE LOTNICZYM RZESZÓW JASIONKA ZNÓW ZACZĄŁ PANOWAĆ RUCH.

NA PARKINGU LOTNISKOWYM, ZLOKALIZOWANYM OD PÓŁNOCNEJ STRONY NOWEGO TERMINALA PASAŻERSKIEGO, JEST 650 MIEJSC POSTOJOWYCH. SAM TERMINAL MA DWA PIĘTRA. NA PARTERZE ZNAJDUJE SIĘ KANTOR, A NA PIERWSZYM PIĘTRZE ZOSTAŁY ULOKOWANE: SKLEP WOLNOCŁOWY, KAWIARNIE ORAZ PALARNIE.

NA PATERZE ORAZ DRUGIM PIĘTRZE ZNAJDZIECIE PAŃSTWO STANOWISKA WYPOŻYCZALNI SAMOCHODÓW, W KTÓRYCH MOŻNA WYNAJĄĆ AUTO, BY SZYBKO WYJECHAĆ Z LOTNISKA I PO 20 MINUTACH JAZDY ZNALEŹĆ SIĘ NA RZESZOWSKIM RYNKU. ZACHĘCAMY PAŃSTWA DO SKORZYSTANIA Z OFERTY CARFREE – WYPOŻYCZALNI, KTÓRA OFERUJE POJAZDY DOSTOSOWANE DO INDYWIDUALNYCH POTRZEB KLIENTÓW. ZAPRASZAMY PAŃSTWA DO PIĘKNEGO RZESZOWA – MIASTA, KTÓRE WARTO ODWIEDZIĆ, BY MIŁO SPĘDZIĆ CZAS. ŻYCZYMY UDANEGO LOTU ORAZ OWOCNEGO ZWIEDZANIA.

wypożyczalnia samochodów wypożyczalnia samochodów rzeszów

KRÓTKI PRZEWODNIK PO MIEŚCIE RZESZÓW - WYNAJEM SAMOCHODÓW

MIASTO RZESZÓW JEST POŁOŻONE W POŁUDNIOWO – WSCHODNIEJ POLSCE. STOLICA WOJEWÓDZTWA PODKARPACKIEGO MA WIELE DO ZAOFEROWANIA TURYSTOM. Z LOTNISKA DO CENTRUM RZESZOWA PROWADZI DROGA WOJEWÓDZKA 878, KTÓRĄ BĘDZIECIE PAŃSTWO JECHAĆ NIECAŁE PÓŁ GODZINY. DOSKONAŁYM POMYSŁEM, BY WYGODNIE I SZYBKO PORUSZAĆ SIĘ PO MIEŚCIE I REGIONIE, JEST SKORZYSTANIE Z USŁUG WYPOŻYCZALNI I WYNAJEM SAMOCHODÓW. RZESZÓW JEST OŚRODKIEM O DŁUGIEJ HISTORII, KTÓREJ POCZĄTKI SIĘGAJĄ XIV WIEKU. W SERCU MIASTA, NA RYNKU CZEKA NA PAŃSTWA PRZEPIĘKNY XV-WIECZNY RATUSZ ORAZ 700-LETNIA FARA. NA TERENIE RZESZOWA ZNAJDUJE SIĘ ZAMEK LUBOMIRSKICH ODDANY DO UŻYTKU SĄDU ORAZ LETNI PAŁAC LUBOMIRSKICH. ZACHĘCAMY PAŃSTWA RÓWNIEŻ DO ODWIEDZENIA KLASZTORU BERNARDYNÓW I BAZYLIKI MNIEJSZEJ, KTÓRE WSPÓLNIE TWORZĄ XVII-WIECZNY KOMPLEKS Z NAMIASTKĄ OGRODÓW BERNARDYŃSKICH. W MIEŚCIE MOŻNA RÓWNIEŻ PODZIWIAĆ DWIE ZACHOWANE SYNAGOGI ŻYDOWSKIE Z XVII I XVIII WIEKU. DO NAJWIĘKSZYCH ATRAKCJI MIEJSKICH NALEŻY PODZIEMNA TRASA TURYSTYCZNA, CZYLI PRAWIE 400 METRÓW TUNELI CIĄGNĄCYCH SIĘ POD RYNKIEM – TAKA WYCIECZKA NA PEWNO DOSTARCZY PAŃSTWU NIEZAPOMNIANYCH WRAŻEŃ. MIŁOŚNICY NATURY ZWIEDZAJĄC RZESZÓW MOGĄ PRZEJŚĆ SIĘ ŚCIEŻKĄ PRZYRODNICZĄ IMIENIA PROFESORA SZAFERA I PODZIWIAĆ NA TRASIE RZADKIE OKAZY FAUNY I FLORY. RZESZOWSZCZYZNA MA RÓWNIEŻ WIELE DO ZAOFEROWANIA TURYSTOM. NIECAŁE 20 KILOMETRÓW OD CENTRUM MIASTA ZNAJDUJE SIĘ DAWNA REZYDENCJA MAGNACKA POTOCKICH I LUBOMIRSKICH – ZAMEK W ŁAŃCUCIE, KTÓREGO KOMNATY SĄ OBECNIE POD OPIEKĄ MUZEUM. DOJEDZIECIE TAM PAŃSTWO W KILKANAŚCIE MINUT SAMOCHODEM. BĘDĄC W RZESZOWIE WARTO RÓWNIEŻ POJECHAĆ W NAJPIĘKNIEJSZE POLSKIE LASY – BIESZCZADY I SPĘDZIĆ WSPANIALE CZAS NA ŁONIE WCIĄŻ DZIKIEJ NATURY. ZAPRASZAMY PAŃSTWA DO SKORZYSTANIA Z OFERTY FIRMY CARFREE I PORUSZANIA SIĘ PO RZESZOWIE ORAZ WOJEWÓDZTWIE PODKARPACKIM SAMOCHODEM, BY URLOP MIJAŁ NA ZWIEDZANIU W KOMFORTOWYCH WARUNKACH.

Wypożyczalnia samochodów Rzeszów – Dworzec Główny PKP

Dworzec Główny PKP-Rzeszów zlokalizowany jest w północnej części Śródmieścia. Znajduje się na Placu Dworcowym. Powstał w 1858 roku w ramach budowy Kolei galicyjskiej im. Karola Ludwika, jako część drogi kolejowej łączącej Wiedeń i Kraków ze Lwowem.

W momencie budowy dworzec znajdował się całkowicie poza obszarem administracyjnym miasta, na terenie Ruskiej Wsi. Jednak wraz z jego uruchomieniem wzrosła liczba mieszkańców osady i ta została z czasem wchłonięta przez miasto. Od tego czasu budynek przeszedł dwie modernizacje. Mimo to zachował swój pierwotny styl architektoniczny. Obecnie trwa przebudowa torów, peronów i sieci trakcyjnych. Modernizacja potrwa do końca 2020 roku. Dworzec wzbogaci się nowe dojścia do peronów i windy. Zniknie kładka nad torami. Dworzec Główny PKP stanie się częścią Rzeszowskiego Centrum Komunikacji. Będzie to ważny węzeł komunikacyjny, integrujący komunikację miejską i dalekobieżną. Powstaną dwa nowe ronda ułatwiające przejazd w tej części miasta. Podziemny parking pod dworcem, ułatwienia dla osób niepełnosprawnych, podziemne przejście – to tylko część inwestycji. Wnętrze dworca zostanie odrestaurowane z zachowaniem modernistycznego stylu, lecz zwiększy się komfort podróżnych. Powstanie nowa konstrukcja wiaduktu przy ulicy Batorego, która poprawi bezpieczeństwo ruchu nie tylko pociągów, ale także kierowców. Przed dworcem znajdą się przystanki dalekobieżnych autobusów krajowych i międzynarodowych. W 2020 roku Rzeszowskie Centrum Komunikacyjne ma być oddane do użytku. Dworzec zapewni bezpośrednie i szybkie połączenie ze stolicą oraz umożliwi lepsze połączenie z portem lotniczym w Jasionce. Ta ogromna inwestycja znacznie poprawi obsługę podróżnych i ich komfort. Zakończy problemy pasażerów przyjeżdżających do Rzeszowa i zmagających się z utrudnioną komunikacją – zwłaszcza że przed dworcem ilość miejsc parkingowych jest znacznie ograniczona.

Dużym ułatwieniem dla pasażerów jest możliwość wypożyczenia samochodu na Dworcu Głównym PKP w Rzeszowie. Dzięki sieci Carfree zyskują oni niezależność od komunikacji miejskiej i utrudnionych połączeń międzymiastowych. Wynajęte auto będzie na nich czekało przed dworcem, gotowe do podróży.

CZEKAMY NA CIEBIE W 20 LOKALIZACJACH W POLSCE

zobacz oddziały
SKONTAKTUJ SIĘ Z CARFREE
wynajem aut carfree - rent a car wynajem samochodów bez kaucji