wynajem aut carfree - rent a car fb
dymek Infolinia 24 H (+48) 794 500 550
wypożyczalnia samochodów Jesteśmy w całej polsce
PL
menu MENU

Zarezerwuj samochód

to samo miejsce podstawienia i zwrotu
Data i godzina odbioru auta
Data i godzina zwrotu auta

Miejsce podstawienia

Miejsce zwrotu

Godzina odbioru

Godzina zwrotu

Data podstawienia

Data zwrotu

TYLKO 4 KROKI

wynajem samochodów

Teraz łatwo, szybko i bezpiecznie dokonasz rezerwacji online wybranego samochodu

BRAK KAUCJI

wypożyczalnia samochodów

Nie pobieramy kaucji od naszych Klientów za wynajem samochodu

PODSTAWIENIE ZA DARMO

wynajem aut

Podstawienia samochodów wykonujemy za darmo na wszystkich lotniskach w Polsce dla rezerwacji od 7 dni

CAŁODOBOWA OBSŁUGA

wynajem długoterminowy samochodów

Zapewniamy całodobowe wsparcie telefoniczne - dzięki temu zawsze możesz liczyć na naszą pomoc

SPECJALNIE DLA CIEBIE BOGATA FLOTA NOWYCH AUT

WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW STARGARD

Stargard to miasto położone w województwie zachodniopomorskim, na Równinie Pyrzycko-Stargardzkiej, nad Iną. Jest najstarszym miastem na Pomorzu, które prawa miejskie uzyskało w 1243 roku. Dziś Stargard stanowi ważny ośrodek gospodarki, kultury i edukacji, a jednocześnie pełni funkcję dużego węzła komunikacyjnego, w którym przecinają się drogi kolejowe i kołowe. Najwygodniejszym środkiem transportu jest jednak samochód, którym z łatwością dotrzeć można do położonego 43 kilometry dalej Szczecina. Serdecznie zapraszamy do wynajmu samochodów w wypożyczalni Carfree!

Klientom wypożyczalni samochodów Carfree oferujemy najlepsze ceny w okolicy i doskonale wyposażone, nowoczesne samochody w bardzo dobrym stanie technicznym. Zapewniamy usługi skrojone na miarę potrzeb. W naszej ofercie znajduje się wynajem krótko-, średnio- i długoterminowy, a wynająć możesz zarówno auto osobowe, jak i dostawcze. Nie musisz obawiać się o jego odbiór – zupełnie bezpłatnie podstawimy samochód w wybrane przez Ciebie miejsce! Co jeszcze wyróżnia nas na tle konkurencji? Przede wszystkim brak kaucji oraz limitów przejechanych kilometrów i limitu godzin – jeździsz tyle, ile chcesz i potrzebujesz! Co więcej, sama procedura wynajmu samochodu w punkcie wynajmu aut Carfree jest prosta i nie zajmie Ci wiele czasu. Maksymalnie uprościliśmy wszelkie procedury, dzięki czemu wynajem auta trwa zaledwie chwilę. Na co jeszcze możesz liczyć, korzystając z usług wypożyczalni bez kaucji Carfree? Przede wszystkim na:

 • Doskonałą jakość obsługi i proste procedury,
 • Intuicyjny internetowy system rezerwacji,
 • Sieć wypożyczalni zlokalizowanych w największych miastach Polski,
 • Brak kaucji i bezpłatną usługę podstawienia samochodu w wybrane miejsce,
 • Brak limitu przejechanych kilometrów oraz godzin,
 • Doskonale wyposażone, nowoczesne samochody,
 • Najem krótko-, średnio- i długoterminow,
 • Samochody dostawcze i osobowe.

Chcesz uzyskać więcej informacji? Masz pytania lub wątpliwości? Zadzwoń na naszą infolinię! Nasi konsultanci są dla Ciebie dostępni przez całą dobę! Nie czekaj i zadzwoń – (+48) 794 500 550 – serdecznie zapraszamy!

Krótki przewodnik po mieście Stargard – wynajem aut bez kaucji w Stargardzie

Stargard to miasto położone zaledwie 43 kilometry od Szczecina. Początki Stargardu sięgają wczesnego średniowiecza – wówczas miasto było jednym z najważniejszych ośrodków w rejonie. I choć dziś to Szczecin jest największym, a zarazem wojewódzkim miastem zachodniopomorskiego, w przeszłości Stargard był jego silnym konkurentem.

Wypożyczonym w Carfree autem warto zwiedzić zarówno Stargard, jak i jego najbliższą okolicę. Na turystów czekają dawne mury miejskie, piękny staromiejski rynek i muzeum mieszczące się w bastei. Miłośników historii z pewnością zainteresuje pochodząca z XV wieku baszta Morze Czerwone oraz brama Pyrzycka, która w późniejszym okresie ozdobiona została neogotyckimi detalami. Uwagę przyciąga również basteja oraz Baszta Tkaczy.

W centrum miasta turystów przyciągają również zabytki sakralne. Jednym z nich jest powstały pod koniec XIII wieku kościół NMP o nietypowej, asymetrycznej bryle, drugim zaś jest kościół Św. Jana ze strzelistą, najwyższą na Pomorzu Zachodnim wieżą. Ciekawym zabytkiem, który zdecydowanie warto odwiedzić, jest basteja, w której niegdyś swoją siedzibę miał oddział miejskiej artylerii. Dziś znajduje się w niej chętnie odwiedzane przez turystów muzeum.

To jednak jeszcze nie wszystko, co Stargard ma turystom do zaoferowania! Miasto otaczają bowiem wijące się rzeki i ukryte wśród pół i lesistych pagórów jeziora, będące idealnym miejscem wypoczynku na łonie natury. Jeśli pragniesz odpocząć od miejskiego zgiełku i choć na chwilę oderwać się od obowiązków, wypożycz auto w wypożyczalni bez kaucji Carfree i udaj się na przejażdżkę po Stargardzie i jego pięknych, malowniczych okolicach.

Chcąc poznać najpiękniejsze miejsca i najważniejsze obiekty w Stargardzie, warto przejść stargardzki szlak staromiejski. Oprócz niego na odwiedzających miasta czeka m.in. jeden z najpiękniejszych w Polsce pomnik papieża Jana Pawła II, „czerwone koszary” z 1880 roku, zabudowa secesyjna na ulicy Śląskiej i Limanowskiego oraz dawny dom bractwa kurkowego. Jedno jest pewne – w Stargardzie nuda Wam nie grozi, a poruszanie się po nim nowoczesnym, doskonale wyposażonych samochodem z Carfree będzie wygodne i komfortowe.

CZEKAMY NA CIEBIE W 17. LOKALIZACJACH W POLSCE
zobacz oddziały
-->
SKONTAKTUJ SIĘ Z CARFREE
wynajem aut carfree - rent a car
 • Obsługa rezerwacji:
 • rezerwacje@carfree.pl
 • Biuro Obsługi Klienta:
 • biuro@carfree.pl
 • Dział Marketingu:
 • marketing@carfree.pl
 • Dział księgowości
 • ksiegowosc@carfree.pl
wynajem samochodów bez kaucji