phone
wynajem aut carfree - rent a car
Infolinia 24 H (+48) 794 500 550
wypożyczalnia samochodówJesteśmy w całej Polsce
PL
menu MENU
phone

TYLKO 4 KROKI

wynajem samochodów

Teraz łatwo, szybko i bezpiecznie dokonasz rezerwacji online wybranego samochodu

BRAK KAUCJI

wypożyczalnia samochodów

Nie pobieramy kaucji od naszych Klientów za wynajem samochodu

PODSTAWIENIE ZA DARMO

wynajem aut

Podstawienia samochodów wykonujemy za darmo na wszystkich lotniskach w Polsce dla rezerwacji od 7 dni

CAŁODOBOWA OBSŁUGA

wynajem długoterminowy samochodów

Zapewniamy całodobowe wsparcie telefoniczne - dzięki temu zawsze możesz liczyć na naszą pomoc

SPECJALNIE DLA CIEBIE BOGATA FLOTA NOWYCH AUT

WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW SZCZECIN - GOLENIÓW

SZCZECIN JEST MIASTEM, KTÓRE ROZWIJA SIĘ BARDZO SZYBKO, DODATKOWO STAJĄC SIĘ ISTOTNYM OŚRODKIEM NA TURYSTYCZNYM I BIZNESOWYM W OBSZARZE NASZEGO KRAJU. SKŁONIŁO TO NAS DO ZAŁOŻENIA DZIAŁALNOŚCI, JAKĄ JEST WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW CARFREE, RÓWNIEŻ W OKOLICACH TEGO WSPANIAŁEGO MIEJSCA (SZCZECIN – GOLENIÓW). W DBAŁOŚCI O KOMFORT WSZYSTKICH KLIENTÓW PROWADZIMY WYNAJEM SAMOCHODÓW I PODSTAWIAMY JE JUŻ NA TERENIE PORTU LOTNICZEGO SZCZECIN-GOLENIÓW IM. NSZZ SOLIDARNOŚĆ MIESZCZĄCEGO SIĘ POD ADRESEM GLEWICE 1A, 72-100 GOLENIÓW. PODSTAWIENIE POJAZDU JEST CAŁKOWICIE BEZPŁATNĄ USŁUGĄ DODATKOWĄ, WYKONYWANĄ NA ŻYCZENIE KLIENTA. ZAWSZE JESTEŚMY DYSPOZYCYJNI POD NUMEREM TEL: (+48) 794500550. CHĘTNIE ODPOWIEMY NA WSZELKIE PYTANIA I DORADZIMY W WYBORZE AUTA. ZAPOZNAJEMY SIĘ Z PAŃSTWA POTRZEBAMI I POMAGAMY WYBRAĆ SAMOCHÓD, KTÓRY BEZ NAJMNIEJSZYCH PROBLEMÓW SPEŁNI WSZYSTKIE PAŃSTWA OCZEKIWANIA. DZIĘKI TEMU PODRÓŻOWANIE PO SZCZECINIE STANIE SIĘ PRZYJEMNĄ I WYGODNĄ WYCIECZKĄ TURYSTYCZNĄ. W NASZEJ FIRMIE OFERUJEMY WYNAJEM SAMOCHODÓW W BARDZO DOBRYM STANIE, KTÓRE POSIADAJĄ BOGATE WYPOSAŻENIE DODATKOWE.

WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW SZCZECIN – GOLENIÓW – KOMPLEKSOWA OBSŁUGA

  • NIEZWYKLE NISKIE CENY DLA NASZYCH KLIENTÓW, PLUS DODATKOWE RABATY CZYNIĄCE OFERTĘ BARDZO ATRAKCYJNĄ.
  • BARDZO DUŻY WYBÓR SAMOCHODÓW RÓŻNEGO RODZAJU – KAŻDY ZNAJDZIE COŚ ODPOWIEDNIEGO DLA SIEBIE.
  • UMOWA NIE MA ŻADNYCH OPŁAT PROWIZYJNYCH I DODATKOWYCH – WSZYSTKIE WARUNKI SĄ JASNE I PRZYJAZNE DLA KLIENTA.
  • KILOMETRY BEZ LIMITU – OPŁATA JEST POBIERANA TYLKO ZA CZAS WYPOŻYCZENIA OD NAS POJAZDU.
  • W NASZEJ WYPOŻYCZALNI SAMOCHODÓW NIE MA OBOWIĄZKU WPŁACANIA KAUCJI ZA WYNAJEM.
  • NASZE USŁUGI MAJĄ ZASIĘG OBEJMUJĄCY CAŁY KRAJ.
  • DUŻY ZAKRES USŁUG OBEJMUJĄCYCH WYNAJEM KRÓTKOTERMINOWY, ŚREDNIOTERMINOWY I DŁUGOTERMINOWY, IDEALNIE DOSTOSOWANY DO INDYWIDUALNYCH POTRZEB.
  • PROSTA REZERWACJA ONLINE BEZ KONIECZNOŚCI INNEGO RODZAJU KONTAKTU Z NASZĄ WYPOŻYCZALNIĄ SAMOCHODÓW.

KRÓTKI PRZEWODNIK PO LOTNISKU SZCZECIN GOLENIÓW

PORT LOTNICZY SZCZECIN-GOLENIÓW IM. NSZZ „SOLIDARNOŚĆ” ZOSTAŁ ZBUDOWANY W LATACH 1953-1956. POCZĄTKOWO PEŁNIŁ FUNKCJĘ LOTNISKA WOJSKOWEGO, A OD JEGO OTWARCIA W 1957 PRZEZ 37 LAT NA JEGO TERENIE STACJONOWAŁ 2 PUŁK LOTNICTWA MYŚLIWSKIEGO „KRAKÓW”. OD 1967 ROKU NA WYDZIELONYM TERENIE UTWORZONO CZĘŚĆ CYWILNĄ LOTNISKA, KTÓRA MIAŁA OBSŁUGIWAĆ DUŻE SAMOLOTY PASAŻERSKIE. LATA 70. TO OKRES MODERNIZACJI PORTU: WYDŁUŻENIA DROGI STARTOWEJ DO 2500 METRÓW ORAZ WYBUDOWANIE DWORCA LOTNICZEGO, KTÓRY ZOSTAŁ UZNANY ZA NAJNOWOCZEŚNIEJSZY W POLSCE. W KOLEJNYCH LATACH PORT LOTNICZY SZCZECIN-GOLENIÓW BYŁ WIELOKROTNIE ROZBUDOWYWANY I MODERNIZOWANY. W 2005 ROKU ODDANO DO UŻYTKU NOWĄ WIEŻĘ KONTROLI LOTÓW, A ROK PÓŹNIEJ TERMINAL LOTNICZY. W 2017 ROKU LOTNISKO OBSŁUŻYŁO PÓŁ MILIONA PODRÓŻNYCH I REALIZOWAŁO MIĘDZYNARODOWE LOTY DO GRECJI, NORWEGII, IRLANDII, WIELKIEJ BRYTANII, SZWECJI, TURCJI ORAZ NA KORFU. ODBYWAJĄ SIĘ RÓWNIEŻ REGULARNE LOTY ZE SZCZECINA DO WARSZAWY.

PORT LOTNICZY ODDAŁ DO DYSPOZYCJI PODRÓŻNYCH DWA PARKINGI: CZERWONY -GODZINOWY NA 200 POJAZDÓW ORAZ ZIELONY PRZEZNACZONY NA POSTOJE KRÓTKO I DŁUGOTERMINOWE MOGĄCY POMIEŚCIĆ 250 SAMOCHODÓW. NA TERENIE TERMINALA MOŻECIE PAŃSTWO ZJEŚĆ POSIŁEK I WYPIĆ KAWĘ – DO DYSPOZYCJI SĄ DWIE RESTAURACJE I KAWIARNIE ORAZ ZROBIĆ ZAKUPY W SKLEPIE WOLNOCŁOWYM. DLA RODZIN Z DZIEĆMI PRZYGOTOWANO KĄCIK ZABAW, WYPOSAŻONY W SPRZĘT DLA MILUSIŃSKICH W WIEKU PONIŻEJ 7 LAT ORAZ POKÓJ MATKI Z DZIECKIEM. OCZEKIWANIE NA LOT UMILI PAŃSTWU WIDOK SAMOLOTÓW – MOŻNA JE PODZIWIAĆ Z TARASU WIDOKOWEGO.

WYPOŻYCZALNIE AUT W PORCIE LOTNICZYM SZCZECIN GOLENIÓW SĄ CZYNNE PRZEZ CAŁĄ DOBĘ. SERDECZNIE ZAPRASZAMY PAŃSTWA DO WYNAJĘCIA SAMOCHODU OD FIRMY CARFREE, BY PODRÓŻ PO SZCZECINIE ORAZ WOJEWÓDZTWIE ZACHODNIOPOMORSKIM PRZEBIEGAŁA W KOMFORTOWYCH WARUNKACH.

wypożyczalnia samochodów wypożyczalnia samochodów szczecin

KRÓTKI PRZEWODNIK PO MIEŚCIE SZCZECIN - WYNAJEM SAMOCHODÓW

CO OFERUJE LOTNISKOWA WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW. SZCZECIN GOLENIÓW – PORT LOTNICZY JEST ODDALONY OD CENTRUM MIASTA O NIECAŁE 50 KILOMETRÓW. DOJAZD Z NOWOCZESNYM POJAZDEM WYNAJĘTYM OD FIRMY CARFREE ZAJMIE PAŃSTWU NIECAŁĄ GODZINĘ. SZCZECIN STANOWI JEDNĄ Z NAJWAŻNIEJSZYCH ATRAKCJI REGIONU, A NA UWAGĘ ZASŁUGUJĄ LICZNE ZABYTKI. NAJPIĘKNIEJSZYM Z NICH JEST BEZ WĄTPIENIA ZAMEK KSIĄŻĄT POMORSKICH Z XII WIEKU. BUDOWLA SKŁADA SIĘ Z CZTERECH SKRZYDEŁ, Z KTÓRYCH KAŻDE JEST ŁADNIEJSZE OD POPRZEDNIEGO. NA ZAMKU MOŻECIE PAŃSTWO OBEJRZEĆ DZIEDZINIEC ORAZ GALERIE WYSTAWOWE. NIEDALEKO ZAMKU ZNAJDUJE SIĘ BAZYLIKA ARCHIKATEDRALNA ŚW. JAKUBA – NAJWYŻSZY KOŚCIÓŁ SZCZECINA ZBUDOWANY NA PLANIE BUDOWLI SAKRALNEJ Z XII WIEKU. ZACHĘCAMY PAŃSTWA DO WJECHANIA WINDĄ NA TARAS WIDOKOWY I PODZIWIANIA Z WYSOKOŚCI PRAWIE 100 METRÓW PRZEPIĘKNEJ PANORAMY MIASTA. WYJĄTKOWĄ SZCZECIŃSKĄ ATRAKCJĄ SĄ RÓWNIEŻ WAŁY CHROBREGO – PÓŁ KILOMETROWY TARAS WIDOKOWY Z POCZĄTKU XX WIEKU, SKĄD MOŻECIE PAŃSTWO OBEJRZEĆ PANORAMĘ ODRY. CIEKAWYM MIEJSCEM JEST RÓWNIEŻ MUZEUM NARODOWE, WSPANIAŁA INSTYTUCJA KULTURALNA W WOJEWÓDZTWIE. NA JEGO TERENIE ZNAJDUJE SIĘ PUNKT WIDOKOWY - WIEŻA Z CZTEREMA WEJŚCIAMI, PO JEDNYM NA KAŻDĄ STRONĘ ŚWIATA. W CENTRUM SZCZECINA MOŻECIE PAŃSTWO ZJEŚĆ OBIAD LUB NAPIĆ SIĘ KAWY WŚRÓD KAMIENIC I W CIENIU RATUSZA STAROMIEJSKIEGO NA STARYM NOWYM MIEŚCIE – JAK TĘ CZĘŚĆ MIEJSCOWOŚCI NAZYWAJĄ MIESZKAŃCY. NA MIŁOŚNIKÓW NATURY CZEKAJĄ JASNE BŁONIA IM. JANA PAWŁA II - SZEROKI ZIELENIEC ZAŁOŻONY W OKRESIE XX-LECIA MIĘDZYWOJENNEGO. 10 KILOMETRÓW OD CENTRUM SZCZECINA ZOBACZYCIE PAŃSTWO JEZIORO SZMARAGDOWE POŁOŻONE NA TERENIE SZCZECIŃSKIEGO PARKU KRAJOBRAZOWEGO „PUSZCZA BUKOWA”, GDZIE MOŻECIE PAŃSTWO WYBRAĆ SIĘ NA DŁUGI SPACER, BY PODZIWIAĆ OKAZAŁE GATUNKI DRZEW. ŻYCZYMY KOMFORTOWEGO PODRÓŻOWANIA PO SZCZECINIE I OKOLICY I CUDOWNYCH WSPOMNIEŃ Z WYCIECZKI!

Wypożyczalnia samochodów Szczecin – Dworzec Główny PKP

Szczecin to największe miasto województwa zachodniopomorskiego, które jest jednym z najszybciej rozwijających się miejscowości w Polsce, a ponieważ jest położone przy granicy polsko-niemieckiej, stanowi idealne miejsce do spotkań biznesowych z kontrahentami zza zachodniej granicy.

Szczecin to również historyczna stolica Księstwa Pomorskiego, położona nad rzeką Odrą i jeziorem Dąbie, mająca w swojej ofercie turystycznej wiele atrakcji. Do Szczecina bez trudu dotrzemy pociągiem. Dworzec Główny w Szczecinie to jedna z najstarszych stacji kolejowych na terenie Polski. Pierwszy pociąg wjechał na dworzec o ówczesnej nazwie Berlinerbahnhof (Dworzec Berliński) 15 sierpnia 1843, otwierając pierwszą linię kolejową na Pomorzu. Pierwotny budynek dworca powstał około 1900 roku, zaś po odbudowie – po zniszczeniach, jakich doznał podczas II wojny światowej, istnieje do dzisiaj. Co ciekawe, jako jedyny w Polsce, Dworzec Główny w Szczecinie posiada schron przeciwlotniczy, który znajduje się bezpośrednio pod nim i jest największym cywilnym schronem w Polsce z okresu II wojny światowej. Najdłuższy jego korytarz ma około 100 metrów, a całkowita powierzchnia to aż 2500 m2. Wejścia do schronu znajdują się w tunelu pasażerskim (od strony Dworca Głównego) i na placu Zawiszy Czarnego. Schron jest udostępniony do zwiedzania i posiada dwie trasy tematyczne: „II Wojna Światowa” – przedstawiającą rekonstrukcję życia w schronie podczas nalotów oraz technikę jego budowy oraz trasę „Zimna Wojna” – przedstawiającą historię schronu podczas tzw. zimnej wojny, a ponadto proces adaptacji na schron przeciwatomowy. Czas zwiedzania schronu na obu trasach to około 1 godzina.

Największe atrakcje turystyczne miasta to między innymi Muzeum Narodowe w Szczecinie, Zamek Książąt Pomorskich i Książnica Pomorska. Jeśli podczas wizyty w Szczecinie zechcemy udać się za naszą zachodnią granicę, warto skorzystać z usług wypożyczalni samochodów Carfree, która umożliwia opcję podstawienia samochodu pod wybrany przez klienta adres – np. bezpośrednio na parking przy Dworcu Głównym.

CZEKAMY NA CIEBIE W 20 LOKALIZACJACH W POLSCE

zobacz oddziały
SKONTAKTUJ SIĘ Z CARFREE
wynajem aut carfree - rent a car