phone
wynajem aut carfree - rent a car
Infolinia 24 H (+48) 794 500 550
wypożyczalnia samochodów Jesteśmy w całej Polsce
PL
menu MENU
phone

Zarezerwuj samochód

to samo miejsce podstawienia i zwrotu
Data i godzina odbioru auta
Data i godzina zwrotu auta

Miejsce podstawienia

Miejsce zwrotu

Godzina odbioru

Godzina zwrotu

Data podstawienia

Data zwrotu

TYLKO 4 KROKI

wynajem samochodów

Teraz łatwo, szybko i bezpiecznie dokonasz rezerwacji online wybranego samochodu

BRAK KAUCJI

wypożyczalnia samochodów

Nie pobieramy kaucji od naszych Klientów za wynajem samochodu

PODSTAWIENIE ZA DARMO

wynajem aut

Podstawienia samochodów wykonujemy za darmo na wszystkich lotniskach w Polsce dla rezerwacji od 7 dni

CAŁODOBOWA OBSŁUGA

wynajem długoterminowy samochodów

Zapewniamy całodobowe wsparcie telefoniczne - dzięki temu zawsze możesz liczyć na naszą pomoc

SPECJALNIE DLA CIEBIE BOGATA FLOTA NOWYCH AUT

WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW TARNÓW

Tarnów to miasto w położone województwie małopolskim, stanowiące centralny ośrodek tarnowskiej aglomeracji i będące jednocześnie ważnym ośrodkiem turystycznym, kulturalnym i gospodarczym Małopolski. Ze względu na autostradę A4 oraz linię kolejową E30 stanowi również istotny węzeł komunikacyjny. Zarówno po Tarnowie, jak i całej tarnowskiej aglomeracji najwygodniej i najszybciej poruszać się można samochodem. Zapraszamy więc do wynajmu samochodu w Carfree – wypożyczalni samochodów w Tarnowie. Klientom wypożyczalni Carfree zapewniamy najwyższą jakość usług i najbardziej konkurencyjne ceny w okolicy. W trosce o satysfakcję i zadowolenie korzystających z naszych usług osób dostosowaliśmy ofertę do ich różnorodnych potrzeb. Znalazł się w niej więc zarówno najem krótko-, jak i średnio- oraz długoterminowy. To jednak nie koniec korzyści, jakie można zyskać, korzystając z wypożyczalni samochodów Carfree! Tym, co wyróżnia nas na tle konkurencji jest brak kaucji oraz możliwość bezpłatnego podstawienia auta w wybrane przez Klienta miejsce.

Oferujemy w pełni wyposażone, nowoczesne samochody, zarówno osobowe, jak i dostawcze. U nas nie trzeba obawiać się o limit godzin czy przejechanych kilometrów – w wypożyczalni samochodów Carfree takie limity nie obowiązują! Być może również jesteś przyzwyczajony do czasochłonnych procedur, które zwykle towarzyszą wynajmie samochodu. Nie u nas! W Carfree zredukowaliśmy formalności do minimum, a wynajem samochodu trwa zaledwie chwilę. Carfree to sieć wypożyczalni samochodów zlokalizowanych w największych miastach w Polsce. We wszystkich naszych puntach wynajmu aut zapewnimy Ci:

  • Proste procedury i warunki wynajmu auta,
  • Nowoczesne, w pełni wyposażone samochody,
  • Ofertę szytą na miarę Twoich potrzeb, uwzględniającą najem krótko-, średnio- i długoterminowy,
  • Brak kaucji,
  • Brak limitu godzin oraz przejechanych kilometrów,
  • Internetowy system rezerwacji,
  • Możliwość wynajmu samochodu osobowego lub dostawczego.

jesteśmy dla Ciebie dostępni przez całą dobę! W każdym momencie możesz połączyć się z nami, dzwoniąc pod numer (+48) 794 500 550, by uzyskać niezbędne informacje lub odpowiedzi na wszelkie swoje pytania. Serdecznie Zapraszamy!

Krótki przewodnik po mieście Mielec – wynajem aut bez kaucji w Mielcu

Krótki przewodnik po mieście Tarnowie – wynajem aut bez kaucji w Tarnowie Tarnów to centralne miasto aglomeracji tarnowskiej i ważny ośrodek kulturalny, gospodarczy i edukacyjny województwa małopolskiego. Zarówno przyjezdnym, jak i mieszkańcom oferuje wiele atrakcji i miejsc, które warto odwiedzić. Jeśli planujesz pobyt w Tarnowie, zarezerwuj co najmniej kilka dni na zwiedzanie i odkrywanie uroków tego małopolskiego miasta – z pewnością nie pożałujesz! By podróżowanie po mieście i jego okolicach było przyjemne i komfortowe, polecamy wynajem auta z Carfree – najtańszej wypożyczalni samochodów w Tarnowie.

Będąc w Tarnowie, warto skorzystać z bogatej oferty kulturalnej miasta. Działają w nim liczne teatry (Tarnowski Teatr im. Ludwika Solskiego, Alternatywny Teatr „Nie Teraz”, Młodzieżowy Teatr „OdMowy”, Teatr Tuptusie i Teatr Młodego Widza przy Centrum Sztuki Mościce) oraz kina (Kino „Marzenie” 3D, Kino „Millennium”, Kino „Cinema 3D”). Każdego roku w mieście odbywa się „Tarnowska Nagroda Filmowa”, a więc drugi najstarszy w Polsce festiwal filmowy. Tarnów to także wspaniałe muzea, które dostarczą wrażeń wszystkim miłośnikom historii. Na zwiedzających czeka m.in. Muzeum Diecezjalne i Muzeum Okręgowe, do którego należy Ratusz, Muzeum Etnograficzne, Izba Pamięci Armii Krajowej i Galeria „Panorama”. Pobytem w mieście nie będą rozczarowani również miłośnicy sportowych emocji – Tarnów jest ośrodkiem sportu żużlowego. Powodów, by odwiedzić Tarnów jest jednak więcej. Kolejnym jest klimatyczne Stare Miasto, pełne uroczych zaułków i wąskich, brukowanych uliczek. Będąc w mieście warto również zwiedzić XIV-wieczną katedrę stanowiącą jeden z najpiękniejszych miejskich zabytków. Miłośnikom pieszych wędrówek polecamy spacer szlakiem drewnianej architektury. W samym mieście istnieją aż trzy drewniane kościoły! Do najpiękniejszych należy wybudowany w XV wieku Kościół Matki Bożej Szkaplerznej. Osoby lubiące aktywny wypoczynek nie powinny rezygnować ze spaceru na wzgórze św. Marcina – to właśnie z niego podziwiać można wspaniałą panoramę miasta.

Tarnów to miasto pełne kulturalnych i turystycznych atrakcji, w którym nie sposób się nudzić. Jednocześnie nie brak w nim terenów zielonych oraz pięknych, malowniczych miejsc, w których można zregenerować się i wypocząć. By w pełni doświadczyć piękna tego miasta i poznać bliżej jego okolice, warto zatrzymać się w Tarnowie na dłużej, korzystając z długoterminowego wynajmu samochodu w wypożyczalni Carfree.

CZEKAMY NA CIEBIE W 17. LOKALIZACJACH W POLSCE

zobacz oddziały
-->
SKONTAKTUJ SIĘ Z CARFREE
wynajem aut carfree - rent a car wynajem samochodów bez kaucji