wynajem aut carfree - rent a car fb
dymek Infolinia 24 H (+48) 794 500 550
wypożyczalnia samochodów Jesteśmy w całej polsce
PL
menu MENU

Zarezerwuj samochód

to samo miejsce podstawienia i zwrotu
Data i godzina odbioru auta
Data i godzina zwrotu auta

Miejsce podstawienia

Miejsce zwrotu

Godzina odbioru

Godzina zwrotu

Data podstawienia

Data zwrotu

TYLKO 4 KROKI

wynajem samochodów

Teraz łatwo, szybko i bezpiecznie dokonasz rezerwacji online wybranego samochodu

BRAK KAUCJI

wypożyczalnia samochodów

Nie pobieramy kaucji od naszych Klientów za wynajem samochodu

PODSTAWIENIE ZA DARMO

wynajem aut

Podstawienia samochodów wykonujemy za darmo na wszystkich lotniskach w Polsce dla rezerwacji od 7 dni

CAŁODOBOWA OBSŁUGA

wynajem długoterminowy samochodów

Zapewniamy całodobowe wsparcie telefoniczne - dzięki temu zawsze możesz liczyć na naszą pomoc

SPECJALNIE DLA CIEBIE BOGATA FLOTA NOWYCH AUT

WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW TORUŃ

Toruń to miejscowość położona w województwie kujawsko-pomorskim, będąca jednym z centralnych miast Bydgosko-Toruńskiego Obszaru Funkcjonalnego. Stanowi ważny węzeł komunikacyjny – przebiegają przez niego cztery drogi krajowe i dziesięć wojewódzkich. Jednocześnie w jego najbliższej okolicy autostrada A1 krzyżuje się z drogą szybkiego ruchu. Miasto oddalone jest o 40 kilometrów od Bydgoszczy. Odległość tę pokonać można autobusem, pociągiem lub samochodem. Ten ostatni środek transportu z pewnością jest najwygodniejszy i najbardziej komfortowy, dlatego rekomendujemy wynajem auta w Carfree – wypożyczalni samochodów w Toruniu.

Klienci toruńskiego punktu wynajmu samochodów Carfree mogą liczyć na najkorzystniejsze ceny w okolicy i najwyższą jakość świadczonych usług. W przeciwieństwie do konkurencyjnych firm Carfree nie pobiera kaucji oraz opłaty za podstawienie samochodu w wybrane przez klienta miejsce. To jednak nie koniec korzyści, z jakimi wiąże się wypożyczenie samochodu w Carfree! Kolejną jest brak limitu przejechanych godzin oraz kilometrów. Co jeszcze? Oczywiście doskonale wyposażone, nowoczesne i w pełni sprawne technicznie auta.

Carfree to sieć wypożyczalni samochodów zlokalizowanych w największych miastach Polski. Nasi Klienci, bez względu na miejscowość, w której korzystają z naszych usług, nie muszą obawiać się uciążliwych i czasochłonnych procedur – zredukowaliśmy je do minimum, by wynajem auta zajmował jedynie chwilę! We wszystkich naszych punktach będziesz mógł liczyć na:

 • Nowoczesne, w pełni wyposażone samochody,
 • Jasne warunki umowy, bez dodatkowych opłat,
 • Brak opłaty za podstawienie auta w wybrane miejsce,
 • Brak limitu godzin oraz przejechanych kilometrów,
 • Brak kaucji,
 • Możliwość zarezerwowania samochodu za pośrednictwem internetowego systemu rezerwacji,
 • Możliwość skorzystania z oferty wynajmu krótko-, średnio- i długoterminowego,

Dbamy o satysfakcję i zadowolenie naszych Klientów, dlatego do Twojej dyspozycji oddajemy działającą całą dobę infolinię. Masz pytanie lub wątpliwości? Potrzebujesz więcej informacji? Zadzwoń – (+48) 794 500 550 – z pewnością je uzyskasz!

Krótki przewodnik po mieście Toruń – wynajem aut bez kaucji w Toruniu

Toruń to piękne, gotyckie miasto położone w województwie kujawsko-pomorskim. Zamieszkiwane przez około 202 tys. osób, stanowi ważny ośrodek edukacyjny, kulturalny i komunikacyjny województwa. Jakie miejsca warto w nim odwiedzić i jak do nich dotrzeć? W mieście istnieje doskonale działająca komunikacja miejska, ale najwygodniejszym środkiem transportu wciąż pozostaje samochód. Zapraszamy więc do Carfree – wypożyczalni samochodów w Toruniu.

Wypożyczonym w Carfree autem warto udać się w okolice toruńskiej starówki i zaparkować tuż przy jej obrzeżach, warto się więc przygotować na długi, pełen wrażeń spacer – toruńska starówka skrywa bowiem moc zabytków i atrakcji, które z pewnością okażą się interesujące dla każdego. Jedną z największych i najciekawszych atrakcji stanowią ruiny zamku krzyżackiego wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa Unesco. Oprócz nich warto odwiedzić Dom Mikołaja Kopernika, Kamienicę pod Gwiazdą, Dom Escenów i neorenesansowy gmach Dworu Artusa. To jednak jeszcze nie koniec wspaniałych, historycznych miejsc Torunia! Kolejnymi jest zlokalizowany w centrum Starego Rynku ratusz, Łuk Cezara i budynek neogotyckiej poczty z końca XIX wieku.

Miasto jest ośrodkiem akademickim, dlatego nocą zamienia się w tętniące życiem centrum rozrywki. Jeśli marzy Ci się klubowe szaleństwo i zabawa do białego rana, z pewnością znajdziesz je właśnie w Toruniu! Miasto ma także wiele do zaoferowania dzieciom, na które czekają fantastyczne wydarzenia organizowane w Muzeum Etnograficznym, Żywym Muzeum Piernika czy Domu Legend Toruńskich. Odwiedzających przyciąga również zlokalizowane w centrum miasta Planetarium oraz położony nieopodal starówki ogród zoo-botaniczny.

Choć sam Toruń skrywa wiele atrakcji, warto poświęcić odrobinę czasu na bliższe poznanie jego okolicy. Te zaś są naprawdę ciekawe! Szczególnie polecamy odwiedziny tężni w Ciechocinku, długie spacery po okalających Toruń lasach i relaksujący wypoczynek na łonie natury w podtoruńskiej Brzozie. A gdy już naładujesz baterie, ponownie wróć do miasta i skorzystaj z jego licznych, kulturalnych atrakcji: wybierz się do kina lub teatru, odwiedź Muzeum Podróżnika lub skorzystaj z oferty Centrum Sztuki Współczesnej. Nie zapomnij też o tym, by zajrzeć do jednej ze wspaniałych świątyń: Katedry św. Janów, Kościoła św. Jakuba lub Kościoła św. Ducha.

CZEKAMY NA CIEBIE W 17. LOKALIZACJACH W POLSCE
zobacz oddziały
-->
SKONTAKTUJ SIĘ Z CARFREE
wynajem aut carfree - rent a car
 • Obsługa rezerwacji:
 • rezerwacje@carfree.pl
 • Biuro Obsługi Klienta:
 • biuro@carfree.pl
 • Dział Marketingu:
 • marketing@carfree.pl
 • Dział księgowości
 • ksiegowosc@carfree.pl
wynajem samochodów bez kaucji