phone
wynajem aut carfree - rent a car
Infolinia 24 H (+48) 794 500 550
wypożyczalnia samochodów Jesteśmy w całej Polsce
PL
menu MENU
phone

Zarezerwuj samochód

to samo miejsce podstawienia i zwrotu
Data i godzina odbioru auta
Data i godzina zwrotu auta

Miejsce podstawienia

Miejsce zwrotu

Godzina odbioru

Godzina zwrotu

Data podstawienia

Data zwrotu

TYLKO 4 KROKI

wynajem samochodów

Teraz łatwo, szybko i bezpiecznie dokonasz rezerwacji online wybranego samochodu

BRAK KAUCJI

wypożyczalnia samochodów

Nie pobieramy kaucji od naszych Klientów za wynajem samochodu

PODSTAWIENIE ZA DARMO

wynajem aut

Podstawienia samochodów wykonujemy za darmo na wszystkich lotniskach w Polsce dla rezerwacji od 7 dni

CAŁODOBOWA OBSŁUGA

wynajem długoterminowy samochodów

Zapewniamy całodobowe wsparcie telefoniczne - dzięki temu zawsze możesz liczyć na naszą pomoc

SPECJALNIE DLA CIEBIE BOGATA FLOTA NOWYCH AUT

WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW ZIELONA GÓRA

Zielona Góra to miasto położone w zachodniej Polsce, liczące niespełna 140 tys. mieszkańców. Jest największym miastem województwa lubuskiego i ważnym węzłem komunikacyjnym. Znajduje się na trasie drogi ekspresowej nr 3, przebiegają przez nią również drogi krajowe (S3, DK27, DK32) i drogi wojewódzkie (DW280, DW282, DW283). Miasto posiada również sieć obwodnic, dzięki czemu poruszanie się po jego okolicach przebiega szybko i sprawnie. Najłatwiej i najwygodniej jest podróżować samochodem, dlatego serdecznie zapraszamy do punktu wynajmu aut Carfree – wypożyczalni samochodów w Zielonej Górze.

Carfree to ogólnopolska sieć wypożyczalni samochodów zlokalizowanych w największych ośrodkach w Polsce. W każdej z nich oferujemy ten sam, wysoki standard świadczonych usług. Tym, co wyróżnia nas od konkurencji, są przede wszystkim ceny – zawsze przystępne i należące do najniższych w okolicy. Kolejnym wyróżnikiem jest dostosowanie naszej oferty do indywidualnych potrzeb i oczekiwań naszych Klientów. Właśnie dlatego znalazły się w niej trzy możliwości wynajmu samochodu: najem krótko-, średnio- i długoterminowy. To jednak nie wszystko, na co mogą liczyć Klienci wypożyczalni samochodów Carfree. Stawiamy na minimum formalności i maksimum satysfakcji, dlatego w naszym punkcie najmu samochodów w Zielonej Górze wynajem auta zajmie Ci zaledwie chwilę. Nie zapłacisz również kaucji, a ponadto nie musisz obawiać się limitu godzin czy przejechanych kilometrów – w Carfree te limity nie obowiązują! Wciąż się wahasz i masz wątpliwości? Przeanalizuj korzyści i podejmij dobrą decyzję! Do najważniejszych zalet należą:

  • Przystępne, najniższe ceny w okolicy,
  • Zredukowane do minimum formalności,
  • Brak kaucji,
  • Brak limitu godzin i przejechanych kilometrów,
  • Nowoczesne, w pełni wyposażone samochody,
  • Jasne, proste procedury,
  • Intuicyjny internetowy system rezerwacji,
  • Doskonała jakość obsługi,
  • Elastyczna oferta uwzględniająca najem krótko-, średnio- i długoterminowy,
  • Samochody osobowe i dostawcze.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług! Jeśli potrzebujesz więcej informacji, zadzwoń na naszą infolinię: (+48) 794 500 550. Nasi doradcy pozostają do Twojej dyspozycji przez całą dobę!

Krótki przewodnik po mieście Zielona Góra – wynajem aut bez kaucji w Zielonej Górze

Zielona Góra to największe miasto województwa lubuskiego, które przyciąga turystów z całej Polski. Nie bez przyczyny – ma im naprawdę wiele do zaoferowania! Wybierając się do Zielonej Góry warto jednak sprawdzić, które atrakcje szczególnie zasługują na uwagę i jak – szybko i sprawnie – można do nich dotrzeć. Spośród wszystkich możliwych sposobów transportu, najwygodniejszym pozostaje samochód, dlatego rekomendujemy wynajem auta w Carfree – wypożyczalni samochodów w Zielonej Górze.

Wypożyczonym samochodem przede wszystkim należy udać się do Muzeum Etnograficznego w Zielonej Górze z siedzibą w Ochli. Placówka pozwoli Ci poznać bliżej historię i kulturę ludową miasta i jego mieszkańców. Muzeum przybliży Ci m.in. budownictwo ludowe, kulturę techniczną, stroje i tkaniny lodowe oraz sztukę nieprofesjonalną. Będąc w Zielonej Górze warto również odwiedzić Palmiarnię Zielonogórską położoną na szczycie Winnego Wzgórza. Otoczona Parkiem Winnym uznawana jest za jedną z najciekawszych atrakcji turystycznych Zielonej Góry! Zachwyca nie tylko miłośników egzotycznych roślin, ale także wszystkich, którzy pragną spędzić przyjemne chwile w otoczeniu przyrody. Oprócz eksponowania roślin Palmiarnia pełni funkcję punktu widokowego, z którego podziwiać można panoramę Zielonej Góry. Na terenie palmiarni znajduje się także XIX-wieczny domek winiarza.

Atrakcją, wobec której nie sposób przejść obojętnie jest Planetarium Wenus – zlokalizowana przy ul. Generała Władysława Sikorskiego kopuła, pod którą wyświetlane są filmy w technologii fulldome. Oprócz sali planetarnej, w planetarium znajdują się ekspozycje: wystawa meteorytów, ekspozycja prezentująca układ słoneczny i jaskinia światła. Inną atrakcją, która przyciąga turystów jest Muzeum Dawnych Tortur i Wina, które przybliża stosowane w przeszłości prawo karne oraz metody wykonywania wyroków w średniowieczu i czasach nowożytnych.

Zielona Góra to jednak nie tylko zabytki i muzea, ale także fantastyczne miejsca rozrywki dla młodszych i starszych odwiedzających. W mieście nie brakuje bowiem galerii handlowych, centrów rozrywki, obiektów sportowych i kulturalnych. Wśród nich z pewnością znajdziecie odpowiednie atrakcje dla siebie, które sprawią, że pobyt w Zielonej Górze wspominać będziecie z uśmiechem.

CZEKAMY NA CIEBIE W 17. LOKALIZACJACH W POLSCE

zobacz oddziały
-->
SKONTAKTUJ SIĘ Z CARFREE
wynajem aut carfree - rent a car wynajem samochodów bez kaucji