Aktualności

2016-07-26

 

Nowa strona internetowa carfree.pl jest już gotowa!

2016-07-26
Nowa strona internetowa carfree.pl jest już gotowa!

Nowa strona internetowa carfree.pl jest już gotowa!

 

Serdeczniezapraszamy do odwiedzenia strony carfree.pl. Znajdą tamPaństwo bardzo dużo przydatnych informacji na temat naszychnajnowszych promocji i odświeżonej oferty. A także przewodnik powypożyczalni w pytaniach i odpowiedziach. Wszystko w nowej szaciegraficznej. Warto sprawdzić naszą flotę samochodów, wzbogaconą onajnowsze modele aut. Na stronie carfree.pl przygotowaliśmy równieżciekawe propozycje wiosennych wycieczek. Zachęcamy do sprawdzeniaoferty wypożyczalni w stolicy oraz naszych licznych oddziałów pozaWarszawą. Świadczymy usługi na terenie całego kraju. Jak zawszenajnowszymi samochodami w najniższych cenach.

Odstrony technologicznej, strona została wykonana w technologiumożliwiającej jej wygodne użytkowanie także na urządzeniachmobilnych. Dzięki temu będzie można z każdego miejscazarezerwować samochód online.

Mamynadzieję, że strona przypadnie Państwu do gustu. Z naszej stronypragniemy zapewnić, że będziemy stale ulepszać stronę wsłuchującsię w sugestię naszych Klientów.

 
Skontaktuj się z CarFree

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce prywatności. Akceptuję

(+48) 794 500 550
rozpocznij chat