wynajem aut carfree - rent a car fb
dymek Infolinia 24 H (+48) 794 500 550
wypożyczalnia samochodów Jesteśmy w całej polsce
PL
menu MENU

Zarezerwuj samochód

to samo miejsce podstawienia i zwrotu
Data i godzina odbioru auta
Data i godzina zwrotu auta

Miejsce podstawienia

Miejsce zwrotu

Godzina odbioru

Godzina zwrotu

Data podstawienia

Data zwrotu

TYLKO 4 KROKI

wynajem samochodów

Teraz łatwo, szybko i bezpiecznie dokonasz rezerwacji online wybranego samochodu

BRAK KAUCJI

wypożyczalnia samochodów

Nie pobieramy kaucji od naszych Klientów za wynajem samochodu

PODSTAWIENIE ZA DARMO

wynajem aut

Podstawienia samochodów wykonujemy za darmo na wszystkich lotniskach w Polsce dla rezerwacji od 7 dni

CAŁODOBOWA OBSŁUGA

wynajem długoterminowy samochodów

Zapewniamy całodobowe wsparcie telefoniczne - dzięki temu zawsze możesz liczyć na naszą pomoc

SPECJALNIE DLA CIEBIE BOGATA FLOTA NOWYCH AUT

WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW Brzeg

Brzeg to piękne, historyczne miasto położone w województwie opolskim, nad rzeką Odrą. Jest siedzibą powiatu brzeskiego i leży około 50 kilometrów na północny zachód od stolicy regionu, Opola. Wiedzie do niego trasa nr 94, którą z łatwością pokonać można samochodem. Nie posiadasz własnego auta? Nie szkodzi! Skorzystaj z punktu wynajmu Carfree – wypożyczalni samochodów w Brzegu. Choć Brzeg posiada doskonale rozwinięty transport kolejowy oraz autobusowy, dla mieszkańców i turystów to wciąż samochód pozostaje najwygodniejszym środkiem transportu. Decydując się na wynajem auta w Carfree, zyskasz komfort, wygodę i gwarancję korzystnych cen.

Carfree to ogólnopolska sieć wypożyczalni samochodów, która zapewni Ci nowoczesne samochody osobowe i dostawcze. Wynająć je możesz w trzech opcjach: krótko-, średnio- i długoterminowej. Niezależnie od tego, którą z nich wybierzesz, nie pożałujesz! Nasze auta są w pełni wyposażone, sprawnie technicznie i wygodne – przekonaj się o tym sam! Wypożyczając auto w Carfree nie musisz obawiać się limitu godzin oraz przejechanych kilometrów. W Carfree te limity nie obowiązują! Co więcej, od naszych Klientów nie pobieramy kaucji, a usługa podstawienia samochodu w wybrane miejsce jest zupełnie bezpłatna. Brzmi przekonująco? A to nie koniec korzyści, jakie zyskasz, wypożyczając samochód w Carfree!

Tym, co odróżnia nas od konkurencji, są proste procedury i jasne warunku umowy. U nas nie musisz obawiać się dodatkowych, ukrytych opłat i skomplikowanych formalności. Wynajem samochodu zajmie Ci zaledwie chwilę! By zarezerwować pojazd nie musisz nawet wychodzić z domu – wystarczy, że skorzystasz z internetowego serwisu rezerwacyjnego, który oddajemy do Twojej dyspozycji! We wszystkich wypożyczalniach Carfree możesz liczyć na:

 • Nowoczesne samochody osobowe i dostawcze,
 • Wysoką jakość obsługi,
 • Uproszczone procedury,
 • Brak kaucji i opłaty za podstawienie samochodu w wybrane miejsce,
 • Brak limitu godzin i przejechanych kilometrów.

Byś był z naszych usług w pełni zadowolony, do Twojej dyspozycji oddajemy czynną całą dobę infolinię. Dzwoniąc pod numer (+48) 794 500 550, o każdej porze dnia i nocy uzyskasz odpowiedzi na swoje pytania i wszelkie niezbędne informacje. Serdecznie zapraszamy!

Krótki przewodnik po mieście Brzeg – wynajem aut bez kaucji w Brzegu

Brzeg to historyczne miasto leżące nad Odrą. Od Opola dzieli je zaledwie 50 kilometrów, więc podróż do stolicy regionu nie zajmie Ci wiele czasu. Będąc w Brzegu, warto jednak na chwilę się w nim zatrzymać, by poznać bliżej jego historię i doświadczyć uroków tej miejscowości. Podróże po mieście i jego okolicy będą najwygodniejsze i najbardziej komfortowe, jeśli do Brzegu wybierzesz się samochodem. Jeżeli nie dysponujesz własnym autem, skorzystaj z punktu wynajmu Carfree – wypożyczalni samochodów w Brzegu.

Brzeg otrzymał prawa miejskie w 1248 roku. Na początku XIV wieku miasto było stolicą księstwa piastowskiego i stanowiło ważny ośrodek handlowy i oświatowy na Śląsku. Dziś jest miastem, które pod względem wielkości i liczby mieszkańców nie dorównuje Opolu. Pozostaje jednak pełną uroku miejscowością, którą zdecydowanie warto odwiedzić. Odnajdziesz w nim wspaniałe zabytki: barokowy kościół Podwyższenia Krzyża Świętego, gotycki kościół Św. Mikołaja i renesansowy Ratusz na Rynku.

Jednym z najważniejszych i najbardziej okazałych zabytków w Brzegu jest piastowski zamek zlokalizowany nad Odrą. Zamek ten jest historyczną siedzibą książąt brzeskich, a wzniesiony został w XIII wieku. Obecnie mieści się w nim Muzeum Piastów Śląskich, które przybliży Ci historię miasta i jego okolic. Ze względu na charakterystyczne krużganki, zamek piastowski nazywany bywa Śląskim Wawelem. Uwagę wzbudza również bogato zdobiona fasada budynku bramnego oraz wyjątkowe otoczenie – od strony rzeki zamek otacza bowiem Park Nadodrzański.

Brzeg to jednak nie tylko wspaniałe, monumentalne świątynie i zabytki – to także przepiękne, malownicze parki, w których znajdziesz chwilę wytchnienia i naładujesz baterie. Idealnym miejscem na spacer jest również Park Centralny im. J. Czajkowskiego. Ze względu na ciekawą historię i liczne atrakcje, serdecznie polecamy przyjazd do Brzegu i zarezerwowanie czasu na zwiedzanie. Zapraszamy również do wynajmu bez kaucji samochodu w wypożyczalni Carfree – z nami Twoje podróże będą jeszcze przyjemniejsze!

CZEKAMY NA CIEBIE W 17. LOKALIZACJACH W POLSCE
zobacz oddziały
-->
SKONTAKTUJ SIĘ Z CARFREE
wynajem aut carfree - rent a car
 • Obsługa rezerwacji:
 • rezerwacje@carfree.pl
 • Biuro Obsługi Klienta:
 • biuro@carfree.pl
 • Dział Marketingu:
 • marketing@carfree.pl
 • Dział księgowości
 • ksiegowosc@carfree.pl
wynajem samochodów bez kaucji