wynajem aut carfree - rent a car fb
dymek Infolinia 24 H (+48) 794 500 550
wypożyczalnia samochodów Jesteśmy w całej polsce
PL
menu MENU

Zarezerwuj samochód

to samo miejsce podstawienia i zwrotu
Data i godzina odbioru auta
Data i godzina zwrotu auta

Miejsce podstawienia

Miejsce zwrotu

Godzina odbioru

Godzina zwrotu

Data podstawienia

Data zwrotu

TYLKO 4 KROKI

wynajem samochodów

Teraz łatwo, szybko i bezpiecznie dokonasz rezerwacji online wybranego samochodu

BRAK KAUCJI

wypożyczalnia samochodów

Nie pobieramy kaucji od naszych Klientów za wynajem samochodu

PODSTAWIENIE ZA DARMO

wynajem aut

Podstawienia samochodów wykonujemy za darmo na wszystkich lotniskach w Polsce dla rezerwacji od 7 dni

CAŁODOBOWA OBSŁUGA

wynajem długoterminowy samochodów

Zapewniamy całodobowe wsparcie telefoniczne - dzięki temu zawsze możesz liczyć na naszą pomoc

SPECJALNIE DLA CIEBIE BOGATA FLOTA NOWYCH AUT

WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW BYTOM

Bytom to miasto na prawach powiatu w południowej Polsce, w województwie śląskim. Położone jest w centrum Metropolii Górnośląsko-Zagłębiowskiej. Należy do jednego z najstarszych górnośląskich miast i leży na skrzyżowaniu głównych szlaków komunikacyjnych. Dobre połączenie z innymi miastami zapewniają liczne drogi krajowe i wojewódzkie, m.in. droga wojewódzka nr 911, droga wojewódzka nr 925, droga krajowa nr 11, 78, 79, 88 i 94. Po mieście i jego okolicach najwygodniej jest jednak podróżować autem, dlatego serdecznie zapraszamy do Carfree – wypożyczalni samochodów w Bytomiu.

Klientom Carfree w Bytomiu gwarantujemy najniższe ceny w okolicy i nowoczesne, w pełni wyposażone samochody. Nie musisz obawiać się dodatkowych opłat – w naszej wypożyczalni stawiamy na proste i transparentne procedury. Nie pobieramy kaucji, a wynajem pojazdu trwa zaledwie chwilę. Co więcej, oferujemy zupełnie darmową usługę podstawienia samochodu w wybrane przez Ciebie miejsce.

By zarezerwować samochód w wypożyczalni Carfree w Bytomiu, nie musisz wychodzić z domu – wystarczy, że skorzystasz z internetowego systemu rezerwacji Carfree! Tym, co odróżnia nasz od konkurencji, jest również brak limitu godzin oraz przejechanych kilometrów. W Carfree jeździsz tyle, ile chcesz! Do Twojej dyspozycji oddajemy samochody osobowe i dostawcze, które wynająć możesz krótko-, średnio- i długoterminowo.

Carfree to ogólnopolska sieć wypożyczalni samochodów zlokalizowanych w największych miastach Polski. W każdym z nich nasi Klienci mogą liczyć na ten sam wysoki standard i szereg korzyści. Do największych należy:

 • Niska cena wynajmu samochodu,
 • Flota nowoczesnych, w pełni wyposażonych samochodów osobowych i dostawczych,
 • Brak kaucji,
 • Brak limitu przejechanych kilometrów i godzin,
 • Brak opłaty za podstawienie samochodu w wybrane miejsce,
 • Możliwość wynajmu krótko-, średnio- i długoterminowego,
 • Możliwość rezerwacji samochodu przez Internet.

W Carfree możesz liczyć również na stały kontakt z konsultantem, który rozwieje Twoje wątpliwości i odpowie na wszelkie pytania. Wystarczy, że zadzwonisz na naszą infolinię pod numer (+48) 794 500 550 – jesteśmy dla Ciebie dostępni przez całą dobę!

Krótki przewodnik po mieście Bytom – wynajem aut bez kaucji w Bytomiu

Bytom to duże, historyczne miasto położone pomiędzy Chorzowem i Tarnowskimi Górami. Znajduje się w centrum konurbacji górnośląskiej i kojarzone jest głównie z przemysłem. Nie brakuje w nim jednak pięknych miejsc i atrakcji, które przyciągają turystów. Jeśli chcesz ciekawie spędzić czas, Bytom z pewnością Cię nie rozczaruje! Po mieście i jego okolicach najszybciej i najwygodniej poruszać się będziesz samochodem. Jeśli nie masz własnego auta, serdecznie zapraszamy do Carfree – wypożyczalni samochodów w Bytomiu.

Bytom stanowi ważny ośrodek kulturalny i rozrywkowy Górnego Śląska. Jako jedno z niewielu miast, posiada dwa Rynki otoczone przez piękne, zabytkowe kamienice. Będąc w mieście, warto również odwiedzić Kościół Wniebowzięcia NMP – najstarszą zachowaną świątynię w Bytomiu datowaną na początek XIII wieku. Niestety kościół nie jest dostępny dla turystów, dlatego podziwiać można go jedynie na zewnątrz. To jednak nie koniec ciekawych zabytków! Kolejne to m.in. XIX-wieczny, neogotycki Kościół Św. Trójcy, zabytkowy Cmentarz Mater Dolorosa, XIX-wieczny kościół Św. Krzyża i Miałac w Miechowicach położony w zabytkowym pałacu. Turystów przyciąga również historyczny budynek Opery Śląskiej i Wzgórze św. Małgorzaty z kościołem św. Małgorzaty.

Bytom to jednak nie tylko historyczne zabytki – to także fantastyczne parki i miejsca, w których odpoczniesz od cywilizacji. Jeśli lubisz kontakt z naturą, odwiedź Park Miejski im. Franciszka Kachla, Park Grota lub Żabie Doły – urokliwy zespół przyrodniczo-krajobrazowy. Rozczarowani wizytą w mieście nie będą również miłośnicy sportowych aktywności! Istnieje w nim bowiem Dolomity Sportowa Dolina, a więc całoroczny kompleks narciarski i sportowy, który utworzony został na terenie dawnych kamieniołomów. Jeśli zaś preferujesz historię i pragniesz poznać bliżej dzieje Bytomia, obowiązkowym punktem na mapie Twojej podróży będzie Muzeum Górnośląskie.

Bytom to miasto, w którym z pewnością nie będziesz się nudzić! Wypożycz samochód w wypożyczalni Carfree, by w pełni poznać jego uroki i docenić oferowane przez nie atrakcje. Nie pożałujesz – nie mamy co do tego wątpliwości!

CZEKAMY NA CIEBIE W 17. LOKALIZACJACH W POLSCE
zobacz oddziały
-->
SKONTAKTUJ SIĘ Z CARFREE
wynajem aut carfree - rent a car
 • Obsługa rezerwacji:
 • rezerwacje@carfree.pl
 • Biuro Obsługi Klienta:
 • biuro@carfree.pl
 • Dział Marketingu:
 • marketing@carfree.pl
 • Dział księgowości
 • ksiegowosc@carfree.pl
wynajem samochodów bez kaucji