wynajem aut carfree - rent a car fb
dymek Infolinia 24 H (+48) 794 500 550
wypożyczalnia samochodów Jesteśmy w całej polsce
PL
menu MENU

Zarezerwuj samochód

to samo miejsce podstawienia i zwrotu
Data i godzina odbioru auta
Data i godzina zwrotu auta

Miejsce podstawienia

Miejsce zwrotu

Godzina odbioru

Godzina zwrotu

Data podstawienia

Data zwrotu

TYLKO 4 KROKI

wynajem samochodów

Teraz łatwo, szybko i bezpiecznie dokonasz rezerwacji online wybranego samochodu

BRAK KAUCJI

wypożyczalnia samochodów

Nie pobieramy kaucji od naszych Klientów za wynajem samochodu

PODSTAWIENIE ZA DARMO

wynajem aut

Podstawienia samochodów wykonujemy za darmo na wszystkich lotniskach w Polsce dla rezerwacji od 7 dni

CAŁODOBOWA OBSŁUGA

wynajem długoterminowy samochodów

Zapewniamy całodobowe wsparcie telefoniczne - dzięki temu zawsze możesz liczyć na naszą pomoc

SPECJALNIE DLA CIEBIE BOGATA FLOTA NOWYCH AUT

Wypożyczalnia samochodów Łódź

ŁÓDŹ TO PRĘŻNIE ROZWIJAJĄCE SIĘ MIASTO SKUPIAJĄCE WOKÓŁ SIEBIE WIELU PRZEDSIĘBIORCÓW. TO ISTOTNY PUNKT RÓWNIEŻ NA SZLAKU TURYSTYCZNYM. MIASTO DAJE RÓWNIEŻ WSPANIAŁE MOŻLIWOŚCI BIZNESOWE. SPEŁNIAJĄC PAŃSTWA OCZEKIWANIA WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW ŁÓDŹ CARFREE POSIADA TAM SWÓJ PUNKT OBSŁUGOWY. ZAREZERWOWANE AUTO MOŻNA ODEBRAĆ NA TERENIE PORTU LOTNICZEGO ŁÓDŹ-LUBLINEK PRZY ULICY GEN. STANISŁAWA MACZKA 35. WSZYSTKIE USŁUGI WYKONUJEMY Z DBAŁOŚCIĄ O NAJWYŻSZE STANDARDY. U NAS ZASADY WYPOŻYCZENIA SAMOCHODU SĄ JASNE I PROSTE. WSZELKICH, NIEZBĘDNYCH DLA PAŃSTWA INFORMACJI UDZIELAMY POD NUMEREM TEL: (+48) 794500550. ZAPRASZAMY TAKŻE DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZYM PROFILEM NA FACEBOOKU. DOSTĘPNE DO WYNAJĘCIA SAMOCHODY, TO NAJWYŻSZEJ KLASY MODEL POSIADAJĄCE WYPOSAŻENIE, ZNACZĄCO PRZEKRACZAJĄCE OPCJE STANDARDOWE. DZIĘKI TEMU WYPOŻYCZAJĄ PAŃSTWO LUKSUSOWY POJAZD, KTÓRY UDOSTĘPNIAMY W BARDZO ATRAKCYJNEJ CENIE. POŁĄCZENIE MAŁEGO KOSZTU Z WYSOKĄ JAKOŚCIĄ ZOSTAŁO PRZYGOTOWANE SPECJALNIE DLA PAŃSTWA. ŻYCZYMY MIŁY I UDANYCH PODRÓŻY TURYSTYCZNYCH ORAZ BIZNESOWYCH.

WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW ŁÓDŹ – PROSTO I PRZYJEMNIE

 • GWARANTUJEMY ATRAKCYJNE CENY, KTÓRYCH NIE ZNAJDĄ PAŃSTWO W INNYCH WYPOŻYCZALNIACH SAMOCHODÓW.
 • OFERUJEMY BOGATY ZESTAW SAMOCHODÓW OSOBOWYCH I DOSTAWCZYCH, KTÓRE SĄ WSPANIALE PRZYGOTOWANE DO WYPOŻYCZENIA.
 • JASNE WARUNKI WYNAJMU, BEZ DODATKOWYCH OPŁAT NA ZAWSZE – PROSTA I PRZEJRZYSTA UMOWA.
 • BRAK LIMITU KILOMETRÓW NA UMOWĘ CZASOWA - OPŁATA TYLKO ZA RZECZYWISTY CZAS WYNAJĘCIA SAMOCHODU.
 • BRAK KAUCJI OD KLIENTA – NIE POBIERAMY OD PAŃSTWA JAKICHKOLWIEK ZABEZPIECZEŃ.
 • OGÓLNOPOLSKI ZASIĘG DZIAŁAŃ WYPOŻYCZALNI. MOŻNA NAS SPOTKAĆ W CAŁYM KRAJU.
 • DUŻY ZAKRES USŁUG – WYNAJEM NA RÓŻNE TERMINY. PRZY DŁUGOTERMINOWYM WYNAJMIE MOŻLIWOŚĆ UZYSKANIA DUŻYCH RABATÓW.
 • REZERWACJA ONLINE – PROSTO I SZYBKO. WSZYSTKIE FORMALNOŚCI MOŻNA ZAŁATWIĆ PRZEZ INTERNET.

KRÓTKI PRZEWODNIK PO LOTNISKU ŁÓDŹ LUBLINEK

HISTORIA PORTU LOTNICZEGO IM. WŁADYSŁAWA REYMONTA W ŁODZI ROZPOCZYNA SIĘ W XX-LECIU MIĘDZYWOJENNYM. LUBLINEK ZOSTAŁ URUCHOMIONY W 1925 ROKU, A JUŻ DWA LATA PÓŹNIEJ OBSŁUGIWAŁ LOTY DO POZNANIA, WARSZAWY, LWOWA I WILNA. W OKRESIE II WOJNY ŚWIATOWEJ PORT BYŁ WYKORZYSTYWANY DO CELÓW WOJSKOWYCH, WTEDY RÓWNIEŻ ZBUDOWANO PAS STARTOWY O DŁUGOŚCI 1200 METRÓW. W LATACH 1945–1958 ŁÓDZKIE LOTNISKO STAŁO SIĘ WAŻNYM WĘZŁEM KRAJOWEJ KOMUNIKACJI LOTNICZEJ. W 1996 ROKU W PORCIE ZOSTAŁ ZBUDOWANY TERMINAL 1, WPROWADZONO RÓWNIEŻ LICZNE USPRAWNIENIA. NASTĘPNIE LOTNISKU PRZYZNANO STATUS MIĘDZYNARODOWEGO PORTU LOTNICZEGO, A 8 LAT PÓŹNIEJ ODBYŁO SIĘ PIERWSZE MIĘDZYNARODOWE POŁĄCZENIE DO KOLONII. W 2006 ROKU ROZBUDOWANO TERMINAL 2, A W 2012 ROKU URUCHOMIONO TERMINAL 3. W 2018 ROKU Z PORTU LOTNICZEGO IM. WŁADYSŁAWA REYMONTA ODBYŁ SIĘ INAUGURACYJNY LOT DO MONACHIUM, OBSŁUGIWANY PRZEZ LINIĘ LOTNICZĄ LUFTHANSA.

NA ŁÓDZKIM LOTNISKU LUBLINEK MOŻECIE PAŃSTWO ZROBIĆ ZAKUPY W SKLEPACH WOLNOCŁOWYCH, WYMIENIĆ WALUTĘ, SKORZYSTAĆ Z BANKOMATU I ZJEŚĆ SMACZNY POSIŁEK W RESTAURACJI. PORT LOTNICZY JEST TAKŻE PRZYJAZNY DZIECIOM, W JEGO CZĘŚCI OGÓLNEJ NA PIĘTRZE ZNAJDUJE SIĘ PLAC ZABAW DLA NAJMŁODSZYCH. WOLNY CZAS PRZED ODLOTEM WARTO SPĘDZIĆ NA WSPÓLNEJ ZABAWIE Z MALUCHEM LUB NA PODZIWIANIU SAMOLOTÓW NA TARASIE WIDOKOWYM, KTÓRY JEST ULOKOWANY NA PIERWSZYM PIĘTRZE. JEŚLI JESTEŚCIE PAŃSTWO ZAINTERESOWANI WYPOŻYCZENIEM AUTA, BY SZYBKO I KOMFORTOWO PORUSZAĆ SIĘ PO MIEŚCIE ŁODZI I WOJEWÓDZTWIE ŁÓDZKIM, ZACHĘCAMY DO SKORZYSTANIA Z OFERTY WYPOŻYCZALNI SAMOCHODÓW CARFREE. SZYBKO I BEZ ZBĘDNYCH FORMALNOŚCI OTRZYMACIE PAŃSTWO KLUCZYKI DO NOWOCZESNEGO POJAZDU, W KTÓRYM CAŁA ŁÓDŹ BĘDZIE NA WYCIĄGNIĘCIE RĘKI. ZAPRASZAMY SERDECZNIE DO STOLICY WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO I ŻYCZYMY UDANEGO POBYTU.

wypożyczalnia samochodów wypożyczalnia samochodów łódź

KRÓTKI PRZEWODNIK PO MIEŚCIE ŁÓDŹ - WYNAJEM SAMOCHODÓW

WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW ŁÓDŹ Z Propozycją Firmy CARFREE FIRMY CARFREE TO GWARANCJA KOMFORTOWEGO I SPRAWNEGO PRZEMIESZCZANIA SIĘ PO ŁODZI. NASI KLIENCI NIE SĄ SKAZANI NA PUBLICZNE ŚRODKI TRANSPORTU, DLATEGO TAK CHĘTNIE DO NAS WRACAJĄ PODCZAS KAŻDEJ WIZYTY W MIEŚCIE. WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW ŁÓDŹ I JEJ USŁUGI TO ZAWSZE NAJLEPSZE I IDEALNIE DOPASOWANE DO POTRZEB ROZWIĄZANIE. OSOBOM ZAINTERESOWANYM POZNAWANIEM MIASTA SERDECZNIE POLECAMY NAJPOPULARNIEJSZĄ ŁÓDZKĄ ULICĘ PIOTRKOWSKĄ Z JEJ LICZNYMI, WYKWINTNYMI RESTAURACJAMI I WSPANIALE ZAOPATRZONYMI SKLEPAMI. WARTO RÓWNIEŻ ODWIEDZIĆ CENTRALNE MUZEUM WŁÓKIENNICTWA ORAZ MUZEUM SZTUKI. ZBIORY TYCH INSTYTUCJI ZACHWYCAJĄ WIELU POLSKICH JAK I RÓWNIEŻ ZAGRANICZNYCH GOŚCI. NA DALSZĄ WYCIECZKĘ ZAPRASZAMY DO JEDNEGO Z NAJWIĘKSZYCH W POLSCE OGRODÓW BOTANICZNYCH, GDZIE MOGĄ PAŃSTWO PODZIWIAĆ ROŚLINY Z CAŁEGO ŚWIATA MIĘDZY INNYMI Z JAPONII I CHIN. UWIDOCZNIENIE NIEZNANYCH DOTĄD ROŚLIN NA FOTOGRAFIACH, BĘDZIE WSPANIAŁĄ PAMIĄTKĄ NA CAŁE ŻYCIE. ZOBACZENIE WSZYSTKIEGO BYŁOBY CZASOCHŁONNE BEZ UŻYWANIA SAMOCHODU, DLATEGO PROPONUJEMY PAŃSTWU WYNAJEM WSPANIALE PRZYGOTOWANYCH SAMOCHODÓW NA OBSZARZE MIASTA ŁÓDŹ I TERENIE NAJBLIŻSZYCH OKOLIC.

CZEKAMY NA CIEBIE W 17. LOKALIZACJACH W POLSCE
zobacz oddziały
SKONTAKTUJ SIĘ Z CARFREE
wynajem aut carfree - rent a car wynajem samochodów bez kaucji
 • Obsługa rezerwacji:
 • rezerwacje@carfree.pl
 • Biuro Obsługi Klienta:
 • biuro@carfree.pl
 • Dział Marketingu:
 • marketing@carfree.pl
 • Dział księgowości
 • ksiegowosc@carfree.pl