wynajem aut carfree - rent a car fb
dymek Infolinia 24 H (+48) 794 500 550
wypożyczalnia samochodów Jesteśmy w całej polsce
PL
menu MENU

Zarezerwuj samochód

to samo miejsce podstawienia i zwrotu
Data i godzina odbioru auta
Data i godzina zwrotu auta

Miejsce podstawienia

Miejsce zwrotu

Godzina odbioru

Godzina zwrotu

Data podstawienia

Data zwrotu

TYLKO 4 KROKI

wynajem samochodów

Teraz łatwo, szybko i bezpiecznie dokonasz rezerwacji online wybranego samochodu

BRAK KAUCJI

wypożyczalnia samochodów

Nie pobieramy kaucji od naszych Klientów za wynajem samochodu

PODSTAWIENIE ZA DARMO

wynajem aut

Podstawienia samochodów wykonujemy za darmo na wszystkich lotniskach w Polsce dla rezerwacji od 7 dni

CAŁODOBOWA OBSŁUGA

wynajem długoterminowy samochodów

Zapewniamy całodobowe wsparcie telefoniczne - dzięki temu zawsze możesz liczyć na naszą pomoc

SPECJALNIE DLA CIEBIE BOGATA FLOTA NOWYCH AUT

WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW OTWOCK

Otwock to powiatowe miasto położone środkowej części Polski, wchodzące w skład aglomeracji warszawskiej. Od centrum stolicy dzielą je zaledwie 23 kilometry! To sprawia, że jest doskonałą bazą wypadową, z której chętnie korzystają turyści chcący bliżej poznać i zwiedzić Warszawę. Trasę dzielącą ją z Otwockiem z łatwością można pokonać samochodem. W tym celu wystarczy udać się do punktu wynajmu samochodów – wypożyczalni Carfree.

Wynajem samochodu w Carfree to procedura, w której formalności zostały zredukowane do minimum, dzięki czemu wynajem auta zajmuje zaledwie chwilę. Dbamy nie tylko o najwyższą jakość obsługi i życzliwe podejście do klienta, ale także o to, by zapewniać Klientom nowoczesne samochody z pełnym wyposażeniem. Jednocześnie umożliwiamy wynajem auta na dowolny, dogodny czas. Tym, co wyróżnia nas spośród innych wypożyczalni aut, jest brak kaucji, brak limitu kilometrów oraz brak opłat za podstawienie pojazdu w miejsce, z którego Klient chce go odebrać. Nie mamy wątpliwości, że w naszej ofercie można znaleźć auto, z którego zechce się skorzystać i które umożliwi komfortowe i bezpieczne podróże po Otwocku i okolicach. Nasza wypożyczalnia w tym mieście oferuje:

 • Korzystne, wyróżniające nas ceny wynajmu samochodów,
 • Szeroką ofertę różnorodnych pojazdów, zarówno osobowych, jak i dostawczych,
 • Jasne, przejrzyste i zrozumiałe warunku umowy, bez ukrytych opłat i haczyków,
 • Brak limitu przejechanych kilometrów,
 • Brak kaucji za wynajem auta,
 • Samochody w dobrym stanie technicznym,
 • Najlepsze i funkcjonalne modele aut,
 • Sieć punktów zlokalizowanych w największych miastach Polski,
 • Elastyczną, szytą na miarę ofertę uwzględniającą zarówno najem krótko-, jak i długo- i średnioterminowy,
 • Intuicyjny, wygodny system rezerwacji online – wystarczy zamówić auto przez internet i bez dodatkowych opłat odebrać je w wybranym przez siebie miejscu.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług! W Carfree czekają profesjonalni konsultanci, którzy rozwieją wszelkie wątpliwości i odpowiedzą na wszystkie nurtujące pytania. Dostępni są przez całą dobę pod numerem telefonu: (+48) 794 500 550.

Krótki przewodnik po mieście Otwock – wynajem aut bez kaucji w Otwocku

Otwock położony jest na południowym wschodzie od Warszawy i choć stanowi doskonałą bazę wypadową dla zwiedzających stolicę turystów, sam w sobie również ma przyjezdnym wiele do zaoferowania. Przede wszystkim będąc w mieście warto odwiedzić Pensjonat Gurewicza – największy drewniany dom w Polsce zlokalizowany u zbiegu ulicy Filipowicza z ulicą Armii Krajowej. Osoby, które chciałyby przekonać się, jak miasto wyglądało dawniej, mogą skorzystać z wypożyczalni samochodów w Otwocku i udać się do Soplicowa, a więc południowej dzielnicy, w której znajduje się Muzeum Ziemi Otwockiej. Jego bogate zbiory z pewnością wzbudzą Twoje zainteresowanie! Przebywając w Otwocku nie sposób jednak nie odwiedzić stolicy, w której na każdego czeka moc różnorodnych atrakcji. Fanów clubbingu skuszą najmodniejsze kluby i szalone imprezy do białego rana, zaś miłośników muzyki i sztuki zachwyci bogata oferta warszawskich ośrodków kultury: teatrów, filharmonii, opery i sal koncertowych. Warszawa to jednak nie tylko tętniące życiem miasto, w którym czeka Cię doskonała zabawa – to także miejsce pełne wspaniałych zabytków, muzeów i parków, idealnych na długie spacery. Łazienki Królewskie, Park Skaryszewski, Ogród Saski czy Park Kultury w Powsinie to tylko niektóre z wielu, które warto odwiedzić. Obowiązkowym punktem na mapie podróży jest interaktywne Muzeum Powstania Warszawskiego oraz Centrum Nauki Kopernik, w którym na doskonałą zabawę mogą liczyć zarówno młodsi, jak i starsi goście. Korzystając z wynajętego w Carfree auta, warto wybrać się również do jednego z wielu centrów handlowych: Złotych Tarasów, Galerii Wileńskiej, Hali Koszyki czy Placu Unii City Shopping. Warszawa to największe miasto w Polsce, które nie sposób zwiedzić w kilka dni. Rekomendujemy więc dłuższe wypady do Otwocka, w czasie których będziesz mógł skorzystać z dogodnego wynajmu długoterminowego w Carfree. Wypożyczony w naszej wypożyczalni samochód pozwoli Ci poznać nie tylko Otwock, ale także najciekawsze i najpiękniejsze miejsca w Warszawie.

CZEKAMY NA CIEBIE W 17. LOKALIZACJACH W POLSCE
zobacz oddziały
-->
SKONTAKTUJ SIĘ Z CARFREE
wynajem aut carfree - rent a car
 • Obsługa rezerwacji:
 • rezerwacje@carfree.pl
 • Biuro Obsługi Klienta:
 • biuro@carfree.pl
 • Dział Marketingu:
 • marketing@carfree.pl
 • Dział księgowości
 • ksiegowosc@carfree.pl
wynajem samochodów bez kaucji