phone
wynajem aut carfree - rent a car
Infolinia 24 H (+48) 794 500 550
wypożyczalnia samochodówJesteśmy w całej Polsce
PL
menu MENU
phone

TYLKO 4 KROKI

wynajem samochodów

Teraz łatwo, szybko i bezpiecznie dokonasz rezerwacji online wybranego samochodu

BRAK KAUCJI

wypożyczalnia samochodów

Nie pobieramy kaucji od naszych Klientów za wynajem samochodu

PODSTAWIENIE ZA DARMO

wynajem aut

Podstawienia samochodów wykonujemy za darmo na wszystkich lotniskach w Polsce dla rezerwacji od 7 dni

CAŁODOBOWA OBSŁUGA

wynajem długoterminowy samochodów

Zapewniamy całodobowe wsparcie telefoniczne - dzięki temu zawsze możesz liczyć na naszą pomoc

SPECJALNIE DLA CIEBIE BOGATA FLOTA NOWYCH AUT

WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW POZNAŃ (LOTNISKO ŁAWICA)

MIASTO POZNAŃ JEST BARDZO WAŻNYM PUNKTEM W POLSCE, NA SZLAKU BIZNESOWYM JAK I RÓWNIEŻ TURYSTYCZNYM. Z TEGO POWODU NASZA WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW POZNAŃ CARFREE PROWADZI WŁASNY ODDZIAŁ W TYM MIEŚCIE. BEZ ŻADNYCH PRZESZKÓD MOGĄ PAŃSTWO ZAREZERWOWAĆ POJAZD I ODEBRAĆ GO NA TERENIE PORTU LOTNICZEGO POZNAŃ- ŁAWICA PRZY ULICY BUKOWSKIEJ 285. ZA PRZYWIEZIENIE SAMOCHODU NA MIEJSCE NIE POBIERAMY JAKICHKOLWIEK OPŁAT DODATKOWYCH. NA WSZELKIE PYTANIA BARDZO CHĘTNIE UDZIELĄ ODPOWIEDZI NASI SPECJALIŚCI POD NUMEREM TEL: (+48) 794500550. NASZĄ FIRMĘ ZNAJDĄ PAŃSTWO TAKŻE NA FACEBOOKU. WIEMY, ŻE W DZISIEJSZYCH CZASACH LICZĄ SIĘ DLA PAŃSTWA WYSOKA JAKOŚĆ I NISKA CENA. DLATEGO NASZA OFERTA JEST DOSTOSOWANA DO TAKICH WYMAGAŃ. DZIĘKI TEMU ZNAJDĄ PAŃSTWO WYMARZONY SAMOCHÓD DLA SIEBIE W BARDZO ATRAKCYJNEJ CENIE. ZAPRASZAM DO NASZYCH PUNKTÓW OBSŁUGI KLIENTA W CAŁYM KRAJU. POZNAŃ JEST SZCZEGÓLNYM MIEJSCEM, KTÓRE WARTO ZWIEDZIĆ. PRZED WYPOŻYCZENIEM SAMOCHODU UDZIELAMY INFORMACJI TURYSTYCZNYCH, KTÓRE POZWOLĄ NA POZNANIE TEJ WSPANIAŁEJ CZĘŚCI NASZEGO KRAJU.

ZALETY - WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW POZNAŃ

  • ATRAKCYJNE CENY DLA WSZYSTKICH, OFERUJEMY WIELE WARIANTÓW I MOŻLIWOŚCI RABATOWYCH.
  • SAMOCHODY OSOBOWE I DOSTAWCZE W WIELU WERSJACH, ROZBUDOWANA PROPOZYCJA AUT DO WYNAJĘCIA.
  • BRAK JAKICHKOLWIEK PONADPROGRAMOWYCH I DODATKOWYCH PŁATNOŚCI - PRZEJRZYSTA UMOWA.
  • NIE LICZYMY PRZEJECHANYCH KILOMETRÓW., OPŁATA POBIERANA TYLKO ZA RZECZYWISTY CZAS WYNAJMU SAMOCHODU.
  • NIGDY NIE POBIERAMY KAUCJI ZA WYNAJEM POJAZDÓW OD NASZYCH KLIENTÓW.
  • ZASIĘG USŁUG JEST SZEROKI I OBEJMUJE CAŁY KRAJ.
  • DUŻY ZAKRES USŁUG: WYNAJEM NA RÓŻNE TERMINY. MOŻLIWOŚĆ SKORZYSTANIA Z ATRAKCYJNYCH RABATÓW.
  • PROSTA REZERWACJA ONLINE, MOŻNA ZAMÓWIĆ AUTO NA WYBRANY DZIEŃ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU.

W 1913 ROKU, GDY TERENY OBECNEGO POZNANIA BYŁY POD ZABOREM PRUSKIM, Z INICJATYWY LOKALNEGO DZIENNIKA POSENER TAGEBLATT ROZPOCZĘŁA SIĘ ZBIÓRKA ŚRODKÓW NA BUDOWĘ LOTNISKA, KTÓRA ZAKOŃCZYŁA SIĘ SUKCESEM. PRZED I WOJNĄ ŚWIATOWĄ ORAZ W CZASIE JEJ TRWANIA PORT PEŁNIŁ FUNKCJĘ SZKOŁY DLA PILOTÓW, MECHANIKÓW I OBSERWATORÓW ORAZ MAGAZYNU I WARSZTATU DLA SAMOLOTÓW. W 1925 ROKU ZAŁOŻONO NA TERENIE LOTNISKA PIERWSZĄ W POLSCE CYWILNĄ SZKOŁĘ PILOTÓW. W CZASIE II WOJNY ŚWIATOWEJ OBIEKT BYŁ WYKORZYSTYWANY PRZEZ LUFTWAFFE ORAZ Z NIEMIECKIEJ INICJATYWY ROZBUDOWYWANY I MODERNIZOWANY. OD LAT 50 BYŁY REGULARNIE INWESTOWANE ŚRODKI W ROZWÓJ LOTNISKA. OD 1991 ROKU NA TERENIE PORTU LOTNICZEGO POZNAŃ ŁAWICA IM. HENRYKA WIENIAWSKIEGO ODBYWAJĄ SIĘ POKAZY AIR SHOW POZNAŃ. W LATACH 2000-2012 REGULARNIE ZWIĘKSZAŁA SIĘ ILOŚĆ MIAST, KTÓRE NAWIĄZAŁY WSPÓŁPRACĘ Z LOTNISKIEM. OBECNIE PORT LOTNICZY OBSŁUGUJE PONAD 1,5 MILIONA PASAŻERÓW ROCZNIE, A REGULARNE LOTY REJSOWE I CZARTEROWE ODBYWAJĄ SIĘ DO PONAD 60 MIEJSC.

PORT LOTNICZY POZNAŃ ŁAWICA IM. HENRYKA WIENIAWSKIEGO DYSPONUJE 5 PARKINGAMI ORAZ WYDZIELONĄ STREFĄ KISS & FLY, NA KTÓREJ MOŻNA ZATRZYMAĆ SIĘ DO 10 MINUT ZA DARMO. LOTNISKO JEST POŁOŻONE OKOŁO 7 KILOMETRÓW NA ZACHÓD OD CENTRUM POZNANIA, BY SZYBKO I BEZPIECZNIE WYDOSTAĆ SIĘ Z LOTNISKA I DOJECHAĆ DO MIASTA, WARTO PO WYLĄDOWANIU WYNAJĄĆ SAMOCHÓD. ZACHĘCAMY PAŃSTWA DO SKORZYSTANIA Z ATRAKCYJNEJ OFERTY WYPOŻYCZALNI AUT CARFREE I UŻYTKOWANIA JEDNEGO Z NOWOCZESNYCH POJAZDÓW.

NA TERENIE PORTU DO PAŃSTWA DYSPOZYCJI SĄ RÓWNIEŻ TRZY KANTORY WYMIANY WALUT, SALON BEL I SALON VIP. ZAPRASZAMY PAŃSTWA DO POZNANIA I WYKORZYSTANIA WOLNEGO CZASU NA ODWIEDZENIE LICZNYCH ATRAKCJI MIASTA ORAZ REGIONU. ŻYCZYMY UDANEGO LOTU ORAZ SATYSFAKCJONUJĄCEGO WYPOCZYNKU W WOJEWÓDZTWIE WIELKOPOLSKIM.

wypożyczalnia samochodów wypożyczalnia samochodów poznań

KRÓTKI PRZEWODNIK PO MIEŚCIE POZNAŃ - WYNAJEM SAMOCHODÓW

WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW POZNAŃ Z FIRMĄ CARFREE TO MOŻLIWOŚĆ KOMFORTOWEGO DOTARCIA DO INTERESUJĄCYCH MIEJSC, CZĘSTO ZNACZNIE ODDALONYCH OD CENTRUM MIASTA. NIEZWYKLE ATRAKCYJNĄ PROPOZYCJĄ TAKIEJ WYCIECZKI MOŻE BYĆ WYPAD NAD JEZIORO MALTAŃSKIE I POBLISKIE TERMY. TO CIEKAWA I PRZYJEMNA ZABAWA ZWŁASZCZA DLA NAJMŁODSZYCH. WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW POZNAŃ PROWADZI WYNAJEM AUT WYPOSAŻONYCH W SPECJALNE I W PEŁNI BEZPIECZNE FOTELIKI DZIECIĘCE. MIŁOŚNIKOM PRZYRODY POLECAMY RÓWNIEŻ WYCIECZKĘ DO TAK ZWANEGO ŻYWEGO MUZEUM, CZYLI WIELKOPOLSKIEGO PARKU NARODOWEGO, GDZIE MOŻNA PODZIWIAĆ ŚLADY DAWNEJ OBECNOŚCI LODOWCA. WYSTARCZY, ŻE SKORZYSTAJĄ PAŃSTWO Z USŁUG WYPOŻYCZALNI SAMOCHODÓW CARFREE, A DOTRĄ TAM PAŃSTWO BEZPIECZNIE, SZYBKO I KOMFORTOWO. ATRAKCJE ZLOKALIZOWANE BLIŻEJ CENTRUM POZNANIA SĄ RÓWNIEŻ BARDZO INTERESUJĄCE. ZACHĘCAMY DO PODZIWIANIA RENESANSOWEGO RATUSZA ORAZ ZWIEDZENIA ZAMKU CESARSKIEGO. POZNAŃ JEST SPOREJ WIELKOŚCI MIASTEM, DLATEGO ZWIEDZANIE BEZ SAMOCHODU MOŻE STAĆ SIĘ UCIĄŻLIWE I CZASOCHŁONNE. JESTEŚMY DOSKONALE PRZYGOTOWANI NA TAKIE SYTUACJE I UDOSTĘPNIAMY PAŃSTWU WYSOKIEJ JAKOŚCI USŁUGĘ W BARDZO ATRAKCYJNEJ CENIE. PODRÓŻOWANIE SAMOCHODAMI Z NASZEJ WYPOŻYCZALNI ZNACZĄCO UMILI TURYSTYCZNĄ PRZYGODĘ NA TERENIE MIASTA POZNAŃ. ZAPRASZAMY DO WYPOŻYCZALNI WSZYSTKICH TURYSTÓW.

Wypożyczalnia samochodów Poznań – Dworzec Główny PKP

Położony w centrum Poznania przy ulicy Dworcowej Dworzec Główny obsługuje pasażerów od 1879 roku.

Budowla z czerwonej cegły uważana była za wizytówkę miasta. Zniszczony w czasie wojny, dworzec został odbudowany w stylu klasycystycznym. Przebudowany na przełomie lat 80-tych i 90-tych ubiegłego stulecia zyskał cechy modernistyczne. Jest to typ dworca przejazdowego. Kolejna modernizacja starego budynku odbyła się w 2012 roku. Obecnie jest to cały kompleks budynków. Jednym z nich jest gmach powstały w 1902, pierwotnie nazywany Dworcem Cesarskim. Obecnie nosi miano Dworca Letniego. Wzniesiony został specjalnie dla cesarza Wilhelma II jako prywatny dworzec. Dwa lata później wzniesiono niewielki Dworzec Łazarski, który w 1927 zburzono, a w jego miejsce wzniesiono Dworzec Zachodni. Był on częścią przygotowań do Powszechnej Wystawy Krajowej. Po wojnie Dworzec Główny Poznań był strategicznym punktem przeładunkowym repatriantów z kresów wschodnich. Był to także ważny punkt ekspedycji wysiedlanych z Polski Niemców. Kolejna modernizacja dworca odbyła się w 2012 roku. Oddano do użytku nowy, trzypoziomowy gmach zbudowany nad peronami.Ma on powierzchnię 7 tys. m2. Nowa budowla krytykowana jest jednak za trudności w orientacji oraz oddalenie od niektórych peronów. Na podróżnych, oprócz kas biletowych i poczekalni oczekują kawiarnie i sklepy. Dla pasażerów dużym udogodnieniem jest możliwość wynajęcia samochodu na dworcu. Skorzystanie z oferty wypożyczalni Carfree znacznie ułatwia dalszą podróż.

Obecnie dworzec jest częścią zintegrowanego centrum komunikacyjnego. Oprócz stacji PKP obejmuje on dworzec autobusowy, wielokondygnacyjny parking, a także centrum handlowo-usługowe. Inwestycja objęła również nowy układ komunikacyjny sieci dróg miejskich i przystanek Poznańskiego Szybkiego Tramwaju. Poznań Główny w klasyfikacji PKP oznaczony jest kategorią Premium. Obsługuje ponad 14 mln pasażerów rocznie. Pod względem ruchu pasażerskiego zajmuje drugie miejsce w Polsce. Ten węzeł ma wpływ na działania transportu kolejowego w całej Polsce Zachodniej. Dziennie przejeżdża nim ponad 450 pociągów.

CZEKAMY NA CIEBIE W 20 LOKALIZACJACH W POLSCE

zobacz oddziały
SKONTAKTUJ SIĘ Z CARFREE
wynajem aut carfree - rent a car