wynajem aut carfree - rent a car fb
dymek Infolinia 24 H (+48) 794 500 550
wypożyczalnia samochodów Jesteśmy w całej polsce
PL
menu MENU

Zarezerwuj samochód

to samo miejsce podstawienia i zwrotu
Data i godzina odbioru auta
Data i godzina zwrotu auta

Miejsce podstawienia

Miejsce zwrotu

Godzina odbioru

Godzina zwrotu

Data podstawienia

Data zwrotu

TYLKO 4 KROKI

wynajem samochodów

Teraz łatwo, szybko i bezpiecznie dokonasz rezerwacji online wybranego samochodu

BRAK KAUCJI

wypożyczalnia samochodów

Nie pobieramy kaucji od naszych Klientów za wynajem samochodu

PODSTAWIENIE ZA DARMO

wynajem aut

Podstawienia samochodów wykonujemy za darmo na wszystkich lotniskach w Polsce dla rezerwacji od 7 dni

CAŁODOBOWA OBSŁUGA

wynajem długoterminowy samochodów

Zapewniamy całodobowe wsparcie telefoniczne - dzięki temu zawsze możesz liczyć na naszą pomoc

SPECJALNIE DLA CIEBIE BOGATA FLOTA NOWYCH AUT

WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW RUDA ŚLĄSKA

Ruda Śląska to miasto na prawach powiatu na Górnym Śląsku, w województwie śląskim. Leży w centrum Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Powstało w 1959 roku z połączenia miast Ruda i Nowy Bytom. Miasto posiada świetnie rozwiniętą infrastrukturę komunikacyjną i z łatwością poruszać można się po nim komunikacją miejską. Również dojazd do pozostałych ośrodków GOP-u i innych miast nie stanowi problemu – ułatwiają go drogi wojewódzkie (nr 902 i 925) oraz autostrada A4. W jaki sposób najwygodniej jest poruszać się po mieście i okolicy? Oczywiście samochodem! Jeśli nie dysponujesz własnym autem, zapraszamy do Carfree – wypożyczalni samochodów w Rudzie Śląskiej.

Carfree to ogólnopolska sieć wypożyczalni zlokalizowanych w największych miastach Polski. Dysponujemy flotą nowoczesnych, w pełni wyposażonych samochodów osobowych i dostawczych, które wypożyczyć możesz krótko-, średnio- i długoterminowo. Tylko od Ciebie i Twoich potrzeb zależy, którą z tych opcji wybierzesz! Tym, co odróżnia nas od konkurencji, jest brak kaucji i najniższe ceny w okolicy. Co więcej, nie pobieramy opłaty za usługę podstawienia pojazdu w wybrane przez Ciebie miejsce.

W Carfree jeździsz tyle, ile chcesz! Nie limitujemy godzin oraz przejechanych kilometrów. Nie musisz również obawiać się czasochłonnych i skomplikowanych procedur. Uprościliśmy je do minimum, by wypożyczenie samochodu zajmowało Ci zaledwie chwilę. Chcesz zarezerwować auto, ale nie masz czasu przyjechać do nas osobiście? Nie musisz – możesz dokonać rezerwacji przez Internet! Do Twojej dyspozycji oddajemy bowiem prosty w obsłudze, internetowy serwis rezerwacyjny.

Nasze wypożyczalnie znajdziesz w największych miastach Polski. We wszystkich możesz liczyć na ten sam wysoki standard obsługi i korzystne ceny. Jeśli wciąż masz wątpliwości lub potrzebujesz dodatkowych informacji, zadzwoń: (+48) 794 500 550 – konsultanci Carfree z pewnością udzielą Ci odpowiedzi. Do Twojej dyspozycji pozostają przez całą dobę, byś w każdej chwili mógł uzyskać potrzebne wsparcie.

Krótki przewodnik po mieście Ruda Śląska – wynajem aut bez kaucji w Rudzie Śląskiej

Ruda Śląska to miasto stosunkowo młode, powstałe w 1959 roku z połączenia miast Ruda i Nowy Bytom. Mimo to niektóre z jej dzielnic mają średniowieczny rodowód, a początki ich istnienia sięgają już XIII wieku. Niegdyś każda z nich była odrębną miejscowością, dziś stanowią różnorodną, bogatą w atrakcje całość, którą zdecydowanie warto odwiedzić!

Chcąc zwiedzić Rudę Śląską i w pełni poznać jej uroki, wizytę w mieście warto rozpocząć od wynajmu auta w wypożyczalni Carfree, co pozwoli Ci na sprawne i komfortowe poruszanie się po mieście i jego okolicach. W pierwszej kolejności polecamy odwiedzić kościół św. Pawła Apostoła, a więc neoromańską bazylikę, której masywne gabaryty z pewnością zrobią na Tobie wrażenie! Świątynia znajduje się na placu, który uchodzi za Rynek Rudy Śląskiej. Jeśli interesuje Cię architektura dawnych świątyń, odwiedź również kościół św. Michała Archanioła, Sanktuarium Św. Józefa oraz późnobarokowe Sanktuarium Matki Boskiej z Lourdes.

Wypożyczonym w Carfree samochodem udaj się na osiedle Kaufhaus, a więc na zabytkowe robotnicze osiedle z 1880 roku. W jego centrum znajduje się dom handlowy Kaufhaous, a ono samo powstało dla pracowników huty „Pokój”. Ciekawą atrakcją, która przyciąga wielu turystów, jest również Grodzisko Kochłowickie, a więc dawne, średniowieczne grodzisko pochodzące z XIII-XV wieku. Znajduje się w nim m.in. drewniana wieża oraz podgrodzie.

Wartym odwiedzania miejscem jest również ciężki schron bojowy nr 75 w Kochłowicach, a więc betonowy schron z 1937 roku oraz wieża wyciągowa szybu „Andrzej”, czyli zabytkowy budynek nadszybia szybu „Andrzej” udostępniony turystom. To oczywiście nie koniec ciekawych, czekających na turystów atrakcji – w rzeczywistości jest ich znacznie więcej, o czym przekonasz się, odwiedzając Rudę Śląską osobiście. Nie zapomnij zarezerwować czasu również na zwiedzenie jej okolicy, która także ma Ci wiele do zaoferowania.

CZEKAMY NA CIEBIE W 17. LOKALIZACJACH W POLSCE
zobacz oddziały
-->
SKONTAKTUJ SIĘ Z CARFREE
wynajem aut carfree - rent a car
  • Obsługa rezerwacji:
  • rezerwacje@carfree.pl
  • Biuro Obsługi Klienta:
  • biuro@carfree.pl
  • Dział Marketingu:
  • marketing@carfree.pl
  • Dział księgowości
  • ksiegowosc@carfree.pl
wynajem samochodów bez kaucji