wynajem aut carfree - rent a car fb
dymek Infolinia 24 H (+48) 794 500 550
wypożyczalnia samochodów Jesteśmy w całej polsce
PL
menu MENU

Zarezerwuj samochód

to samo miejsce podstawienia i zwrotu
Data i godzina odbioru auta
Data i godzina zwrotu auta

Miejsce podstawienia

Miejsce zwrotu

Godzina odbioru

Godzina zwrotu

Data podstawienia

Data zwrotu

TYLKO 4 KROKI

wynajem samochodów

Teraz łatwo, szybko i bezpiecznie dokonasz rezerwacji online wybranego samochodu

BRAK KAUCJI

wypożyczalnia samochodów

Nie pobieramy kaucji od naszych Klientów za wynajem samochodu

PODSTAWIENIE ZA DARMO

wynajem aut

Podstawienia samochodów wykonujemy za darmo na wszystkich lotniskach w Polsce dla rezerwacji od 7 dni

CAŁODOBOWA OBSŁUGA

wynajem długoterminowy samochodów

Zapewniamy całodobowe wsparcie telefoniczne - dzięki temu zawsze możesz liczyć na naszą pomoc

SPECJALNIE DLA CIEBIE BOGATA FLOTA NOWYCH AUT

WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW TCZEW

Tczew to miasto położone w północnej Polsce, w województwie pomorskim. Znajduje się w odległości około 39 kilometrów od Gdańska. Stanowi jeden z najważniejszych węzłów kolejowych na Pomorze, ale wciąż to podróże samochodem pozostają najwygodniejszym środkiem transportu po mieście i jego okolicach. Właśnie dlatego serdecznie zapraszamy – skorzystaj z usług punktu wynajmu aut Carfree – wypożyczalni samochodów w Tczewie.

Carfree to sieć wypożyczalni samochodów zlokalizowanych w największych miastach w Polsce i niekwestionowany lider w swojej branży. Wyróżniają nas niskie, przystępne ceny, nowoczesne, w pełni wyposażone samochody i szereg udogodnień, jakie oferujemy naszym Klientom. Jednym z nich jest bezpłatna usługa podstawienia pojazdu w wybrane przez klienta miejsce. Nie trać czasu na dojazd do wypożyczalni! By wynająć auto, nie musisz w ogóle opuszczać swojego domu – rezerwacji dokonasz w internetowym serwisie rezerwacyjnym, który oddajemy do dyspozycji naszych Klientów.

Wypożyczalnia samochodów Carfree w Tczewie oferuje Klientom wynajem krótko-, średnio- i długoterminowy. Nie limituje liczby przejechanych kilometrów oraz godzin – z nami możesz czuć się swobodnie! Jesteśmy elastyczni i zawsze otwarci na potrzeby naszych klientów. By satysfakcja i zadowolenie były jeszcze większe, do minimum zredukowaliśmy formalności. Dzięki temu wynajem auta trwa zaledwie chwilę. Myślisz, że to już wszystkie korzyści, jakie mamy Ci do zaoferowania? Nic bardziej mylnego! Kolejna to brak kaucji powszechnie pobieranej u naszej konkurencji. Zapraszamy – w naszych wypożyczalniach czekają na Ciebie:

 • Proste procedury wynajmu pojazdu,
 • Najniższe ceny w okolicy,
 • Brak ukrytych opłat i jasne warunki umowy,
 • Brak limitu przejechanych kilometrów oraz limitu godzin,
 • Bezpłatna usługa podstawienia samochodu w wybrane miejsce,
 • Nowoczesne, doskonale wyposażone samochody osobowe i dostawcze,
 • Najem krótko-, średnio- i długoterminowy.

Skorzystaj z naszego serwisu i zarezerwuj samochód jeszcze dziś! A jeśli masz wątpliwości lub potrzebujesz uzyskać więcej informacji, nie zwlekaj – zadzwoń na naszą infolinię, na której czekają na Ciebie profesjonalni doradcy. Zapraszamy – (+48) 794 500 550!

Krótki przewodnik po mieście Tczew – wynajem aut bez kaucji w Tczewie

Tczew to miasto położone zaledwie 39 kilometrów od Gdańska, stanowiąc tym samym doskonałą bazę wypadową dla osób, które pragną poznać bliżej Trójmiasto i jego okolice. Sam Tczew również ma przyjezdnym sporo do zaoferowania. Co warto zobaczyć, będąc w tej miejscowości? Jakie miejsca odwiedzić i w jaki sposób poruszać się po mieście? Odpowiedź brzmi: samochodem wynajętym z wypożyczalni samochodów Carfree!

Miłośników historii z pewnością zachwyci Muzeum Wisły, zlokalizowane przy ul. 30 Stycznia 3. Muzeum mieści się w budynku przedwojennej Fabryki Maszyn Rolniczych „Arkona”. W czasie okupacji znajdował się w niej obóz przesiedleńczy dla polskiej ludności. Następnie warto udać się do Kościoła Podwyższenia Krzyża Świętego. Pochodzi z XIII wieku i jest najstarszym zabytkiem w mieście. Na jego ścianach podziwiać możecie piękne, wciąż odrestaurowywane freski, spośród których najstarszy pochodzi z II połowy XV wieku. Innym zabytkiem sakralnym jest gotycki Podominikański kościół św. Stanisława Kostki z XIV wieku. Tczew to jednak nie tylko kościoły! To także drewniany wiatrak typu holenderskiego z 1806 roku, miejska wieża ciśnień i budynek dawnych łazienek.

Tczew to miejsce odpowiednie również dla tych, którzy pragną wypocząć na łonie natury – tej w mieście zdecydowanie nie brakuje! Znajduje się tu bowiem park miejski zajmujący powierzchnię około 15 hektarów. W parku zaś znajduje się amfiteatr z muszą koncertową oraz pomnik upamiętniający harcerzy, którzy zginęli w czasie II wojny światowej. Chwilę wytchnienia znajdziesz również w Przystani – lokalnym kompleksie rekreacyjno-wypoczynkowym z restauracją, karczmą oraz ścieżkami widokowo-spacerowymi.

Przebywając w Tczewie, co najmniej kilka dni warto przeznaczyć na poznanie Trójmiasta. Zarówno Gdańsk, Gdynia, jak i Sopot kuszą rozlicznymi atrakcjami dla małych i tych całkiem już dużych odwiedzających. Pobyt nad pięknym, polskim morzem, z pewnością poprawi Ci nastrój i pozwoli zregenerować siły. Wybierz się nad nie samochodem wypożyczonym w Carfree, a podróżowanie po Tczewie i jego okolicach stanie się prawdziwą przyjemnością.

CZEKAMY NA CIEBIE W 17. LOKALIZACJACH W POLSCE
zobacz oddziały
-->
SKONTAKTUJ SIĘ Z CARFREE
wynajem aut carfree - rent a car
 • Obsługa rezerwacji:
 • rezerwacje@carfree.pl
 • Biuro Obsługi Klienta:
 • biuro@carfree.pl
 • Dział Marketingu:
 • marketing@carfree.pl
 • Dział księgowości
 • ksiegowosc@carfree.pl
wynajem samochodów bez kaucji