wynajem aut carfree - rent a car fb
dymek Infolinia 24 H (+48) 794 500 550
wypożyczalnia samochodów Jesteśmy w całej polsce
PL
menu MENU

Zarezerwuj samochód

to samo miejsce podstawienia i zwrotu
Data i godzina odbioru auta
Data i godzina zwrotu auta

Miejsce podstawienia

Miejsce zwrotu

Godzina odbioru

Godzina zwrotu

Data podstawienia

Data zwrotu

TYLKO 4 KROKI

wynajem samochodów

Teraz łatwo, szybko i bezpiecznie dokonasz rezerwacji online wybranego samochodu

BRAK KAUCJI

wypożyczalnia samochodów

Nie pobieramy kaucji od naszych Klientów za wynajem samochodu

PODSTAWIENIE ZA DARMO

wynajem aut

Podstawienia samochodów wykonujemy za darmo na wszystkich lotniskach w Polsce dla rezerwacji od 7 dni

CAŁODOBOWA OBSŁUGA

wynajem długoterminowy samochodów

Zapewniamy całodobowe wsparcie telefoniczne - dzięki temu zawsze możesz liczyć na naszą pomoc

SPECJALNIE DLA CIEBIE BOGATA FLOTA NOWYCH AUT

WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW ZGIERZ

Zgierz to miasto położone w województwie łódzkim, w powiecie zgierskim, które od południowej strony graniczy z Łodzią. Należy do łódzkiej aglomeracji i jest jednym z najstarszych miejscowości w regionie. Na północ od miasta przebiega autostrada A2, z którą Zgierz łączą węzły drogowe: droga krajowa nr 91, droga wojewódzka nr 702 i droga krajowa nr 71. Droga krajowa nr 71 oraz droga nr 91 przecinają miasto, a w fazie projektów jest budowa obwodnicy Zgierza, która stanowić będzie część obwodnicy Łodzi. To jednak dopiero plany, a tymczasem podróże po mieście i jego okolicach nierzadko dają się kierowcom we znaki. By były jak najbardziej komfortowe, polecamy wynajem auta w Carfree – wypożyczalni samochodów w Zgierzu.

Klienci Carfree mogą liczyć na najwyższą jakość świadczonych usług i najniższe ceny w okolicy. Nie muszą obawiać się wysokich kaucji – w Carfree oferujemy wynajem auta bez kaucji! Nie obowiązuje tu również limit przejechanych kilometrów oraz godzin – jesteśmy w pełni elastyczni. To nie koniec korzyści, jakie czerpią osoby wypożyczające samochód w Carfree. Kolejną jest zupełnie bezpłatna usługa podstawienia pojazdu w wybrane miejsce.

Carfree to jednak nie tylko niskie ceny, ale także doskonale wyposażone, nowoczesne i w pełni sprawne technicznie samochody osobowe i dostawcze. Oferujemy ich wynajem w trzech opcjach: krótko-, średnio- i długoterminowej. Którą z nich wybierzesz? To zależy tylko od Ciebie i Twoich potrzeb! Bez względu na to, jaka będzie Twoja decyzja, procedura wynajmu będzie prosta i zajmie Ci zaledwie chwilę.

Carfree to sieć wypożyczalni zlokalizowanych w największych miastach w Polsce. Zarówno w wypożyczalni samochodów w Zgierzu, jak i innych miastach, możesz liczyć na:

 • Najniższe ceny w okolicy,
 • Proste procedury wynajmu samochodu,
 • Internetowy system rezerwacji,
 • Brak kaucji i opłaty za podstawienie samochodu w wybrane miejsce.

Chcesz skorzystać z usług Carfree w Zgierzu, ale wciąż się wahasz? A może masz pytania, na które chciałbyś uzyskać odpowiedź? Zadzwoń na naszą infolinię! Przez całą dobę czekają na Ciebie konsultanci, którzy z przyjemnością odpowiedzą na każde Twoje pytanie. Zadzwoń: (+48) 794 500 550.

Krótki przewodnik po mieście Zgierz – wynajem aut bez kaucji w Zgierzu

Zgierz to miasto należące do aglomeracji łódzkiej, graniczące od południa z Łodzią. Jest jednym z najstarszych miejscowości w regionie, dlatego chętnie odwiedzają ją zarówno mieszkańcy Łodzi, jak i przybywający do niej turyści. Nie bez przyczyny – w Zgierzu czeka na nich wiele atrakcji oraz miejsc idealnych do wypoczynku. By do nich dotrzeć, polecamy podróż samochodem, a jeśli nie dysponujesz własnym zapraszamy serdecznie do punktu wynajmu Carfree – wypożyczalni samochodów w Zgierzu.

Zgierz to miasto o bogatej historii, którą poznasz, odwiedzając Muzeum Miasta. Znajduje się ono w domu Pod Lwami, przy ul. Dąbrowskiego 1. Najstarsi mieszkańcy miasta nazywają go „kamienicą pod lwami”. Budynek wybudowany został w 1928 roku przez Carla Mullera – niemieckiego postrzygacza sukna. W piwnicy do dziś zachowały się beczkowe sklepienia, zaś elewacja budynku przykuwa wzrok sztukateriami w kształcie lwów. Miłośnicy architektury oraz historii rozczarowani nie będą również wizytą w neogotyckim kościele św. Katarzyny Aleksandryjskiej wzniesionym w latach 1910-1924.

Zgierz to idealne miejsce wypoczynku dla wszystkich, którzy cenią sobie bliskość natury. Miasto położone jest bowiem nad rzeką Bzurą, a przez najbliższe okolice przechodzą liczne szlaki turystyczne, m.in. Agroturystyczny Szlak Rowerowy Gminy Zgierz. Na uwagę zasługuje także Park Miejski im. Tadeusza Kościuszki położony nad malowniczym stawem Cyklego. Choć powstał w 1827 roku, dzięki staraniom władz miasta, dziś jest miejscem odpoczynku i relaksu dla mieszkańców miasta. Odbywają się w nim również cykliczne, plenerowe imprezy. W parku atrakcji nie zabraknie zarówno dla małych, jak i starszych odwiedzających. Na tych pierwszych czeka plac zabaw, zaś na drugich park linowy i liczne ławeczki. W parku odbywa się również Coroczny Plener Rzeźby Monumentalnej. W czasie jego trwania do miasta przyjeżdżają rzeźbiarze z całego kraju i ze świata.

Zgierz to miasto, które zdecydowanie warto odwiedzić, skrywa bowiem wiele atrakcji i miejsc zasługujących na Twoją uwagę. Będąc w nim, nie zapominaj jednak o Łodzi – w niej z pewnością nie będziesz się nudzić! Udasz się do niej samochodem – własnym lub tym wypożyczonym w Carfree. Serdecznie zapraszamy!

CZEKAMY NA CIEBIE W 17. LOKALIZACJACH W POLSCE
zobacz oddziały
-->
SKONTAKTUJ SIĘ Z CARFREE
wynajem aut carfree - rent a car
 • Obsługa rezerwacji:
 • rezerwacje@carfree.pl
 • Biuro Obsługi Klienta:
 • biuro@carfree.pl
 • Dział Marketingu:
 • marketing@carfree.pl
 • Dział księgowości
 • ksiegowosc@carfree.pl
wynajem samochodów bez kaucji