phone
wynajem aut carfree - rent a car
Infolinia 24 H (+48) 794 500 550
wypożyczalnia samochodówJesteśmy w całej Polsce
PL
menu MENU
phone

TYLKO 4 KROKI

wynajem samochodów

Teraz łatwo, szybko i bezpiecznie dokonasz rezerwacji online wybranego samochodu

BRAK KAUCJI

wypożyczalnia samochodów

Nie pobieramy kaucji od naszych Klientów za wynajem samochodu

PODSTAWIENIE ZA DARMO

wynajem aut

Podstawienia samochodów wykonujemy za darmo na wszystkich lotniskach w Polsce dla rezerwacji od 7 dni

CAŁODOBOWA OBSŁUGA

wynajem długoterminowy samochodów

Zapewniamy całodobowe wsparcie telefoniczne - dzięki temu zawsze możesz liczyć na naszą pomoc

SPECJALNIE DLA CIEBIE BOGATA FLOTA NOWYCH AUT

WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW WROCŁAW (LOTNISKO STRACHOWICE)

WROCŁAW WROCŁAW TO NIEZWYKLE MIASTO, KTÓRE CAŁY CZAS ZASKAKUJE WSPANIAŁYM ROZWOJEM W WIELU DZIEDZINACH. STAŁO SIĘ TAKŻE ISTOTNYM PUNKTEM DLA OSÓB PODRÓŻUJĄCYCH PO CAŁYM KRAJU. WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW WROCŁAW CARFREE MA RÓWNIEŻ TUTAJ SWÓJ WŁASNY PUNKT WYNAJMU POJAZDÓW. WYPOŻYCZONE AUTO MOŻNA ZAMÓWIĆ DO ODBIORU NA TERENIE PORTU LOTNICZEGO WROCŁAW PRZY ULICY GRANICZNEJ 190. ZA DOSTARCZENIE SAMOCHODU W WYZNACZONE MIEJSCE NIE POBIERAMY OD NASZYCH KLIENTÓW DODATKOWYCH OPŁAT. JESTEŚMY POZOSTAJEMY DO PAŃSTWA DYSPOZYCJI PRZEZ CAŁĄ DOBĘ, SIEDEM DNI W TYGODNIU POD NUMEREM TEL: (+48) 794 500 550. ZACHĘCAMY DO KONTAKTU W CELU USTALENIA SZCZEGÓŁÓW. PRZY WSPÓŁPRACY Z NASZĄ WYPOŻYCZALNIĄ SAMOCHODÓW MOGĄ PAŃSTWO LICZYĆ NA INDYWIDUALNE PODEJŚCIE ORAZ W PEŁNI PROFESJONALNE DORADZTWO. WIEMY, ŻE DECYZJA MOŻE BYĆ TRUDNA, DLATEGO POMOŻEMY WYBRAĆ SAMOCHÓD, KTÓRY BĘDZIE IDEALNIE DOSTOSOWANY DO PAŃSTWA POTRZEB. OFERTA JEST ROZBUDOWANA, DZIĘKI TEMU KAŻDY ZNAJDZIE WYMARZONE AUTO DO TURYSTYCZNYCH PODRÓŻY PO WROCŁAWIU I OKOLICACH. GWARANTUJEMY DOSTARCZENIE GOTOWEGO DO JAZDY I WSPANIALE WYPOSAŻONEGO SAMOCHODU.

CO OFERUJE WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW WROCŁAW?

  • NAJBARDZIEJ KORZYSTNE CENY WŚRÓD FIRM OFERUJĄCYCH WYNAJEM SAMOCHODÓW.
  • CAŁA GAMA SAMOCHODÓW OSOBOWYCH I DOSTAWCZYCH- TYLKO I WYŁĄCZNIE NAJLEPSZE I NAJBARDZIEJ FUNKCJONALNE MODELE.
  • JASNE WARUNKI UMOWY, BEZ JAKICHKOLWIEK DODATKOWYCH OPŁAT.
  • ZAPEWNIAMY CAŁKOWITY BRAK LIMITU PRZEJECHANYCH KILOMETRÓW.
  • ZA KAŻDYM RAZEM GWARANTUJEMY BRAK KAUCJI ZA WYNAJEM AUT.
  • OGÓLNOPOLSKI ZASIĘG USŁUG DAJE PAŃSTWU WIELE MOŻLIWOŚCI.
  • SZEROKA OFERTA POSIADAJĄCA WIELE WARIANTÓW - WYNAJEM KRÓTKOTERMINOWY, ŚREDNIOTERMINOWY I DŁUGOTERMINOWY.
  • SZYBKI I PROSTE REZERWACJA ONLINE – ZAMAWIASZ AUTO I ODBIERASZ JE NA WYBRANYM LOTNISKU.

KRÓTKI PRZEWODNIK PO LOTNISKU WROCŁAW STARACHOWICE

PORT LOTNICZY W STARACHOWICACH ZOSTAŁ ZBUDOWANY W 1930 ROKU NA POTRZEBY LUFTWAFFE - NIEMIECKIEGO LOTNICTWA WOJSKOWEGO. W LUTYM 1945 ZOSTAŁ ZDOBYTY PRZEZ ARMIĘ CZERWONĄ, A PO ZAKOŃCZENIU WOJNY LOTNISKO ROZPOCZĘŁO DZIAŁALNOŚĆ CYWILNĄ I OBSŁUGIWAŁO LOTY KRAJOWE DO: WARSZAWY, ŁODZI, POZNANIA I KATOWIC. W LATACH 50. PORT LOTNICZY ZOSTAŁ POWIĘKSZONY I ZMODERNIZOWANY, A DO ROKU 1992 OBSŁUGIWAŁ POŁĄCZENIA REGIONALNE. NOWY TERMINAL PRZYLOTÓW ZOSTAŁ URUCHOMIONY W SIERPNIU 1992 ROKU, A 5 MIESIĘCY PÓŹNIEJ Z LOTNISKA WROCŁAW STARACHOWICE Z WYLECIAŁ ZA GRANICĘ PIERWSZY SAMOLOT, KTÓRY KIEROWAŁ SIĘ DO FRANKFURTU NAD MENEM. W DZIAŁALNOŚCI PORTU ROZPOCZĘŁA SIĘ ERA LOTÓW MIĘDZYNARODOWYCH. OD 1993 ROKU LOTNISKO JEST NIEUSTANNIE ROZBUDOWYWANE I MODERNIZOWANE, BY ZAPEWNIAĆ NAJWYŻSZE STANDARDY OBSŁUGI. LICZNE NAGRODY I WYRÓŻNIENIA OD PASAŻERÓW LOKUJĄ LOTNISKO W POŁÓWCE KRAJOWYCH PORTÓW. CO ROKU W STARACHOWICACH OBSŁUGIWANYCH JEST PONAD 2,5 MILIONA PODRÓŻNYCH.

PORT LOTNICZY IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA WROCŁAW STARACHOWICE DYSPONUJE PARKINGIEM NA 2000 MIEJSC POSTOJOWYCH ORAZ STREFĄ KISS & FLY, GDZIE MOŻECIE PAŃSTWO PRZEZ 10 MINUT STAĆ BEZ PONOSZENIA OPŁAT. TERMINAL MA DWA PIĘTRA, ZNAJDZIECIE TAM PAŃSTWO LICZNE SKLEPY, KANTOR, KAPLICĘ, MIEJSCE ZABAW DLA DZIECI, STREFĘ VIP. NA POZIOMIE +2 ZOSTAŁ ULOKOWANY TARAS WIDOKOWY, GDZIE MOŻNA MIŁO SPĘDZIĆ CZAS W OCZEKIWANIU NA LOT. BY KOMFORTOWO PORUSZAĆ SIĘ PO WROCŁAWIU ORAZ JEGO OKOLICY, NAJLEPIEJ WYNAJĄĆ SAMOCHÓD. WYPOŻYCZALNIE SAMOCHODÓW SĄ UMIEJSCOWIONE NA PARTERZE TERMINALA. ZACHĘCAMY PAŃSTWA DO SKORZYSTANIA Z OFERTY CARFREE. SAMOCHODEM MOŻNA SZYBKO I WYGODNIE DOSTAĆ SIĘ DO CENTRUM MIASTA. WARTO ZWIEDZIĆ WROCŁAW - MIASTO PEŁNE ATRAKCJI I ZABYTKÓW ZAPIERAJĄCYCH DECH W PIERSIACH.

wypożyczalnia samochodów wypożyczalnia samochodów wrocław

KRÓTKI PRZEWODNIK PO MIEŚCIE WROCŁAW - WYNAJEM SAMOCHODÓW

WROCŁAW TO PIĘKNE MIASTO POŁOŻONE NAD RZEKĄ ODRĄ, NAZYWANE MIASTEM 12 WYSP I 112 MOSTÓW. WYBRANIE WYJĄTKOWEJ STOLICY WOJEWÓDZTWA DOLNOŚLĄSKIEGO NA KILKUDNIOWY WYPOCZYNEK TO STRZAŁ W DZIESIĄTKĘ. PO MIEŚCIE NAJLEPIEJ PORUSZAĆ SIĘ SAMOCHODEM, JEŚLI NIE DYSPONUJECIE PAŃSTWO WŁASNYM AUTEM Z POMOCĄ PRZYJEDZIE CARFREE – WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW. WROCŁAW JEST WYJĄTKOWYM MIASTEM, W KTÓRYM WARTO ZOBACZYĆ RYNEK I MALOWNICZE ULICZKI Z PIĘKNĄ ZABYTKOWĄ ZABUDOWĄ. KONIECZNIE ZRÓBCIE PAŃSTWO PAMIĄTKOWE ZDJĘCIE NA TLE GOTYCKIEGO RATUSZA. NIEOPODAL RYNKU ZNAJDUJE SIĘ OSTRÓW TUMSKI, CZYLI ZABYTKOWA I NAJSTARSZA CZĘŚĆ MIASTA, KTÓRA PRZEZ WIELE LAT BYŁA WYSPĄ. SZCZEGÓLNIE ROMANTYCZNY KLIMAT MOŻNA POCZUĆ WIECZOREM, GDY LATARNIK RĘCZNIE ZAPALA GAZOWE LATARNIE. ZACHĘCAMY PAŃSTWA DO ODWIEDZENIA W TEJ CZĘŚCI WROCŁAWIA KATEDRY ŚW. JANA CHRZCICIELA ORAZ KOŚCIOŁA ŚWIĘTEGO KRZYŻA I WEJŚCIA NA TARASY WIDOKOWE. NA TERENIE OSTROWA TUMSKIEGO ZNAJDUJE SIĘ RÓWNIEŻ WSPANIAŁY OGRÓD BOTANICZNY NALEŻĄCY DO UNIWERSYTETU WROCŁAWSKIEGO, WARTO WYBRAĆ SIĘ NA TAM NA SPACER. MIŁOŚNICY NATURY NA PEWNO DOCENIĄ UROKI OGRODU JAPOŃSKIEGO I WROCŁAWSKIEGO OGRODU ZOOLOGICZNEGO ZE SŁYNNYM NA CAŁĄ POLSKĘ AFRYKARIUM. ATRAKCJE SĄ ODDALONEGO NIECAŁE 10 MINUT JAZDY SAMOCHODEM OD CENTRUM MIASTA. GDY BĘDZIECIE PAŃSTWO WE WROCŁAWIU, WYBIERZCIE SIĘ DO SKY TOWER – NAJWYŻSZEGO BUDYNKU W POLSCE, KTÓRY MA 212 METRÓW I 50 PIĘTER – BY PODZIWIAĆ PANORAMĘ MIASTA. GWARANTUJEMY, ŻE TEN WIDOK ZAPIERA DECH W PIERSIACH! OBOWIĄZKOWYM PUNKTEM WYCIECZKI POWINNO BYĆ RÓWNIEŻ ZOBACZENIE GIGANTYCZNEGO OBRAZU, ZNANEJ NA CAŁYM ŚWIECIE PANORAMY RACŁAWICKIEJ. W STOLICY DOLNEGO ŚLĄSKA CZEKAJĄ NA PAŃSTWA RÓWNIEŻ LICZNE KAWIARNIE, HERBACIARNIE I RESTAURACJE (TAKŻE WEGAŃSKIE). PRZEZ CAŁY CZAS TRWANIA WYCIECZKI, SZUKAJCIE PAŃSTWO MALUTKICH KRASNALI WROCŁAWSKICH, KTÓRE STOJĄ LUB LEŻĄ W RÓŻNYCH MIEJSCACH – SĄ UROCZE. ZACHĘCAMY PAŃSTWA GORĄCO DO ODWIEDZENIA MALOWNICZEGO WROCŁAWIA I ZWIEDZANIA MIASTA SAMOCHODEM WYPOŻYCZONYM OD CARFREE, BY PRZEMIESZCZAJĄC SIĘ W KOMFORTOWYCH WARUNKACH, MOGLI PAŃSTWO JAK NAJWIĘCEJ ZOBACZYĆ.

Wypożyczalnia samochodów Wrocław – Dworzec Główny PKP

Wrocław to stolica województwa dolnośląskiego, miasto tętniące życiem i prężnie idące z duchem czasu. To silny ośrodek akademicki, a ponadto centrum biznesowe oraz kulturalne.

W latach 2015-2019 Wrocław co roku znajduje się w prestiżowej setce miast świata „Najlepszych do życia”, według rankingu firmy doradczej Mercer. W roku 2016 był Europejską Stolicą Kultury, a od roku 2019 jest Miastem Literatury UNESCO. Szybkie połączenia kolejowe w kraju sprawiają, że bez trudu można się dostać do tej miejscowości, podczas komfortowej i szybkiej podróży pociągiem. Wrocław Główny to największa stacja kolejowa w tym mieście. Mieści się w podziemiu galerii handlowej Wroclavia, tuż obok głównego dworca autobusowego. Wrocław Główny uznawany jest za jeden z najładniejszych dworców kolejowych w Polsce. Pierwszy budynek powstał w latach 1855-1857 według projektu Wilhelma Grapowa, jednak pod koniec XIX stulecia zapadła decyzja o jego rozbudowie, co miało miejsce w latach 1899-1904. Podczas walk o Festung Breslau dworzec nie został poważnie zniszczony, jednak jego powojenna historia była już bardziej dramatyczna. Dnia 8 stycznia 1967 r. do jadącego pociągu usiłował wskoczyć znany polski aktor Zbigniew Cybulski i wpadł pod koła wagonu. Na 3. peronie dworca znajduje się tablica upamiętniająca ten tragiczny wypadek.

Podczas pobytu we Wrocławiu koniecznie trzeba odwiedzić Stare Miasto i wrocławski Rynek, na którym znajdziemy urokliwe kamienice, liczne kawiarnie, restauracje, a także warte uwagi zabytki, takie jak np. Stary Ratusz czy Ostrów Tumski, czyli najstarsza część miasta, która jest pozostałością po pierwszej osadzie w tym regionie, pochodzącej z X wieku.

Jeśli planujemy odwiedzić równeiż inne atrakcje, które są nieco bardziej oddalone od centrum – jak np. Hala Stulecia czy też słynne wrocławskie ZOO, z niedawno otwartym Afrykarium, warto pomyśleć wynajmie samochodu z wypożyczalni Carfree, która posiada w swojej ofercie opcję podstawienia pojazdu pod wybrany przez klienta adres, np. bezpośrednio na parking przy Dworcu Głównym we Wrocławiu. Koszt tej usługi to zaledwie 39 zł.

CZEKAMY NA CIEBIE W 20 LOKALIZACJACH W POLSCE

zobacz oddziały
SKONTAKTUJ SIĘ Z CARFREE
wynajem aut carfree - rent a car